Nová holka (TV seriál)

New Girl

Komedie

USA, 2011 - 2018, 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris, Lizzy Caplan, Clyde Kusatsu, Clark Duke, Ryan Kwanten, Kali Hawk, Joey King, Jeff Kober, June Diane Raphael, Brenda Koo, Dermot Mulroney, Martin Starr, Chloe Bridges, Kareem Abdul-Jabbar, Phil Hendrie, Thomas Lennon, Kay Cannon, Jamie Lee Curtis, Rob Reiner, Rob Riggle, Carla Gugino, Aedin Mincks, Natalie Dreyfuss, Eugenia Kuzmina, Olivia Munn, Madhur Jaffrey, Bill Burr, Danna Brady, Annalise Basso, Melissa Tang, Brenda Song, Lauren Weedman, Anisha Adusumilli, Desiree Louise, Tyler Langdon, Brooklyn Decker, Odette Annable, Nick Kroll, Margo Martindale, Merritt Wever, Taye Diggs, Linda Cardellini, Julia Lea Wolov, Hemky Madera, Oscar Nuñez, Brian Posehn, Angela Kinsey, Mason Cook, Alexandra Daddario, James Frecheville, Ben Falcone, Curtis Armstrong, Rob Kerkovich, Adam Brody, Bob Gunton, Tom Fitzpatrick, Justin Chon, Mary Lynn Rajskub, Dylan O'Brien, Satya Bhabha, Chelsey Crisp, Steve Howey, Nate Corddry, Dennis Farina, Prince, Anna Maria Horsford, Niyanta Acharya, Nick Armstrong, Ray Reinebach, Zoé Hendrix, Stevie Nelson, Jeff Gum, Joseph Culp, Kerri Kenney, Alexia Pearl, Mary-Charles Jones, Ron Funches, Jessica Gardner, Clint Culp, Charlie Saxton, Nelson Franklin, Katie Cassidy, Mary Elizabeth Ellis, Kassie Hight, Sal Stowers, Jamye Cox, Jayda Brown, Eileen O'Connell, Johnny Pemberton, Carla Renata, Jaidan Jiron, Lauren Dair Owens, Roma Chugani, Erica Rhodes, Frank Cappello, Katrina Bowden, Timothy Brennen, Randall Park, Jocelyn Osorio, Jack Carter, Cole Sand, Agnes Olech, Drew Droege, Erinn Hayes, Ki-hong Lee, Maria Thayer, Eric Edelstein, Hayley Marie Norman, Reid Scott, Jessica Biel, Julian Morris, Michaela Watkins, Parker Posey, Jillian Armenante, Rodney To, Stephen Amell, Aline Elasmar, Greg Votsos, Andy Gala, Amanda Lund, Grace Holley, Connie Sawyer, Dennis Haskins, Elisse Nielson, Alison Becker, Greice Santo, Meaghan Rath, Kaitlin Olson, Josie Totah, Morgan Krantz, J.J. Watt, Jimmy O. Yang, Zoe Lister Jones, Ellen Albertini Dow, James Wellington, Brad Carter, Bryce McBratnie, Kiersey Clemons, Nasim Pedrad, Heidi Heaslet, Ciara Hanna, Dartanian Sloan, Marty Ingels, Jessica Chaffin, Talia Toms, Megan Fox, Rizwan Manji, David Hoffman, Rebecca Reid, Tarina Pouncy, Marcus Scribner, Steve Agee, Zoë Hall, Sky Elobar, Thomas Barbusca, Taylor Swift, Greta Lee, Kimrie Lewis-Davis, Noah Applebaum, E.J. Callahan, B.J. Clinkscales, Tiffany Haddish, Craig Anton, Tony Cavalero, Mark Proksch, Jessica Blair Herman, Clea DuVall, Maureen Sebastian, Erik Valdez, Artemis Pebdani, Alice Wetterlund, Alyma Dorsey, Marcelo Tubert, Juliocesar Chavez, Andree Vermeulen, Raney Branch, Billy Snow, Elizabeth Berkley, Fernando Rivera, Rod Keller, Jennifer Wenger, Troy Doherty, Ajay Mehta, David L. King, Jimmy Bellinger, Areana Cirina, Robert Paul Taylor, Nick Greco, Edin Gali, Greg Cromer, Medalion Rahimi, Mandy Levin, Jean Villepique, Malea Rose, Ivo Nandi, Chloe Noelle, Jeff Lam, Omar Leyva, Victor Samuel Lopez, Mario Perez, Becky Thyre, Natasha Lyonne, Eva Amurri Martino, Katie Walder, Morgan Matthews, Lynn A. Henderson, Elizabeth Bell, David Wain, Jeanne Tripplehorn, David Walton, Raymond J. Barry, Josh Gad, Taryn Southern, Jason Antoon, Nate Hartley, Molly Cheek, Melanie Lewis, Porscha Coleman, Pasha D. Lychnikoff, Nick Vallelonga, Dreama Walker, Erika Stillwater, Barney Cheng, Riki Lindhome, Jon Lovitz, Derek Waters, Carlie Casey, Nakia Burrise, Cheyenne Nguyen, Alessandra Ambrosio, Thomas Williamson, Ashley Wood, Laurie Johnson, Isaac White, Jacqueline Jones, Gabriela Fresquez, Roz Witt, Chasty Ballesteros, Jordan James Smith, Alan Ritchson, Cleo King, Michael Stahl-David, Amber Stevens West, Lisa Bonet, Meghan Falcone, Billy Eichner, Barry Bostwick, Sarah Burns, Claudia Doumit, Glenn Keogh, Cinda Adams, Betsy Baker, Tim Soergel, Fiona Gubelmann, Nora Dunn, David Sullivan, Rob Rosell, Jack McBrayer, Regis Philbin, Fred Melamed, Taran Killam, Julie Hagerty, Henry Winkler, John Cho, Tony Amendola, Stephen Rannazzisi, Fred Armisen, Apl.de.Ap, Ally Maki, Alyssa Preston, Lennon Parham, Beth Dover, Elizabeth Meriwether, Angela Trimbur, Demetri Martin, Ethan Sandler, Sam Richardson, Sandeep Parikh, Steve Berg, Peter Gallagher, Michael Petted, Lucy Punch, Sandra Nelson, Busy Philipps, VyVy Nguyen, Sonequa Martin-Green, Kal Penn, Patrick Brammall, Aaron Takahashi, Tina Grimm, Caitlin Fitzgerald, Kim Wayans, Mary Kate Schellhardt, Ayden Mayeri, Tim Bagley, Floyd Van Buskirk, Ervin Ross, Kate Flannery, Andy Samberg, Andre Braugher, Chelsea Peretti, Joe Lo Truglio, Darren Dupree Washington, Kiersten Hall, Trent Garrett, Emily Chang, David Hornsby, Max Bunzel, Ricardo Chacon, Billy Gardell, Darlene Love, Izzy Diaz, John Romano, Andrew Carter, Brandon Sklenar, Brian George, Gianna Gomez, Gordon Ramsay, Lavell Crawford, Jill E. Alexander, Jon Daly, Asif Ali, Mary Holland, Peter Porte, Amber Coyle, Donna Pescow, Michael Naughton, Brian Huskey, Fred Willard, Keenyah Hill, Jack Laufer, Robert Craighead, Ariela Barer, Jenni Melear, Elizabeth Hinkler, Blake Garrett Rosenthal, Lais Ribeiro, Katie Wee, Elaine Loh, Esther Povitsky, Matt Besser, Karin Brauns, Hillary Anne Matthews, Kelsey Formost, Morgan Peter Brown, Erik Durbin, Anna Konkle, Mark Teich, David Neher, Jama Williamson, Will Hawkes, Samuel Gilbert, Ian Roberts, Maz Siam, Adam Huber, Peter Navy Tuiasosopo, Elise Luthman, Bettina Kenney, Brenna Otts, Bunny Levine, Damaris Lewis, Steve Turner, Gwen Van Dam, Nicole Shalhoub, Mandela Bellamy, Josh Margolin, Forrest Wheeler, Christian Hutcherson, Jeris Poindexter, Steve Monroe, Maria Breese

Seriál mě bavil 5 sérií...aktuálně jsem si dala pauzu :) :) Je to skvělé na odreagování :) Baví mě jejich humor, jejich svižné reakce a vlastně jsem byla nadmíru spokojená :) :) Někdy jsem to nechápala, což je co říct - ale o to víc mě to zajímalo :) :) Nejsem si jistá, jak to bude pokračovat dál, jelikož už v tu chvíli, co jsem viděla pro sebe poslední díl, tak jsem již měla takový ten pocit, že už se to jen natahuje a natahuje a už by mohli skončit s natáčením, ale ne..jede se dál..a bojím se, že se to tím zkazí. Mojí nejoblíbenější postavou byl Schmidt :) :) Který mi byl asi nejbližší :) Nick byl pro mě napůl idiot a neschopný člověk, se kterým bych já rozhodně nechodila :) :) Seriál ale vřele doporučuji :)(23.4.2017)

Mě to baví velice. Všechny postavy se výborně doplňují, každá je něčím zajímavá a ani jedna epizoda nevypadá, že by byla vymyšlená stylem "tak o čem to bude tentokrát". Taky mě baví časté používání exteriérů a hlavně že to celé nevypadá jako sitcom a nedoplňuje to natočený smích. Mezi díly jsem si pustil epizodu z HIMYM a musím přiznat, že v porovnání s New Girl byl ten humor opravdu velice ubohý... Pokud vám sedne pilot, bude se vám líbit celý seriál. Jak jsem psal, mě to baví moc. "It's Jess!"(8.12.2012)

New Girl je splněným snem pro všechny fanoušky Zooey Deschanel a zároveň logickým vyústěním její dosavadní kariéry. Žádná jiná herečka neumí zahrát střelenou, roztomilou a sexy holku od vedle tak přirozeně jako ona. Rozjezd seriálu je skutečně trošku rozpačitý, ale Damon Wayans naštěstí rychle zmizí ze scény a jeho náhradník přirozeně zapadne do party. Schmidt, židovská variace na Barneyho, si svoje uhraje s přehledem a životní nula Nick se zase rychle stala mým vzorem. Druhá série začne konečně pořádně tlačit na vztahovou notu, která společně s filmovým lookem (nejde o klasický studiový sitcom ve třech místnostech) posouvá New Girl hodně blízko komediální elitě. Čtvrtá série sice ukazuje, že to má svůj strop, ale zároveň potvrzuje slušnou vyrovnanost epizod. 1. série: 75%, 2. série: 80%, 3. série: 75%, 4. série: 80%.(18.3.2016)

Simply adorkable? Kinda. Komediální seriál o partě čerstvých třicátníků v čele s roztomilou okatou ofinatou Zooey Deschanel. Upřímně musím říct, že v rámci sitcomů se jedná o hodně specifickou záležitost, jednoduše proto, že působí tak (ne)nuceně, až vyznívá improvizovaně. Nikde jinde jsem neviděl takové množství všeljakého zadrhávání, koktání či trapného ticha. Na bleskurychlé a hladké slovní přestřelky plné hlášek u New Girl můžete zapomenout (mnohem častější je vzájemné přeřvávání či skákání si do řeči, rozpačité mlčení a všeříkající pohledy party, když jeden z nich pronese nějakou strašlivou trapnost), komedie v seriálu pramení z emocionálních vazeb k postavám, pokud vám sednou jejich osobnosti, sedne vám seriál, pokud ne, bude to hodně mimo terč. U mě je to půl na půl, jasnými tahouny zábavy jsou sebevědomý extlouštík Schmidt a pragmatická modelka CeCe, přesně ve středu stojí prdlá Jess, kvůli časté uřvanosti příležitostně nudí jinak sympatický flákač Nick, a naprosto mimo je vysávač zábavy Winston, bez kterého bych se bez problémů obešel. Od cca půlky třetí série dál navíc návrat Damona Wayanse Jr. z nějakých záhadných důvodů kompletně narušil dynamiku party, a tak i díl od dílu osciluje mezi slaboulinkou dvouhvězdou a řekněme slabší čtyřhvězdou. Úplně chápu pětihvězdy, stejně jako odpady, New Girl je vážně hodně individuální.(8.3.2015)

Zooey je krásná a trhlá, ale celý seriál je takový nemastný neslaný. Všechny dějové zvraty se už objevily v jiných (lepších) seriálech, postavy a jejich charaktery taky nejsou nijak extra nové, takže celkově jde o pohodový seriál, který když neuvidíte, nic závažného se nestane. Možná se v dalších sériích stane něco originálního a opravdu vtipného, ale nemám chuť vidět víc jak 1. sérii.(24.1.2013)

• - Díky vysoké sledovanosti se rozhodla produkce natočit sérii o čtyřiadvaceti epizodách, což je o jedenáct více, než původně zamýšleli. (sluppka)

• - Postava Coache (Damon Wayans Jr.) se ukázala jen v pilotním díle. Byl totiž obnoven seriál Happy Endings (od r. 2010), ve kterém Damon Wayans Jr. hraje, a produkce seriálu The New Girl nechtěla epizodu přetáčet. Na jeho místo nastoupila postava Winstona (Lamorne Morris), basketbalového hráče, který byl propuštěn z lotyšského týmu. (sluppka)

• - Postava Coache (Damon Wayans Jr.) se vrátila ve třetí sezoně seriálu poté, co byl zrušen seriál Happy Endings (od r. 2011), ve kterém Wayans Jr. účinkoval. Herec poté podepsal ke ztvárnění hlavní role novou smlouvu. (Shadowspark)