It's Always Sunny in Philadelphia

• USA It's Always Sunny in Philadelphia (více)
TV spot
USA, (2005–2023), 61 h 5 min (Minutáž: 18–43 min)

Charlie Day, Rob McElhenney, Danny DeVito, Glenn Howerton, Kaitlin Olson, Jaimie Alexander, Autumn Reeser, Kristoffer Polaha, Ted Rooney, Sabrina Machado (více)

Série(16) / Epizody(169)

Seriál It’s Always Sunny in Philadelphia sleduje "partu", majitele neúspěšné hospody u Paddyho; parta zhýralců, která nemiluje nic jiného než plánovat, konspirovat a většinou si libovat ve vzájemném neštěstí. Ať už obcházejí systém sociálního zabezpečení, zneužívají děti z popelnic, předstírají, že jsou mrzáci, vydávají se za policisty nebo falšují pohřby, parta se nikdy nesníží k tomu, aby vydělávali peněz. (Disney+)

edie sedgwic

Serial, ktory si nedava servitku pred usta, berie si na paskal najpalcivejsie temy 21. storocia a rozpitvava akekolvek tabu. Vynikajuci cierny humor a herci, ktorych si zapamatate. ()

longercz

Není nad asociální alkoholiky bez špetky zodpovědnosti... Kdybych někdy vytvořil seriál, bylo by to něco takovýho. Geniální! ()

Shakaar

Jak čtu zdejší komenty, je jasné že se zde vytvořili dvě skupiny lidí, ti kteří nemohou onou nekoretnost seriálu překousnout a ti kteří si seriál prostě užívají...a o tom to je, seriál je prostě o partičce z "kamarádů" kteří prostě využívají prakticky všeho aby dosáhli svého cíle...většinou jde tedy o balení děvuch a peníze...takže se setkáte s jedním kdo dobrovolně bude hrát gaye, aby jeho bar vydělával, další prozměnu pozve na schůzku afroameričansku do kavárny, aby se zalíbil místní číšnici a třetí pro jistoutu bude předstírat že nenávidí potraty aby zbalil ženskou...prostě zřejmě byste nepochopili, musí se to vidět. Seriál je hlavně potřeba brát hodně, tedy hodně s nadhledem, nadruhou stranu konečně se objevil seriál, který nějakým způsobem vybočuje ze serie podobných serií jako je Friends, HIMYM, nebo The Big Bang Theory... ()

Kubaaaa

Nekonvenční sitcom o čtveřici (resp. pětici) kamarádů, kteří mají bar. První série je taková rozjezdová a seriál Vás chytne až tak od její poloviny. S přibývajícími díly se začne ovšem jednat o závislost, které najisto propadnete ve druhé řadě, kde už se jen vezete na vlně euforie a skvělých vtipů. Tou odlišností od ostatních seriálů jsou zápletky ožehavých témat a neobvyklé vyústění situací. Navíc Charlie Day je fakt blázen a super herec. [IMDB 9.2/10] ()

srncek

1.séria - 60% 2. séria - 90% 3. séria - 80% 4. séria - 70% 5.séria- 85% 6.séria - 72% 7.séria - 69% 8. séria - 80% 9.séria - 82% ()

Yambo

Ujetá partička. Předpokládám že tvůrci si řekli že Přátelé jsou slaďoučcí jako cukrkandl, tak napíšeme něco co bude ve všech směrech pravým opakem. ()

koza3

Viděl jsem to tak před deseti lety, když byly na světě tři čtyři série a moc jsem se u toho řezal. Když jsem nedávno potřeboval nějakou ujetost, nějaký černý humor, vzpomněl jsem si na to. No a než jsem stihnul ohodnotit první sérii, sjel jsem čtyři. Sakra to je ujeté. Takový plesnivý humor plný špíny, ponížení a neštěstí. To mi po těch čtyřech sériích čím dál tím více lezlo na nervy. Potřeboval jsem zase nějaký happy-end, tak nevím, jestli svůj plán dokoukat to celé (má to už třináct sérií!) zvládnu. Možná počkám na podzim, kdy má vyjít McElhenneyho nový seriál Mythic Quest, který věřím, že bude podobně zbarvený. Tak mi to nedalo a sjel jsem všech čtrnáct sérií. Musím říct, že po pár týdnech jsem si na celou partičku zvyknul a teď, když jsem na konci, je mi po nich smutno. Překvapivě se příběh začal přenášet mezi sériemi a byla tam určitá kontinuita. To mám rád u tohohle typu seriálů, že jen tak roky nežvaní, ale posouvají se v příběhu. Nejsilnější (a zároveň nejnápadnější) linka je homosexualita Maca, která vykristalizuje v epický závěr třinácté série. Pouštěl jsem si to dvakrát a pak ještě jednou ženě. Nesnáším balet a muzikály, ale tahle exprese toho, co se v Macovi bilo vyjádřené moderním baletem byla prostě kulervoucí. Nic podobného jsem nikdy neviděl a klobouk dolů za takový výkon. Možná bych se nezlobil, kdyby to skončilo tímhle eposem, ale dostali jsme další čtrnáctou sérii, která opět nezklamala a je plná gegů. Závěrem mi tedy bude smutno, ale těším se, že si pustím zase nějaký sitcom, kde to končí třeba romantickou uzávěrkou (HIMYM?) nebo morálním ponaučením (Earl?). Nebo že bych si dal nějakou další depresi (Black Mirror?)? ()

Leonisa

Viděla jsem 14 řad a jako celek hodnotím pěti hvězdami. Rozhodně byly nekteré díly lepší než jiné (vysloveně špatné díly byly snad jen dva, jestli si dobře pamatuji), ale seriál si udržel po celou dobu vysokou kvalitu a sledovat těchto pět psychicky narušených magorů mne neskutečně bavilo. ()

f393n6

Perfektní. Témata, která se v ostatních seriálech řeší jen okrajově nebo vůbec jsou tady podstatně více rozvinuta. A jsem rád, že se někde konečně objevují spíš "normální" lidi, než postavy. ()

SelfishMan

Po první sérii zatím na 4* Není to úplná pecka, která by mě okamžitě totálně odstřelila...ale postupem času si mě seriál získává. Očekával jsem víc, proto "jen" ty 4*, ale příjemná parta potrhlých "podnikatelů" vlastnících irský bar, neotřelá kontroverzní a tabuizovaná témata o kterých si jiné seriály nedovolí téměř ani pípnout (transvestité, nacistická minulost, potraty,zneužívání...) a hlavně jejich hódně vtipné pojetí většínou bez nějakého zbytečného moralizování a poučování na závěr...to vše tvoří něco dostatečně zajímavého a nového, že si mě určitě udrží i pro další díly a série. Charlie je absolutně geniální! 80% /// Ve třetí řadě tak nějak vymizelo to co bylo originální v prvních dvou a stal se z toho takový obyčejný víceméně průměrný seriál, řešící jen sporadicky zajímavé ožralecké a ujeté nápady a historky, kontroverzní témata jsou ty tam a z té poměrně zajímavé party se stala banda extrémně vypočítavých, vychcaných, amorálních a lehce odhadnutelných hovad. Po třetí řadě musím jít o hvězdu níž. (3* a 65%) /// ()

Houbos

První série příjemně překvapila, rozhodně nadprůměr. Chápu zdejší hodnocení. Ale něco se zvrtlo. Postupem času kvalitní dialogy začínají nahrazovat situační gagy a seriál se stává nesledovatelným. Viděl jsem pouze pár dílu a nevěřil vlastním očím. Díl Manhunting S06E01. DeVito řekne opotřebované ženské a Irovi č.3, že si právě pochutnali na lidském mase. Morální dilema, chutnalo jako nikdy. Aby se ujistili co jedli, jdou s plotýnkovým vařičem do márnice! Irové č. 1 a č. 2 se mezitím snaží ulovit bezdomovce za účelem konzumace. Silně nevkusné, amorální a ani v nejmenším vtipné. Jste-li po lobotomii nebo frčíte na perníku, pokračujte směle do dalších sérií. Jinak zpátečku. Lepší: 30 Rock ()

Minecraft má režiséra

Minecraft má režiséra

22.07.2015

Svět šílí z animovaných kostiček. Tedy alespoň ten herní, populární Minecraft totiž minulý měsíc překročil 100 milionů registrovaných uživatelů. Dokonce má i vlastní velké akce (nedávno se v Londýně… (více)