Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

colonel89

Seriál, který mimo hlavní trio dává velký prostor také vedlejším postavám a navíc skrývá odkazy na nejznámější filmové scény a repliky. Skvělý je především Adam Baldwin v roli Johna Caseyho, agenta NSA, jenž miluje zbraně, doutníky, svou vlast a nevynechá žádnou příležitost si pořádně rýpnout do Chucka. Z vedlejších postav patří mezi mé favority Big Mike a duo Lester a Jeff, později známí jako Jeffster. Určitě shlédněte tento kousek z jejich produkce: http://www.youtube.com/watch?v=lErkYdnr_50. ()

spacemaster

Říkal jsem si že to bude blbost a ono... Je to blbost! Ale blbost dokonalá a uchvacující, jak vás jednou schvátí už vás nikdy nenavrátí! Největší plus je samozřejmě to, že i když se v průběhu zatím viděných sérií vystřídala pěkná řádka bab, najít mezi ňákou co nebyla kus je fakt těžký, takže pánové zasedněte k obrazovkám a kochejte se :D Ale zábavy je tu dost pro všechny protože z Chucka, přestože vypadá jak blbec, se časem vyklube opravdový agent který nešetří vtipem a efektivními scénami. Rozhodně doporučuji. ()

miistr

Nejdříve mě Chuck nezaujal, ale stačily dva roky a zkusil jsem to znovu. Tentokrát se mi zalíbil a já vytrvale sleduji dál. Bohužel k tomu, aby se stal jedním z mých nejoblíbenějších seriálů má trošku dál. To co mě ze začátku nejvíce bavilo byla Chuckova snaha o Sarah. Teď jak je s ním tak už to není prostě ono. Ještě, že je tu Morgan a Casey, kteří se mění v tak malých drobnostech, že jsou pomalu stále stejný. ()

Mira00

Naivní americká kravinka, která díky opravdu výbornému hereckému obsazení je nečekaně zábavná. Strahovski a Levi jsou velice slušivá a sympatická dvojice, k tomu výborný protiva Baldvin a vtíravý Gomez. Tohle není typ seriálu, kterej drží pohromadě díky příběhu, ale právě kvůli hercům a opravdu mě nezajímá nějakej intersect ani fulcrum, ale Sarah a Chuck. Když k tomu přičteme spoustu nerdovských a popokulturních odkazů je zábava zaručena a seriál mě prostě neskutečně baví. ()

cguio

4* dávám kvůli slabší 4. a 5. sérii, ale jinak je to vynikající záležitost, na které jsem byl jednu dobu doslova závislý. ()

VanBradley89

A je to. Na několik týdnů jsem skoro vše ignoroval a věnoval se pouze Chuckovi. A odměnou mi byl výborný seriál ze skvělým humorem. Nebýt rozpačité poslední řady neváhal bych z plným hodnocením, ale první čtyři série mě chytli a nepustili a na každý další díl jsem se těšil. A i přesto, že ne vždy to bylo dokonalé tak tu bylo něco o co se mohla tahle show vždycky opřít. Neuvěřitelně sympatické postavy. A to všechny. Bez výjimky. Romance, které sem fandil. Trochu jsem se i bál, že to pak ztratí kouzlo, když se dají dohromady, ale to se naštěstí nepotvrdilo. Myslím, že tenhle komentář nebude dávat moc smysl a omlouvám se. Je to jen pár minut co skončil poslední díl takže se ještě trošku sbírám.Je to zvláštní pocit. A ještě nikdy se mi to po skončení jakéhokoliv jiného seriálu nestalo. Ale teď se cítím tak nějak prázdně. Ale vím jistě, že se vrátím a dám si to s nimi znovu. Možná už bez páté řady, ale ty lidi mi budou chybět a byla by škoda už je nikdy nevidět. ()

hoffman.jan

Není třeba popisovat, tohle se musí vidět. Srdcovka jako prase. Ani vlastně nevím, proč mě to tak dostalo. Vždyť je to typicky oddechový seriál, kde v některých dílech převažuje komedie nad dramatem. Opravdu netuším, jak někomu vysvětlit, jak skvělé to vlastně je. Postavy jsou úžasné, a stále se vyvíjející příběh protínající minulost všech hlavních hrdinů mě nenechal v klidu. Viděno 3x, u žádného jiného seriálu (vyjma Přátel a Californication) se mi nestalo, že mi absolutně nevadilo předem znát pointu a děj. P.S. Go Jeffster Go !! ()

urboss

Příjemný akční a komediální seriál, který jsem si užil do té míry, že ho mám v oblíbených. Platí to ovšem jen pro první a druhou sérii. Třetí je již slabší a se čtvrtou jsem už v půlce skončil. Když se prvně vydařené scénky neustále opakují, tak přejde chuť. ()

Muff

Na seriál jsem začal koukat rok po ukončení vysílání a musím říct, že jsem byl spokojený. Je to taková dívačka pro děti, klišoidní až běda, se spoustou děr a nesmyslů, ale casting, vystavění epizod a odhalování tajemství jsou postaveny tak dobře, že jsem se prostě bavil. Narozdíl od některých seriálů podobného žánru, které se slibně rozjely, ale pak se začaly brát velmi vážně nebo po vyčerpání základního tématu začaly vařit z vody, u tohoto měli tvůrci dostatek rozumu, aby neplýtvali dojemnými scénami, nevytvářeli jeden oslí můstek za druhým, neprotahovali uměle děj (i když poslední série byla taková trochu nadstavba a příprava na závěr seriálu) a měli také koule na fantastické (byť ne úplně uzavřené a happy) ukončení v tu pravou chvíli. Za to hvězda navrch. Je pravda, že mne nemotornost Chucka až trochu štvala, neschopný Morgan mi půlku času lezl na nervy a nechápal jsem, že Jeffa s Lesterem někdo po třech epizodách nezabil a nezahrabal na trávníčku před Buy Morem, ale Sarah to všechno napravila. Narozdíl od spousty diskutujících já NECHCI, aby seriál pokračoval. Byl super, skončil super, mám z něj super pocit a nechci si ho kazit. ()

Marci1993

Ani nevím jestli jde souhlasit s uživatelem novoten víc jak s ním souhlasím já, každopádně Chuck je looser, který má být špionem? S intersectem v hlavě? Už jenom tohle je neuvěřitelně vtipný, plný dobrodružství a nesplněné lásky k jedné určité blondýnce. Navíc Chuck a Casey.. to je prostě skvělá dvojka! Chudák Casey.. :D Po všech sériích můžu s jistotou říct, že tohle mi sedí. Chucku pro tebe 5* ()

Thovt

kvalita jde časem neodvratně dolů s tím, jak se Chuck zbavuje přitroublých kamarádů a přestává bejt postavou, se kterou se divák může ztotožnit. dokonalej Adam Baldwin to ale dokáže zachránit ale přebíjí všechny pochybnosti ()

ESNYR

(Rozkoukáno v jakési slabé chvilce) Hodnocení je mi záhadou. Seriál celý je záhada sama o sobě. Když už někdo vymyslel tak "geniální" nápad (který mi připomenul další zoufalost jménem Jake 2.0) tak proč ho nevyužívá ? Jako nechce se mi věřit že když má Chuck v halvě milion informací, tak se je nikdo nesnaží nějak využít. Přiznám se že po 4 dílech jsem dost přeskakoval a nakonec jsem to vzal zrychleně kdy jsem si z každé řady vybral pár náhodných dílů, ale i tak jsem nenašel žádný (možná jsem měl kliku na nudné díly a ty povedené jsem přeskočil) který by mi dal záminku to nějak sledovat. Kdybych se chtěl dívat na partu trotlů z nákupáku, zajdu do centrumu a mám to na živo celý den. Jediná jakž tak, zajímavá postava, je Adam Baldwin, který ale nemá šanci něco hrát, protože scénárista mu vymyslel absolutně nevyužitou postavu. Yvonne Strahovski je možná hezká holka, ale tady byla na pěst snad v každém záběru. ::::: .Chytl jsem díl kde hrál Dolph Lundgren - má to ten chlap zapotřebí ? ()

shaacul

Tento seriál jsem měl rád pro jeho humor. Akce byla poměrné slabá někde na úrovni Novozéladských eposů typu Xena nebo Herkules. Největší přednost je skvělý soundrack který vás seznámí s mnoha neznámými indie kapelami. ()

jokino

Z pôvodných 4*, dávam nakoniec 2*. Seriál má svoje pozitíva, aj negatíva. Snaží sa byť ako vtipný, tak akčný, romantický, komediálny a možno miestami aj maličko snáď "seriózny a vážny (?!)".. Je to taká pseudo paródia na akčné a špionážne niečo, z ktorej vznikla v konečnom výsledku ale strašná blbina.. Človek sa možno na čas zasmeje, resetuje na chvíľu mozog, oddýchne si a tj asi tak všetko. ()

DaWz

Každej díl je napěchovanej skvělým humorem, napětím a akcí. Člověk absolutně nemá čas se nudit. Casey to občas rozsekne nějakou svojí hláškou ("It's FBI. They're dumb, not deaf!"), Chuck vždy vymyslí elegantní únik z libovolnýho problému a ti jeho kamarádi z Buy More... prostě k popukání. 4. série mi už nepřijde tak dobrá, ta je občas spíš na 4/5. ()

pwc

Chuckovi jsem přišel na chuť rychle. Seriál bohužel sráží trochu rozkolísaná úroveň epizod i postav. Zvlášť když se objeví "sis" Ellie nebo nudný Morgan. Ale ostatní postavy se povedly, čím dál radši mám Johna Caseye! :-) ()

redalert21

No zatím nevím (5dílů), čekal jsem kapku něco jinšího, přitrloublí prodavac co se přichomítá do "spy akcí", které navíc probíhají velmi komicky a hodne, hodne nadsazeně, že by tomu nevěřilo aní dítě. Opravdu nic extra, prozatím tak 2,3hvezdicky EDIT: Po temer dvou seriich si jiz dovolim hodnotit, v podstate to probiha stejne jak sem psal, jenom je to zabavnejsi a zajimavejsi, a hlavne to vubec nenudí 5* chce to trochu nadsázky : ) ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama