Lucifer (TV seriál)

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2016–2019, 48 h 36 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvůrci:

Tom Kapinos

Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Scarlett Estevez, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Rachael Harris, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Kayla Ewell, AnnaLynne McCord, Lochlyn Munro, Tina Grimm, Evan Arnold, Adam Bartley, Colman Domingo, Teach Grant, Manny Montana, Eddie Shin, Harrison Thomas, Alessandra Torresani, Isiah Whitlock Jr., Nelson Wong, Aria Ostrander, Paul Lazenby, Bri Neal, T. Michael Morris, Aatash Amir, John Specogna, Bailey Chase, Tomiwa Edun, John Pankow, Isaac Keys, Jeremy Davies, Robert Ri'chard, Greg Vaughan, Jodi Lyn O'Keefe, Grant Harvey, Richard T. Jones, Sofia Vassilieva, Dawn Olivieri, Chris Marquette, Kelly Blatz, Jason William Day, Darcey Johnson, Lanny Joon, Alyssa Diaz, Shaun Omaid, Howard Siegel, Tara Summers, Christina Chang, Philip Granger, Michael Welch, Patrick Sparling, Tom Sizemore, Sean Tyson, Danny Dworkis, Grant Harvey, Steven Lee Allen, Kevin Rankin, Heather Tom, Julianne Christie, Lance Broadway, Charles Edward Bae, Jeremiah Birkett, Matty Finochio, Rusty Schwimmer, Michael A. Goorjian, Emily Maddison, Devielle Johnson, Charisma Carpenter, AnnaMaria Demara, Nicole LaPlaca, Ronnie Gene Blevins, Alex Fernandez, Chris Payne Gilbert, Jonathan Stanley, Barry Nerling, Vik Sahay, Anne Leighton, Robert Picardo, Donavon Stinson, Shelene Yung, Robin Givens, Matthew MacCaull, Jessica Sula, Ted Cole, Eric Ladin, Colin Egglesfield, Michael Imperioli, Mark Dacascos, Phil LaMarr, Karen Holness, Andrea Bogart, Ryan Alosio, Michelle Arthur, Chelsea Hobbs, Nick Jandl, Veena Sood, Karin Konoval, Elfina Luk, Lindsey Gort, Charles Halford, Lobo Sebastian, Garfield Wilson, Tim DeKay, Farrah Aviva, Alison Becker, Ryan Bittle, Joshua Pak, Danny Wattley, Michasha Armstrong, Kirsten Robek, Pippa Mackie, Jonathan Togo, Geoffrey Owens, Emily Holmes, Kwesi Ameyaw, Alimi Ballard, Timothy Omundson, Adrian Petriw, Carolina Gómez, Marcus Coloma, Shannon Chan-Kent, Bailey Noble, Greg Collins, Felisha Terrell, Tom Welling, Michael Gladis, Pej Vahdat, Chris McKenna, Erica Cerra, Haig Sutherland, Brad Kelly, Kevin Christy, Camille Chen, Kevin Carlson, Orson Chaplin, John Posey, Antonio Jaramillo, Saxon Sharbino, Robert Merrill, Ashton Moio, Suzanne Cryer, Ian Reed Kesler, Omar Leyva, Lauren Holly, Andy Milder, Patrick Fabian, John Billingsley, Shelley Robertson, Fiona Vroom, Henry Mah, Christopher Pearce, Adil Zaidi, Marco Sanchez, Debs Howard, Angie Teodora Dick, Jordan Connor, Michael Rady, Mikaela Hoover, Kevin Carroll, Britt Baron, Lissa Neptuno, Taylor Gildersleeve, Goldie Hoffman, James Rittinger, Cynthia Mendez, Bryan Adrian, Chris McNally, Audrey Moore, Liam Hall, Karishma Ahluwalia, Andrew Leeds, Chris Mulkey, John Charles Meyer, Kate Beahan, Donny Boaz, Sonya Balmores, David Grant Wright, Paul Fitzgerald, Marcus Anderson, Wesley Mann, Rey Valentin, Edward Kerr, Jackie Geary, Russell Wong, Austin Basis, Trevor Donovan, Julie Gonzalo, Chasty Ballesteros, Francesca Santoro, Caryn Ward, Lauren Lapkus, Jacqueline Obradors, Jillian Rose Reed, Tom Gallop, Kelly Mantle, Anastasia Dextrene, Fiona Gubelmann, Joshua Gomez, McNally Sagal, Patrick Gallagher, Becky Wu, Fred Mancuso, Brandon Barash, Katherine Boecher, Rane Jameson, Lidia Porto, Robert Curtis Brown, Greg Ellis, Jessica Lee Keller, Eric Nenninger, Victoria Gabrielle Platt, Aloma Wright, Kevin Covais, Christian Gehring, Sean Harris, David Labrava, Sari Sanchez, Doug Savant, Emma Bell, Aidan Gail, J. Anthony Pena, Tory N. Thompson, Charlyne Yi, Nadine Ellis, Jonathan Goldstein, Jose Yenque, Louis Herthum, Brian Tee, David Meunier, Neil Gaiman, Rocky Myers, Rachele Schank, Gonzalo Menendez, Morgan Benoit, Darren O'Hare, Nathan Barnatt, Danielle Kremeniuk, BJ Harrison, Joe Williamson, Matthew Yang Kang, Billy Malone, Kue Lawrence, Aiden Lewandowski, Christian Convery, Cardi Wong, Chelsea Gilson, Ashley Ross, Jaime M. Callica, Lisseth Chavez, Amy Tsang, Latonya Williams, Marco Soriano, Stephi Chin-Salvo, Brian Kimmet, Nikolai Witschl, Justin Chu Cary, Dusty Sorg, Maddie Phillips, Caitlin Stryker, Doug Hurley, Celeste Ziegler, John Prowse, Tammy Dahlstrom

Komentáře uživatelů k TV seriálu (289)

• masko

Slabšie a slabšie každou časťou ...(8.3.2018)

Ďábel, který si vzal dovolenou a šel pomáhat lidem? Jo, to tady ještě nebylo. Co mě však nejvíce dostalo je ten drive s jakým se děj odehrává. Každá minuta v seriálu (pravda nedokoukal jsem ještě vše) je vytěžena na maximum. Dialogy jsou rychlé, herecké výkony na úrovni, spousta vtipných hlášek a sem tam také nějaký ten zvrat. Jestli se chcete večer odreagovat něčím, u čeho není potřeba myslet a z čeho nebudete mít depresi ještě 14 dní, tohle je rozhodně dobrá volba. Co se Luciferovi musí nechat je naprosto geniálně sestavený soundtrack, který perfektně dokresluje atmosféru rychlého života v luxusu v LA. Málo kdy mě nějaký serial tak chytne, jako tohle - jednoznačně plný počet bodů!(5.4.2018)

• BStone

Zajímavý námět a typově výborné obsazení, takže jsem tento seriál s radostí zkusil. Moc jsem toho však nedostal. Lucifer se zde prezentuje jako ukňučený trouba, který v každém díle používá ty samé triky. Tedy, pokud chce nějaké info, tak vyzvídá na lidech jaké mají touhy. Pokud chce přitlačit na pilu, tak ukáže ďábelské oči a ďáblovu pravou tvář - čili rudou nelidskou lebku. A kupodivu to vždycky stačí, týpek většinou sám skočí z okna nebo tak něco. Místo hluboce ne-lidské bytosti a krále pekel tak dostáváme rozpačitého blbečka, který se vyhýbá kulkám a problémy za něj řeší jeho osobní démon. To celé našroubované na spolupráci se zásadovou policatkou rovná se místy hloupé, místy nudné a určitě vysoce průměrné krimi. 30%(22.8.2018)

Když jsem začala sledovat, netušila jsem, že se jedná o krimi... příběh mě ale navzdory tomu zaujal. Přes některé pasáže se ale musíte přenést, díky stereotypu právě amerického stylu kriminálek. Mrzí mě, že samotný příběh Lucifera se prostě vleče, což seriálu bohužel strašně bere na zajímavosti.(30.9.2018)

Krásný herec s božským přízvukem, vtipné, chytlavé. Za mě 5*, já jsem nadšená (a závislá :D )!(15.11.2018)

Jednotlivé krimi případy nejsou ničím zajímavé, zájem budí pouze hlavní děj. Ten se ale kvůli krimi případům posouvá hrozně pomalu :( Ještě že je tu možnost zrychleného přehrávání :) Bez toho bych tenhle seroš nesjel.(18.3.2019)

Upřímě tenhle seriál je fatk dábelskej. Dábel s opravdovým srdcem jež rospály vidly v jeho srdci jedna detektivka(8.5.2019)

Narazil jsem na tento seriál naprostou náhodou kdy mi Netflix ukázal pouze teaser na 4 season. Stačil jeden díl a věděl jsem, že tady není o čem debatovat a během dvou dnů jsem sjel dvě série. Bez mrknutí oka. Neznám ovšem předlohu. Nikdy jsem komiks neviděl a nečetl. Proto jsem neměl žádné srovnání. Ovšem sarkasmus, herecké výkony, scénář. JE tu krásně vidět, že není potřeba mít spousty efektů. O to jsou vzácnější. Za mě, opravdu kvalitní seriál, který si zaslouží hodnocení jaké má. Nemá ho náhodou. Tak co vy? Po čem toužíte?(24.5.2019)

chcel som dať 5 aleee... ja neviem šak to je SATAN ... problém nastane určite keď tento pojem niekomu niečo konkrétne evokuje, napr. čisté zlo a taký divák plné hodnotenie nedá... inak velice podarený nápad z konceptu "dajme vyšetrovať vraždy odlišného týpka a bude úspech..." presne ako Monk, Mentalista a pod. ale funguje to, Ellis sa do role hodil perrrfektne! mám trochu problém s dejom čo sa týka zase len lásky -_- nuž nevadí, vážne dobrá oddychovka, velice podarené (y) 4,5 z 5, klobúk dole, výborné(19.6.2019)

1 5 8 12 13 14 15 následující >>