Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

NorseSword24

Prvá polovica seriálu je super. Rôzne postavy, ktoré majú rozdielne názory žijúce v jednom dome a k tomu ešte bombastický Koudák! Ale potom... Zápletky sa akoby opakovali, postavy neustále v statusu quo a jedna postava úplne vypadla nie? Mohlo to byť po boku Teórie veľkého tresku a Dva a pol chlapa ale pokazili to. ()

Trixi

Rozhodně nejlepší rodinný sit-com. Mám ráda tenhle druh humoru (bez zbytečných vulgarismů, kterých je dnes televize plná). ()

lokol

No serial ktory ma aj mravne ponaucenie,aj srandu, sem tam aj vaznost nabera,ale je to serial ktory rozosmeje hadam kazdeho.Najlepsie su casti s "Koudym" ostatne su slabsie. Blesk nikdy neudrie dva krat na to iste miesto ! AAAA...Zase do mna!...tomuto serialu nemam co vytknut ()

Agarwaen

Těžko hodnotit, tenhle seriál totiž šel hodně rychle dolů. Ze začátku si můžeme většinu z 25 minut opravdu užít a až na konci přijde nutná lekce rodinné výchovy a vyznání se z hlubokých citů ke svým příbuzným. Ale proč ne, dokud je toho málo, nikomu to nemusí vadit a těch 30 vteřin se nějak přetrpí. Problém je že s postupem času asi docházely nápady a tak bylo humoru čím dál míň až nakonec nezbyl skoro žádný. Zůstala jen nuda. ()

Sosak

Hezký rodinný seriál o porhlém příbuzenstvu v rámci jednoho domku. Spousta hlášek, hodně frků, skvělý postavy a řada neskutečně vtipných scén zajišťují zábavu na hodně dlouho. I dneska to patří k těm lepším seriálům, natožpak v dávných dobách ledových, kdy seriál u nás začal. ()

boni

Kdybych měl dětství definovat něčím, co mě skrze televizi nejvíce provázelo, tak by to byly filmy dvojice Spencer+Hill a právě Krok za krokem. Chápu, že někomu vadí šablonovité epizody, morální ponaučení na konci většiny z nich či občasně ploché charaktery postav, ale pro mě bude tohle už navždy ten nejvíc srdcový seriál. Všechny díly jsem viděl tolikrát, že si je pamatuji skoro po dialozích, ale to nevadí, mám s tímto seriálem tolik vzpomínek, že si ho určitě ještě mnohokrát pustím. __ 1. - 7. série 100% ()

Grogan

Krok za krokem je seriál, který jsem v mládí rád sledoval. Dvě úplně odlišné rodiny - sportovně založení, veselí Lambertovi versus upjatí a vážní Fosterovi. A jen co se tyhle dvě rodiny ocitnou pod jednou střechou, je zaděláno na řadu veselých příhod, během kterých se z nich snad stane skutečná rodina. Musím ale souhlasit s těmi, kdo vytýkají seriálu "výchovné" konce, kde je plno omlouvání, odpouštění a ponaučení. První 4 řady byly asi nejlepší, 5 řada je přechodník k 6 a 7 řadě, hodně věcí se tu změní (odchod Codyho, příchod Riche a Lilly) a je pořád dost kvalitní, snad až na poslední tři díly, kde se vyskytuje jakási karikatura na Codyho (do děje nesmyslně napasovaná postava dělníka Bleska, který má poměr hlášek 1 vtipná:100 trapných). V 6 řadě je postava Codyho nahrazena potrhlým Francouzem Jean-Lucem, a i když se Codymu nevyrovná, tak je celkem v pohodě. Co ale tuhle řadu hodně shazuje, je neskutečně protivná Lilly. Já mít takovýho fracka doma, tak ho asi zakopu na zahradě. 7 řada si pak drží přibližně stejnou kvalitu. Tenhle seriál má své mouchy, ale čert je vem, já se u toho dobře bavím i dnes. Silné *** ()

Trifi

Ten osud má opravdu krásný smysl pro ironii, když díky odchodu a vyřvanému opětovnému příchodu Patricka Duffyho do seriálu Dallas vznikl nejlepší rodinný sitcom. Na tomhle seriálu drtivá většina z nás vyrostla, co dodat čéče... ()

Candid

Průměrný seriál, u kterého mi dost vadily vážné moralizující scény, které se s přibývajícími díly množily. Tyto snahy v komediálních seriálech vidím opravdu opravdu nerada. Přemýšlela jsem mezi dvěma a třemi hvězdičkami, je ale fakt, že když seriál dávali poprvé, líbil se mi hodně, takže za tři. ()

vrata.zami

Změnil jsem hodnocení z 5* na 4*, protože ač je to skvělej seriál, sledoval jsem ho jen kvůli "svýmu vzoru" Kouďákovi. To byl borec největší. Používám jeho hlášky a napodobuju jeho smích, protože on je ten největší borec! ()

Moly

Kdysi něco neobvyklého, nesrovnatelného. Dnes moralizující Patrick "Frank" Duffy, který co díl má spolu s Carol málo sexu, a tak si to musí nějak zařídit... aby to napravili, nudí. Co ovšem nikdy nepochopím jsou nevysvětlená zmizení hlavních postav ze seriálu. Fajn, to, že někam odcestoval Cody, to se ještě dá nějak přebrat. Ale kam se poděl Brandon, druhá nejmladší ratolest Franka?! Dvě hvězdičky za Štěknu a JT (jakožto hecující se dvojici) a /žán lika/. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard