Lucifer

• USA Lucifer
Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (2016–2021), 72 h 44 min (Minutáž: 42–66 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Scarlett Estevez, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Kayla Ewell (více)

Série(6) / Epizody(93)

Recenze uživatele Kimkong k tomuto seriálu (16)

Lucifer (2016)

Na první pohled mě to připomnělo seriály typou Sleepy Hollow. Vypůjčíme si slavný název, vezmeme policajtku, podivného a ukecaného štramáka, který má cosi společného s nadpřirozenem a mimoděk budeme řešit kriminální případy. Čekal jsem však více nadpřirozena, více akce a Lucifer není ani vtipný, ačkoli si tak určitě připadá. ()

Série 1 (2016) (S01)

Slabší začátek, od poloviny slušný rozjezd a úplně zabitý konec. Celkově je první řada dost průměrná až lehce podrpůměrná. ()

Parťák (2016) (S01E07)

Konečně se trochu zamíchala minulost s přítomností a seriál začal být zajímavější a vytvořily se otázky jak to bude dál. ()

I ty, doktorko? (2016) (S01E08)

Opět malý ale opravdu malý posun. Vznikly zde sváry v rodině obou hlavních postav. Otázkou je, co z toho za dvě epizidy vznikne. ()

Přijde kněz do baru (2016) (S01E09)

Polidštěný ďábel mě přijde zajímavější než ten sebestředný arogantní na začátku. ()

Taťka (2016) (S01E10)

Rodinná pouta mě příliš nezajímají. ()

#TeamLucifer (2016) (S01E12)

Začíná se to rozjíždět. Sice je seriál z 90% jen o kecání, ale nedokážu předpovědět co bude dál, nebo ani nechci. Takže v rámci žánru celkem slušné. ()

Vezmi mě zpátky do pekla (2016) (S01E13)

Tak to finále celkem podělali. Čekal jsem nějaké vykoupení Lucifera, a že se z něj stane anděl nebo něco, ale tohle byla vážně sračka. ()

Série 2 (2016) (S02)

Po delší pauze dokoukaná druhá půlka řady. Malé spestření herce z muzikálu Galavant, ale jinak je seriál horší a horší. Psycholožka zbytečná, zápletka žádná. Další řada bude hrozná mizérie. Tahle řada slabší 3* ()

Všechno přijde, Lucifere (2016) (S02E01)

čekal jsem ten díl o dost horší. Detektivka začíná pochybovat a s tou mámou to nebude asi tak úplně jednoznačné jak bych čekal po závěru minulé řady, ()

Požírač hříchů (2016) (S02E03)

Tady se nic zásadního nestalo. Další Luciferovo dilema proč dělá co dělá. ()

Hra se zbraněmi (2016) (S02E05)

Uriel mě jako postava tolik nenadchl. Konec menší překvapení, ale zajímavější budou následující díly. ()

Monstrum (2016) (S02E06)

Tenhle díl byl dobrej. Lucifer pro žívá velké drama a otvírá se svému okolí. ()

Kazisvět (2016) (S02E09)

Luciferova matka je pěkná svině. O to zajímavější bude další dál. Jinak klasické řešení detektivního případu s odhalením nějakých Lucuferových citů. ()

Bůh Johnson (2017) (S02E16)

Timothy Omundson z Galavanta je sympaťák. ()

Komiksový Sandman má obsazení

Komiksový Sandman má obsazení

29.01.2021

Seriálová adaptace komiksu Sandman od Neila Gaimana má už takřka kompletní obsazení. Kromě postavy Smrti byly oznámeni herci ve všech zbývajících rolích, a úvodní reakce fanoušků na sociálních sítích… (více)

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse