poster

It's Always Sunny in Philadelphia (TV seriál)

 • Slovensko

  It's Always Sunny in Philadelphia

Komedie

USA, 2005 - 2017, 47 h 54 min (Minutáž: 19–22 min)

Hrají:

Charlie Day, Rob McElhenney, Danny DeVito, Glenn Howerton, Kaitlin Olson, Jaimie Alexander, Autumn Reeser, Kristoffer Polaha, Ted Rooney, Sabrina Machado, Gregory Scott Cummins, Suzanne Quast, Jimmi Simpson, Jose Yenque, Jackie Tohn, Fran Kranz, Tracey Walter, Geoff Pierson, Travis Schuldt, Michael August, Nora Dunn, Sam Witwer, Nick Wechsler, Kristen De Luca, Damian Young, Tom Bower, Jill Latiano, Marshall Allman, Aja Evans, Nasim Pedrad, Katie Chonacas, Aisha Hinds, Cody Kasch, Cleo King, Lindsey McKeon, Brandon Molale, Brian Unger, Richard Ruccolo, Jennifer Blanc-Biehn, Steven Lee Allen, Don Scribner, Mark Povinelli, Nate Mooney, Kevin Bangos, Robert Blanche, Rene Auberjonois, Nikki McKenzie, Mike Cochrane, Marcus Choi, Morena Baccarin, Kim Hawthorne, Matt Cedeño, Windell Middlebrooks, Sheldon Candis, Brighid Fleming, Jessie Ward, Retta, Benton Jennings, Robert Adamson, Sianoa Smit-McPhee, Josh Groban, Noah Bean, Michael Trotter, Liana Mendoza, P.J. Byrne, Tania Gunadi, Scott Beehner, Katie Gill, Spencer Daniels, David Huddleston, Alexandra Begg, Kat Purgal, Kerri Kenney, Don Frye, William Morgan Sheppard, Claire Risoli, Ian Reed Kesler, Seann William Scott, Mary Elizabeth Ellis, Jennifer Ann Massey, Julia Cho, Johnny Pemberton, Carla Renata, Pablo Schreiber, Jim O’Heir, April Scott, Lee Weaver, Heather Donahue, Rob Rosell, Mary Lynn Rajskub, Symba, Brian Lally, Amy Holland Pennell, Kyle Davis, Lisa Schwartz, Suzy Nakamura, Geoffrey Owens, Karen James, Lauren Mary Kim, Matt Nicholas, Dennis Haskins, Jayme Lynn Evans, Emily Evan Rae, Ron Bush, David Hornsby, Natasha Leggero, Jimmy O. Yang, Lillian Adams, David Ury, Tim Sampson, Brad Carter, Lex Medlin, Carter MacIntyre, Yara Martinez, Aubrey Morris, Carlon Jeffery, Rick Zahn, Jonathan Davila, Tom Virtue, Alice Macdonald, Peter Mackenzie, Ravi Patel, Elizabeth Sung, Caitlin Carmichael, Lavell Crawford, Rizwan Manji, Josh Fadem, Nick Gehlfuss, Edy Ganem, Maury Sterling, Judith Drake, Lawrence Mandley, Jen Oda, Roy Jackson, Sara Erikson, Tiffany Haddish, Eric Normington, Brady Matthews, Jessica Collins, Artemis Pebdani, Benjamin Koldyke, Barry Livingston, Cazzey Louis Cereghino, Stephen Hill, Maria Russell, James Moses Black, David Aranovich, Steve Lewis, Christopher Backus, Pedro Lopez, Leonora Pitts, Stacy Hall, Rebecca Kessler, Lynne Marie Stewart, Cormac Bluestone, Todd Grinnell, Isabella Crovetti, Frank Harts, John F. Beach, Chris Aquilino, Eddie Mekka, Mike Batayeh, Jon Cellini, Susan Leslie, Sandy Martin, Jason Sklar, Randy Sklar, Ryan Gaul, Jose Diaz, Jack Axelrod, Jason Manuel Olazábal, Marcus Toji, Edward Kiniry-Ostro, Jesse C. Boyd, Malea Mitchell, Robert Craighead, J.D. Walsh, Hal Devi, Van Epperson, Reatha Grey, Melanie Lynskey, Devan Long, Jim Ortlieb, Terence Bernie Hines, Elaine Loh, Paul Walter Hauser, Jason Stuart, Brian McGovern, Jayden Bartels, Shelly Desai, Dona Hardy, Gina Morelli, Santana Dempsey, Andrew Leeds, Judi Barton, Dominic Burgess, Patrick Walsh, Nathan Barnatt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Unnamed
  ***

  Některé díly jsou dobré, některé naopak dost špatné - bohužel však převládají ty špatné díly. Každopádně jsem si k postavám nevytvořil žádný vztah a snad to ani nešlo. Sitcom, který se snaží bořit hranice politické korektnosti, ale dělá to bohužel příliš násilně a bez vtipu. 3* za těch pár dobrých scének a se seriálem se v druhé sérii raději loučím.(5.8.2012)

 • JFL
  **

  Seriál staví na tom, že se zdánlivě vozí po tabu politické korektnosti každodenního amerického života (alespoň soudě podle prvních dvou dílů, které se věnují rasismu a Židům), ale bohužel to dělá trapným způsobem. Coby barový sitcom se seriál opírá o stálou skupinu bizarních figurek, na rozdíl od klasického a usedlého "Cheers" jsou zdejší hrdinové především mladí (tři mladíci spolumajitelé baru a číšnice/sestra jednoho z nich) a profilovaní jako hystericky afektovaní tupci bez osobnosti. Během prvních dvou dílů se o postavách nic nedozvíme, jen zpovykaně žvatlají kraviny, ukazují se jako blbci a neschopáci a i jejich postoje vůči centrálním tématům jsou krajně jalové. A v tom se odhaluje bezzubost a ubohost seriálu, neboť se prsí výbušnými tématy, ale přistupuje k nim tupě a místo satiry či konfrontačního humoru vše zahlazuje nenapadnutelnou stupiditou. "It's Always Sunny in Philadelphia" evidentně hraje na image nevycválané a loserštější opozice vůči sluníčkově vztahovým "Přátelům", ale ve výsledku je jen o krapet neurotičtější variací téhož, neboť jeho postavy se liší pouze v míře uječenosti, ale nemají o nic propracovanější psychologii (na rozdíl od např. perfektní profilace postav a jejich motivací ve "Scrubs") ani neřeší o nic závažnější problémy.(10.3.2012)

 • anderson
  ****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA (IV. séria): JOJ Plus = 2.12.2011, v pôvodnom znení s titulkami - Mýliť si "politickú nekorektnosť" s imbecilitou je zdá sa v móde. Ale to nevadí, pretože na tých epizódach, ktoré som zatiaľ videl som sa doslova a do písmena rehotal ako "kvoň". A to sa mi už poriadne dávno nestalo. - Mimochodom to prečo JOJ Plus odpremiérovala iba 4. sériu naozaj nepochopím. V tej televízii sa to podobnými "premiérami" mimo akúkoľvek logiku iba hemží ... (15.1.2012)(15.1.2012)

 • bouncer
  ****

  Zábavná šou, která vyniká v tom, že se zaměřuje na ožehavá, často tabuizovaná či jinak nekonveční témata. Postavy jsou dostatečně trhlé, dokáží věci řešit netradičně a šokovat diváky. Je to sranda, ale přeci jen k dokonalost seriálu tomu ještě leccos chybí... s postupem času přechod od vtipnosti k trpanosti zaručen. (1. sezóna - 90 %, 2. sezóna - 80 %, 3. sezóna - 40 %)(15.9.2009)

 • T2

  _It's Always Sunny in Philadelphia - 1 a 2 sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $1,603,855 //počet predaných kusov 57,301║ _It's Always Sunny in Philadelphia: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $2,977,232 //počet predaných kusov 114,553 ║ _It's Always Sunny in Philadelphia: 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $10,630,958 //počet predaných kusov ║ _It's Always Sunny in Philadelphia: 5.sezóna▐ Tržby za predaj DVD v USA 479,596 //počet predaných kusov $11,372,533 (18.1.2011)

 • - Charlie Day a Mary Elizabeth Ellis jsou ve skutečnosti manželé. (D3VIL)

 • - Úvodním pilotem měla být krátká filmová verze epizody "Charlie Has Cancer". (D3VIL)

 • - Ještě na počátku čtvrté řady nebylo odhaleno křestní jméno Maca a pravé jméno číšnice. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace