It's Always Sunny in Philadelphia

• USA It's Always Sunny in Philadelphia (více)
Rozhovor 2 - Rob McElhenney, Glenn Howerton
USA, (2005–2023), 61 h 5 min (Minutáž: 18–43 min)

Charlie Day, Rob McElhenney, Danny DeVito, Glenn Howerton, Kaitlin Olson, Jaimie Alexander, Autumn Reeser, Kristoffer Polaha, Ted Rooney, Sabrina Machado (více)

Série(16) / Epizody(169)

Seriál It’s Always Sunny in Philadelphia sleduje "partu", majitele neúspěšné hospody u Paddyho; parta zhýralců, která nemiluje nic jiného než plánovat, konspirovat a většinou si libovat ve vzájemném neštěstí. Ať už obcházejí systém sociálního zabezpečení, zneužívají děti z popelnic, předstírají, že jsou mrzáci, vydávají se za policisty nebo falšují pohřby, parta se nikdy nesníží k tomu, aby vydělávali peněz. (Disney+)

Thug_Leo

super sictom,lepší jak mnohem slavnější vrstevníci....postupně si hledá cestu do srdcí diváků...ale proc ve 12x01 se zpívá?! každá sračka má zpívající díl,vysvětli nám divákům proč A.Stein?! ()

Dusty56

Politicky nekorektní seriál s neskutečně kolísavou kvalitou jednotlivých epizod, jedna může být úplně geniální a další vzápětí až odporná. Nejlepší série jsou první dvě, s postupem času kvalita celého seriálu klesá, některé epizody v pozdějších sériích dost nudí a obsazení je čím dál víc nesympatické. ()

BigBen87CZ

Asi jediný seriál, kde si nebudete připadat, že jsou komentáře napsané scénáristou, ale že se jedná o existující, sice poněkud narušené, ale stále uvěřeníhodné lidi. Nikdo z nich de facto není "klaďas" ale normální člověk s dvěma jasnými touhami: Sex a prachy ... Všichni mají vcelku jasnou "hlášku" a při plnění jednotlivých "epizodních misí" zastávají vždycky stejnou funkci ... i to dodává postavám na realističnosti ... a co mě nejvíc dostává je znělka ... absolutně se nehodící do příběhu, ani způsobu života hlavních "hrdinů" ... ale vždycky mě zvedne náladu ... result: Jeden z hodně mála seriálů, kterým byste opravdu věřili. 80% ()

tomik1976

Tento seriál jsem si velmi oblíbil,hlavně ze začátku ,kdy se poprvé objeví Danny DeVito,je to úlpná bomba!Žádný sitcom snad nikdy neřešil taková témata,jako tady.Pokaždé nemáte výbuchy smíchu,ale spíš vše směřuje do finále,kdy se stane něco,z čeho jste vždy v šoku,ale zároveň propadnete šílenému výbuchu smíchu.Tento sicom je spíše pro drsnější diváky,kteří opravdu něco vydrží.Některé vtípky jsou fakt,řekl bych na hranici vysílání vůbec!To si nedělám srandu,to musíte vidět!Už to běží sedmým rokem a stále je to ujeté a šílené. ()

GOTFAN

Nejlepší role Dannyho DeVita a Chrlieho Daye . Tohle je seroš který jsem si přál aby existoval. Po shlednuti Brickleberry a mnoha dalších kontroverzních serialu , jsem si přál něco takového v hrané podobě a tohle to splňuje. ()

Minecraft má režiséra

Minecraft má režiséra

22.07.2015

Svět šílí z animovaných kostiček. Tedy alespoň ten herní, populární Minecraft totiž minulý měsíc překročil 100 milionů registrovaných uživatelů. Dokonce má i vlastní velké akce (nedávno se v Londýně… (více)