Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

bundaboy

Ty čtyři hvězdičky dávám za prvních 5. sérií, které neměly chybu. Bohužel po odchodu Codyho se seriál hodně zhoršil a už pak nikdy nebyl co dřív... :( ()

zabro

Jedina vec ktera me na tomto serialu vadila a vadi je, ze na konci kazdeho dilu dochazi k "dojemnym" scenam. Jak ten se usmiruje s tim a ona zase s nekym jinym. ()

Darkslayer

Kedysi som mal tento seriál veľmi rád, ale z odstupom času sa už nedokážem preniesť cez to neskutočné všadeprítomne moralizovanie. Niekedy mi to pripadá ako skrátena humorná verzia 7th Heaven. ()

sandis

No, jako dítě jsem to sledoval poměrně rád, teď se na to dívat nedá... tak nevím... Kdybych zůstal dítětem, bylo by to za 5* :) za několik let bych tomu dal odpad... takže 3* :) ()

gombarix

Bez toho strašlivého moralizování by to nešlo? Nešlo. Ale jako daň za spolehlivou a (v rámci žánru) celkem inteligentní zábavu se to ještě dá přijmout. 70 %, zaoukrouhleno nahoru za Zedníčkův dabing a Kouďáka. - - - Za Caroliny "postelové" brýle na čtení ani ne, jsou patrně odfláklé (tj. placaté stejně jako ty Markovy prvoplánové "nerdovské"). ()

Mike.mk1

Pravda, nebýt trapného morálního ponaučení na konci každého dílu, bylo by to za pět jen to hvizdne. Věčný život "Kouďákovi" :-), málokterá postava mě uzemní už jen tím že se objeví. ()

Hopkins

Moje hodnocení je za první 4 sezony a 3 hvězdičky za 5tou serii a 6 a 7 bych dal jednu :( Jako oddechovka je to dobre ()

Pradlík

Skvělý americký seriál, který bezesporu inspiroval české "Horákovi" je o obrovské rodině a spolu s hlavními hrdiny zažíváme jejich vtipné eskapády a probíjení se životem. Pár momentů vám skutečně utkví v paměti, především Frank jako obrovské kuře. :) Jeden z nejlepších amerických sitcomů. ()

Toka

Já mám nejradši Kouďáka. Tohle je snad jedinej seriál, kterej sem nedokoukal. Bez Koudyho to prostě nebylo ono. Ty jeho hlášky, naivní chování, oddanost... Čeče šak on je borec! Jinak sem měl ještě hodně rád J.T.ho - trochu se v něm vidím (né rozumem :D), Al - tu sem měl rád hned ze začátku, prsotě fajn holka + pozdější dabing Lucky Vondráčkový, a co si budem povídat, později byla i nejhezčí ze všech, a Franka - Férovýho a vtipnýho otce. Daininy hlášky byly dobrý o tom žádná, ale nepřirostla mi tak k srdci. Karen - pěkná, namyšlená a přesto jí "cvakne" a jde tancovat s looserem... Carol - obyč plánující a starostlivá trochu histerická matka. Mark - v některých dílech to s ním bylo zajímavý jinak nuda. Brandon - nedivím se že v poslední epizode údajně zmizel, když tam nehrál absolutně žádnou roli - prachy navíc (Docela přibral chlapec). Těch 5 hvězd dávám jen za legendární hlášky a humor, kterej nepřebijou ani ty otřepaný výchovný rady nakonci, ani idilka končící happyendem, k čertu s tím, ani nelogičnost postav.. (proměnlivost chování Karen no WTF??), jediný co to může ohrozit lehce je odchod Kouďáka, ale to se rozhodnu až se prokoukám k posledním dvoum řadám, na který sem neměl sílu. - Tak sem dokoukal zbylý série bez Koudyho. U posledních pár dílů sem se fakt hodně nasmál (Al jakotžo záskok v divadle) a návrat Kouďáka... Těch 5* nechám. Jen mě trochu zaráží ten konec, jakožto poslední díl, ve kterým není sebemenší náznak, že se jedná o konec seriálu. Vím, není to nějaký strhující příběh navazující na sebe, ale postavy se prostě vyvíjely.. Trochu mě to zaskočilo. ()

inutihar

Když jsem to sledoval počátkem 90. let, tak to šlo. Ale jak jsem stárnul, tak mi čím dál víc vadily ty násilně zdůrazňované "pravé rodinné hodnoty" až tak, že jsem to úplně přestal sledovat. Ale Cody to byl Bůh, takže za něj dvě. ()

Elyon

Typický americký seriál devadesátých let. Sice tam bylo pár dobrých epizod, ale že bych se na něj dívala pořád, to ne. Docela se mi líbila ta znělka. Jinak je to ale klasický průměr. ()

Wargoo

Legenárny komediálny seriál s Bobbym z Dalasu v hlavnej úlohe ma vždy dokáže pobaviť svojími rodinnými problémami a vždy prítomným humorom. Ako herci a herečky rástli, tak som rástol aj ja, ale vždy si tento seriál pozriem znovu a znovu. 5***** a 80,777% ()

bangee

krom za krokem mě tenhle pořad bavil víc a víc...nevim proč, ale je to příjemná oddychovka, nic náročného, nic extra zábavnho, ale baví mě to, navíc Cody je dorbrej blázen...:-) ()

strikeman

Nostalgie... Tohle byla pro mě jako pubescenta děsná prdel... A mravní poselství mnohými zde vytýkané mi v té době žíly nervalo:-) ()

IvcaG

Týden co týden, neděli co neděli jsem jako malá sedávala u televize a čekala, kdy začnou další příběhy oblíbených hrdinů Carol, Fanka, Codyho a zbytku rodiny, úžasné hlášky, směšné zápletky.... Já ten seriál prostě milovala, jak šel čas rostla jsem já i postavy seriálu a když odešel Cody a místo něj přišel bláznivý Francouz a seriál ztratil na atraktivitě a k tomu všemu najednou Lilly nebyla miminko, v tu chvíli jsem přestala sledovat. Ale za ta krásná léta dávám 80% ()

Isomut

Podarená rodinka Lambertových a Fostrových a ich rodinné súboje a hádky boli niečím, čo by som chcel asi aj sám zažiť. Byť v takej rodine aspoň na chvíľku by som doprial všetkým. Sedem sérií bolo akurát, ale bol som veľmi smutný, keď to skončilo. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard