Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

laserr

První série je originální, svěží, vtipná. Pak zmizí Cody, nápady i sláva a seriál se řadí k těm opravdu špatným. ()

Emzet

Poměrně vtipný seriál, který ale sráží časté a odporné moralizování, které bych oželel. A fakt, že každá další série je slabší a slabší. ()

Jiu

Bezmyšlienkovitý rodinný seriál plný trápneho amerického seriálového cliché, predvídateľných a emotívne sa tváriacich koncov a trošky dosť primitívneho situačného humoru. ()

punk_zero

Vynikajúca komédia, vynikajúca úvodná zvučka (step by step), skvelý herci... U mňa štvorhviezdičkový luxus pri ktorom som sa smial ako decko :-) ()

Sandeagle

čert vem morální poučení, po chvíli si na něj stejně zvyknete. Na tomhle seriálu jsem vyrůstal a čemu jsem se nesmál jako malý, to mě ted dostává. A tomu čemu jsem se dříve smál, tomu se teď směju dvojnásob. Tssjéé čéče ()

Ad4mson

Nejsem si jist, jak by na mě Krok za krokem působil v originále, nicméně dabing Patricka Duffyho Pavlem Zedníčkem je prostě a jednoduše dokonalý. Moc fajn seriál, kterému jsem křivdil a dlouho mu nemohl přijít na chuť. ()

Dejvi21

Spousta lidí vyčítá Kroku za krokem morální poučení na konci každého dílu. Mně to teda až tak nevadí, to poučení má svůj účel. Od prvního do posledního dílu je to zábavné, člověk to může sledovat vícekrát a stejně neomrzí. Postavy jako Cody nebo Jean Luc jsou zcela jedinečné a ostatní jsou také zajímaví. Je tu však jedno veliké ale. Možná to patří spíš do zajímavostí, ale neznám seriál, ve kterém by bylo tolik chyb a nevysvětlených zmizení hlavních postav. Člověk může seriálu těžko uvěřit, když i v první úvodní znělce je dítě, které se v seriálu ani neobjeví (mělo původně hrát Marka). V poslední řadě zmizí Frankův nejmladší syn úplně bez povšimnutí. Nejmladší dítě Franka a Carol zestárne z 5. na 6. řadu snad o pět let, zatímco ostatní postavy jsou pořád stejně staré. Takto bych mohl ještě chvilku pokračovat, ale co, oceňuji, že tvůrci seriál ukončili zavčas (oni dospěláci už težko mohou hrát děti, přičemž všichni stále bydlí pod jednou střechou). ()

Pitrsss

Život byl mnohem jednodušší, když ti bedna řekla, kdy se máš smát. Pravda je, že Krok za krokem nikdy nebyla nějaká má úplná srdcovka, ale po přepnutí mozku do režimu hybernace se u sledování tohodle kýče dokážu krásně odreagovat. Navíc, řekněme si to na rovinu, kterej z nás by si s Dejnou nedal říct, že jo...70% ()

cutugno

Tento seriál ma presvedčil o jednej skutočnosti a to takej , že český dabing ako taký , je veľmi kvalitný a profesionálny. Pavel Zedníček dal postave Franka Lamberta šťávu tak ako aj ostatný dabingoví herci. Čo sa komediálnych seriálov týka je tento najlepším. Počas tých rokov čo sa natačal nestratil svoju povesť sitcomu a je krásne sa pozerať ako hlavný predstavitelia su každou sériou o niečo starší. A samozrejme k môjmu plnému hodnoteniu prispel aj ten už mnou v úvode spomínaný kvalitný český dabing. ()

Hepy13

Seriál na kterém jsem vyrůstal a nedám na něj dopustit. Každý má určitě nějaký svůj oblíbený film který viděl třeba 50x . Já to mám takto s tímto seriálem, který znám takřka nazpaměť. Viděl jsem ho celý tak 20x, a mohl bych se na něj dívat pořád dokola a nikdy by mě neomrzel. Nejradši ze všech mám Patricka Duffyho alias Franka, jakožto typického amerického chlapa a líbí se mi jeho vtipy a grimasy. Škoda že nebylo natočeno třeba 10 serií jako u Friends. ()

Bukk

Na tomhle jsem vyrůstala, tak po mně přece nemůžete chtít jiné hodnocení. A "Dejna" s Richem byli snad nejsympatičtější pár ze všech. ()

waits

Vlastně jsem těch dílů viděl docela dost, tehdy holt nebyla taková konkurence. S odstupem času je toho moralizování příliš, s dětí mi není sympatické ani jedno (nejstarší syn J.T. a dcera Deyna mi pili krev už kdysi) a jediní, na které se dá dívat jsou Frank a Cody. Tohle rychle zestárlo. ()

Wancohoff

dakedy som to zral, kd som mal 13 rokov, a dal by som 5*, ale ked tu traposinu vydim v telke teraz, musim to prepnut. takze davam tri z nostalgie... ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard