Super drbna

USA, (2007–2012), 84 h 25 min (Minutáž: 39–42 min)

Předloha:

Cecily von Ziegesar (kniha)

Hudba:

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell (vypravěč) (více)

Série(6) / Epizody(121)

Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém. (oficiální text distributora)

RozaMadMax

No obsahově to je taková "sračka", ale já ji žeru. Všichni si lžo, podváděj se a spěj se všema. Ale je to 1. seriál u kt. jsem za 2 dny udělal přes 30 epizod. ()

svist10

Popravdě řečeno na Gossipku koukám hlavně kvůli Blake Lively. Jinak k seriálu: Je to průměr, ničím nevyčnívající z nabídky podobných seriálů, vypsaných po pravé straně. Postavy včetně těch "záporných" netahají za oči a dají se v pohodě snést, Jako autentický náhled do života americké smetánky se to asi moc brát nedá, ale nic mě neodrazuje od dalšího sledování, takže by to byl zlatý střed. Nicméně, za Blake je ta jedna hvězda navíc nad průměr. EDIT: SPOILER ALERT!!Gradace konce první sezóny je něco neuvěřitelného. Scénář se s nimi nemazlí. A její finále dokazuje, že tvůrci, musejí být velmi, velmi smutní lidé. ()

bystroocko

Parádní oddychovka, hezké pokoukání na pěkné herce i jejich výkony, scénář kvalitně napsaný - sice nenáročný a pro teenagery, ale nenudí, s příjemnou gradací... Sex ve městě pro náctileté, i když v Sexu ve městě se řeší daleko větší kraviny a postavy tam mají daleko dementnější problémy. Časem se ale všecko začíná až moc zamotávat a mám pocit, že scénáristé ždímají všechno do poslední kapky. Pro mě to už je bohužel až moc... ()

Timy68 odpad!

Co ještě nevymyslí... Příšerně obsazený seriál (Ed Westick, Taylor Momsen...), který nemá žádný pořádný základ. Pokud teda za základ nepovažujete nudné opakování toho samého pořád dokola - drbání všech okolo, spaní s klukama a holkama svých kámošů, dost podobně, jako je tomu u telenovel. Seriál pro teenagery, kteří si myslí, odpusťte mi to slovo, že být děvka je cool. Pac a pusu, pac a pusu, vaše super drbna. (Bléé) ()

Tibb-Shäe

Za prvé 3 série dávam 4. Aj keď to bolo celé americky krásne a vyumelkované, aspoň to nebola nuda, niektoré postavy boli sympatické a zaujímavé a dial sa tam aj nejaký ten seriózny vývoj. Potom prišla 4. a 5. séria a ja som to niekoľkokrát s týmto seriálom vzdala. Tieto série by som hodnotila nanajvýš na 1,5 hviezdičky. Jediný dôvod, prečo to stále pozerám je, lebo chcem vidieť či aspoň ten koniec úplne neposerú, lebo som zvedavá či sa Kristen Bell ozaj objaví v seriáli ako Gossip Girl, lebo Chuck Bass a jeho hlas sú hot a dáva hlášky, a lebo baby majú pekné oblečenie, ktoré by som aj ja nosila kebyže mám milióny na desiatich kreditkách. Chvalabohu, že to končí 6. sériou, lebo tí scenáristi sú v koncoch. Mali by napísať príručku ako zničiť a spraviť debilov zo zaujímavých postáv za pár dielov. ()

zero_zelo

sledovat v mejch letech tendle seriál byla skutečně pouze čistá zvědavost. a možná i znozecnost. je to teda nicneříkající megablbost pro teenagery, ale když se člověk zadívá na bulvár, na modely typu paris hilton a dětský herecký hvězdy... třeba to tak fakt je? jeslti jo, tak sem ráda, že mám holou řiť jak pavián :)) nicméně problémy sou nejspíš úplně stejný, akorát u toho "náš" teenager nepopíji už v 17ti whiskey, nesouloží jako největší machr, notabene v limuzíně. o tom, jak sou 17ti letý manhattanský teenageři uvědomělá parta, o tom ani nemluvim. takže... úplně debilní blbost o ničem, která má ovšem bezpochyby svoje místo a své sledovatele... ps: když je člověk pod parou, může to bejt i docela vtipný ()

Duerre

Shlédla jsem všechny série.. Někdy mě to bavilo velmi a jindy vůbec, ale přece jen si to drželo stále mou pozornost i když někdy kolísala. Někdy to byla tzv. pastva jen pro oči a to v hodně případech, jelikož se jedno téma omývalo pořád dokola. Nicméně, poslední série mě dostala a shlédla jsem ji během snad 3 dnů. A poslední díl? Za vším udělal skvělou tečku. A jakou! ()

BlackVelvet odpad!

Milionkrat provarej format serialu - Beverly Hills, Melrose Place, a ted tohle. Zfilmovany ekvivalent prazdnoty casopisu ala Cosmopolitan, Vogue a blah blah. Pseudo starosti pseudo reality. ()

xlelusx

Blair, Serena, Dan, Chuck a Nate... Vím že v tomto seriálu je spousta dalších postav, ale přiznejme si, že veškerý děj je hlavně o těchto pěti z nichž opravdu nemusím Nata, je to pro mě taková ,,seriálová děvka,,. Kromě těchto postav, které jsou podle mě každá pěkně vymyšlené seriál nejvíce rozjasnila a zároveň okořenila Georgina a to hlavně v 6. sérii v té ji naprosto žeru a s ní vyniká ještě Dorota. Vemem seriál hezky od začátku. Přesně si pamatuji okamžik, kdy jsem se koukala na Pilot a byla jsem naprosto okouzlená a hned jsem musela vidět další a další díl a spát jsem vůbec nešla. Na rozdíl od všech pro mě, ale vždycky byl hlavním párem Dan a Serena, Blair a Chuck jsou samozřejmě taky skvělý, ale Dan se Serenou pro mě byly jaká si pohádka, že obyčejný kluk si může najít pohádkovou dívku a naopak. GG si dle mého vybíral své slabší chvilky, jako asi každý seriál, pro mě se jednalo o 3. sérii jediné co na ní bylo dobré byl konečně vztah Chucka a Blair, jinak dle mého opravdu nuda. Po třetí sérii jsem si myslela, že už na seriál koukat nebudu, dokonce jsem třetí ani nezkoukla celou jak mě nudila, pak jsem si řekla, zkusím pár dílů 4. série a ejhle?! Zase jsem se do děje naprosto zakoukala. Začalo se vyvíjet kamarádství Blair a Dana, které přineslo spoustu vtipných a hezkých momentů a zároveň Blair randila/nerandila s Chuckem, což mělo také své kouzlo. 5. série přinesla zase naprosto nové věci. Kamarádství Blair a Dana začalo pomalu přerůstat v něco víc, což by mě opravdu v první či druhé vlastně i v třetí série opravdu nenapadlo. S tím souvisela i nevídaná věc Serena začala žárlit na Dana, což jí přimělo přemýšlet o jejích vztazích a došlo jí, že nic lepšího než Dan jí vlastně nepotkalo. Tenhle okamžik, kdy jí to došlo je jeden z mích oblíbených momentů. No a poslední série. Té naprosto prospělo zkrácení na 10 dílů. Prvních pět dílů poslední série by se dle mého dalo označit za přípravu na velké finále, které gradovalo posledním dílem, ve kterém jsem se dozvěděla kdo je velká GG, z čehož jsem moc nadšená nebyla. Z čeho, ale ano byl pohádkový konec všech potencionálních párů. Nejoblíbenější postavy: Dan, Serena, Blair, Georgina, Dorota, Chuck Nejoblíbenější epizody: S01E01, S01E05, S01E11, S01E13, S01E17, S01E18, S02E01, S02E02, S02E12, S02E14, S02E15, S02E25, S03E22, S04E04, S04E08, S04E10, S04E19, S05E11, S05E13, S05E17, S06E06, S06E07, S06E10 (Omlouvám se, že dílu je tolik, ale 6. sérií je hold 6. sérií :-) ) ()

fruitixx

Začalo to jako seriálek pro holčičky, ve kterém se tak nějak potom točí všechno jen kolem toho, že všichni chtějí být nejlepší, což se stává celkem ohraným mňoukáním, ač to má vždy jinou podobu...a taky to není vždy jen o tom. Všechny série jsou pečlivě protkané vztahovou sofistikaci, hrou srdcí a rytířstvím. Všechny postavy jsou zde vykresleny až do hlubin. Hodnocení 3* je rovněž velmi sofistikované jako tenhle seriál, ve kterém se všechno láme...a vybarvuje, je to totiž nátěr, nejen pro holčičky. :-) Teda aspoň zhruba až do konce druhé série, kde se všechny charaktery začínají zase tak nějak rozpadat, jako by to psal někdo jiný.. ()

KeskarM

5* za kostýmy, Chucka a Blair, pařížské epizody. Celek podstatně snižují v druhé polovině seriálu vážně nesnesitelní Serena a Dan, ač začínali jako mé nejoblíbenější postavy... Leighton Meester si Super drbnu postupně ukradla pro sebe, a jsem za to ráda. 4* ()

marttul

A mně se u toho prosté vždycky dobře odpočívalo...a občas jsem si přála bydlet v šatníku ženských hrdinek :-) ()

Ajka13

Čtvrtá hvězda za posledni dil. Poslední dvě, tři rady už za moc nestály. Posledních pár dílů bylo ale povedených a happy end na konci a prekvapive odhalení vysloužil serialu o hvězdu navíc. ()

Teri123

Povrchní, lehce hloupý seriál o životech elity. Na tenhle seriál musíte mít zlaté nervy, protože ve většině scénách máte chuť někoho zabít a pohřbít ho do země. I přes to je na tom něco hrozně chytlavého a vy se na to i přes všechny nedostatky stále díváte. Ze začátku je to vyloženě teen seriál, postupem času to však nabírá jiných obrátek, a jak postavy, tak i seriál lehce dospívá a už z toho není drama na střední škole. Myslím, že všichni víme, že tahouny seriálu jsou Blair and Chuck a bez nich, bych se na to pravděpodobně nedodívala. Ke konci mě už sice jejich vztah děsně sral a nechápala jsem, proč už teda konečně nemůžou být spolu, ale nějaké drama v tom seriálu musí být. Seriál je hrozně dlouhý a já i přes to, že mě to celkem bavilo, byla ráda že je konec. Gossip girl je prostě stupidní seriál o problémech bohatých lidí a jejich vztazích ale i přes to, je to celkem zábavný seriál, na který se podíváte, když už prostě chcete vypnout a jen si užít hloupého dramatu. ()

Kurňa

Překrásné dívčiny, vostří chlapci a moderní rodiče, jednoduše napsáno, novodobý beverly hills, avšak poněkud drzejší, otevřenější a zábavnější. Rozhodně jeden z lepších seriálů pro teenagery. Bohužel však obsahující stejně naivní a nepravděpodobné scénky, kterým chybí originalita a nadhled. Jak už někdo zmínil, podobnost s Nebezpečnými Známostmi není náhodná. Rád však doporučím, já jsem se bavil a prožíval celý děj (až na pár výjimek) a to už mi náct není nějaký ten pátek. ()

kritička

Seriál z Manhattanské smetánky vystihuje život, jaký by chtěl vést každý. Značkové oblečky, večírky, prominentní škola a spousta dalších "in". Jenže i tihle teens mají své problémy. Sice se trošku liší od problémů nás "obyčejných smrtelníků", ale i tak stojí za to seriál vidět. Rozhodně jeden z nejlepších filmových zpracování o zbohatlících. xO xO :)) Edit: Už to není, co to bývalo. Tři hvězdy a jenom ze setrvačnosti. ()

lubbing

Škoda jen těch rodičů v seriálu. Takovej Rufus ze sebe vypouští takový morality, že starej Walsh je vedle něj sígr. A taky ty rodiče, respektive ty herci, sou nanejvýš o deset let starší než jejich seriálový děti. Ale jinak supr. ()

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

02.04.2020

Reboot populárního seriálu Gossip Girl neboli Super drbna od streamovací služby HBO Max konečně odhalil novou představitelku hlavní postavy. Stala se jí mladá začínající herečka Savannah Smith, která… (více)

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy