Sestřička Jackie

• USA Nurse Jackie (více)
USA, (2009–2015), 36 h 50 min (Minutáž: 24–30 min)

Edie Falco, Merritt Wever, Paul Schulze, Stephen Wallem, Dominic Fumusa, Ruby Jerins, Anna Deavere Smith, Peter Facinelli, Mackenzie Aladjem, Eve Best (více)

Série(7) / Epizody(80)

Jackie Paytonová pracuje jako sestřička na pohotovosti. Denně se potýká s problémy pacientů. Není to vůbec jednoduché v tom věčném zmatku, mezi bolestí a strachem, netrpělivostí, okamžiky zoufalství i bezohledností nemocných, aby zůstala vždy tolerantní, přívětivá, profesionálně na úrovni. A doma na Jackie čekají dvě malé dcerky a manžel Kevin. V práci vedle ní stojí kolegové jako doktor Coop s Tourettovým syndromem, lékárník Eddie či kamarádka dr. Eleanor O'Harová. Tomu všemu v nemocnici šéfuje poněkud protivná a přísná primářka Gloria Akalitusová. Vítejte v světě Jackie. (Česká televize)

martins

Po dlouhé době opravdu skvělý seriál, moc jsem se bavil. Ikdyž jsem k němu přišel relativně nedávno, od dob Deníku Doktorky jsem lepší seriál z nemocničního prostředí opravdu neviděl. Reprezentativní vzorek sester, kterému vévodí Jackie feťačka a nevěrná manželka, která vystupuje jako v práci jako svobodná, přestože má milujícího manžela a dvě rozkošné dcery, Grace totálně mimo a Fionu, vymýšlející si nemoci. K tomu šílená doktorka O ´Harová, léčící pacienty v lodičkách, gay bratr Thor, cvalda Zoye, playboy doktor Finch a ředitelka Gloria, která si může hodit mašli... ()

Peenugirl

Zaujímavé, veľmi zaujímavé... Nie je každý dobručký od špiku kosti. Páči sa mi poňatie z takejto perspektívy. Šňupanie na hajzli, kefovačky v sklade, .... Sme ľudia, len ľudia a robíme, chyby, a niektorý chybu za chybou. Hlavné je ostať človekom. Doma good wife a v práci profík no udržať sa na tejto úrovni vyžaduje pomoc, ale keď si sám a nechceš na tom nič meniť tak sa kamošmi stanú životabudiče... Charaktery sú premakané a dotiahnuté.90% ()

entronov

Překvapivě svižný seriál, který se netají svou inspirací v podobě House MD. Sestřička Jackie je zábavná show s velmi sympatickým hereckým obsazením, některé postavy si člověk opravdu oblíbí. Jediným zklamáním je podle mého názoru nezvládnutý konec. Pokud jsou vám seriály z nemocničního prostředí sympatické, tak určitě doporučuji! 6/10 ()

erikbencik

Tá Jackie ma niekedy fakt sere svojou arogantnosťou a vôbec, neni mi sympatická tak ako by hlavná hrdinka mala byť. Ale všetko to zas vynahradí doktorka O"Hara, ktorá je až neskutočná sympaťáčka a asi aj dôvod prečo tento seriál pozerám. ()

Kylee

Nurse Jackie je podle mě naprosto vynikající - hlavně tím specifickým, morbidním humorem a výkonem Edie Falco... Pohled na profesi sestry i na situaci tak, jak to vidí Jackie se při letmém, laickém pohledu na první pohled může zdát nereálný, ale situace i prostředí jsou zachyceny celkem věrohodně... nepochybně lépe (a bez méně klišé či příkras) než v Chicago Hope.... Tohle mě prostě vtáhlo hned od prvního dílu a už nepustilo.... ()

studentice

Na tenhle serial jsem narazila nahodou a stal se moji srdcovkou. Jsem prave uprostred ctvrte rady a nemuzu se nabazit. Postavy jsou krasne ujete, pribehy prijemne silene a cele je to lidske s emocemi, ale bez patosu. A hlavni hrdinka...kez bych byla vic jako ona:) ()

xray0045

Po 5. serii za 3 hvezdy a to i pres to ze Jackie je sverazna s cernym humorem fetujici sestricka. Jackie to fetovani proste ohromne bavi, ale taji ho jak to jen jde. Jackie proste drogy miluje takovym zpusobem ze lze sobe, rodine, pratelum proste vsem. Pro drogy si necha znicit rodinu, ozeli lasku i svoje deti. Roztahne kopyta za par prasku a ma vymluvu uplne na kazdou situaci, klidne si i zmrzaci aby se neprislo na to ze je dokonala smazka. Je to fetak ja vysity. Prvni 3 serie byly vtipne a docela osvezujici, ale ted se jiz zacina kolobech drog a lzi opakovat tak casto, ze to zacina nudit. Serialu chybi vyrazne postavy jako mel treba House, nicmene postupne si hlavni postavy docela oblibite a takova Dr. Romanovova obcas mile prekvapi a to i v pripade ze je oblecena. ()

Filumena

Dlouho mi tento seriál unikal. Že by mi začala chybět Ordinace v růžovce? Na pohotovost s takovými postavičkami se dobře dívá. S pohotovostí v okresním městě kde jsem nikdy nikoho neviděla zachraňovat pacienty s takovým nasazením a rychlostí je jasné že nelze srovnávat s realitou. Edie Falco si tuto roli střihla bravurně. Jak jsem ji nenáviděla za opakované fety! Vlastně tady se ze záporáka tvoří anděl zachraňující životy. Jinak je natočeno dynamicky a otazník na konci sedmé série?.... ()