Zpátky do školy

USA, (2009–2015), 41 h 26 min (Minutáž: 22–29 min)

Tvůrci:

Dan Harmon

Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Donald Glover, Alison Brie, Yvette Nicole Brown, Chevy Chase, Ken Jeong, Jim Rash, Shelby Rabara, Twink Caplan (více)

Série(6) / Epizody(110)

Skrk

Mám za sebou sice teprve první řadu, ale jsem si jist, že se jedná o jeden z nejgeniálnějších seriálů, kde nechybí popkulturní, rasistické (miluju Señora Changa!) i sexuální narážky. Postava Chevy Chase je neskutečně vtipná a Jeff je tak charismatická postava, že kdybych byl gay, zbalil by mne na svůj úsměv. Ale co to plácám, všechny postavy jsou skvělé. http://www.youtube.com/watch?v=j25tkxg5Vws ()

Haluzz

Po opětovném shlédnutí první a druhé řady zvedám na ultimátní počet, protože to, jak se v Community pracuje snad s veškerými myslitelnými typy diváctví mě uchvacuje čím dál tím víc. Nejde jen o to, že Dan Harmon "watched TV in the 80´s" což je v dnešní době asi nejčastější kvalifikace na tvůrce seriálu, ale hlavně při tom vstřebal to, JAK seriál funguje a nejenom mísení jednotlivých druhů humoru( prudce osmdesátkový Chevy Chase vs. meta-filmování) , kdy se podobně jako v animovaném Rangovi před kamerami bežně komentuje průběh a funkce příběhu v příběhu samotném, postavy o sobě mluví jako o postavách v podřadném seriálu, kde jsou veškerá klišé pečlivě zkoumána, odkazována, rozkrývána a přitom STÁLE fungují a přitom baví v klasickém sitkomovém narativu. Samotmému by mi stačily ty tuny odkazů, často přecházející v pastiš v rámci episody i celého filmového světa, ale je to to nepřekážející zapojení se všemi ostatními prvky, které tomu dávají ten nerušící výsledný feeling. ()

PauloZ

Dovolím si napsat komentář po shlédnutí prvních 5ti dílů. S hodnocením ještě počkám, protože čekám výrazný posun při tak vysokém hodnocení. Zatím mě ale Community nijak zvlášť nechytly, ani jedna ústřední postava není nijak extra výrazná, komická nebo nějak výstřední. Spoustu lidí tu chválí Abeda, ale sorry, ten charakter je mix Sheldona Coopera a Rajeshe Koothrappaliho, tudíž nic nového a hlavně je charakterově slabší než oba zmínění a zatím se teda ani moc neprojevil. Zbytek posádky i přes ukecanou černošku velký průměr. Paradoxem je, že mnohem lepší charaktery mají učitelé. Jako nejlepší postava bezkonkurenčně učitel španělštiny Ken Jeong, ten chlap mě baví každů vteřinu na place a ve třetím díle učitel užívání si všedního dne. Jsem zvědav kam to půjde dál... očekávám změnu k lepšímu. No, myslím, že po 15 epizodách už můžu nastřelit hodnocení. Nic se nezměnilo, pár trapných scén nabylo (J. Black v 13. sérii skandál, byl trapný až za hrob). Jinak postavy pořád na stejno, žádný velký posun. Ani jedna postava, krom zmíněných učitelů, mi nesympatuzuje v tom správném měřítku. Nejblíže je mi ale Annie a Troy. No dám temu šanci do druhé sérky, která je prej o dost lepší. Takže po první sérii: Nejlepší díly rozhodně 19 - Jeffe Goldblumuješ :-D, ten díl me fakt hodně dostal. No a pak 23 - Modern Warfare. Zatím to líp ohodnotit nemůžu. Je velká škoda, že i když je tam fakt povedený vtip, tak ho pak skoro pravidelně srazí nějaká s trapností hraničící scéna. Druhá série: Není lepší než ta první, ale pravdou je, že jsem si ty lidi připustil mnohem víc k tělu, zvykl jsem si na ně a i když se nejedná o seriálový skvost, tak se na to celkem rád dívám. Pořád ale zůstavá, že taková Britta a Shirley jsou naprosto prázdné postavy, které by neutáhly samotnou epizodu. Taky se najdou epizody, které jsou naprosto divné a moc nebaví (porod Shirley). Druhý fakt, který celkem omrzí, jsou ty věčné Jeffovi hloubavé a udobřovací proslovy. Když si dáte 3 a více dílů po sobě, tak je to pořád dokola a nebaví to. Co mě ale velmi štvě, je přeměna Changa na naprosto debilního idiota. Tvůrci totálně neuvěřitelným způsoběm zabili snad nejlepší charakter z první série. Jinak si to šlape ten svůj standard, kdy parádní scény, střídají ty slabší. Z postav jsem si nejvíce oblíbil Anie a paintbalový závěrečný dvojdíl je výborný. Zvyšuji na 3,5* :). Po třetí sérii. Pro mě je třetí série zatím nejlepší. Tvůrci se témeř vyvarovali trapným situacím a každý díl je velmi dobrý. Videoherní díl na výbornou. Možná jenom poslední 3 díly, které sklouzly do naprostého nereálna, kdy Chang ovládá Greendale s bandou školáčků. Ty mohly být na dospělejší úrvoni. Celou bandu jsem si ale po těchto třech sériích vyloženě oblíbil a dostal se do stavu, kdy je mám všechny rád a hledím na to jak najatý:). K dokonalosti tomu ale pořád chybí nějaký dospělejší náhled. Skvělý je taky soundtrack od Ludwiga Göranssona. Co se týká postav, tak Annie je neskutečně roztomile boží + dvojka Troy & Abed! Těším se na další sérii... zvedám na krásne 4*. Kdyby se to vyvíjelo spočátku jako ve třetí sérii, možná bych už dával 5* :). () (méně) (více)

F.man

Povedené dvacetiminutovky se zvláštním typem humoru, který vypadá místy až naivně dětsky. Pak ale najednou přijde Chevy Case nebo Chang a práskne do toho takovou neskutečnou černou bombu... Záleží ale díl od dílu - někdy se jedná o nadprůměrné až geniální náměty (kuřecí mafie), jindy je to takové nicneříkající proplouvání. Každopádně skvěle namixované charaktery. Ooh, that's nice. ()

Džany

V poslední době nejlepší oddechový seriál s vtipnými hláškami, pečlivě napsanými charaktery a skvělou atmosférou. Samotný děj je prostý, ale skvěle a hlavně docela reálně vyobrazený. Obsazení je opravdu úžasné. Nejsympatičtější postavou tu pro mě je bezpochyby Abed, který pobaví už v prvních pár vteřinách pilotního dílu, pak následuje Ken Jeong , co jako učitel španělštiny a poté student vypouští z pusy jeden gag za druhým a sám se tím stává asi nejvtipnější postavou celého seriálu. Za závěrečně scénky musím přihodit tu pátou hvězdu i kdybych nechtěl. ()

Anchi

Už po pár dílech musím říct, že se dobře bavím a ani mi nevadí, že většina postav charakterově připomíná postavy z jiných seriálů. Dialogy jsou vtipné a některá "moudra" jsou občas opravdu moudrá. Jako velké plus považuju pomyslnou třešínku na dortu v podobě závěrečných scének, u kterých se mi ještě nestalo, že by mě nerozesmály. SPOILER / s01e07 - Annieina Halloween party - Abed v obleku Temnýho rytíře mě rozsekal :D / s01e11 - od týhle epizody miluju Abeda (výraz při páce s Tylerem absolutně odzbroující) / od 12 epizody a od scény při závěrečkách španělštiny je mým dalším oblíbencem seňor Chang. A vůbec, tenhle vánoční díl je zatím nejvtipnější (spojení s rozdílnými náboženstvími včetně Jeffova angosticistickýho názoru) / e15 - naprosto boží scéna po větě "Ok, maybe we are not a family, maybe it's more complicated, because unlike a real family there is nothing to stop anyone of us from looking at any of the others as a sexual prospect." // 2. série v prvních dílech lehce slabšího rázu, ale pořád fajn. / e06 - čumím jak puk na epizodu se zombíkama / e18 "Oh hey, isnt that reason to leave?" // 3. série e02 - Pierce "I told u to stop playing Operation on me!" / e04 "Troy and Abed's new apartment" - Abedův přemrštěnej úsměv :D / e07 - "Jeff, are u...?" ... "I liked Horsebot 3000." / e14 - polštářovej Pierce připomněl Troye obmotanýho lepenkou na dveřích koupelny / e15 - 'best friends best friends baking a cake' pozdrav END OF SPOILER A teď jsem smutná, že nemám na co koukat :( ()

Kryton

Delší dobu jsem si odkládal tento seriál. Musím uznat, že to byla malá chyba. Chytře napsaný seriál z vysokoškolského prostředí se hledá těžko. Samozřejmě vtipem a gagy to zachraňuje duo Chase - Jeong. Opravdu se budete bavit, když vlétnou na scénu. UPDATE: Po dvou sériích jsem si seriál zamiloval. Je plný odkazů na televizní seriály, Star Wars a dalších věcí a to především díky další skvělé postavě Abeda. Doporučuji pokud jste přesyceni recyklací sitcomů. Na TV Smíchov jediná nerecyklovaná věc. Hodnocení OST: Na seriálové poměry a na komedii slušný nadprůměr. 7/10 ()

nirvana91

Prvá séria - zo začiatku som sa dostávala do toho prostredia, ľudí a hlavne ich zvláštnych a rôznorodých charakterov. Potom však prišla už presne nešpecifikovaná scéna po pár zhliadnutých dieloch, kedy u mňa nastal zlom a tento seriál sa mi vštiepil do srdca. Spolu s celou "Jeffovou" Study Group. Druhá séria na moje veľké sklamanie započala nejako divne, niečo mi tam stále chýbalo, boli tam fóriky, boli to tí istí ľudia ale nemalo to tú iskru.. (too much community?).. našťastie to takto u mňa fungovalo len do polky série a potom to zase začalo naberať tie staré dobré kvality :) Paintball na konci, klasika. Tretiu sériu mám rozpozeranú, ale čo pozriem, to mi spraví úsmev na tvári. SUPER, len tak ďalej :) ()

zdepapepa

První řada - dokonalá. Druhá řada - dokonalá. Třetí řada - taky celkem dokonalá. Čtvrtá řada - úpadek. Pátá řada - dokonalá. Šestá řada - dokonalá, #SaveGreendale #AndAMovie. Geniální krok vrátit zpět showrunnera Dana Harmona. Kvalita zůstala zachována i s odchodem některých ústředních postav a příbytkem nových. Abed > Sheldon. Není to až tak pořad vyloženě pro geeky jako takové, ale znalci filmů a seriálů a trop v nich použitých fakt budou mít žně (já měl). Skvěle namíchaná Greendale 7, i když občas hlavní světlo bere Jeff víc než by bylo zdrávo. I vedlejší postavy si zaslouží zmínku, objevují se tu často, koneckonců jsou všichni na jedné škole, tak ještě aby ne. A když všechno ostatní selže, můžete si dopřát jednu z mnoha parodií - parodií je špatné slovo - spíše poct, vzdání holdu nějakému žánru, ať už westernům, počítačovým hrám, post-apo, animákům, dystopiím nebo obyčejnému policejnímu seriálu. Občas mě zaráží, jak komplexně jsou některé vtipy plánovány, jmenovitě hlavně Britta jako hrdý vlastník použitého iPodu Nano nebo Beetlejuice. Spolu s Parks & Rec a 30 Rockem jsou to geniální seriály, které bohužel u nás zdá se mi nemají takovou komunitu. A to jeden čas běžely vždy ve čtvrtek večer na tvůrčí NBC. Teď už jen čekat jestli film vyjde a jestli někdy admini ČSFD dají možnost změnit hvězdičky na Meow Meow Beenz. ()

Bakllazaan

Seriál, který na rozdíl od BBT/HIMYM si zachoval stejnou úroveň i v dalších dílech. Nehraje si na nic a v zásadě si ze všeho dělá prdel. Osobně se mi líbí vyobrazení Abeda, coby vyobrazení teenagera závislého na filmech a seriálech, který se snaží svoje zážitky z jejich pozorování, promítnout do obyčejného a nudného života. Myslím že jeho role hezky vystihuje i dnešní pop-kulturní dobu. Každému se někdy postesklo nad Přátelema, každá slečna chce být ověšená taškama od Gucciho... ()

k4n9ur

Nesympatičtí anti-herci, nesympatický dabing, nesympatické, nevtipné a stupidní pointy a řeči. Ani "opálený" a šedivý Chevy to nijak nevylepšil. Obzvláště nesympatičští jsou Ken Jeong a Sandeep Parikh - ty mi přijdou spíše jak z ústavu. Možná je to na mě příliš intelektuální či co, ale pro mě ne. ()

O.Peta

Chevy Chase, Ken Jeong, Danny Pudi, plachtění na parkovišti a spousta dalších geniálních scén, častokrát skvělých parodií. Jsem rád, že jsem členem této studijní skupiny aspoň prostřednictvím obrazovky. ()

erased

Klasická rutina kvalitních seriálů Made in USA - 25 dílů první řady prakticky vyždímalo zajímavé téma, prostředí, i postavy a další série na ni navazují se strmě klesající kvalitou. Ne, že by se teda nebylo u každého dílu na co těšit. Postavy stále kolísavě baví (z nich je pouze Pierce od začátku do konce perfektní) a narážky na všechny možné současné i dávno zapomenuté seriály a filmy potěší snad každého kinofila. Korunu v tomto ohledu nasazují perfektní tematické díly. Bohužel omílání těch samých problémů stále dokola a zvážnění zápletek Community sráží s každým dílem níž a níž. Nakonec i ten tematický heist díl ze závěru třetí řady už není tak vtipný ani trefně parodující, jako byli jeho předchůdci. Čtvrtá řada dojem naštěstí trochu napravuje. Poloviční počet dílů zajišťuje, že každý má co říct, a i když mi jich pořád poměrně dost nesedí, mimo jiné i díky časté nepřítomnosti Pierce, konečně se znovu dají najít i nezapomenutelné epizody (Blimey, where we wound up this time Inspector Spacetime?). Naproti tomu už však pátá série působí dojmem potápějící lodi, ze které utíká kdo může. Absence Troye se ještě dá překousnout, jeho průpovídky s Abedem se již před dávnou dobou ohrály, ale bez Chevyho Chase už Community ztrácí naprosto veškerý šmrnc, a nic na tom nemění ani slušně hláškující postava "Majka" z Breaking Bad. Jen on a doznívající vzpomínky na Pierce zaručují jediné slušné momenty v celé sérii a to by nestačilo ani na mnohem méně epizod, než aktuálních třináct. Návrat kultu Dana Harmona v produkci Yahoo v šesté sérii nicméně alespoň poskytl slušné zakončení. Celkově si kvalitou s prvními sériemi nezadá, ale prakticky všechny jednotlivé epizody vždy překvapí a do jisté míry i skvěle pobaví. Ve všech se ale bije příliš daleko dotažená sebereflexe s původním nenuceným a plynulým vtipem, takže v té nové nevyrovnanosti sice nejednou rozesmějí, jenže nikdy se nezdá, že by autorský tým jel na sto procent. Poslední díl se pak nese ve stejném duchu, jen se mu podivným meta-konceptem navíc daří perfektně se rozloučit se seriálem, když ne i se zbytkem původní party. A odcházet se má v nejlepším (v rámci možností), takže bych se klidně obešel i bez #andamovie - je čas to na veřejné vejšce zabalit. ()

zuzaSislerka

dost odlehčený seriál po nekončícím HIMYM, nebo ultrainteligentním humoru Big Bang Theory, sice tu figurujou zase až moc charismatické postavy, ale jejich smysl pro vtip jsem si zamilovala docela rychle! 95% těch 5 je dole, protože se tam občas dějou věci, co napoprvé nelze zachytit ()

ABLABLABLA

Už od první série to jede v neuvěřitelném tempu.. jednotlivé postavy, jejich charaktery... většina z nich je furt stejná, rozvíjí se samozřejmě, ale mám na mysli jejich typické povahové rysy. Jediná Brita na mě z úplného počátku působila víc sympaticky a "chytře" než postupem času, kdy si z ní všichni akorát dělají srandu, jak něco zase "zbrittovala". Každá postava tu prostě má určité zastoupení a bez ní by to nebylo ono.. ať už jde o hlavní Greendaleskou sedmu (tak to jsem vlastně ani nemusela zmiňovat, ne?), děkana, Leonarda nebo i Vicky či Fat Neila. Každý díl je vlastně o úplně něčem jiném a jiným stylem udělaný - jako detektivka, kriminálka, dokument, scifi film, sitcom... prostě dokonalé a i přesto si ale udržuje základní příběhovou linii a všechno do sebe zapadá. No a z těch sarkastických poznámek Jeffa jsem prostě unešená.. vždycky.. nejlepší jsou samozřejmě ty, které byly řečeny jen mimoděk. Troy and Abed in a mooorning... ti dva ve všech situacích byli perfektní. K nim prostě nemůžu mít žádnou výtku. Nikdy a nikdo.Taky se mi líbily časté odkazy na všechno možné. Hlavně hodně často odkazovali na Johna Hughese (jeden díl mu byl i věnován v titulcích myslím) a na jeho filmy - co si zpětně vybavím tak Breakfast club, Sixteen candles, Ferris Bueller's Day Off. Byla řada epizod, které mě ale svou výjimečností více zaujaly a byly vtipnější než jiné, i když všechny byly perfektní. Následující výčet je určený spíše pro mě, pro budoucí potřebu rychle najít ten skvělý díl, který hledám. 1x23 byl perfektní 1. paintballový díl.. to byl asi první díl, který mě tak úplně nejvíce nadchnul, že jsem si ho poznamenala. Hrozně se mi taky v této první sérii líbila linie mezi Jeffem a Annie aka zakázané ovoce.. sice to v takovém duchu mezi nimi pokračovalo pořád, ale v té první to došlo do nejzazšího bodu si myslím. 2x01 ten úplný začátek, jak byly záběry do pokojů "sedmy", jak vstávají na první školní den. 2x09 pevnost z dek.. paráda. 2x12 poprvé a naposledy jsem přeskočila nějaký díl - tento vánoční speciál, kdy byli všichni z plastelíny nebo čeho, mě tak hrozně iritovalo, že jsem se na něj prostě nedívala a přeskočila ho. 2x21 vzpomínkový díl - vzpomínky na události, které jsme nikdy předtím vlastně neviděli a to bylo právě super. 3x04 zajímavý díl o různých dimenzích... šílené to bylo... a hlavně, když v pozdějších dílech se na to hodněkrát odkazovalo (a především 4x13 poslední díl 4. série.. souboj mezi nejtemnější linií a tu, co sledujeme). 3x10 si udělali prdel z Glee a mě to bavilo. "Pochopím každou scénu, protože zpívají, co si myslí než aby se tak tvářili".... "Jaktože vaše piáno stále hraje tu píseň?" 3x14 polštářová bitva aka další díl s pevností z dek ale i polštářů a zároveň to byl dokonale zpracovaný dokument... prostě skvělé. 3x17 díl udělaný jako kriminálka, kdo zabil jam aka yam aka bramboru. 4x01 udělán jako americký komediální sitcom s vloženým smíchem a potlesky publika inside of Abed's head. 4x06 Abed: "Je to takhle 12 hodin. Nedokázal jsem se na to dívat na celé a to jsem viděl Strom života." Buuuja :D Přesně tak, Strom života byl nudnýýý:) 4x09 se mi po vánočním dílu, kdy byli z plastelíny bo čeho, líbil nejmíň, protože byli jako loutky puppets. No a teď jsem zvědavá na 5. sérii, co s tím udělají dále. Možná, že po této 4. by byl lepší konce, když Jeff "odpromoval", ale třeba mě tvůrci překvapí.. každopádně, takhle na konci 4. série tou dávám plný počet 5*, protože si to prostě sakra tenhle seriál zaslouží. 26. 1. 2014: Tak už máme za sebou 5 dílů 5. série a musím říct, že bohužel to začíná být dosti slabé. Baví to, ale ne tolik. Teprve až 5x05 byl zase parádní aka Lava World. Tvůrci vymysleli něco geniálního aneb co tohle je fakt za školu, že se tam věčně místo učení pořádají různé války a strategické "hry" až do nočních hodin a převrátí celou budovu vzhlru nohama? Tam chci taky:D () (méně) (více)

Kaluž

Señor Chang RULEZ! /// Druhá série drží laťku zatraceně vysoko. Scenáristé stále hýří chytrým vtipem a to se tak často v seriálové tvorbě nevidí. POP, POP! /// Obměna na postech tvůrců nijak zvlášť neublížila scenáristickým kvalitám a tak si ansámbl z Greendale v poklidu tropí vylomeniny i ve čtvrté sezóně. Pierce a jeho zběsile nekorektního humoru sice ubylo, slabší chvilky jsme ale zažili snad jen když se po scéně poflakoval vyšinutý Malcolm McDowell. Kdysi charakterní pan herec, v současnosti expert na nejbéčkovější štěky v kdejaké kokotině. Dočkali jsme se Magnitudova POP-POP originu, navštívili fanouškovský Inspector Spacetime Con, děkan si neopomněl pohladit vypracované břicho Jeffa Wingera a ze záludného Kevina/Changa přímo mrazí. A ano, na Alison Brie pořád můžu oči nechat. Multidimenzionální závěrečná epizoda byla patřičně epická, takže (na poslední chvíli odklepnutého) nášupu se rozhodně neštítím. /// 6. sezóna /// Community se za ta léta profilovalo všelijak. Bavili jsme se, až jsme se za břicho popadali, jindy jsme nad tím jen tak mrzutě mávli rukou a občas bylo znát, že si tvůrci sáhli i na samotné dno. Byli jsme připraveni na vše, ovšem takhle důstojné finále asi čekal málokdo. Smekám, tohle se Harmonovi a jeho partě opravdu povedlo. A teď bych prosil ten film! ()

Remedy

Svým způsobem takový unikát mezi seriály posledních let. Samozřejmě, že mám velmi, ale opravdu velmi kladný vztah k TBBT nebo k HIMYM, ale nedokážu se zbavit dojmu, že nastavený koncept (ať už bez jakýchkoli diskuzí perfektní v obou případech) pomalu ztrácí své kouzlo a dřívější hvězda obou zmíněných seriálů, které stále miluji, pomalu vyhasíná. Community je unikátní záležitostí např. proto, že si nebere žádné servítky, pokud jde o parodii a zesměšňování amerického stylu života či vyznávaných ideálů americkou komunitou. Další obrovskou devízou celé show je skutečnost, že tam, kde ostatní seriály interakci mezi postavami utnou (ať již z obavy, že by se mohlo jednat o přílišnou politickou nekorektnost či něco, co je již opravdu příliš nad rámec zažitého žánru komedie), je Community vyhrotí až do samotného extrému. Extrému, který nemusí na první pohled či poslech působit zrovna vábně či ostrovtipně - nicméně pokud patříte mezi tu sortu lidí, kteří mají rádi porušování pravidel, zavedených postupů a škodolibě hanebným způsobem si užíváte ponižování všeho druhu a rádi se často bavíte na cizí účet, budete nejspíš nadšeni jako nikdy předtím. Občas se mi zde připomněly Gervaisovy Extras a platí zde stará známá pravda, že i když se zrovna smíchy nehroutíte ze židle, je vám z určitých mouder za některé postavy tak trapně, až si uvědomíte, že sledujete téměř (na americké poměry) bezprecedentní, nekorektní, masakrální a šíleně zábavnou jízdu, která i těm méně zkaženým lidským bytostem občas poskytne nějakou tu úlevu v podobě morálního ponaučení. ()

René.girl

Když překonáte těch pár prvních trapných poznávacích epizod, tak objevíte seriál plný skvěle promyšlených vtipných hlášek, absurdně vtipných zvratů a bizarně vtipných postav. 85% ()

Katzenklo

Zvu Vás na místo, kde staví pomníky Luisi Guzmánovi a kde se profesor španělštiny může stát diktátorem. Vydejte se na útočiště zkrachovalých právníků, bývalých anarchistů, vyléčených feťáků a pomatených Arabů a poznejte zdejší mnohogenerační komunitu: Leonarda (ne Hofstadtera), Pierce, Shirley a především vůdce našeho podniku Dean-Dong Peltona. Pohodlně se usaďte a vyberte si z našeho denního programu, ať už se jedná o karneval, paintball nebo halloweenskou párty se zombíkama. Ale dávejte pozor, na trampolíně smí skákat VŽDY JEN JEDEN! ()

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

Stranger Things, Bladea a další čekají odklady

07.05.2023

Stávka scenáristů je momentálně v plném proudu. O tom, proč a za jakých okolností vznikla, jsme vás informovali před pár dny, nyní už ale navíc známe i prvních několik obětí této nepříjemné situace.… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Donald Glover si zahraje mladého Landa

Donald Glover si zahraje mladého Landa

22.10.2016

Letos v prosinci nás čeká Rogue One, první hraný spin-off Star Wars, a v květnu 2018 z hlavní ságy vybočíme znovu. Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street, Lego příběh) chystají sólový film s mladým… (více)