Super drbna

USA, (2007–2012), 84 h 25 min (Minutáž: 39–42 min)

Předloha:

Cecily von Ziegesar (kniha)

Hudba:

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell (vypravěč) (více)

Série(6) / Epizody(121)

Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém. (oficiální text distributora)

cab

Seriál který mi prirostl k srdci je zaroven bizardni, protoze nekokazu vysvetlit proc jsem se nedokazal odtrhnout od obrazovky a hltal každý dil, když je to sladak plny melodramat ze zivota mladych,bohatych a vetsinou rozmazlenych upperclass pacholku. Hlavni kostru serialu tvori dobrak Dan, nevypocitatelna Serena, parchant Chuck, mrcha Blair, ticha voda Nate, detinska Jenny, tatka Dana Rufus a mama Sereny Lily. I pres slabsi zaver prvni serie a Danovu chovani si serie prozatim udrzuje vysoky standard. XOXO. Prvni sezona: 95%, druha sezona: 70%. ()

wosho

Hmmmmmmmmm. kdyby mě bylo o polovinu méně (cca 15let), byl bych tošku zazobanej, rozmazlenej fakan co bydlí někdy na pěkným fleku v New Yorku. Tak opravdu možmá, ale jen možná by se mě to líbilo. Ale takto moc ne. Kočky a hezouny řešící vztahy a lásku, jak z jiné planety, to není nic pro mě. ()

Burdock

Dokonalý seriál. Tedy konkrétně 1.-2. série jsou dokonalé, s 3. sérií už Gossip Girl začíná recyklovat a omílat stále to samé, jen s větší šokujícností. 4. sérii si tedy odpustím :) ()

Eamby odpad!

Kill me, please. Jedna z amerických-romantických rádoby zajímavých seriálů o tom, kdo koho pomluví nejvíce a kdo se s kým dříve vyspí... u tohoto mě nikdo neudrží. ()

Paity

Příliš nechápu "úspěchu" tohoto seriálu. Nerozumím tomu, co na tom řada lidí vidí, nebo v čem má být ono mě neznámé kouzlo tohoto počinu. ()

papushka

Tohle je prostě porno pro holky. Oblečení, šperky, kabelky, boty, večírky, New York, smetánka, hezounci, drby, intriky, klišé... Prakticky to nemá děj, každý díl jde o nějakou party/ples/módní přehlídku a pokaždé se mezi sebou v postelích prostřídají hlavní postavy. Tvůrci taky slušně pohnojili závěr celého seriálu. Nicméně i tak jsem ve svých 18-20 letech GG hltala každý týden, fandila Chuckovi a Blair, nemohla vystát Vanessu a malou bitch Jenny, no a přiznám se, Chace Crawforda mám stále na tapetě v telefonu. A taky jako prostředek k (ne)efektivní prokrastinaci či vypnutí mozku ve zkouškovým je to dobrý. ()

jasiska

Keď nad seriálom Gossip Girl rozmýšľam bez predsudkov a bez ohľadu na to, čo si o ňom ostatní myslia, vychádza mi len, že sa mi páči. Nie je ani hlboký, ani vtipný, ani objavný. Je to normálna "teenage drama" so všetkým, čo k tomu patrí. Vlastne nie: namiesto futbalistov, roztlieskavačiek a tých menej pekných sú tu len nechutne bohaté decká, čo sa narodili so striebornou lyžičkou v ústach, a decká, ktorých rodičia nevlastnia oslíka, čo vytriasa zlatky. Čiže v podstate, Gossip Girl je normálny seriál z prostredia strednej školy a napriek tomu, že nič nové neprináša, dá sa na to pozerať, ak vám nevadí tento žáner. ()

Anderas

Těsně před doražením první série se rozmýšlým mezi 3* a 4* a taky zvažuju morální aspekt promarněného času při sledování gossip girl. Nikdo nemůže být na tenhle seriál dost přísný po obsahové stránce, je to kýč nad kýč a patos nad patos a pokud nejezdíte do školy limuzínou a netrápí vás zmršená pověst v rámci teenage smetánky, pravděpodobně si sobě rovného v tomto světě nenajdete, protože i brooklynské socky Humphreyovi mají byt, do kterého byste se ihned nastěhovali. Po čase začne vyplouvat na povrch skutečná tupost postav ... a tím nemyslím existenční plytkost, ale spíše neschopnost vymanit se z vlastního hereckého stereotypu (to platí pro herce i jejich postavy) ... a prostě vás některé z nich začnou úpřimně srát. A rozhodně by nikomu neuškodilo o pár stupňů IQ navíc. Tak jako tak je ale zábávné sledovat problémy, které při troše štěstí a zdravého rozumu nebudete muset nikdy v životě řešit. Zůstávám na 4* ... zatím ... tohle je guilty pleasure jako kráva. XOXO ()

Milodar odpad!

Přehlídka pěkňáků a prsatých krasotin, vše neuměle slepeno připitomělým dějem a umístěno do nereálného světa náctileté smetánky. Zatmívačka. ()

santiamén

60% ... Ale jo, pro staré dobré časy (ach, Beverly Hills). Povrchní, nereálné zápletky - počet zvratů a intrik na epizodu je tak absurdní, že žánrově by mohla Gossip Girl směle konkurovat špionážním thrillerům. Na druhou stranu ve své cílové skupině plní přesně to, co se od ní očekává. Na hezké lidi se dobře dívá a za outfity hvězdička navíc, ale protože bez velkého přemýšlení mažu z disku, abych uvolnila místo jiným (což obvykle dělám s těžkým srdcem), je mi už teď jasné, že upadne v zapomnění. ()

xHarryx

XOXO...Gossip Girl :) PS: I love Jenny Humprey :-P Update 2013: Fajn je za náma konec. Bez mučení přiznávám, že jsem to v polovině páté série zabalil a kouknul pak jenom na poslední díl. No a ten byl jedno velké WTF s divně příjenou atmosférou. Serenu už jsem prostě nemohl vystát a vztahové veletoče aneb každý s každým můžu vidět i někde jinde bez otravně napsané blondýnky, která mě při každé scéně nutila ji znova a znova zavraždit Identita GG? Ale jo, v pohodě to se dalo unést a ostatní postavy kromě Sereny byly taky pořád víceméně v pohodě, takže hodnocení měnit nebudu. Mílá GG, tímto Ti děkuji za pár solidních sezon a slibuju, že někdy možná kouknu znova. ()

AIMÉE

Další z mnoha snobských seriálků US produkce, nicméně se budu na další díl asi dívat, abych se poučila jak se intrikaří.. EDIT: Tak ne, vzdávám to, k ničemu to nevede - stále je to o tom samém a žádný vývoj se vlastně nekoná. Pořád dokola se to točí kolem omladiny z Horní /Dolní (vrstvy), což po několika dílech působí umělohmotně. ()

Oňďo

l 1. séria » 100% l l 2. séria » 100% l l 3. séria » 95% l l 4. séria » 90% l l 5. séria » 50% l l 6. séria » 10% l ()

EbiGuetta

Nechápu proč jsem celá ta léta tenhle seriál tak odsuzovala. Je skvělý! Po všech těch fantasy filmech a seriálech jsem asi potřebovala něco tak trochu "ze života". Nejoblíbenější postavy: Serena, Chuck, Jenny. ()

janeke odpad!

fuj. podobné nepríjmné pocity ako pri sex in the city II. nechce sa mi veriť, že sa tí herci necítia trápne, keď z nich vychádzajú také brutálne vulgárne mechanicky prízemné (nechcem použiť fekalizmus, tak použijem eufemizmus:) voloviny. ()

katchi

Zbohatlická smetánka už neví roupama coby, a tak si život obohacuje nutnou dávkou pěkně "vypečených" skandálů. Drogy, milostné aféry, těhotenství, monácká šlechta, potrat, nevěra, podvody..sem tam nějaká ta vražda a hlavní spojovací prvek, intriky!!! Je to snad jen další z mnoha povrchních seriálů? Možná! Nicméně málo kterému seriálu se povedlo strhnout takovou lavinu jako právě příběhu o Manhattanském "Big brotherovi". Nebo mi snad chcete tvrdit, že se mezi mladou generací vyskytuje někdo,kdo by nikdy v životě neslyšel jméno "Chuck Bass" nebo by neznal slavnou větu "xoxo Gossip girl"? Dávám plný počet hvězd, protože každou ženskou občas baví koukat na hromady luxusního oblečení zabaleného do "tašky z intrik". ()

kecinzer

Ohodnotit tento seriál je velice obtížné. Pokud bych měl Gossip Girl srovnávat s takovými skvosty jako je Dexter či HIMYM, rozhodně by bylo moje hodnoceni horší. Pokud se však podívám na seriál jako takový, je to rozhodně 90%. Xo Xo, kecinzer. ()

Klárka

Tak tohle je moje malá holčičí slabost. Ten seriál je dokonalou pohádkou o světě, kde jsou všichni krásní a štíhlí, nosí ty nejlepší šaty, mají spoustu peněž a užívají si je. Tak mě nechte se vždycky na čtyřicet minut zasnít a představovat si, jaké by to asi bylo, vypadat jako Serena... // Po půlce třetí sezony musím změnit hodnocení na tři hvězdičky (z původních pěti).. Jasné, že nikdo nemá rád, když jeho oblíbený seriál skončí, ale tenhle měli ukončit druhou sérií a ne to uměle natahovat do aleluja. Přestala jsem to kvůli naprosto šílenému ději sledovat. ()

cherita

Další z řady seriálů o mladých, krásných a bohatých. Je to celkem svižně natočené, hezky to vypadá, ale nevěřím, že to může fungovat déle než jednu sezónu. Postavy jsou vesměs dost nesympatické, přičemž celému hereckému osazenstvu spolehlivě vévodí přehrávající tragéd Ed Westwick ve valmontovské roli zhýralého frajera Chucka Basse, který –narozdíl od ostatních- má alespoň tu výhodu, že je snadno zapamatovatelný. Ani on ale nemůže vyvážit fakt, že Gossip Girl zkrátka není pro mě. Čtyři díly mi bohatě stačily. ()

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

02.04.2020

Reboot populárního seriálu Gossip Girl neboli Super drbna od streamovací služby HBO Max konečně odhalil novou představitelku hlavní postavy. Stala se jí mladá začínající herečka Savannah Smith, která… (více)

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy