Uplne ine nez The Good Wife, ale so svojim vlastnym kuzlom. Take... OK.(6.8.2017)

Neviděla jsem The Good Wife, nicméně není to pro sledování potřeba. Vše co divák potřebuje je vysvětleno a první série je krásný úvod do seriálu, přičemž by neuškodilo ani dalších 5 dílů navíc, protože to šlo každým dílem výš a výš. Navíc, Cush Jumbo a Rose Leslie jsou naprosto úžasné duo a už jen kvůli nim doufám že dostaneme 2. sérii!(17.4.2017)

Výtečný, profesionálně krásně čistě natočený seriál. Jako u většiny jiných americký filmů a seriálů z právnického prostředí našinci trošku hází klacky pod nohy pro nás těžko srozumitelný a občas i nepochopitelný soudní systém. Nicméně, když se člověk smíří s tím, že něco prostě musí přijmout jako fakt a nesnažit se pochopit, tak si užívá skvělého scénáře, chytře vedené režie a jednoho jako druhého výtečného herce.(11.11.2017)

Stejně inteligentní a napínavé jako The Good Wife. Možná ještě více okysličené a stále zajímavější. Nádherné ženy v čele s Christine Baranski, jejíž hlas nelze nemilovat. Cush Jumbo a Rose Leslie mě překvapily svými hereckými výkony. Pro polibek od Cush bych byl schopen zapálit kostel. Julianna Margulies se nemusí za své následovnice stydět. Tvůrce bych jen pokorně poprosil o trochu více sexy scén, určitě by se bylo na co dívat a seriálu by se zvýšila mnohokrát sledovanost. Ty kostýmky a šaty vhodné do soudních síní jen dráždí naší chlapskou fantazii.(28.4.2017)

Pokud jste milovali Good Wife, budete milovat Good Fight. Skvělé právnické drama s odkazy na problémy dnešní doby.(19.4.2017)