Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

marcek

Prostě paráda na tenhle seriál bych se mohl dívat každej den a pořád by mě bavil. Ty starší díly, kdy jsou děcka ještě hodně malý jsou dost dobrý, ale líbí se mi víc ty novější s Richem a Jean-Lucem ()

MCZ

Více než cokoli jiného představuje Krok za krokem kvalitního průvodce pro zřízení Šťastné a milující rodiny (TM) přímo u vás doma a nabízí tak pomocnou ruku všem rodičům, kteří si s výchovou svých ratolestí nevědí rady. Bylo přislíbeno, že k nové edici seriálu na DVD bude přibalen i informační letáček "Proč Bůh nenávidí homosexuály". 3/10 ()

Attta

Tenhle seriál běžel v televizi když jsem byl ještě menší a hodně si ho užil. Zábavný, né zbytečně překombinovaný seriál, který má co nabídnout. Mám k němu zvláštní citový vztah a je to pro mě jeden z těch seriálů, které si v děctví oblíbíte a už na něj nezanevřete. Není to žádný top pseriál, ale rozhodně to není podprůměr a s klidem se na něj podívám i teď. PS: Cody je borec! :) ()

Zbyisek

Zábavný rodiný sitcom o jedné velké americké rodině. Faktem je, že vlastně každý díl má podobnou strukturu - obsah a "zápletky" se velice často opakují. Vždy nějaký člen rodiny něco provede a nakonec dojde k uznání pravdy toho druhého či k omluvě. I přesto všechno jde o můj oblíbený seriál, u kterého se člověk nenudí. ()

JohnRambo

Vynikajúci seriál na ktorý sa dá pozerať stále dokola a pritom nestráca na vtipnosti. Jediné čo by som mohol vytknúť, sú tie (občas) trápne dojemné scény. Ale ,,vem to čert,,! ()

Topco

Klasika. Kedysi som si nevedel predstaviť pracovný deň bez 20minútovky tohto seriálu, ktorý chodil kedysi spravidla o 19:30 :) staré dobré časy ZŠ ()

wohna

Na tenhle seriál jsem se ve svých mladých letech nemohl vynadívat. Cody? Ten byl k popukání. Jinak jediná dcera Franka Lamberta Al je krásná. Ne v prvních řadách ale později když už je starší :-) ()

dubinak

Tenhle seriál si v telce pustím vážně jen tehdy, když zrovna nic lepšího nedávají, ale i tak jsem ráda, že zas nějaký díl uvidím. Někdy se sranda povede, někdy ne. Novější díly pak už trochu začaly ztrácet na kvalitě, ale pořád je to čistý průměr. ()

C0r0ner

U seriálu je potřeba, aby si divák oblíbil nějakou postavu (y). V Kroku za krokem mě s výjimkou Codyho všechny neskutečně sraly, takže po nějaké oblibě se rychle zaprášilo. K tomu to nebylo ani malinko vtipné (s výjimkou Codyho), takže komedie spíše tragická, než veselá. 15% ()

Wormboy

Velmi nevyvazene...Sasha Mitchell je najvacsim vkladom do serialu a ked sa z obrazovky strati hviezdicky padaju dole. Kazdopadne niektore diely boli velmi vydarene,ine zase nie, ale tak to uz zrejme byva :) ()

carly

jednotlivé série mali kolísavý charakter, lebo Cody je predsa len iba jeden, ale inak...toto môžem vždy ()

ic

Líbí se vám znělka seriálu a závěrečné titulky? Protože dosavadních 7 řad seriálu (8. řada k dnešnímu datu ještě není kompletní) v nezkrácené podobě má úvodní znělku dlouhou 90 sekund a závěrečnou znělku trvající přesně minutu. Proto si každý skalní fanoušek mohl užít asi 6 a půl hodiny dramatické podívané na znělky serálu. ()

lakikaki

Keď som bol malý, Krok za krokom patrilo medzi moje najobľúbenejšie sitcomy a dobre som sa na ňom zabával. Dnes mi mnoho veci už tak zábavne nepripadá, ale aj tak si ho vždy pozriem rád (a to som už väčšinu časti videl 2-3x). Deti sa pobavia, na konci každej časti nechýba ani ponaučenie a dospelí si Krok za krokom pozrú tiež radi. Taký klasický rodinný sitcom... ()

MarekT

Když se budu na seriál dívat jako na obyčejnou komedii, nepovažoval bych ho za úplnou prohru. Bohužel, on úplně obyčejný není... Ani by mi tak nevadila kolísavá úroveň vtipů (zatím mám za sebou celou první sérii a ani v jednom díle jsem nenapočítal víc dobrých gagů na epizodu než tři, především díky časté předvídatelnosti), jako spíš odporné, až přímo k pozvracení se, moralistické pasáže. Tím přímo nemyslím ty závěrečné sekvence s dojemným hudebním doprovodem, ono se to, o čem píše třeba Oskar, jako správná rakovina rozpíná po celém těle - třeba některé papírově vtipné situace tak vyznívají do prázdna či charaktery - zejména oba rodiče - jsou šablonovitě průhledné (navíc s přibývajícími díly je Patrick Duffy čím dál více otravný). Co se právě postav týče, část dětí je ději platná jak mrtvému zimník a Cody je další "kultovní" postava, jejíž kouzlo jsem nějak nepochopil. Zaplaťpánbůh aspoň za Danu Foster, sice jednookou mezi slepými, ale se stylem humoru, který můžu. 30% za sitcom obecně, 0% za stokrát přemílaný podtext. Ještěže existuje Ženatý se závazky, který se takovým idylkám cynicky vysmívá. Jinak český dabing se celkem povedl, i když se mi díky Zedníčkovi pletou dvě (nejen kvalitou) odlišné hlavy rodiny ze dvou seriálů. ()

necisty

Krok za krokem je velmi kvalitní zábavný seriál, u kterého se skvěle pobaví celá rodina. Kouďáka si zamiluje snad každý a na dcerušky je radost pohledět, hlavně čím víc jsou starší. Škoda, že se s interprety mimo tento seriál už tolik nesetkáme. Bohužel mi na tomto seriálu hodně vadí, pro každý díl typické, ponaučování. Ono je sice hezké, že se snaží vychovávat americkou mládež, ale mnohdy mám až blbý pocit, když se dívám jak je ke konci každého dílu různá postava donucena přiznat, že asi udělala chybu. Místo toho, abych odcházel s úsměvem na tváři, je tomu právě naopak. Taková banalita dokáže celý seriál hodně shodit a z jinak 5ti hvězdičkového požitku se pomalu blíží k průměru. ()

Fallen_One

Jeden z prvních sitcomů, co k nám po revoluci dorazil a já ho kdysi sledoval a docela se bavil. Co se týče kvality, je to průměr, místy nadprůměr. Kdybych to měl brát komplexně a s nostalgií, dám 4. Takhle zatím jen 3. Shlédnu další díly a možná se rozmyslím. Ale co se týče kvality, určitě ten lepší z těch amerických tehdejší a vlastně i dnešní doby. ()

sulimo

Jako malá jsem to doslova žrala, dneska to už nežeru, ale baví mě to pořád, i když ta morálnost je ubíjející kýč a těžko se snáší, stejně ta pozitiva ve finále převládají. Akorát ta malá Lily, bo jak se ten přemoudřelej capart jmenuje, je postavou antikoncepční a minimálně na přizabití. ()

Sammya

Jeden z nejlepších sitkomů, co znám, nikdy nezestárne, nikdy se neokouká. Moje oblíbené řady jsou poseldní dvě, šestá a sedmá, protože je tam Rich, který je mojí nejoblíbenější postavou, za nímž následuje Dana, Cody a J.T. Tohle je prostě klasika :) ()

kvasiva

Carol s Frankem a kupou jejich dětí jsou dnes už klasika mezi seriály. Díky vtipu a lehkosti s jakou proplouvají mají ode mě 4* ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard