Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Zet

Pamatuju se na jeden díl, jak táta chtěl tomu brýlatému koupit videohry a ten nechtěl, jak je to stupidní, zábava pro primitivy atd, nakonec syna přemluvil, že je kdyžtak vrátí, když ho to bavit nebude a no a pak dostal v noci hlad, šel pro něco do lednice a malý už tam v obýváku drtil mimozemšťany o 106 :-D ()

Ceberus

Parádní seriál i po letech. Jediné, co mi na něm vadilo, byla ta pravidelná kýčovitá morální ponaučení a pak také nepochopitelně omezený repertoár umělého smíchu (opakují snad jen dvě různé nahrané smyčky pořád dokola). ()

balcazar

Skvelé postavy, skvelý nápad spojiť dve rozvedené osoby s deťmi, ktoré by sa medzi sebou najradšej pozabíjali. Skvelá zábava, ktorá sa však vždy končí 2 minúty pred koncom epizódy, kedy prichádza polopatistické vysvetlenie, ponaučenie, ktoré som "hltal" v 13-tich, teraz ma to však už nechytí. Nebyť tohto problému, bolo by to bezproblémových 5 hviezd! ()

Armin82

Parádní rodinnej sitcom,který nestárne! Krásná Suzanne Somers,sympaťák Patrick Duffy,kickoboxer Sasha Mitchell a jejich nezbedné ratolesti v každodenních příbězích ze života. Mě to bude vždycky bavit,protože mě umí vždycky rozesmát--->80% ()

mogul01

Vynikající americký seriál pro všechny generace. Výborný český dabing zvláště dětských rolí, kde bych vyzdvihl excelujícího Michala Bürgera v roli malého Marka Fostera. ()

Zikus

První tři, možná čtyři série jsou naprosto unikátní, skvělý příklad toho jak by měla rodina vypadat. Herci, hudba, všechno skvěle sedí, ale nejvíc tam sedí Kouďák, bejvával to můj vzor. Jediná negativní stránka jsou ty, až moc dobře dopadající konce, v každém dílu. ()

haWranka

První díly jsou skvělý, poslední už mi tolik k srdci nepřirostly. Vlastně mám tušení, že jsem to nikdy do konce neviděla. Trochu míň moralit a dala bych i pět :) ()

Azog

Další sitcom, na kterém jsem vyrůstal. Nepohrdnu jím ale ani teď. Jednoduché a vtipné zápletky, které téměř vždy přerostly v bratrovražedný boj s happyendovskýcm usmířením, nikdy neomrzely. ()

Veronica27

Tak určitě ne všechny scénky jsou takové, že bych pukla smíchy.Ale je to prostě klasika, kterou jsem viděla už několikrát.Už jen úvodní znělka a obrovská, horská dráha...sjíždící dolů...:) je to prostě klasika a zaslouží si to plný počet. ()

Likan7

Jedna z klasických českých seriálových legend. Kolik let se to neustále opakuje na všech těch českých televizích? Skvělý casting (Frank vede na plný čáře), a plno epizod, které mě mě bavily. Nikdy to nebyl sitcomový vrchol tvorby, ale když se zpětně dívám na hodnocení jednotlivých epizod, seriál mě jednoduše bavil od začátku do konce. Nějaká sezóna je sice krapet slabší, ale Krok za krokem došel do finále se ctí. Fakt, že mi tahle povedená rodinka bude chybět, je snad asi nejlepší hodnocení. Za těch 7 sérií mě prostě a jednoduše bavila. Jen vyškrtnutí dokonalýho Jean-Luca jako náhrada za neméně dokonalýho Codyho mě v posledních sériích naštvalo nejvíc. Franku a Carol, díky za těch 160 epizod! ()

Nix

Hodně zábavný seriál. Rodinka je skvělá a hlášky jsou tu nesmrtelné. Pro mne je to další klasika na poli komediálních seriálů. ()

lift666

Jeden z nejoblíbenějších seriálů vznikl, jen protože se muselo zaplnit místo v programu. Myslím, že to místo Krok za krokem zaplnil a nakonec se musel natáčet další seriál, protože tenhle se přesunul na hlavní vysílací čas. Skvělé hlášky,skvělé postavy,skvělí herci. Jen je hrozná škoda, že většina z nich už moc nehraje. To mě docela mrzí. ()

KdG

Tohle jsem jako malej (no úplně malej ne) doslova žral. Coudy je fakt řízek, ostatní členové rodiny nebyli taky špatny zéjména JT, Dana a Karen co se krásy týče. ()

casef

Nesmrtelný seriál, který jsem viděl už několikrát a nikdy neomrzí. Nejvíc mě bavilo to pošťuchování Dany s J.T. a hláškující pošuk Cody. A každým dalším rokem, jak dospívali herci, byl seriál lepší a lepší. ()

Petus

Když jsem ho poprvné viděla jako teenager - svkělé. Když jsem ho viděla podruhé - dobrý. Ale po každém dalším podívání mám pocit, že se dívám na typickou americkou agitku a la nedokonale dokonalá a neobyčejně obyčejná americká rodina. Upřímně nebýt Kouďáka, který byl mým pubertálním hrdinou a zároveň bezkonkurenčně nejlepší tv postavou tehdejší tv nabídky, nebyly by to ani ty tři hvězdy. ()

Zajija

Spojení dvou rodin, jenž se z počátku moc nemusí, dělají si samé naschváli a bratranec Coudy, který je tak trochu pošuk jsem s radostí a nadšením sledoval jako menší. I ted se občas na nějaký díl rád podívám a pobavím se stejně jako před lety. ***** ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard