Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Bohemák

Jako malej jsem si myslel, že takhle má vypadat sitcom. Ale ty poslední série, to je vrchol trapnosti a předvídatelnosti. ()

Janega

Nápad natočiť sitcom o zblížení dvoch rozdielných rodín je vynikajúci. Prakticky práve kvôli týmto výrazným protipólom vznikajú mnohé komické situácie (teda aspoň prvých sériach)..Jednotlivé postavy sú napísané dobre, každá má jasne stanovenú rolu a práve v striktnom zaškatulkovaní postáv spočíva ich komickosť, ktorú dotvárajú samotný herci ich výborným stvárnením. Jediné, čo je možné vytknúť je záverečné moralizovanie, ktoré niekedy skôr pôsobí trápne. Ale inak jeden z tých lepších sitcomov. ()

Paity

Krok za krokem je pro mne typem seriálu, kvůli kterému nebudu spěchat k TV, aby mi neunikla ani minuta. Stejně tak to ale není seriál, kvůli kterému budu ihned přepínat program. Jednoduchá oddychovka, kterou občas protne větší či menší vtip prostě potěší. Na dlouhé deštivé večery je to určitě dobrá volba. ()

bloodline

Táto útulná a bláznivá rodinka ma sprevádzala dôležitou časťou môjho života. Rozdala mojej mimike veľa smiechu a do krvi vliala litre endorfínov. Ďakujem :) ()

Petr.Kocfeld

Vyborny serial.Vzpominka na detstvi.Davam 4/5 hvezd.Tyto dve rodiny ze serialu jsou jako den a noc.Cody ze serialu je vcelku komicky a trochu hloupy.Tento serial nezklame.Pobavi divaka i po letech.Potesi i pobavi.Tento serial je docela komicky! ()

Arach.No

Říkejte si co chcete, ale na tomhle sitcomu jsem vyrůstal. Ke konci to sice už není ono, ale za ty vzpomínky a za ten čas, který jsem s rodinou Foster/Lambertovic tak rád trávil ty 4* určitě stojí. ()

Mauric

První díly seriálu byly naprosto geniální a zaslouží si 5*,pak přišel důvod,kvůli kterému jsem vždy odešel od TV pár minut před koncem,a to ty podělaný moralizace,sice pravdivý,ale vždycky pokazily slibně rozjetý díl,takže střed za 4* a potom zmizel Cody! Kouďák,kvůli který mě nakazil nejen svým bezbřehým optimismem! Kouďák,kterej zaručeně rozesmál každýho svým naivním humorem!Dobře,možná tam nastoupí někdo,kdo bude sršet podobným humorem,ale ona tam nastoupila ta malá ****.Konec snad nestál ani za ty 3*.Na tomhle seriálu je krásně vidět nepřímá úměrnost většiny seriálů a to čím víc dílů,tím horší kvalita. ()

Ještěřák

IIRC ve své době nic lepšího z žánru snad kromě M.A.S.H.e v TV neběželo, ale ani tak se dle mého názoru nejedná o klasický exemplář jednookého sitcomu mezi slepými. :o) ()

Schuldiner

Nenáročná podívaná, dřív mě to bavilo dosti, dnes už přeci jen tolik ne, ale považuji to za zdařilý rodiný komediální seriálek na odpolední odpočinek u TV.. ()

peetriss

S Lambertovými a Fosterovými jsem vyrůstal. Tento seriál je pohodový, zábavný, člověk se u něj zasměje. Bláznivý Cody a chladná Dana s jazykem ostrým jako břitva jsou skvělí. V pozdějších sériích mi ovšem celkem neseděl ten podivný kadeřník-Francouz a nebýt té stupidní, typicky americké, poučné dvouminutovky, mohl by tento seriál dosáhnout i na plných pět hvězdiček. Nic to ovšem nemění na tom, že Krok za krokem patří mezi mé nejoblíbenější sitcomy. ()

Prochy38

Výborný rodinný sitkom, s parádním P. Duffym v titulní roli. Kvalita zábavy je sice trochu jako na houpačce, ale jinak jde o výborný seriál, který několik let bavil celé rodiny v tv. ()

Angelino

Patrick Duffy nepatril nikty k mojim obľúbeným, no v rámci tejto rodinky ho môžem. V tom období bola Staci Keanan mojou platonickou láskou a Cody ma neskôr inšpiroval k jednému špecifickému hereckému výkonu, takže určite seriál na mne zanechal stopy. ()

Wishkah

Jeden z mých oblíbených sitcomů. Časem stejně jako spousta seriálů slábl a postupné rozrůstání rodiny a její neustálé vychovávání a vyzdvihování morálních hodnot ke konci každé epizody mi ke konci už lezlo krkem. Bez Kouďáka už to nikdy nebylo ono ()

jasiska

Svojho času bol Krok za krokom jeden z najlepší sitcomov ever. Možno sa nám odvtedy už trochu opozeral, alebo ho nahradili novšie a lepšie seriály, ale Krok za krokom ostáva tou milou a vtipnou záležitosťou, s ktorou som vyrastala. ()

unagi

Presedel som pri tom detstvo a určite ma ponaučilo a aj zabavilo. Tento seriál bol vynikajúci a dlho vynikajúcim bude. Ukazuje nejakú kópiu dokonalej rodinky, ktorá nikdy nebude existovať a toto ľudia papajú a milujú. Hľadajú niečo podobné a preto sledovanosť seriálu bude vysoká! ()

Xavi6

Seriál, který nikdy nezestárne. Vždycky se bavím u téhle skvělé komedie. Hodně preferuji díly, kde se vyskytuje Koudy, ale bohužel zde nevydržel až do konce, nicméně jeho jedno-sériový zástupce Jean Lic nebyla špatná náhrada, ale už to nebyl Koudy. Celkově zde panuje velice dobrý humor, je zde plno hlášek, vyskytují se zde také narážky na různé seriály a filmy (vtipné narážky samozřejmě). Patrick Duffy hraje samozřejmě spolehlivě, tak se seriál velice dobře o něj opírá a táhne ho někdy. Je opravdu škoda, že natáčení po 7 letech skončilo, dal bych hodně za nové díly. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard