Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

moviepill

Za prvú sériu. Rokmi to získavalo nádych stupidity a trapasu... Krásny príklad toho, keď tvorcovia nevedia kedy prestať... ()

PetrJulian

Kdysi nebylo populárnějšího seriálu než tento. Pamatuji si, jak se každý týden s napětím čekalo na každý díl, mluvilo se o tom ve škole, bavili se o tom cestující ve vlacích... Jenže každé opakování omrzí, tohle protáčejí furt. Navíc od páté řady úroveň velmi rychle klesala, což se stává u spousty seriálů. ()

rogger

Vyrastal som spolu s hercami a pár rokov ma veru zabávali každý večer pred fotríkovími večernými správami tak mám na tento seriál len pekné spomienky! Uznávam však, že časom už boli poučné závery pri zvuku klavírnych tónov mierne predvídateľné, ale fakt je to, že Krok za krokom sa mi všetky postavy zapísali do pamäti ako malinká časť môjho televízneho dospievania. ()

waltosin

Skvělý seriál o dvou rodinách kteří se moc nemusí, ale stejně se mají rádi. Nejlepší je jak se navzájem škádlí Dejna a Jejtey:) a samozřejmě je tu po ruce i srandovní Coudy : D ()

Lajty

Nejlepší seriál všech dob. Skvelé příběhy, výborná zábava, legendární hlášky a hlavně výborné herecké obsazení. Patrick Duffy a Suzanne Somers zvládají roli rodičů úchvatně a jejich děti tomu dávají šťávu. J.T. a Dana jsou ve svých hádkách nezapomenutelní a bratranec Cody v podání Sashy Mitchella tomu vždy nasadí korunu. U mě tento seriál nemá chybu a znám ho nazpamět. 100% ()

lobo87

Krok za krokom predstavuje jeden z mojich najobľúbenejších sitcomov, ktorý som si užíval ako dieťa a rovnako aj dnes. Výborné postavy, z ktorých som si obľúbil najmä Franka. Zaujímavý nápad so spojením dvoch navonok úplne rozdielnych rodín a ich večnom boji. Tomuto seriálu nemám čo vytknúť, pretože vždy, keď začala kvalita klesať, prišiel s novou, zaujímavou postavou (uletený Kouďák, Jean-Luc či Rich). Sitcom, ktorý nikdy neprepnem, ak ho náhodou zastihnem v TV... 90% ()

Nowasek22

Tenhle seriál bych rozdělil na 2 části. Jedna je ta, kdy se člověk opravdu baví a směje a ta druhá, kdy přijde chvíle morálního ponaučování, který mi v každém díle připadá neskutečně trapně. Kvůli té druhé části hvězdičku uberu. ()

Matamoroz

Trochu lepší mýdlová opera. Něco z toho je celkem dívatelné, ale spousta scén by se dala úspěšně použít místo Guttalaxu. ()

Lula.cz

Step by step, day by day.... Tohle byl ten typ seriálu, který vás místy slušně pobavil a na konci poučil...vždycky někdo něco zvoral a na konci si to uvědomil a slíbil, že už to nikdy neudělá. A tak to šlo celá léta. ()

NightScene

Super rodinej serial! Nemalá rodinka se se sebou docela dobře vypořádává a nemá to chybu! Sexy Staci Keanan, Angela Watson a Christine Lakin jsou dokonalé "sestry"! A Sasha Mitchell co by "Couďák" je boží! Neskutečně zabíjí! :D ()

mai

Celkem slušný seriál, v dnešní době již většina směřuje k telenovelám a podobným ptákovinám...Tenhle je ale "ještě" celkem v klidu. Některé díly pobaví, jiné už jsou ohrané, každopádně fajn podívaná. PS: vždycky mě fascinovala horská dráha na začátku znělky a poté, co znělku změnili jsem byla zklamaná :D :D :D ()

Gadamf

Myslím si, že je vidno, že tí herci si to počas natáčania užívali a pekne sa hrali s replikami a s postavami. To je asi to, čo tomu seriálu dáva najviac dušu, niečo také skryté, vďaka čomu je to stále švanda. Nie je to dokonalé a už vôbec to nie je prirodzené, ale je to super dívať sa na kultový seriál "našeho mládí". Chcem vyzdvihnúť najmä charaktery detí - sú rôznorodé a zapamätateľné. ()

Dixieboy

Výborný sitcom, který tratí pouze na dvou věcech... první jsou trapná morální ponaučení na konci každého dílu a druhá je zmizení postavy Brandona (syna Franka), které nebylo nikdy vysvětleno... ()

Reiner

Svého času perfektní komedie, která neměla chybu. Nyní bych tak nadšený nebyl, ale i tak se mi KzK opravdu líbí... :) ()

strigon

Po dlouhé řádce let jsem poprvé viděl seriál celý, i řady, které mě v dětství minuly. První 2 série jsou o několik tříd výš, než ostatní (veskrze díky humoru Dany a J.T.ho), pak seriál velmi, velmi upadá a některé díly (zápletky) se opakují. Nesedí mi tam manžel Frank, který jako by za každou cenu ze sebe musel dělat kašpara. Carol (po 3 dětech) před narozením 4. neskutečně hysterčí jako by nevěděla, co ji čeká a třeba přítomnost toho francouze v 5. (?) řadě jsem opravdu nepochopil. No ale největším zklamáním pro mě jsou děti. Člověk měl jakoby tendenci s nimi růst a stárnout, ovšem jejich postoje a dialogy jsou postupem času/let víc a víc stupidnější. ()

maxcold

Čtyři hvězdy jen do doby, než se tam objevil ten neskutečně trapnej francouzskej kadeřník. Pak už se to prostě nedá! ()

PaTeXx

První série se vyvedly náramně, zbývající byly i tak dost podařené, ale na konci každého dílo mě zklamala jedna velká věc, kvůli které si seriál zaslouží o 15% méně... TRAPNÉ NAUČNÉ SCÉNY, KDY SE SERIÁL ZDÁL SPÍŠE PRO DĚTI DO 12 LET. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard