Super drbna

USA, (2007–2012), 84 h 25 min (Minutáž: 39–42 min)

Předloha:

Cecily von Ziegesar (kniha)

Hudba:

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell (vypravěč) (více)

Série(6) / Epizody(121)

Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém. (oficiální text distributora)

chrispe

Tady drbe kamen cihlu, ale budiž. To, co mě doopravdy irituje je to, že tam každej intrikuje, každej podráží každýho, ale přitom jsou pořád děsní kámoši a strašně se diví, jak jim mohl ten a ten vrazit dýku do zad (protože když to udělali oni, tak k tomu přeci tenkrát měli důvod bla bla bla). Postava Sereny je v tomhle snad nejhorší, tu bych liskala od rána do večera :) ()

haroska

Povrchní,břitké,plné krásných lidí ,intrik a tučných kont,protkané tisíci liniemi mezilidských vztahů.Kámen zde obskakuje cihlu:)A nikdo není hodný. I tak to má své kouzlo a půvab.I vy,co už Vám není "cet,budete s tímhle seriálem unešení,když přijmete fakt,že to je,bylo a bude drbárna od začátku až do konce :-) ()

High.Hopes

Seriál, kde se mluví, mluví a mluví. Nic zásadního se tu neděje, zato se všechno dopodrobna rozebírá. Kdo co o kom a o čem komu řekl nebo (nedejbože) neřekl, věta "Chceš si o tom promluvit?" je tu pěkně po Beverly Hillsovsku na denním pořádku. Každopádně když se smíříte s tím, že seriál je napsán pro cílovou skupinu dívek 13-18 a prominete všechno černobílé vidění a občas hloupoučké dialogy, budete se (občas i nechtěně) bavit. Blair je jedna z nejzajímavějších současných seriálových ženských postav, potěší i Taylor Momsen jako roztomilá Jenny. A všechny ty hadříky co se tam nosí jsou vážně echtovní. ()

teddinka1

Takové starosti bych chtěla mít. Dobře se kouká na krásné, bohaté, mladé lidi bez povinností. Ačkoliv je to úplně o ničem :) ()

Kejdyna odpad!

První dvě série mě celkem bavily, přestože to co se dělo v první se v druhé opakovalo. Ty další mě nebavily, protože to co se dělo v první se opakovalo ve třetí, čtvrté a páté. Jediné, co mě u toho drželo, byl docela zajímavě se vyvíjející příběh Blair a Chucka (uznejme to, Ed Weswick má opravdu velké charisma), ale i to se tvůrcům povedlo rozcupovat na kousky. Po shlédnutí posledních dílů bych na Upper East Side poslala gigantický meteorit a s klidem je nechala rozmačkat všechny, je to jednoduše solidní kravina. Většina postav je absolutně nesnesitelná a co mi opravdu nejde do hlavy je, že 6.série dostala zelenou. Co se proboha bude dít tam? Ze 3* strhávám na odpad po té telenovele, co se tam děje. Schválně - zkuste si přeříkat děj posledních dílů, jak vám to bude znít. ()

10Domik10

Prešpekulovanejšie, no v konečnom dôsledku oveľa nudnejšie a stereotipnejšie než kopa podobných seriálov. Po prvej sérii to naberá rýchly zostup. ()

tutulinka

Práve som dokukala prvú sériu a objektívne je to sranec. Príbehy, ktoré sa snažia ukazovať, ako ani tým chúďatkám bohatým detičkám ne Manhattene nie je dobre. Svet, kde všetci všetko vedia, nič sa neobíde bez škandálu, ale nakoniec všetko dobre dopadne a morálne dobro zvíťazí. Sranec. A bodka. Na druhej strane som celých 18 dielov prešla na jedno pozretie za 2 dni a nemohla som sa od toho odtrhnúť, lebo som proste potrebovala vedieť, ako to dopadne a skutočne sa za to hanbím. Konečný verdikt 3*. A práve som stratila všetky ilúzie o svojom dobrom filmovom vkuse. ()

Chip89

Ani nevím, proč na tenhle seriál koukám, je vlastně o ničem a pořád o tom samém. Ale baví mě, krásný oblečení, prostředí smetánky, na které si v životě nesáhnu. Neřešit, že když přijdu do obchodu tak mám na vše na co si ukážu. Hrají zde krásní lidé - jak ženské tak chlapi. Spousta intrik, které fungují jen proto, že má člověk peníze.... Odpočinu si a kochám se.... ()

tom912

Jelikož mi říkají jaká sem strašná drbna v tom našem malém městě na Moravě, tak tenhle seriál sem si nemohl ujít a musím říct, že se mi zaryl pod kůži, dyť to je prakticky můj svět, takže hodnocení bez debat. 100%. ()

cafu94

Where she been Serena? Who am I? That a secret I´ll never tell...you know you love me... XOXO Gossip Girl! O čem, že je Gossip Girl? Intrikách, lžích a sexu :). Jen pro zajímavost...celý seriál jsem už viděl 4x a nemůžu si ho vynachválit. I love it! Oblíbená postava: Chuck Bass ()

loveless

Do města se vrací Serena a... wtf koho to vůbec zajímá, každopádně časem se dozvídáme, že Serena má pořád problémy, pořád dokola ty samé problémy a čím dál tím víc nudnější a nudnější problémy... Ale to už pozorný divák zbystřil, že i děj se naštěstí přesouvá trošičku jinam - a nadále sleduje sice většinou za vlasy přitažené a se zvláštním (ne)vkusem pro módu přikrášlené příběhy Blair Waldorf a Chucka Basse (a čím dál větší prostor získávajícího Nathaniela Archibalda). Přiznávám, není to žádný mistrovský kousek, ale vydržela jsem se dívat až do úplného konečku a to hlavně díky Leighton Meester, Edu Westwickovi a konečně i Chace Crawfordovi. A abych neopoměla Osamělého chlapce - v podstatě je to stejný typ postavy jako je v Beverly Hills 902 10 Brandon Walsh dávaný na piedestal všem ostatním ubohým a morálně nedostačujícím kamarádům této skvělé hlavní postavy, který se ukazuje naprosto stejně jako ubožák a morálně špatný člověk. A úplně nakonec, abych nezapoměla Blake Lively - Serena je opravdu velmi hezká. ()

Aresse

Pár prvních dílů nebylo k zahození. Nicméně zbytek podle mě je. Naprostá ztráta času, která mě svou stupiditou užírala. Naprostá kravina. ()

andrew88 odpad!

Na tohle se nedá vydržet dívat. Seriál se nachází úplně mimo realitu a má zdebilizující vliv na mozky dospívajících. ()

ZnalecH

Tak už se blížím ke konci 2. série a přestává mě to bavit. Sice mě to stále trochu láká, ale cítím, že je to stále slabší a slabší. Myslím si, že hlavní jsem viděl. Občas to bylo trochu spletité, ale nakonec se to vždy rozmotalo. (Tím rozmotáním se zamotalo zase něco jiného, ale to je jiný příběh.) Bylo to napínavé, poučné a myslím si, že jsem si dost zlepšil angličtinu. Myslím si, že pokud se na to budete dívat a skončíte až vás to přestane bavit, tak si to užijete a dáte tomu kladné hodnocení jako já. ()

casef

Úplně se stydím přiznat, ale tenhle seriál se mi opravdu líbí a kdyby mi ještě bylo -náct, tak bych snad hodnotil za 5 hvězdiček. Nečekal jsem, že by mě to mohlo až tak chytnout, ale každým dalším dílem se odkrývají tajemství, intriky, podvody a nabývá to na dramatičnosti a napětí, k čemuž pomáhá i dobře zvolená hudba. Ideálně se povedl výběr herců a nevim jak to vysvětlit, ale jak je mi sympatický Dan Humphrey, tak mou oblibu si získal i největší parchant Chuck Bass. ()

KdG

Super blbost ! Ale je fakt, že některý herečky ze seriálu jsou alespon fyzicky přitažlivé. ;-) ()

Uhura

Problémy rozmazlených prachatých teenagerů z vyšší společnosti? No, pěkně se na to kouká, protože jsou všichni úhledně načesaní a dokonalí, proto tři. Jinak je to smutně vtipné ()

Zajija

Taková příjemná náplast, když o víkendu nemáte co dělat. Taková novodobá společnost jako byli ti z 902 10. *** . ()

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

02.04.2020

Reboot populárního seriálu Gossip Girl neboli Super drbna od streamovací služby HBO Max konečně odhalil novou představitelku hlavní postavy. Stala se jí mladá začínající herečka Savannah Smith, která… (více)

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy