Medicopter 117

• Německo Medicopter 117 - Jedes Leben zählt (více)
Německo / Rakousko, (1998–2005), 62 h 18 min (Minutáž: 45–93 min)

Série(7) / Epizody(82)

PetrPan

Další typicky německý vyumělkovaný seriál s trapnými herci, příšernou logikou a katastrofálním scénářem. Jedna zábavná "historka z natáčení" za všechny. Drama začíná v zooparku, kam si přijela udělat piknik školní třída, chlapcům se podaří při pošťuchování hodit jednomu z nich čepici na strom a co čert nechtěl, zrovna na strom, který roste tak nešťastně, že je přímo u tygří ohrady a ta nešťastnice větev přesahuje až do ohrady !!!! No samozřejmě, jak už to mezi kluky bývá vyhecovali majitele čepice, aby si pro ni vylezl, samozřejmě uklouzne a padá do ohrady... a teď to přijde, k ohradě si to přihasí dvojice superprofesionálů, jeden z nich přeleze plot s klacíkem v ruce či co, odežene chlapce a neohroženě se postaví tygrovi se slovy: "Klid, kočičko", milý tygr si konečně chce začít hrát a tak milého superprofesionála trochu pocuchá a stihne přitom shodit i druhého superprofesionála ze žebříku, který si mezitím k ohradě přistavil, drama pokračuje... přilétá Medicoptéra, řevem svého rotoru na chvíli tygra zažene a vytáhne chlapce i superprofíka z ohrady, záchranář přijde naštěstí jen o botu, kterou mu tygr strhne z nohy při odletu, uf a to je vše....no byl jsem zpocený strachy a ještě teď se třesu, když vám to vyprávím... Hvězdu za velmi pěkné exteriéry. ()

klerik

Pre mna (občas stupidný, občas zábavný) priemerný sriál, stojaci na výbuchoch. Ale hlavne ma prekvapili postavy, ktoré majú na rozdiel od podobných seriálov aspoň náznak nejakých citov a vzájomných vzťahov... ()

Šandík

Možná přeháním, viděl jsem náhodně jediný díl, ale natočené to je celkem zručně, relativně uvěřitelně a občas je to i vtipné. I když je to už Xtý seriál na podobné medicínsko-záchranářské téma a při pravidelném sledování to asi je i poněkud nudné, neboť z daného schématu holt nelze vytřískat nekonečné množství překvapivých situací... ()

Flego

Záchranárský tím by sme síce niekedy potrebovali aj my, diváci, ale niektoré epizódy boli vcelku fajn. ()

Ištván87 odpad!

Stejně by mě zajímalo, co dělá německá policie, když i s teroristy se u nich vypořádá parta mediků v helikoptéře. ()

ARI50

Kdyby se tak moc nesnažily udělat s každého dílu akční a dramatickou záchranu a nehráli si na velké kluky a holky možná by se tam našlo i více pozitivních faktoru ale tak tam je tam toho jen minimum a ve směs je to další dlouhá nudná snaha. ()

JohnCZ

Svého času jsem Medicopter měl strašně rád a i když mnohé epizody byly otřesné, z nostalgie uděluji dvě hvězdy. Už jen kvůli epizodě, kdy jedna z hlavních ženských postav uvízne zaklíněná ve skalách. To byl pro mě tehdy dobrodružný vrchol. ()

Marek1991 odpad!

Na rozdiel od môjho brata a mojej mamy som túto germánsku sprostosť nemal rád. Neprišlo mi na nej nič zaujímavé, naopak tam bolo toľko vecí, čo na seriáloch nemám rád, že inak to hodnotiť nemôžem. Dokonca ani efekty neboli také efektné, aké pri Kobre 11. Pri tejto veci to je zbytočná strata času. ()

Kryton odpad!

Německé seriálu jsou to nejhorší zlo co jde Evropou po druhé světové válce. Nepochopil jsem jeden díl, kde zavolali helikoptéru a nemocnice byla o ulici dál. ()

zdepapepa odpad!

Nemyslíte, že seriálů z lékařského prostředí máme už takhle dost? Proč živit ještě něco jako je toto? Inu, Německo. Osobně se divím, že jsme tento koncept ještě nepřevzali, třeba Éro Áro, to by byla slušná podívaná. Ale zpět k seriálu - na co že se tu dá vlastně koukat? Tedy, pokud jste neporodili/-ly dvě děti a nežehlíte zrovna prádlo, doporučuji se mlčky kochat některými vizuálními efekty (na to mají asi Němci výsadu, viz Kobra 11), pár pěknými Němkami a... to je všechno. Klišovitě opakující se epizody netřeba komentovat. Případní fanoušci - vylovte si tenhle film z odpadu, kam ho zahazuji. ()