Brooklyn 99

• USA Brooklyn Nine-Nine
USA, (2013–2021), 56 h 25 min (Minutáž: 21–43 min)

Režie:

Dean Holland, Michael McDonald, Craig Zisk, Victor Nelli Jr. (více)

Hudba:

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Joe Lo Truglio, Melissa Fumero, Andre Braugher, Andrey Ivchenko, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller (více)

Série(8) / Epizody(153)

Jednou kamerou snímaná komedie Brooklyn 99 o tom, co se může stát, když talentovaný ale lehkomyslný detektiv dostane nového nadřízeného, který si má hodně co dokazovat. Detektiv Samberg je dobrý polda, který se nikdy nepředřel ani nedodržoval pravidla. Protože je mezi kolegy rekordmanem v počtu zadržených, je jeho kariéra přímo hvězdná. Alespoň do doby, než na okrsek přijde nový velitel, kapitán Braugher, který místnímu střelci připomene, že musí dodržovat předpisy. (TV Prima)

TheJokerCZ

Co jsem od tohoto seriálu čekal jsem také dostal. To je vtipný a pohodový seriál, u kterého můžu vypnout a 20 minut se smát skvělým vtípkům a situacím. První řadu jsem sfoukl za jediný den a výborně jsem se bavil, takže plný počet je z mé strany zasloužený. Jsem zvědavý, co přinese druhá řada, kterou už budu sledovat co jeden týden to jeden díl. Jsem zvědavý jestli mě to nepřestane bavit, ale já věřím, že ne. První řada 9/10 ()

ScarPoul

Polícia nikdy nebola tak cool. Má to neuveriteľne široké spektrum postáv. Každá z nich má určité špecifiká a postupne sa vyvíjajú dopredu. Iste nejedná sa o žiadny premyslený seriál ale svojou mierou humoru a nadhľadu mi pripomína kriminálnejšieho bratranca The Big Bang theory. Vzťah medzi Peraltom a Santiagovou je najdokonalejším článkom celej série a rovnako aj drobné camea slavných osobností. Hlavne Adam Sandler potešil. Pre mňa vtipná, dynamická, oddychová záležitosť, na ktorú sa veľmi dobre pozerá. Teším sa na ďalšiu sériu. 1. Séria 90% Druhá séria sa nesie v rovnakom duchu ako prvá. A zároveň to má stále kopec wtf momentov. Santiago je rozhodne najväčšia kráska a Kapitán Holt moja najobľúbenejšia postava. 2 séria - 90%. Skvelé našlapnutie na plyn. Stále funkčné a stále zábavné. Okrsok 9-9 mám od epizódy stále radšej a radšej. 3. séria - 90% Stále si to udržuje pre mňa tradičný štandard. Postavy sú zábavné, má to množstvo dejových zvratov a vtipy fungujú. Prepojenie so seriálom New Girl dokonca potešil - 4. séria 90% 5.séria - 90% ()

bouncer

Hlavní hrdina je odpuzující. Průměr dvě (slabá, někdy spíš trapná) pousmání za 20 minut je sitcom tragicky málo. A to mi to doporučila ChatGPT. Už AI nevěřím :-D ()

MoiJe

Bavilo 8 rokov, pôvodný komentár stále platí: Zatiaľ do s01e17: Oveľa prirodzenejšie a oveľa menej trápne, ako som čakala. Prekvapenie sezóny, bavím sa dobre, i keď humor je... jednoduchší. :) ()

McClane

Hodnocení pilotu: U nových amerických sitcomů neočekávám, že se budu bavit, ale Broklyn 99 si mě získal během prvních pěti minut. Sitcomů z policejního prostředí není moc (já teda neznám žádnej), ale věřím, že tenhle by i přes svůj místy velmi infantilní humor mohl pár sezón vydržet a být pro mě něco jako Office US nebo Scrubs. Budu doufat. 80%. ()

mad_ness

Humor tu nie je o nič hlúpejší, ani trápnejší, ako pri iných amerických komédiách, tak sa z toho všetci nepokakajte. Okrem toho sa tu nenachádza protivný smiech v pozadí a je tu Samberg, ktorý mi šmakuje od čias SNL a veľký vyrehotaný Terry Crews, ktorý hrá veľkého "serióznejšieho" Terryho. Vynikajúca oddychovka, zhltla som to za tri dni a totálne som sa naviazala na postavy. Ešteže musím čakať už iba mesiac. ()

zdepapepa

Zlatá žíla, přehlížená - ve světě, kdy na obrazovkách denně běží hodiny a hodiny kriminálních dramat, policejních vyšetřování nejen ve zprávách ale i v seriálech si Brooklyn Nine-Nine obstaralo nejlepší ukázku toho, že na policejní stanici lze najít nejen drama, ale i komedii. Kde my měli typicky novácké Policajty z předměstí tam američani mají humor na úrovni (a s půjčenými scénáristy) Parks and Recreation, jedné z mých srdcovek, přičemž se tam možná v důsledku toho některé postavy překrývají (člověk, ze kterého si všichni utahují, ale jemu to je jedno; naprosto apatická a neemotivní slečna; osoba posedlá tím, co zrovna letí; stoický šéf; hyperproduktivní žena; ...). Ironicky však s přechodem na "vlajkovou" loď těchto sitcomů NBC pociťuji silný pokles kvality (minimálně o hvězdičku), který shodou okolností začal odchodem jedné z hlavních postav postav. Co si na tomto seriálu pochvaluji je to, že i když má standardní sitcomovou délku a má občas skutečně skvěle situační humor, tak i tak si dokáže najít čas na řešení případů. V sitcomech tolik nezbytné párování postav je tu taky, naštěstí všechny zúčastněné postavy jsou dostatečně sympatické a chemie funguje a člověk jim to přeje. Bohužel ale pro standardního českého diváka je tu jazyková bariéra, takže neočekávám, že by se mu tady stavěly modly. ()

SaNcHeZ_cz

Po prvním díle: Zatím z komediálních novinek vychází nejlépe. Relativně slušná záležitost, která má alespoň malou porci snesitelného humoru. ()

kareen

Není to nic ohromujícího, vcelku jednoduchý humor, ale také se to vyhýbá trapnosti a postavy strohého kapitána a jeho neposlušného a poněkud nekonvenčního podřízeného mně vcelku baví. Je to přesně ten typ seriálu, u kterého mohu na dvacet minut vypnout mozek, natáhnout nohy a odreagovat se u neškodné oddechovky. Tentokrát hodnotím už po druhém dílu, protože u tohoto formátu nějaký dramatický vývoj vpřed obvykle nehrozí. ()

Kaluž

Pokud se vám zamlouvá Lordem a Millerem oživená Jump Street, u tohodle sitcomu plného bezvadně vypointovaných skečů byste pak měli být jako u vytržení. Superdetektiv Jake Peralta a jeho parta policejních neschopů z 99. okrsku vám budou způsobovat pravidelné záškuby bránice. Tenhle druh humoru mi v televizi chyběl, díky za něj! /// 2. sezóna /// Natrhl jsem si bránici. Několikrát. A furt nechápu, jak to dělají. /// 3. sezóna /// Jedeme bomby! ()

Mikita

Spoustu humoru a velkým vzorem pro hlavní hrdiny je Smrtonosná past. Rozmanitá partička, která skvěle pobaví. ()

Philcze

Hodnocení po pilotu je zvlášť u komediálních seriálů hodně velká pitomost, protože už dlouho se neobjevil komediální pilot, který omráčil na všech frontách (nyní výborná New Girl se z nepovedeného pilotu vzpamatovávala hodně dlouho). Ani Brooklyn Nine Nine není žádnou výjimkou, ale už výborný druhý díl dává tušit, že z téhle party by se mohla vyklubat stejně zábavná společnost jako zaměstnanci Dunder Mifflinu a lidi z Parks and Rec. Zábavná záležitost. ()

Hanyou

Nejlepší feel good seriál za hodně dlouhou dobu. Konečně něco, kde nebudete řešit depresivní a dramatické životní situace, ale budete se prostě bavit. ()

Colby Sawyer

Komedie mám spíš nerad než rád, drtivá většina sitcomů mě víc uráží, místo aby mě bavila, ale tohle... TOHLE je obrovská paráda, kterou jsem si strašně zamiloval a subjektivně jí klidně označím za nejlepší komediální seriál poslední dekády. ()

M.i.k.e

vyzkoušeno ze zvědavosti,co,že to vlastně vyhrálo ten zlatý glóbus a po dvou dílech se bavím víc než slušně.S velikou pravděpodobností mi přibyll další seriál do už tak dlouhého seznamu...80% ()

Jonash87

Zábavnej seriál, podobně jako Scrubs, jen v jiném prostředí. A český dabing je velice slušný, bych řekl (znám i ENG verzi). Charaktery jednotlivých postav, časté až absurdní situace, minimum trapnosti a absence "umělého sitcomového smíchu" jsou jedny z kladů. Na pět hvězd to není, ale velice příjemně strávený čas, který u toho se ženou trávíme. ()

O´Neill

Některé vtípky trapné, jiné naopak dosti slušné...Celkově lze zaznamenat vzestupná tendence v kvalitě dílů, což je rozhodně velkým plusem! Osmý díl byl vynikající a doufám, že to tak bude pokračovat i nadále...Slušná, 70% odreágovačka. ()

Streeper

Jsem z toho nadšená. Očekávala jsem nějakou blbost ale nakonec se mi to zalíbilo. Je to vtipné, ukazuje to práci policistů v humorné scéně a Andy Samberg je prostě skvělý. Seriál si uchovává svůj vtip a kouzlo, navíc dvojice Peralta a Santiago je prostě okouzlující a tak protikladná, že se k době vážně hodí. Jsem ráda, že nám scénáristé více otevřeli postavu kapitána, protože se díky tomu stává mojí nejoblíbenější postavou v seriálu. ()

Amazon zachránil The Expanse

Amazon zachránil The Expanse