Super drbna (TV seriál)

Gossip Girl

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2007, 121x42 min

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell (herec, vyp.), Jessica Szohr, Zuzanna Szadkowski, Connor Paolo, Aaron Tveit, Kaylee DeFer, Armie Hammer, Clémence Poésy, Michelle Trachtenberg, Nicole Fiscella, Yin Chang, Nan Zhang, Michelle Hurd, Patrick Heusinger, Mädchen Amick, John Shea, Robert John Burke, Francie Swift, Sofia Black-D'Elia, Margaret Colin, Sam Robards, Amanda Setton, Susan Misner, Dreama Walker, Caroline Lagerfelt, Catherine Haena Kim, Derek Cecil, Desmond Harrington, David Patrick Kelly, John Patrick Amedori, Willa Holland, Patricia Kalember, Cyndi Lauper, Wallace Shawn, Florencia Lozano, Kim Shaw, Hilary Duff, Tyra Banks, Brittany Snow, Gwen Stefani, Matt Barr, Ernest Dancy, Laura Harring, Sebastian Stan, Jill Flint, Laura Breckenridge, Austin Lysy, Dan Marshall, James Schram, Kevin Zegers, Cecilia Foss, Brian Distance, William Henderson White, George Aloi, James P. Anderson, Cynthia Watros, Kate French, Peter Francis James, James Naughton, Chanel Farrell, Courtney Baxter, Nicole Patrick, Taylor Gildersleeve, Natalie Gal, Daniel Stewart Sherman, Georgina Chapman, Miles Fisher, Christian Coulson, Tamara Feldman, Krysten Ritter, Peter O'Brien, Chris Riggi, Nick Santino, Ashley Hinshaw, Luke Guldan, Tyler Johnson, Dion Graham, Lucy Walters, Elizabeth Masucci, Jenny Lewis, Roxane Mesquida, Carrie MacLemore, Nicole Scherzinger, Marina Squerciati, Ella Rae Peck, Laura-Leigh, Samantha Logan, Mark Vincent, Halley Wegryn Gross, Wolé Parks, Reed Birney, Elizabeth Hurley, Barry Watson, Hugo Becker, Linda Emond, Teena Byrd, Katie Cassidy, William Baldwin, Brian J. Smith, Matt Doyle, Scott Bryce, Erin Wilhelmi, Lady Gaga, Katrina Begin, Holley Fain, David Gere, Jackie Moore, Sonequa Martin-Green, Bree Williamson, Emily Wickersham, Michael Boatman, Zoe Aggeliki, Tika Sumpter, Jessica Camacho, Jerrika Hinton, Karlie Kloss, Rachel Brosnahan, Emily Dorsch, Melissa Fumero, Jason Ralph, Jolly Abraham, Alexandra Metz, Meghann Fahy, Yetta Gottesman, Caitlin Norton, Anthony Bradford, Yassine Azzouz, Amir Arison, Kimberly Magness, Kimberly Hebert Gregory, Eric Carpenter, Carolina Santos Read, Tania Pilar, Valentina de Angelis, Rachael Hip-Flores, Amanda Warren, Erich Bergen, Kevin Stapleton, Sherri Saum, Gary Hilborn, Elena Kampouris, Antoinette Kalaj, Jonathon Grant, Matt McGorry, D'Arcy Fellona, Arno Chevrier, Ward Horton, Natalie Knepp, Gina Torres, Alessandra Ambrosio, Jennifer Restivo, Larisa Polonsky, Andrew Stewart-Jones, Joanna Garcia Swisher, Zoë Bell, Shane McRae, Samantha Hahn, Armand Schultz, Stephen Kunken, William Abadie, Jessica Jade Andres, Danicah Waldo, Roarke Walker, David A. Gregory, Paloma Guzmán, Sebastian La Cause, Tim Gunn, Matthew Risch, Richard Joseph Paul, Charlie Hewson, Sal Rinella, Jessica Rothe, Mauricio Ovalle, Anthony Del Negro, Mary O'Rourke, Michael Bloomberg, Florence Welch, Leah O'Donnell, Jenilyn Rodriguez, Cherise Boothe, Neal Bledsoe, John Dossett, Brennan Brown, Maggie Geha, Roby Schinasi, Bess Rous, Peter Maloney, Taylor Frey, Kylie Goldstein, Laurie Simmons, Mia Pinchoff, Lauren Mizenko, Will Blagrove, Erin Dilly, Lydia Hearst, Elena Goode, Peter Martins, Tony Kanal, Tom Dumont, Adrian Young, Lisa Loeb, Roger Rathburn, Dan Ziskie, Audrie Neenan, Chuck Cooper, Tess Paras, Kelly AuCoin, Jonathan Haltiwanger, Maureen Sebastian, Beth Fowler, Mike Houston, Briana Marin, Gillian Murphy, Gavin-Keith Umeh, Megan Guinan, Krysta Rodriguez, Ray Wiederhold, Chase Coleman, Lisa Masters, Royce Johnson, Jay McInerney, Andhy Méndez, Estelle Bajou, Kevin Collins, Abbi Snee, Charlotte Graham, Caprice Benedetti, Danielle Guldin, Craig Walker, Steven Hauck, Brian Kelly, Darren Pettie, Jan Maxwell, Max Jenkins, Kati Rediger, Veronica Taylor, Remy Zaken, Jessalyn Wanlim, Sean Ringgold, Mark La Mura, Nick Cornish

Tenhle seriál není tak špatný, rozhodně se na to dá koukat, ale že bych z toho byla hotová, to opravdu ne, nejspíš už jsem na takový seriál stará. Možná, kdybych na to koukala někdy v 16, v 17, možná by se mi to líbilo víc. I když kdo ví, seriály o bohatých, rozmazlených spratcích se mi nikdy nelíbily a ani mě ničím nelákaly.(13.7.2011)

Nejspíš většina z vás namítne, že je to jen stupidní teen serial, ale ja si nemůžu pomoct. Neustále intriky Blair a Chucka mě nepředstavitelně baví, sice mám občas mindrák z toho jaké oblečení herci nosí, ale budu holt muset potlačit svou závist a s klidem prohlásit, že se jedná o skvělý seriál. Xo Xo lucieK(31.10.2009)

• Laerry

Pokud v seriálech vyhledáváte drama ve vývoji vztahů, Gossip girl je určena vám; ale i když už se můžete cítit přesyceni podobným stylem vyprávění a nemíníte sledovat další ,,vztahovku" (navíc kde se čistá a opravdová láska hledá velmi těžko), nenechte se odradit povrchním mainstreemovým vzhledem a zkuste přinejmenším velmi povedenou první sérii, která je věru nataženou seriálovou verzí Cruel intentions. V další sérii už překombinované vztahové výměny připomínají vydestilovaný děj telenovel, ale i tak zábava neupadá do kalných vod průměru a stále se drží (byť jen o fous) nad její hladinou. Bohužel třetí série už nemá téměř nic co nového nabídnout a jde o nezábavnou recyklaci toho, co už tu bylo několikrát. Super drbna postupem času ztratí i ten poslední zbytek lesku, který si uchovávala.(24.6.2011)

Jeden pohľad: Zo začiatku som mala obrovský problém s týmto seriálom. Otrasné a slizké charaktery, neskutočne veľa paradoxov v každom dieli, kvázi smotánka, ktorá nemá v hlave nič (okrem najnovších drbov, intríg a nekonečných odplát). Je mi odporné, čo "všetko sa tu deje" a čoho "všetkého sú ľudia schopní"... Nerozumela som tej logike - vznikne obrovský problém, ktorý sa (skôr či neskôr) týka každého a z ktorého sú všetci posratí, avšak nakoniec ho nikto nerieši a problémik odíde skôr ako sa objavil. Zámerná manipulácia s divákom na prilákanie (neskôr udržanie) jeho pozornosti. Druhý pohľad: Napriek tomu všetkému, čo ma odrádzalo a nútilo pozerať sa na to s opovrhovaním, bolo tu niečo, čo ma lákalo pozerať ďalšiu časť. Ťažko to teraz vysvetlím. Zhrnutie: Dobré na pobavenie a relax (aj keď sa často nechápavo usmievate a rozmýšľate wtf?). A najväčším pozitívom je pre mňa herecké stvárnenie a úloha Matthew Settla. Odpad si to nezaslúži, no asi aj tie tri hviezdy sú trošičku nadnesené, no u mňa určite lepšie ako O.C.(6.3.2009)

Jsem holka, baví mě milostné zápletky, intriky a moda. A mám ráda New York, je to super seriálové i filmové prostředí. Gossip girl je hodně povrchní seriál, ale no a co? Navíc mi herci nepřijdou vůbec špatní, jsou mladí a talentovaní. Podle někoho je Chuck úchyl a jeho představitel přehrává, ale pro mě je to svým vývojem nejoblíbenější postava. Serena je trochu hloupoučká a sama si může za svoje problémy, ale je krásná a má styl. Blair je sice hlavní padouch, ale když má dobré dny, tak je i dobrá kamarádka. První řada pro mě byla úplně něco nového, ještě jsem neměla nakoukáno tolik seriálu, takže mi to přišlo super. Postupem času se seriál zhoršuje, ale to se stává i těm nejlepším. V poslední řadě mě štvalo, že tu vlastně řeší úplný blbosti a skoro jsem se nevyznala, kdo s kým , kdo proti komu a hlavně proč. Ale co, šaty nosej pořád hezký...(20.1.2011)

• - V 16. epizóde 3. série sa na prehliadke Waldorf objaví svetovo uznávaný dj a producent Deadmau5. (dzalaa)

• - Na základě seriálu byla vydána kolekce oblečení „Gossip Girl by Romeo and Juliet Couture“. Za projektem stojí společnost Romeo and Juliet Couture, která se spojila s firmou CW. Kolekce odpovídá osobitému stylu hlavních postav seriálu Sereny Van Der Woodsen (Blake Lively) a Blair Waldorf (Leighton Meester). (tb_23)

• - Ve scéně, kdy byl Chuck (Ed Westwick) s Natem (Chace Crawford) v Central Parku a kouřili, říkal Chuck Natovi, že měl ukrást svému otci viagru nebo paxil své matce. To však neodpovídá tvrzení z jiných dílů, kde je uvedeno, že jeho matka zemřela při porodu. (Elena.G.S.)