The Equalizer

(TV seriál)
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 1985, 88x60 min

Edward Woodward, Keith Szarabajka, Robert Lansing, Mark Margolis, Steven Williams, Eddie Jones, William Zabka, Bobby Moresco, (více)

Pomáhá lidem v nouzi. Lidé si ho vždy můžou objednat přes inzerát. Své hříchy z minulosti se snaží napravit. Potírá zločin v New Yorku. To je Robert McCall, kterého hraje britský herec Edward Woodward. Ovšem v soukromém životě působí jako ztroskotanec, který je rozvedený a se svým synem Scottem moc nevychází. (reich)

danecek24

Zlatý Glóbus - cena (1) - 44. ročník (za rok) 1986 - *Nejlepší herec v seriálu (drama) - Edward Woodward + nominace (1) - 45. ročník 1987 - Nejlepší herec v seriálu (drama) - Edward Woodward ()

blondboss

Niekedy sa tíško usmievam nad tým, ako tu niektorí komentujú a hodnotia seriál na základe jednej či dvoch častí. Ja som videl bezmála všetky časti a môžem s kľudným svedomím povedať, že sa jedná o slušný krimi seriál so zaujímavými príbehmi a aj pointou. Životná rola Woodwarda. V dnešnej dobe pri tak kvalitných seriáloch podobného žánru by tento seriál jednoducho neobstál ani náhodou. Čas proste neoklameš a seriál si vytrpel viaceré neduhy onej doby. U mňa klasický priemer. 50 % ()

Blazkowicz

Viděna celá první série. Špatné to úplně není, ale když přihlédnu k roku vzniku, tak to celkovým zpracováním působí jak o deset let starší dílko. Český dabing by tomu k přijatelnějšímu sledování rozhodně pomohl. Další série už neplánuju. 2* ()

ARI50

Dvakrát mě seriál nebavil bohužel, pomáhat je super ale tady chybělo strašně moc aby to dokázalo mě přesvědčit o kvalitě slabé a někdy nudné. ()