Směr jih (TV seriál)

Un tandem de choc

Smer juh

Dobrodružný / Krimi / Komedie / Drama

Kanada / USA, 1994, 40x45 min

Paul Gross, David Marciano, Tony Craig, Beau Starr, Daniel Kash, Ramona Milano, Camilla Scott, Gordon Pinsent, Leslie Nielsen, Brendan Kelly, Carrie-Anne Moss, Peter Williams, Kristin Lehman, Quancetia Hamilton, Ron Lea, Ken Foree, Shanna Moakler, James Allodi, Aaron Ashmore, Christina Cox, Kim Schraner, Michael A. Miranda, John S. Davies, Linda Griffiths, Marc Donato, Vince Corazza, Sherry Miller, Lisa Houle, Lisa Jakub, Maria Rangel, Rod Wilson, Lee Purcell, Melina Kanakaredes, Aidan Devine, Tom McCamus, Mark Lutz, Philip Granger, Ellen Dubin, David Campbell, Karyn Dwyer, Douglas O'Keeffe, Raye Birk, K.C. Collins, Conrad Dunn, James Kidnie, Hugh Thompson, Yanna McIntosh, Wayne Robson, Eugene Clark, Dick Anthony Williams, Tyrone Benskin, Deborah Rennard, A.C. Peterson, Natalie Radford, Mark L. Taylor, Mackenzie Gray, Max Gail, Wanda Cannon, Clarice Taylor, Tsai Chin, Brooke Johnson, Anne Marie DeLuise, David Taylor, Jennifer Dale, Susan Gibney, George Buza, Kate Trotter, Dan Lett, Nick Sandow, Mark Ruffalo, Robert Eaton, Denis Forest, Marisol Nichols, Frank Crudele, Elisabeth Rosen, Francie Swift, Richard Fitzpatrick, Kaye Ballard, Paulino Nunes, Jason Blicker, R.D. Reid, Jeff Pustil, Brent Stait, Clare Coulter, Gary Reineke, Richard Yearwood, Susan Douglas Rubes, Frank Moore, Cedric Smith, Fab Filippo, Gene Mack, Jason Barbeck, Bruce Beaton, Angela Moore, Harvey Atkin, Doug Murray, Eric Christmas, Martha Burns, Vladimir Jon Cubrt, Ron White, Matt Birman, Tony Nappo, Joseph Ziegler, John Jarvis, Eric Woolfe, James Binkley, Tony Munch, Matthew Bennett, Sarain Boylan, Keith Dinicol, Kedar Brown, Sam Coppola, Tony Rosato, Jonathan Whittaker, Miguel Fernandes, Maria Vacratsis, Aron Tager, Michele Scarabelli, Shawn Thompson, Charles Dennis, Judah Katz, Johnie Chase, Billy Otis, Michael Rhoades, Maria Ricossa, Mike Hodge, Louis Del Grande, Louis Di Bianco, Stewart Arnott, Joseph Scoren, Marvin Kaye, James Purcell, Sean Sullivan, Joe Lisi, Shay Duffin, Scott Gibson, Cali Timmins, Phillip Jarrett, Judith Scott, Helen Hughes, Arthur French, Garry Robbins, Oliver Becker, Frances Hyland, Tomas Chovanec, Paul Miller, Warren Sulatycky, Kathryn Kirkpatrick, Merwin Mondesir, Susan Coyne, Walker Boone, Ernie Grunwald, Justine Campbell, Shaun Austin-Olsen, Vito Rezza, Ho Chow, Damon D'Oliveira, Debra McGrath, Jonathan Potts

Komentáře uživatelů k TV seriálu (99)

Není nad vtipné dialogy, hezkého kanadského jizdního policistu a hluchého vlka:-)(13.3.2006)

Mnoho dílů po dějové stránce nijak nevybočují z průměru, ale co tento seriál pozvedává na hodnotnou úroveň, je kanadský jízdní policista a chicagský detektiv a především jejich humorné hlášky. Málem bych zapomněl na výtečný hudební doprovod.(10.2.2004)

Docela blbost, ale sranda a rozhodně sem se u toho nenudil...(21.4.2008)

hlavně díly s neilsenem byly pecka(7.3.2009)

Pěkný seriál o členu kanadské jízdní policie, kterak se dostane do chicaga, hledá a chytá lumpy, řeší osobní problémy... no.. Až poběží v TV znovu, určitě se mrknu...(26.8.2009)

super super super...velmi příjemný seriál(27.10.2009)

Jeden z mojich obľúbených seriálov. Neskutočná charizma hlavného hrdinu, jeho štýl života a všetky omáčky okolo som dokonale zožral.(29.5.2008)

Velmi cool serial.. Vzdy som si ho rád pozrel. Proste Fascinuje ma Kanada.(15.9.2008)

Nedokážu si pomoct, ale koukám snad pokaždé, když to běží. I když mnohé díly znám už nazpaměť.(17.6.2010)

Preco prave Constable Frasier a hluchy vlk Diefenbaker? Pretoze tomuto serialu nechyba vobec nic. Nepotrebuje usekane koncatiny, prehnite mrtvoly, hektolitre krvi a futuristicke vysetrovacie metody, aby to bola skvela kriminalka. Je jasne stylizovany charakter postav, kladnejsi hrdina nez constable Frasier snad ani neexistuje (komiksaci hadr), a to ani nemusi byt mimozemstan, ani oplyvat nadprirodzenymi chopnostami a kazda zena na nom moze nechat oci. Stary Ray je presne taky ako vyzera, s frasierom sa vyborne doplnaju a kupodivu do pribehu neskor dobre zapadne aj taky Leslie Nielsen. Pribehom nechyba prijemny inteligentny humor a velmi odporucam zohnat asi aj fakt vynikajuci soundtrack. Napriek tomu, ze s prichodom noveho Raya dost straca svoje povodne caro, davam celkom bez rozmyslania za *****(21.11.2011)

Lol jakej debžod psal ten obsah k filmu? Ten pes není slepý, ale hluchý. Jinak film bych hodnotil tak na 4 hvězdičky. V životě by mě nenapadlo že Freazer je tam starší než ten Chicagský polda. Frazer vypadá tak na 30 a ten policajt tak na 45. :)(1.2.2012)

Zajímavý případy, dobrá dvojka hrdinů, humor. 80 %.(20.8.2012)

No odpad německých a francouzkých kriminálek to není. A hlavní hrdina nedělá machra a to se mi líbí.(31.3.2007)

Bentan Fraser, mrtvý otec, dva Rayové (i když Marciano byl nenahraditelný), hluchý vlk a spoustu rozumu vs. džungle velkoměsta. Do toho krásná piano-kytarová hudba a občasné výkvěty od Sarah McLachlan. Osobně mi nejvíc sedí přelom první a druhé série; nejsilnější epizody 20 a 21 - Viktoriino tajemství. Scénáře ale nebyly slabé ani potom. Asi nejlepší kanadský seriál v historii. 90 %.(31.1.2008)

• cluge

Pecka,škoda ,jak ten čas letí.(1.8.2009)

Velmi dobré 3*. Zábavný, neokoukaný a spoustou báječných hlášek prošpikovaný seriál kanadské provenience.(23.8.2009)

Úžasný seriál. Určitě patří do top ten mých seriálů!(4.3.2011)

"Pssst, slyším hnízdo žížal..." Už jenom kvůli téhle hlášce u mě Směr jih má hodně bodů k dobru. Když k nim připočítám kanadského jízdního superslušňáka, italskoamerického "super"poldu a hluchého vlka... Výborná kombinace na antidepresivní odpoledne :-)(16.3.2013)

Divočinou odchovaný, všechny zákony a vyhlášky dbající, etiketu a dobré mravy ctící a v dobro věřící kanadský jízdí policista spolu se svým věrným, hluchým vlkem v centru amerického velkoměsta. Parádní nářez humoru a akce ale i trocha morálního apelu.(4.5.2014)

1 2 3 4 5 následující >>