Nová holka (TV seriál)

New Girl

Komedie

USA, 2011 - 2018, 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris, Lizzy Caplan, Clyde Kusatsu, Clark Duke, Ryan Kwanten, Kali Hawk, Joey King, Jeff Kober, June Diane Raphael, Brenda Koo, Dermot Mulroney, Martin Starr, Chloe Bridges, Kareem Abdul-Jabbar, Phil Hendrie, Thomas Lennon, Kay Cannon, Jamie Lee Curtis, Rob Reiner, Rob Riggle, Carla Gugino, Aedin Mincks, Natalie Dreyfuss, Eugenia Kuzmina, Olivia Munn, Madhur Jaffrey, Bill Burr, Danna Brady, Annalise Basso, Melissa Tang, Brenda Song, Lauren Weedman, Anisha Adusumilli, Desiree Louise, Tyler Langdon, Brooklyn Decker, Odette Annable, Nick Kroll, Margo Martindale, Merritt Wever, Taye Diggs, Linda Cardellini, Julia Lea Wolov, Hemky Madera, Oscar Nuñez, Brian Posehn, Angela Kinsey, Mason Cook, Alexandra Daddario, James Frecheville, Ben Falcone, Curtis Armstrong, Rob Kerkovich, Adam Brody, Bob Gunton, Tom Fitzpatrick, Justin Chon, Mary Lynn Rajskub, Dylan O'Brien, Satya Bhabha, Chelsey Crisp, Steve Howey, Nate Corddry, Dennis Farina, Prince, Anna Maria Horsford, Niyanta Acharya, Nick Armstrong, Ray Reinebach, Zoé Hendrix, Stevie Nelson, Jeff Gum, Joseph Culp, Kerri Kenney, Alexia Pearl, Mary-Charles Jones, Ron Funches, Jessica Gardner, Clint Culp, Charlie Saxton, Nelson Franklin, Katie Cassidy, Mary Elizabeth Ellis, Kassie Hight, Sal Stowers, Jamye Cox, Jayda Brown, Eileen O'Connell, Johnny Pemberton, Carla Renata, Jaidan Jiron, Lauren Dair Owens, Roma Chugani, Erica Rhodes, Frank Cappello, Katrina Bowden, Timothy Brennen, Randall Park, Jocelyn Osorio, Jack Carter, Cole Sand, Agnes Olech, Drew Droege, Erinn Hayes, Ki-hong Lee, Maria Thayer, Eric Edelstein, Hayley Marie Norman, Reid Scott, Jessica Biel, Julian Morris, Michaela Watkins, Parker Posey, Jillian Armenante, Rodney To, Stephen Amell, Aline Elasmar, Greg Votsos, Andy Gala, Amanda Lund, Grace Holley, Connie Sawyer, Dennis Haskins, Elisse Nielson, Alison Becker, Greice Santo, Meaghan Rath, Kaitlin Olson, Josie Totah, Morgan Krantz, J.J. Watt, Jimmy O. Yang, Zoe Lister Jones, Ellen Albertini Dow, James Wellington, Brad Carter, Bryce McBratnie, Kiersey Clemons, Nasim Pedrad, Heidi Heaslet, Ciara Hanna, Dartanian Sloan, Marty Ingels, Jessica Chaffin, Talia Toms, Megan Fox, Rizwan Manji, David Hoffman, Rebecca Reid, Tarina Pouncy, Marcus Scribner, Steve Agee, Zoë Hall, Sky Elobar, Thomas Barbusca, Taylor Swift, Greta Lee, Kimrie Lewis-Davis, Noah Applebaum, E.J. Callahan, B.J. Clinkscales, Tiffany Haddish, Craig Anton, Tony Cavalero, Mark Proksch, Jessica Blair Herman, Clea DuVall, Maureen Sebastian, Erik Valdez, Artemis Pebdani, Alice Wetterlund, Alyma Dorsey, Marcelo Tubert, Juliocesar Chavez, Andree Vermeulen, Raney Branch, Billy Snow, Elizabeth Berkley, Fernando Rivera, Rod Keller, Jennifer Wenger, Troy Doherty, Ajay Mehta, David L. King, Jimmy Bellinger, Areana Cirina, Robert Paul Taylor, Nick Greco, Edin Gali, Greg Cromer, Medalion Rahimi, Mandy Levin, Jean Villepique, Malea Rose, Ivo Nandi, Chloe Noelle, Jeff Lam, Omar Leyva, Victor Samuel Lopez, Mario Perez, Becky Thyre, Natasha Lyonne, Eva Amurri Martino, Katie Walder, Morgan Matthews, Lynn A. Henderson, Elizabeth Bell, David Wain, Jeanne Tripplehorn, David Walton, Raymond J. Barry, Josh Gad, Taryn Southern, Jason Antoon, Nate Hartley, Molly Cheek, Melanie Lewis, Porscha Coleman, Pasha D. Lychnikoff, Nick Vallelonga, Dreama Walker, Erika Stillwater, Barney Cheng, Riki Lindhome, Jon Lovitz, Derek Waters, Carlie Casey, Nakia Burrise, Cheyenne Nguyen, Alessandra Ambrosio, Thomas Williamson, Ashley Wood, Laurie Johnson, Isaac White, Jacqueline Jones, Gabriela Fresquez, Roz Witt, Chasty Ballesteros, Jordan James Smith, Alan Ritchson, Cleo King, Michael Stahl-David, Amber Stevens West, Lisa Bonet, Meghan Falcone, Billy Eichner, Barry Bostwick, Sarah Burns, Claudia Doumit, Glenn Keogh, Cinda Adams, Betsy Baker, Tim Soergel, Fiona Gubelmann, Nora Dunn, David Sullivan, Rob Rosell, Jack McBrayer, Regis Philbin, Fred Melamed, Taran Killam, Julie Hagerty, Henry Winkler, John Cho, Tony Amendola, Stephen Rannazzisi, Fred Armisen, Apl.de.Ap, Ally Maki, Alyssa Preston, Lennon Parham, Beth Dover, Elizabeth Meriwether, Angela Trimbur, Demetri Martin, Ethan Sandler, Sam Richardson, Sandeep Parikh, Steve Berg, Peter Gallagher, Michael Petted, Lucy Punch, Sandra Nelson, Busy Philipps, VyVy Nguyen, Sonequa Martin-Green, Kal Penn, Patrick Brammall, Aaron Takahashi, Tina Grimm, Caitlin Fitzgerald, Kim Wayans, Mary Kate Schellhardt, Ayden Mayeri, Tim Bagley, Floyd Van Buskirk, Ervin Ross, Kate Flannery, Andy Samberg, Andre Braugher, Chelsea Peretti, Joe Lo Truglio, Darren Dupree Washington, Kiersten Hall, Trent Garrett, Emily Chang, David Hornsby, Max Bunzel, Ricardo Chacon, Billy Gardell, Darlene Love, Izzy Diaz, John Romano, Andrew Carter, Brandon Sklenar, Brian George, Gianna Gomez, Gordon Ramsay, Lavell Crawford, Jill E. Alexander, Jon Daly, Asif Ali, Mary Holland, Peter Porte, Amber Coyle, Donna Pescow, Michael Naughton, Brian Huskey, Fred Willard, Keenyah Hill, Jack Laufer, Robert Craighead, Ariela Barer, Jenni Melear, Elizabeth Hinkler, Blake Garrett Rosenthal, Lais Ribeiro, Katie Wee, Elaine Loh, Esther Povitsky, Matt Besser, Karin Brauns, Hillary Anne Matthews, Kelsey Formost, Morgan Peter Brown, Erik Durbin, Anna Konkle, Mark Teich, David Neher, Jama Williamson, Will Hawkes, Samuel Gilbert, Ian Roberts, Maz Siam, Adam Huber, Peter Navy Tuiasosopo, Elise Luthman, Bettina Kenney, Brenna Otts, Bunny Levine, Damaris Lewis, Steve Turner, Gwen Van Dam, Nicole Shalhoub, Mandela Bellamy, Josh Margolin, Forrest Wheeler, Christian Hutcherson, Jeris Poindexter, Steve Monroe, Maria Breese, Emerson Min, Brytni Sarpy, Nancy Daly, Jevgenij Kartašov, Kenzie Dalton, Cris D'Annunzio

Hello Zooey Giggles. Mít na hudebce za učitelku Zooey, tak by ze mě byl dneska zpěvák nebo virtuos :-) Nebudu si nic nalhávat - žádný zázrak to není a hodnocení na imdb spíše odráží popularitu ZD. Na druhou stranu je jen několik seriálů americké produkce, které vydržím pravidelně sledovat. A New Girl k nim zatím patří.(19.3.2012)

Skvelá, skvelá, naozaj skvelá vec. Nepamätám si, kedy som seriál zhliadol za tak krátky čas. Nedokázal som sa od neho odtrhnúť. New Girl je sympatickou vzťahovou komédiou, ktorej hlavnou doménou je to, že nie je uzatvorená v jednom štúdiou ako ostatné komédie, ale využíva rôzne prostredia, čím sa stáva zaujímavejšou a pre mňa osobne aj vyspelejšou. Máme totiž možnosť vnímať rôzne prostredia, ktoré obohacujú charaktery ústrednej pätice. Vďaka tomu som si mohol každú jednu postavičku zamilovať. Nedokážem určiť, kto je lepší, alebo horší, pretože sa krásne dopĺňajú a prinášajú ako obvykle nový, svieži pohľad na riešenie vzťahových vecí. Neviem dokedy to tomuto seriálu vydrží. Hlavne keď prvou sériou nastavili tvorcovia tak vysokú laťku. Inak sa jedná o výbornú záležitosť, pri ktorej som sa po dlhej dobe naozaj schuti bavil. 1 séria 100% V druhej sérií aj napriek originálnym nápadom aj vzťahovým rozuzleniam začína značne upadávať. Mám strach o tretiu sériu a znižujem hviezdu. 2 séria 65%. 3 séria je pre mňa veľkým prekvapením. Každý jeden diel chrlí nápaditosťou a vzťahy sa krásne pohybujú dopredu pričom to nie je ani na chvíľu nudné, alebo prekombinované. Skvelé že sa vrátila postava Coucha. 3 séria - 90% Ďalšia séria v mnohom prekonáva tretiu. Som veľmi rád, že seriál nepadá do šedých vôd priemeru ale s každým dielom sa vyťahuje vyššie a vyššie. Neskutočne som si to užil a keď to 5 všetko zakončí (dúfajme) budeme tu mať nezabudnuteľný seriál. Zvyšujem hodnotenie a dávam si ho do obľúbených. Winston rulees!! 4 séria - 100% Ďalšia séria a ďalšie zlepšenie. Pomaly ale isto sa to posúva do veľkého finále a všetky tie vtipy a vzťahové posuny fungujú. Obsadenie Megan Fox ako dôležitej vedľajšej postavy bol skvelý ťah. Naozaj jeden z najlepších seriálov vôbec s kupodivu funkčným a dojímavým záverom celej série. 5. Séria -100%. 6.séria - 100%, 7 séria - 70%.(2.3.2013)

Po 1 dílu: Připomíná mi loňské Happy Endings (ostatně si odtud vypůjčilo jednoho herce); uvidíme, jestli se vyškrábe na nadprůměr, nebo zůstane v (pod)průměru. Zooey je silný tahoun zábavy, ale toť vše, kluci zatím nic nepředvedli. Dám mu šanci. # Až třetí díl byl slibnější a můžu s čistým svědomím říct, že mě (v rámci možností seriálu) bavil. # Po 7 dílech - seriál se plácá někde mezi průměrem a trapností a nebýt Zooey, tak už jsem ho pustil k vodě. Humoru se jaksi nedostává.(8.9.2011)

1. série Jeden z mála seriálů, který chytnul i přítelkyni, takže o důvod víc proč ho sledovat. Navíc je to vtipný. Jess je správně praštěna a její spolubydlící se s přibývajícíma dílama taky pěkně rozjeli. Do konce série jsem si stihnul Jess hodně oblíbit, mezi letošními sitcomy vládne společně se servírkama z 2 Broke Girls. A postupem času i spolubydlící baví víc a víc. Ale pomyslnej kousek k dokonalosti mi pořád chybí, třeba příští sezónu. Ale jedno se upřít nedá a to chytlavá úvodní znělka... *** 2. série Ve druhé sérii už mě měla tahle partička v hrsti a na každou epizodu jsem se hodně těšil. Oni jsou totiž tak skvěle zvláštní a divní, že není těžké si je oblíbit. Podobná partička se totiž v televizi neobjevuje. Série měla vyvrcholit svatbou, ale přesně podle předpokladů to všechno nakonec dopadlo jinak než jak si představujeme ideální svatbu. *** 3. série Na třetí sérii jsem se znovu těšil a to hodně. Po ní můžu s klidným svědomím říct, že patří momentálně mezi nejlepší sitcomy v americké televizi. V této sérii se navíc vrátil Coach, jehož postava mě baví a příjemné oživení byla i návštěva Jessiiny sestry. Kromě toho se taky dal dohromady pár Nicka a Jess, aby se v závěru znovu stihl rozdělit. Už se nemůžu dočkat dalších divokých příběhů, které si pro nás připraví. *** 4. série Stejně jako u předchozí série jsem se skvěle bavil. Tahle partička sice nesedne každému, ale pokud se vám líbí, tak s ní asi jen těžko přestanete. Některé díly jsou neskutečně narvané a bavil jsem se od začátku do konce a některé díly jsou o něco slabší. Celkově jsem však pořád spokojený víc než dost. Velká škoda je, že nás po čtvrté sérii opět opustí Coach, protože jeho postavu jsem měl rád. Skvěle zapadl a myslím, že mi bude chybět. I tak se ale těším na další skopičiny v podání Schmidta, Nicka, Jess, Cece a Winstona. *** 5. série Pátá série a oni mě pořád baví, nebudu tvrdit, že víc, ale pořád stejně hodně. i když tentokrát byla série jiná než předtím a to hlavní díky skutečnému těhotenství Zooey. Kvůli tomu se vysílala až později (začala v lednu) a ke konci série měla dokonce dvojité epizody, které dobře zafungovali hlavně i při rozlučkách se svobodou a při svatbě. Navíc tam samotná Zooey několik epizod nebyla a nahradila jí nová postava v podání Megan Fox. Hlavní náplní téhle série každopádně byla svatba Schmidta a Cece, která se na konci odehrála a cesta k ní byla lemována povedený epizodami a vydařenými vtipy, takže já jen doufám, že v tom budou pokračovat i za rok. *** 6. série Ani New Girl už po letech možná není tak vtipná a dobrá, jako kdysi. Jenže si nemůžu pomoct a pořád mě baví a chci další epizody. Parta kolem Jess má své kouzlo a i dvě nové postavy (Megan a Aly) se do ní docela dobře dokázaly začlenit. Příběh by určitě ještě mohl pokračovat a s jistotou lze říci, že má kam. Na druhou stranu vyústění téhle série vyznívá jako zakončení seriálu a vlastně bych se vůbec nezlobil, kdyby se o konec seriálu nakonec jednalo. 7. série Závěrečná a rozlučková série New Girl, která nám dopřála ještě pár posledních vtípků se známou a oblíbenou partou. Na Jess, Nicka, Schmidta, Cece a Winstona budu po letech vzpomínat jen v dobrém, bavily mě celou dobu a i když se možná časem trochu okoukaly, tak nikdy neklesly na laťku, kdy by se z nich stal nudný a nekoukatelný seriál, za což jsem rád.(24.12.2011)

Učitelky nebývají tak hezké a milé jakou je Zooey Deschanel. Z těch, které učily mě, mám při letmé vzpomínce na ně osypky. A jen vyjímečně se stane, že se nastěhují ke třem svobodným mužům. Spolu s Jess se k nim "nakvartýruje" i její kamarádka z dětství a vznikne tak pětiúhelník ve kterém není nouze o propírání sexuálních témat, řešení problematických (milostných) vztahů a také trapasy. Tahákem je již zmíněná Zooey Deschanel, která to táhne, což se o ostatních až tak s jistotou tvrdit nedá. Její herecký projev výrazně rozbourává náběh do hrozícího kolovrátkového stereotypu. Námět mohl být originálnější, protože o vztahy přátelících se mladých lidí není v seriálech zrovna nouze, ale s jeho zpracováním si tvůrci dali práci, aby to nepodlehlo ohraným schématům. Na jednotivých epizodách se podíleli zkušení režiséři a přinejmenším Jake Kasdan a Peyton Reed patří k těm renomovanějším. Z mého pohledu se tenhle seriál nedá sledovat epizodu po epizodě, ale k mému překvapení to není ani nijak uřvaně afektovaný seriál jakým američané dokážou u televizních obrazovek otrávit. Zkusit pár dílů by seriáloví závisláci určitě měli. Mé hodnocení: 60%(18.11.2013)

• - Postava Coache (Damon Wayans Jr.) se vrátila ve třetí sezoně seriálu poté, co byl zrušen seriál Happy Endings (od r. 2011), ve kterém Wayans Jr. účinkoval. Herec poté podepsal ke ztvárnění hlavní role novou smlouvu. (Shadowspark)

• - Postava Coache (Damon Wayans Jr.) se ukázala jen v pilotním díle. Byl totiž obnoven seriál Happy Endings (od r. 2010), ve kterém Damon Wayans Jr. hraje, a produkce seriálu The New Girl nechtěla epizodu přetáčet. Na jeho místo nastoupila postava Winstona (Lamorne Morris), basketbalového hráče, který byl propuštěn z lotyšského týmu. (sluppka)

• - Díky vysoké sledovanosti se rozhodla produkce natočit sérii o čtyřiadvaceti epizodách, což je o jedenáct více, než původně zamýšleli. (sluppka)