Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

masw

tomuto seriálu nechybí vtipné situace, které si můžete pouštět pořád a neomrzí se. Možná jediné mínus vidím v poučeních matky, otce a dalších něco jako v South Parku ,,Něco jsem se dneska naučil...." jenže delší. Jako seriál pro celou rodinu vítězí. ()

KASUGI

Tohle šlo vždycky absolutně mimo mě. Nikdy mě to neoslovilo. Snad to bylo silnými nesympatiemi k těm malým spratkům. ()

ganz

Jako malý jsem tento seriál měl vážně rád, bohužel s odstupem času a hromadou nakoukaných seriálů jsem změnil názor. Díl přežiju a možná ani nebudu přepínat kanál, ale naivita a potřeba moralizovat za každou cenu už mě prostě nebaví. ()

mcleod

Jako malej kluk jsem měl tenhle seriál hrozně rád. Dnes už si jen pamatuju, že tam byla nějaká velká rodina a že po odchodu Kouďáka už to nestálo za nic. Přesto jsem se pokusil objektivně ohodnotit... ()

s.e.p.p

Snad neexistoval mladistvý, který by nechtěl být jako Kouďák. Morální ponaučení na konci každého dílu je jen malým škrábancem na tom všem komediálním lesku. ()

Myrreczech

Klasika mého dětství, s jednou z nejlepších postav světa - Kouďákem, mým mladistvým vzorem. Místy sice kvalita upadá a po odchodu Codyho to už nikdy nebylo ono, ale stejně stále rád vzpomínám. ()

vyfuk

Tohle byl seriál mého dětství a dá se říct, že i můj kamarád si tento seriál za mlada oblíbil. Je mě líto, že dnes tento seriál není kde k vidění. Ale v našich srdcích zůstane na dále. Je to takový rodinný humor z prostředí dvou rodin, které se spojili a vytvořily jednu velkou rodinu. Myslím ,že jsem někdy slyšel, že nejoblíbenější postava je Sasha Mitchell. No doufám, že ho brzy někde uvidím. ()

MichelSmith

V pohode seriál zo starej školy,takže to že to má naivný humor berem ako fakt,ktorý ma neirituje,nakoniec v 90.rokoch sa všetky áčkové filmy držali klišé a morálnej správnosti pretavenej do na dnešnú dobu fakt prehnaných scén a koncov ako z animáku... ()

J-o-k-e-r

Ne, já na tento seriál dopustit nedám. Koukal jsem na to jako špunt, a koukám na to i nyní. Ty momenty, kdy se seriál snaží hrát na vážnou notu jsou opravdu otravné, ale jinak se jedná o vynikající zábavu a válka mezi Lambertovými a Fosterovými mě neomrzí. Nejvtipnější postava bezesporu táta Frank v podání P. Duffyho. I tady se povedl český dabing. ()

Dagoussek

Super rodinný seriál, který můžu sledovat kdykoliv a kterýkoliv díl a vždy mě pobaví. Série bez Codyho už nejsou tak vtipné. ()

pfa

Krok za krokem byl velmi dobrý, vtipný sitcom, který měl také bez pochyby štěstí na dobrý český dabing. Díly z prvních sériií (kterým také patří bodové ohodnocení) byly opravdu zárukou dobré půlhodinky, novodobé díly jsou opravdu už zbytečné, nudné a prostě nezáživné. [7/1O]* ()

Almásy

ano, k tomu serialu chovam istu davku nostalgiie kedze sme mi vsetci na tom vyrastali. ma to svoje svetle chvilky len ked sa to snazi moralizovat, a moralizuje tam psychopaticky dokonala matka (ktora vie spievat, varit, tancovat, organizovat, rodit, a vyzerat dobre) dakujem ne. je to ale stale taka lepsia sracka, stale lepsie ako Trapasy mojej sestry. ()

rubik1

Krok za Krokom je pre mňa proste klasika a odpočinkové téma. Je zbytočné tu niečo širšie o tomto seriáli písať, keďže všetko tu už bolo povedané. Buhahhahaha ČéČe ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard