Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

jossC

Chvilkama až moc "výchovný" sitcom,ze kterého museli mít náctiletí hroznou prdel....:-))Ale proti prvním řadám nic moc nemám a neměl jsem s tím problém.Jen to mělo skončit dřív. Klasický znak vyčpělosti seriálu je přidávání postav...V tomto případě malá roztomilá holčička a kadeřník z Francie...Poradit někdo producentům,že taky někdy zabírá pejsek se smutnýma očima,kočička a poník,tak to možná točej dodnes...:-)) ()

NikoKovac

Komediální seriál, co mě jako mladého bavil, hlavně "Kouďáka" jsme asi žrali všichni. Jenomže když se na to člověk podívá dospělýma očima, vidí přesně to, co píše canakja, tedy každý díl podle stejného vzorce. Navíc se mi nelíbí seriály s takovým tím umělým smíchem, výjimka jsou Přátelé, což se ale snad hrálo před živým publikem. Co je ale úplně nejhorší, pak to, že je to děsně moralizující, například to nechutné propagování sexu až po svatbě. Dvě hvězdy ze soucitu. ()

Jennifer600

Nejlepší seriál, jaký jsem kdy viděla. Pobaví mě vždycky, i když znám už nějaké díly nazpaměť.. Kouďák je nejlepší! :D ()

Indio

Klasika jasan jen mi vždycky vadilo, že každej díl dopadne tak sladce, vše se urovná a ti co se nenávidej se obimaji. To Bundovi jsou jiny kafe. ()

Skyler

Ač mě poslední dobou pokaždé, když nějaký díl opětovně shlédnu, celkem irituje to, jak na konci velice okatě ukazují "světu" co je zlé a jaké chyby to udělali a že je dobré si to uvědomit a přijít s omluvou, tak stejně musím říct, že jsem tento seriál měla celkem dost ráda. Asi kvůli některým vtipným scénkám, například Kouďáka si s některými známými připomínáme dodnes. ()

Desires odpad!

Codyho smích má sicez tvárňovat blbečka,ale 500x to zařehtání v hovoru už skutečně překáží. Celý příběh spojení dvou rodiny vymizel ve chvíli, kdy do dílů začali nabalovat kamarády dětí, mateřství a když vyrostli, tak to bylo už úplně o ničem. V podstatě je to přehnaný americký seroš, který o ničem vtipném nevypoví. Za mě nula. ()

LeaFF

Super seriál do doby kdy v něm byl Cody. Po jeho odchodu nastoupil Blesk a Jean-Luc a to už nebylo ono. Podle mého Sashova životní role.. ()

TheBlizard

Měli skončit, když to mělo svou důstojnost, vtip a šmrnc. Naneštěstí se začaly, v do té doby prima seriálu, řešit spory mezi pohlavími, a všeobecný feminismus serálem prorůstal krok za krokem skrz na skrz . A mně osobně se tímto dokonale znechutil. Proč chlapi nerodí děti? Prostě proto. Zařídila to tak příroda. Jedna ze stěžejních otázek v tomto seriálu zodpovězena... ()

anousek

Tyhle ty seriály skoro nemají chybu. Myslím si, že ty kdo chtějí točit nějaké vtipné sitcomy by se jimi měli inspirovat a nesnažit dělat něco co stojí jen za prd. Nejlepší byl Cody kam se na něj všichni ostatní hrabou. Hvězdičku strhávám za to, že se nám podprahově snaží vštípit co je dobré a co ne. ()

mr_radek

Jako malý jsem to sjížděl. To byl vždycky takový ten seriálový blok v televizi. Po návratu ze základky hodit tašku do kouta a už to jelo, Krok za krokem, Sabrina nebo Chůva k pohledání, a pak pro starší Dawsonův svět nebo Beverly Hills 90210. Někteří to používali jako kulisu při paření GTA Vice City. Ty časy jsou dávno pryč a s nimi i tyto seriály. Popravdě už ani nevím, jak Krok za krokem dopadl, pamatuji si, že s tím taliánem a odrostlými dětmi už to nebylo moc ono. Jediný, kdo mi plně utkvěl v paměti je Cody Lambert. Rád na ten seriál vzpomínám, ale vidět ho už nechci, zkazil bych si dojem. ()

Geralt66

Rodinka k pohledání, velká rodinná zábava. Některé hlášky nesmrtelné, Cody, Dana a vlastně všichni jsou super. Seriál těží z protikladů a těží výborně. Ne vždy se to takto pěkně povede. ()

mafianis

Milí a príjemný seriál pre celú rodinu a pre všetky vekové kategorie od detí až po seniorov. Sasha Mitchel vo svojej životnej ulohe Koudáka a tak isto večný synovec legendárneho Patricka Dulffyho rovnako ako v Dallase, kde sa tiež títpo dvaja prezentovali ako strýko a jeho synovec ()

milanondic

Seriál, který neomrzí. Většinou ho mám spíše jako zvukovou kulisu, ale je skvělý...Jedna hvězda dolů za několik trapných scén a druhá za ty "typické americké usmiřovací" okamžiky, kdy se všichni dohodnou a všichni se mají rádi, kterých je na můj vkus až moc. ()

YDOMAK

Každý z nás musel vidieť aspoň jednu epizódu z tohto seriálu. Či už preto že chcel alebo preto, že ho dávali 3 stanice naraz. A vôbec mi to nevadilo. Seriál má veľa dobrých a aj dosť zlých stránok ale ako celok si ho vždy rád raz za čas pozriem. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard