Cesty domů

Rodinný / Drama
Česko, (2010–2015), 345 h 15 min (Minutáž: 51–67 min)

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda (více)

Série(4) / Epizody(359)

Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti; příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď… (TV Prima)

iwee23 odpad!

Tak tohle je na mě už trochu moc. Rozdíl mezi českými romantickými seriály a jihoamerickými telenovelami je jen ten, že poněkud teatrální výkon tamních herců je alespoň trochu uvěřitelný, jsou v něm emoce a alespoň náznak jakéhosi "herectví", což v těch českých zcela chybí. V Cestách domů, zejména u Rybové a Etzlera (který se v každém záběru-nebo snad v každé své roli?- tváři naprosto stejně!) podtrhují jejich tragický herecký výkon trapné dialogy, zoufale špatná kamera a ještě horší režie "režiséra" Adamce... ()

Georginek odpad!

Bezducha zabava pro bezduche Cechy. Jo, tahle sracka by prosla zcela jiste i v latinske americe....... Naprosta tragedie a ztrata casu. Kdyby nektery fanousek serialu chtel zazit lepsi zabavu misto sledovani Cesty domu, vezmu ho ven a prostrelim mu hlavu. ()

spacefall odpad!

KDYŽ UŽ FILMY NEKAZÍ NOVA ZAČNE PRIMA , lol dobrá rýmovačka kterou by jsi měl zapamatovat každý normální člověk !!!! ()

Kinderr odpad!

Viděla jsem jeden díl a takový paskvil a hnusárny co tam předváděli může jen někdo těžko vymyslet.....neskutěčná kopa srač.... ()

Peabody odpad!

NO pohybuje se v tom (nedá se říci hraje) co má nohy na české herecké scéně, ale to je asi tak všechno. Jiří Adamec vždycky dobře uměl velké televizní show a nikdy seriály (i jeho Rodáci byli na tu dobu extrémně špatní ne tím, že to bylo ideologicky poplatné, ale bylo to prostě odbyte co do reálií, dramaturgicky i co do vedení herců). No a tohle je asi tak stejné, rychlovka mezi dabingy a jinými seriály stylem. Kurva co to hraju teď a co za dvě hodiny? dejte mi text, ja ho nabliju na kameru a běžím. Brr ()

weca odpad!

Už dlouho mi v hlavě v souvislosti s timhle klenotem vrtá jedna věc - proč tam všichni doprdele šeptají ?! ()

Mark1983 odpad!

Jediný rozdíl mezi seriály z Novy a seriály z Primy je ten (a to pouze) je televizní společnost. Jinak tyhle seriály nemají absolutně žádný děj,žádný příběh,hlavu ani patu,zkrátka vůbec nic,co dokázalo upoutat. ()

petch odpad!

Bože, odpusť mu neboť neví co dělá. Chudák Adamec, zase vytvořil něco o čem si myslí jen on, že to za něco stojí. ()

Daviidesek odpad!

Tohle je opravdu hrůza hrůz. Nějak nemůžu pobrat co nám tvůrce chce říct. Být cholerickým buranem s titulem , chovat se jako prase je ok?Někomu takový hrdina chybí?Fakt prominte drazí tvurci, ale to je fakt tak strašně neuvěřitelná blbina, že se to nedá, to jsem přežila 3 díly, abych teda nebyl za blbce co hodnotí po 5 minutách ()

henny2010

Všechnu bídu, kterou jsem do této doby jakžtakž snášel, se převtělila do nové bídy, která svůj nový kabát asi jen tak nesvlékne. Jiří Adamec se už dočista zbláznil! Nikdy to nebyl režisér, který by točil filmy či seriály, u kterých bych slintal blahem, ale od pojišťovny to sním jde od deseti k pěti. Nova asi uzavřela s Primou dohodu, že ty herce, které si dané televize dostatečně vypotřebujou, si prohodí a pojedou novou dráhu tentokrát na konkurenční tv. Já jako jinak nevím protože tenhle seriál, mi přijde jako "Ordinace do které vede cestička domů". Čuchám nějaký nejapný záměr, že jednu z komerčních televiz chtějí divácky vyždímat a naopak druhou divácky stmelit do rodinného kroužku kolem televize. Tak či onak cesty domů jsou jen další dochtorské drama o přesycených emocích s dosti profláknutými herci a ve velké míře, jak jsem zmínil, ostřílený TÉVÉ zNOVOU. Do této skupiny přibylo tucet herců o kterých nemám páru, co jsou zač, ale herecky na mně působí jako kdyby oné dochtorské nováčky chtěli napodobit celým svým srdíčkem. Tak tohle ne dámy a pánové s tímhle cárem na mě nechoďte, já nepatřím do spolku žen, které tyto pořady vyhledávají, aby zapomněli na realitu. Když začnu hodně prosit, aby tenhle sajrajt už netočily, za půl roku nám naloží nové drama s nádechem pohádečky pro dospělé, které bude "ještě dojemnější" a hlavně koláčky sledovasti se budou lépe lámat. Co nadělat, lidi to hold berou, ale já jim na to seru a k těmhle škvárům mě nikdo jen tak nedonutí se posadit a žrát jim každé slovo. Těch 10% co dávám je asi za to, že přece jen vím, že lidé na to koukají z čistého vypnutí, ale z většiny to jsou lidi, kteří se ještě nestačily zapnout:) ()

JARDAHONDA odpad!

Seriál,kde není opravdu nic pozitivního,,,,,,,,nic co by člověka naladilo do určité pohody....Neustálé řešení nesmyslných problémů,,,,,,,,Režie pana Adamce stála u tohoto seriálu opravdu za "shit" !! ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj