Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

T-pack

A stejně to kolikrát znova zapnu, když to do nekonečna reprízují. Za tolik hodin, co jsem u toho proseděl, si to zaslouží lepší hodnocení. Kouďák byl dětskej hrdina, JT ten správnej lůzr a Dana moje televizní crush. Rodinný hodnoty bohužel ubližují na dojmu. ()

ivan bohatyr

Je to takový příjemný rodinný komediální seriál ze života. Je to vtipné, ale není to přímo "sranda k popukání". Nicméně nevím kolik to teda má sérií, ale já to šestou sérií vzdávám, protože to strašně ubralo na kvalitě. Cody je pryč, místo něho trapnej nezábavnej francouz a ostatní děcka se jenom s někým cicmají a olizujou a mají celkově z toho dospívání "strašný trable" - na tyto krávoviny se teda rohodně dívat nechci. Čili prvních 5 sérií hodnotím 4 hvězdami, ještě jsem viděl asi polovinu šesté, ale té bych musel dát tak jen 1 hvězdu a už radši ani nechi zjišťovat, jak to pokračuje v dalších sériích. ()

Pavlínka9

Nezapomenutelný seriál, který vysílala hlavně ČT1 a pokaždé jsme se na něj jako malé těšily :) Je zajímavé se na něj dívat o 10let později a vidět vše z dospělého hlediska :) Ale i tak - "Kouďák" byl nejlepší, Jean-Luc úsměvný, Al kočka již od dětství a Karen někdy dost na pěst :) Že jsem na seriál jako malá později koukala kvůli Richovi ;) to se nezměnilo ani v dospělosti. Jeden z mála seriálů, který je pro mě nesmrtelný :) A Suzanne Somers - výkon, když takhle někdo ve svých letech vypadá ;) ()

uiu

Znáte to, nemáte se na co dívat, všechny nové seriály shlédnuté a tak jsme s přítelem udělali tu nejpraštěnější věc v životě - sjeli jsme všechny série seriálu, na kterém jsme jako děti vyrůstali, a který jsme cca 25 let neviděli. Krok za krokem má své plusy - je to neskutečně pozitivní náboj, nejde jen o ty 90's vibes, které ve vás vzbuzuje, ale prostě kdykoliv přijde na scénu Cody, tak se vám vykouzlí úsměv na tváři a obdivujete jen jeho neustálý optimistický elán, i když ho třeba zrovna někdo uráží. Frank a Carol se snaží vychovávat svých 6 dětí (a praštěného synovce, co jim bydlí v dodávce na příjezdové cestě) a vy jim strašně fandíte, smějete se a zamilujete si každou postavu (od nejstarší Dany po nejmladšího Brandona). Jenže cca od 5. - 6. série je to bída. Když pominu fakt, že některé epizody jsou až moc puritánské (hlavně ty, co se snaží narážet na sex), tak odstřihnutí Codyho ze seriálu bylo katastrofální a kvalita klesala. Codyho nahradili francouzským kadeřníkem Jean-Lucem, který mi velice vadil (dabing příšerný, k pláči), do rodiny přibyla malá Lilly (která nemá větší roli, tu a tam pronese nějakou hlášku), odstřihli Brandona (ten se v 7. sérii již vůbec nevyskytuje, není nikdy vysvětleno, kde je) a jaksi jim nesedí věk dětí (Daně je v 7. sérii 21 let a malé Lilly 7 let, což časově logicky nesedí, když se Lilly narodila bylo Daně 19 :/ ) Takže za mě 1. - 5. série za 5 hvězd, protože v těch příhodách se najde každý - navíc ze začátku dospělí chodí do práce a ti mladí zas do školy, v pozdějších sériích se zdá, že se všichni jen válí doma a prožívají ty svoje eskapády. ()

nevermore

Nebýt těch mravokárných pouček, bylo by to snad bezchybné, Frank mě přišel vždy nejvíc vtipný, Al kočka, dokavaď nebyla v pozdní pubertě. Akorát trochu nedomyšlený bylo, jak si postavy v jednotlivých dílech protistály. Např. Karen se v jednom díle poučí, že krása není všechno a o dva díly později je v tom znova. Žán lik mi nevadil, Blesk byl otřesnej, ale celkově ucházející zábava začátku 90. let. ()

dANo

Sitcomy nemusím a tento obzvlášť. Jeho morálny vplyv na výchovu detí je priam úbohý a skôr mám pocit, že mládež na tejto stupídnej zábave obdivuje práve to opačné, o čo sa tvorcovia snažili. ()

Krustyburg

Prvních pět sérií je na 4*. Posledních dvě série jsou ale zralé na odpad: sympaťák Koudy byl nahrazen nějakým bezpohlavním holičem "Jeanem Lickem", a aby toho nebylo málo, tak se okolo něj točí děj skoro v každém díle! Dále všechny děti až nechutně vyrostly - Marc snad o půl metru :), roztomilého klučíka Brandona dokonce scénáristé vystrnadili a i sám Frank nám z toho zešedivěl... ()

Mihail123

Super sitcom, ktorý chití a už nepustí. Dojem kazí ako tu už bolo spomenuté trapné morálne ponaučenie na konci každého dielu... ()

Danny F.

Předymenzovaný vtípkama a někdy i trapného humoru je tento průměrný seriál. Ale na to že je tak populární si zaslouží takový silnější nadprůměr. Snad jen ten Coudy je dobrý komik a potěp. 55% ()

sskrblik

Nenáročný a pěkný rodinný seriál. Některé díly byly slabší, u jiných jsem se i dost nasmál. Těch 78% si zaslouží právem. ()

lucascus

Srandy kopec. To byla doba, kdy lidé ještě uměli tvořit zdravý humor, dnešní sitcomy nestojí za nic. Díky však patří hlavně Couďákovi, který už tak dobrý seriál ještě vylepšuje. ()

venalce

V dětství jsem tenhle seriál milovala, ale když jsem se na něj nedávno znovu dívala, už to nebylo ono. Vadí mi tam ty neuvěřitelné morality na konci každého (!) dílu, někdy až násilně vložené. Jinak jsou tam ale velmi sympatické postavy, takže nemá cenu, abych Krok za krokem shazovala do podprůměru. ()

H.Gordon

Pamatuji si, jak jsem se na tento seriál těšila, když to běželo v televizi jednou za týden. Super podívaná. Tuším, že v ten den byli i simpsonovi, veřte-nevěřte, přáteleé a bojíte se tmy. Nepamatuji si přesné pořadí, nicméně měla jsem se na co těšit. Tento seriál patří mezi mé oblíbené, ovšem, pokud je v televizi každý den, nebo běžně ke stažení, tak ztrácí na kouzlu. Tohle u mě neplatí u jiných seriálů, tady ano. Každopádně všichni jsou mi neuvěřitelně sympatičtí. Nejvíce asi Dana, nejméně Carol. Myslím ale, že 4 hvězdy dávám spíše z nostalgie, než za kvalitu. ()

smolicek04

Super rodina s kopec deckami, ktoré robia len samé maléri. tak to by vyriešil len málo kto, Najlepší je Coady, je to zábavný a správny človek. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard