poster

Tři mušketýři (TV seriál)

 • Česko

  Mušketýři

 • Velká Británie

  The Musketeers

 • Slovensko

  Mušketieri

Drama / Historický / Dobrodružný

Velká Británie, 2014 - 2016, 27 h 59 min (Minutáž: 30x60 min)

Předloha:

Alexandre Dumas st. (kniha)

Hrají:

Luke Pasqualino, Alexandra Dowling, Emily Beecham, Tom Burke, Santiago Cabrera, Peter Capaldi, Tamla Kari, Hugo Speer, Ashley Walters, Jim High, Roger Ringrose, Charlotte Hope, Sean Pertwee, Holly Earl, Vinnie Jones, John Lynch, Brian Pettifer, Richard Hawley, Amy Nuttall, David Burke, Michal Kučera, Simon Merrells, Tara Fitzgerald, Anton Lesser, Václav Chalupa, JJ Feild, Vincent Regan, Anna Skellern, James Callis, Tomáš Masopust, Jason Flemyng, Jan Holík, Chris Barnes, Roger Ashton-Griffiths, Howard Charles, Ryan Gage, Maimie McCoy, Alice Sanders, Lochlainn O'Mearain, Phoebe Fox, Alice Patten, Fiona Glascott, Annabelle Wallis, Zoë Tapper, Nicholas McGaughey, Mark Williams, Emma Hamilton, Marc Warren, Olivia Llewellyn, Peter Sullivan, Andy Lucas, Christopher Fulford, Brian McCardie, Colin Salmon, Antonia Thomas, Michael Jenn, Will Tizard, Adrian Schiller, Oliver Cotton, Stuart Bowman, Curtis Matthew, Dominika Frydrychová, Nicholas Blane, Barbora Černá, Lucie Černá, Finbar Lynch, David Verrey, Simon Paisley Day, Will Keen, Tereza Bílková, Michael Cochrane, Emma Lowndes, John Lightbody, Denise Gough, Charles Venn, Steven Cree, Ian Barritt, Harriet Thorpe, Alois Antal, Jakub Hajner, Ellie Haddington, Vlastina Svátková, Kevin Clarke, Lukáš Vychopeň, Ben Adams, John Lynch, Richard Syms, Robert Krejčík, Miroslav Navrátil, John Harding, Charlotte Salt, Anthony Houghton, Chris Ryman, Sandra Reid, Ed Stoppard, Daniel Rchichev, Melanie Kilburn, Linzey Cocker, Steve Evets, Miles Anderson, Leo Gregory, Perdita Weeks, Liam Cunningham, Terence Beesley, Matthew McNulty, Matt Stokoe, Rupert Everett, John Woodvine, Oliver Chris, Jan Španbauer, Francis Magee, Andy Linden, Jonathan Magnanti, Richard Dormer, Lisa McGrillis, Olivia Poulet, Sarah Smart, Laura Haddock, Paul McGann, Allan Corduner, Monika Timková, David Pearse, Iain McKee, Stephen Walters, Ernesto Čekan, Lukáš Jůza, Jared Doreck, Benjamin Whitrow, Matt Cross, Fiona O'Shaughnessy, Meera Syal, Lily Loveless, Harry Melling, Philip Barantini, Robert Glenister, Victoria Alcock, Ellie Bamber, Hannah Sharp, Martin Hancock, Abigail Rice, Mark Penfold, Phoebe Dynevor, Tereza Taliánová, Lenka Burianová, Philip Brodie, Danny Burns, Simon Meacock, Ben Starr, Bohdan Poraj, Dan Brown
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ReneeS
  ***

  Tak první série Mušketýrů toho má hodně...má vtip, spoustu povedené akce, pěkné lidi na které je radost pohledět a nádhernou hudbu. Má taky obrovský potenciál, který zůstal naprosto nenaplněn. Na odpočinek je to výborná věc, nemůžu tvrdit, že bych se nudila. Přesto, stále mi rve srdce když vidím jak povrchně až hloupě je překrucován děj předlohy (tak aby se tam objevilo snad každé možné klišé, které si dovedete představit), jak nevyužité jsou charaktery Aramise, Athose a především kardinála ... mít takhle skvělou postavu a navíc s tak výborným obsazením a nevyužít to, to by měl být, milí páni scénaristé, trestný čin! Uvidíme, co přinese další série. (Musím ovšem přiznat, že mi ty z hradeb bomby házející jeptišky vyloudily obrovský úsměv na tváři, to se jim musí nechat ...)(12.4.2014)

 • Thomick
  ***

  Prvotní rozčarování ze čtyř velkohubých postaviček, jež ze tří čtvrtin ztvárňujou kucí (při)vopálení, až nečekaně rychle vystřídalo jakýsi zvrhlý potěšení ze svěžího uchopení víc než propraný látky. Tihle mušketýři zkrátka sami sebe neberou příliš vážně a v leckterých polohách předlohu skoro až zesměšňujou. Zatraceně drzý a nevyrovnaný, ale taky vcelku zábavný a v rámci možností fungující. --- "Every man for himself!!" (A cool úvodní titulky btw.)(5.2.2014)

 • milka
  ****

  1. sezóna: Neskutečně pohodové zpracování vrhající oblíbené hrdiny Alexandra Dumase do epizodních dobrodružství. Celé to pak funguje překvapivě dobře, jelikož seriál si na nic nehraje a chce vlastně jenom pobavit, což se tvůrcům zatím docela daří. Dopředu to pak táhne sympatické obsazení, na televizi solidní akce a české lokace také potěší. Jen škoda malinko děravého scénáře a pár méně zajímavých případů. Jako odreagovačka po náročném dni ovšem naprosto vyhovující. 70%(13.2.2014)

 • Jinny
  ***

  Musketeers s kamennou tváří předhazují ty nejprovařenější klišé a na to, že s historií nemají nic společného, se berou zbytečně vážně. Epizodičnost by nevadila, kdyby některé postavy na několik dílů téměř nezmizely a naopak se nevyzdvihovaly jenom dvě nebo tři. To všechno aniž by existovala červená nit spojující celou sérii. Z mušketýrů svůj part zvládají o třídu líp Porthos a Aramis, ale nejzajímavější postavou je pořád Richelieu bezohledně pracující pro dobro... Francie.(28.1.2014)

 • Madsbender
  ****

  Chvíľu to trvalo, ale dokopal som sa konečne cez tú záplavu nových seriálov aj k novým Mušketierom - a zatiaľ toho neľutujem. Prvý diel má dobrú atmosféru, zasadenie, dôkladne zvolené obsadenie a pútavý dej. A to je dobre. Navyše je od začiatku jasné, o čo tu ide, a že toto nie je epizodický seriál - takže máme takmer okamžite na scéne 12. doktora alias Capaldiho ako Kardinála Richelieu aj zlovoľnú Milady. S Tobym Haynesom sa poznám už z Wallandera a Sherlocka, takže viem, čo môžem čakať, a všetko funguje tak ako má. Ako je pri pilotoch zvykom, je cítiť, že je to len rozjazd, ale lepší, než mali napr. Black Sails. Pilot: 75% Po druhej epizóde sa zatiaľ prikláňam ku 4*. Herci a postavy skvelé, ale chýba nejaký výraznejší, vyhranenejší charakter. Previazanie epizodických a hlavnej dejovej línie na dlhý beh má až prekvapivo slušný model.(6.2.2014)

 • - Jelikože se seriál natáčel v Česku, můžeme v něm spatřit také herce z českých řad, a to konkrétně dva herce ze seriálu Ulice (od r. 2005). Daniela Browna (Henry), který se objevil v epizodě Brothers in Arms (2016) na pohřbu třech veteránů, kolem 21. minuty a Lukáše Jůzu (Roman Šámal), kterého je možno vidět v roli žalářníka zabitého guvernérem Feronem (Rupert Everett), v epizodě Death of a Hero (2016). (klara.leb)

 • - Ve 2. dílu 1. řady dostane Aramis (Santiago Cabrera) od královny (Alexandra Dowling) jako dar přívěsek s křížem. Je to malý křížek na jemném řetízku, kdežto ve 2. řadě je stejný dar v podobě mohutného řetězu s velkým křížem posázeným granáty. (Petrasuvicka)

 • - Pozíciu majstra a učiteľa šermu pri produkcii seriálu zastával Roman Spáčil, vedúci českej profesionálnej šermiarskej skupiny Merlet. (Durgas)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace