Dobrý boj (TV seriál)

The Good Fight

Krimi / Drama

USA, 2017–2020, 38 h 34 min (Minutáž: 40–60 min)

David Buckley

Christine Baranski, Justin Bartha, Cush Jumbo, Rose Leslie, Delroy Lindo, Sarah Steele, Erica Tazel, Scott Bryce, James Martinez, Heléne Yorke, Ron Canada, Anna Khaja, Bernadette Peters, Nyambi Nyambi, Michael Boatman, Paul Guilfoyle, Leroy McClain, Matthew Perry, Carrie Preston, Aaron Tveit, John Cameron Mitchell, John Benjamin Hickey, Tom McGowan, David A. Gregory, Gary Cole, Greta Lee, Paulo Costanzo, Sam Seder, Becky Ann Baker, Peter Gerety, Peter Maloney, Paul Anthony Stewart, Zachary Knighton, Stephanie Roth Haberle, Christian Campbell, Jane Alexander, Luis Moreno, Christine Lahti, Zachary Booth, Dominic Fumusa, John Ellison Conlee, Robert Picardo, Todd Susman, Denis O'Hare, Anthony Rapp, Jerry Adler, Sherman Howard, Zach Grenier, Rick Crom, Louis Gossett Jr., Fisher Stevens, Frankie Faison, Scott Jaeck, Mimi Lieber, Andrea Martin, Dylan Baker, Jane Lynch, Corey Cott, Cece King, Audra McDonald, Brian Stokes Mitchell, Wally Dunn, Doris McCarthy, Robert Myers, Caroline Aaron, Jayne Houdyshell, Sam McMurray, David Call, Isabella Farrell, Cindy Cheung, Quentin Mare, Rob Reiner, Tim Matheson, Mamie Gummer, Ashley Thomas, Richard Masur, Teddy Cañez, Nat Cassidy, Christian Borle, Keesha Sharp, Peter Scolari, Terry Serpico, Adam Ferrara, Murphy Guyer, F. Murray Abraham, Matt Walsh, Evan Handler, Connie Ray, Maurice Jones, Bebe Neuwirth, Kevin McNally, José Ramón Rosario, Michael Ian Black, Gary Milner, Margo Martindale, Grizz Chapman, Pippa Pearthree, Alan Alda, Kurt Fuller, Megan Hilty, Nikki M. James, Donald Paul, Mike Pniewski, Lili Mirojnick, William Ragsdale, Kelli O'Hara, Mike Colter, Wallace Shawn, Anthony DeSando, Aaron Lazar, Jonathan Sale, Elizabeth Lail, Robert Eli, Suzette Gunn, Scott Drummond, Donnie Keshawarz, Alan Rosenberg, Michael Paul Chan, Ken Barnett, James DuMont, Devin Ratray, Gene Gabriel, Enrico Colantoni, Judith Light, Obba Babatundé, Christopher Sieber, Deirdre Lovejoy, Byron Jennings, Bubba Weiler, Faith Logan, Christine Toy Johnson, Roberta Colindrez, Regina Taylor, Alex Hurt, Michael Sheen, Katie Finneran, Tamberla Perry, Sean Patrick Thomas, Michael Urie, Maulik Pancholy, McCaleb Burnett, Colin Hanlon, Richard Kind, Chris Butler, LaChanze, Jeremy Glazer, Ash Christian, Louis Ozawa Changchien, Thomas Ryan, Deborah Offner, Mackenzie Mauzy, Joseph Adams, Christina Jackson, Marnie Schulenburg, Gabriel Ebert, Scott Adsit, Ward Horton, Paton Ashbrook, Ellen Adair, Piter Marek, John Glover, Brooke Smith, Gina Gershon, Tituss Burgess, Gary Carr, Kathy Najimy, Stephanie Kurtzuba, Meredith Holzman, Andrea Anders, Roger Bart, Nicole Shalhoub, Comfort Clinton, Jane Curtin, Cheryl Hines, Mark Blum, John Clarence Stewart, Ruibo Qian, Kathy Searle, Glenn Stott, Victor Cruz, Tom Galantich

Komentáře uživatele 6thSun k tomuto TV seriálu

"Lidé, u kterých jsem celým srdcem věřila, že jsou vinni, se posléze ukázalo, že nejsou. A lidé,u kterých jsem myslela, že jsou svatí, tak nebyli. Proto se nesmíš spoléhat na svůj instinkt. Čekáš, posloucháš a pozoruješ. Časem se každý projeví." Velmi slibný první díl s dokonalou Christine Baranski.(21.4.2017)

Sportovní hantýrkou řečeno, druhý díl potvrdil úspěšné zaskórování prvního (včetně prezentace jedné z nejlepších úvodních znělek poslední doby), nezbývá než doufat, že tento Dobrý Boj bude pokračovat ve vítězném tažení zábavy proti nudě.(21.4.2017)

Minulá epizoda postrádala šťávu předešlých a tato úbytek lahodných scénáristických tekutin potvrzuje. Škoda, zaděláno bylo slibně.(23.4.2017)