Chuck (TV seriál)

Chuck

Chuck

Akční / Komedie / Drama

USA, 2007 - 2012, 65 h 7 min (Minutáž: 91x43 min)

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence, Bonita Friedericy, Julia Ling, Jesse Heiman, Mekenna Melvin, Tony Hale, Brandon Routh, Linda Hamilton, Tony Todd, Matt Bomer, Scott Bakula, C.S. Lee, Timothy Dalton, Lauren Cohan, Scott Holroyd, Carrie-Anne Moss, Kristin Kreuk, Mini Anden, Jordana Brewster, Richard Burgi, Morgan Fairchild, Arnold Vosloo, Wendy Makkena, Diana Gitelman, Rachel Bilson, Odessa Rae, Pasha D. Lychnikoff, Ivana Milicevic, Gwendoline Yeo, Jonathan Sadowski, Nicole Richie, Michael Clarke Duncan, Melinda Clarke, John Larroquette, Michael Weaver, Dominic Monaghan, Tricia Helfer, Carl Lumbly, Bruce Boxleitner, Gary Cole, Michael Rooker, Lynn A. Henderson, Jenny McCarthy, Karina Michel, Noureen DeWulf, Chevy Chase, Scott Alan Smith, Sven Garrett, Robert Picardo, Mark Pellegrino, Angie Harmon, Robert Patrick, Derek Graf, Vinnie Jones, Mark Sheppard, Udo Kier, Katrina Law, Johnny Messner, Kelly Thiebaud, Brooklyn Decker, Dolph Lundgren, Kristine Blackport, Summer Glau, Karolína Kurková, Eric Roberts, Joel David Moore, Steve Austin, Richard Chamberlain, Tia Texada, Dave Bautista, Matthew Willig, Jeff Chase, Nico Cortez, Lesley-Ann Brandt, Sinqua Walls, Lou Ferrigno, Roland Kickinger, Robert Englund, Brandon Molale, Toši Toda, Anthony Azizi, Gary Weeks, Freddie Wong, Torsten Voges, Lorena Bernal, Roman Mitichyan, Theo Alexander, Mark Hamill, Lawrence Hilton-Jacobs, India de Beaufort, Mercedes Mason, Michael Cassidy, John Kapelos, Lela Loren, Jim Tavaré, Mousa Kraish, Julia Milova, Jed Rees, Louis Lombardi, Michelle N. Carter, Ben Browder, Millicent Martin, Iqbal Theba, Giovanni V. Giusti, Jim Pacitti, Peter Jason, Robin Givens, Kyle Bornheimer, David J. Wright, Kevin Daniels, Aaron Lustig, Kym Jackson, Angus Macfadyen, Clare Carey, Ray Wise, Patricia Rae, Katie Cleary, Anthony Ruivivar, Armand Assante, Jonathan Cake, Stacy Keibler, Melissa McCarty, Rick Hoffman, April Betts, Pamela Roylance, Pepper Binkley, Stefanie Scott, Leslie-Anne Huff, Nathan Sutton, Ayelet Ben-Shahar, Adam Bartley, Ana Gasteyer, Paul Haitkin, Charlet Chung, Kimberly Estrada, Kat Rogers, Mitchell Fink, Tim Loden, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Nadia Lanfranconi, Kelvin Han Yee, Bryan Friday, Tina Huang, Justin Hartley, Joseph Gatt, Mercy Malick, Jadin Gould, Sonya Macari, Larry Cedar, Brandon Brendel, Todd Sherry, Michael J. Sielaff, Josie Davis, Alison Simpson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Bruno Amato, Matt Riedy, Ping Wu, Lauren Mary Kim, David Burke, Rachel Eggleston, Patrik Staněk, Jerome Bettis, Kevin Fabian, Joshua Rush, Adoni Maropis, Allan Louis, Zoran Korach, Jim Pirri, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Ian Patrick Williams, Nick Gracer, Nicholas Guilak, Trevor Torseth, Heather Olt, Tom Kiesche, Dominic Comperatore, Isaiah Mustafa, Carlos Lacámara, Mo Collins, Henri Lubatti, Labrandon Shead, Matt Winston, Mitzi McCall, Jim Piddock, John Griffin, Chino Binamo, Jeff Fahey, Brian Oerly, Marco Rodríguez, Eric Lange, Alex Boling, Tim Chiou, Brandon Lim, Michael Wiseman, Kaliko Kauahi, Phoebe Neidhardt, Nicholas Givanio, Katie Locke O'Brien, David L. King, Anthony Molinari, Mark Kubr, John O'Brien, Roger Rignack, Mandy Levin, Greg Collins, Bjorn Johnson, Karissa Vacker, Dale Dye, John Fleck, James Hong, Ewan Chung, Sarah Poynter, Loren Avedon, Timothy Brennen, Jason Collett, Steve Valentine, Gino Anthony Pesi, Tony Aaron II, Clyde Kusatsu, Faran Tahir, Patrick Kilpatrick, Reginald VelJohnson, Harry Van Gorkum, Andy Richter, Brian Thompson, Chris Nightingale, Vincent Duvall, Matt Roth, Shaun Toub, Sala Baker, Peter Onorati, Christopher Cousins, Ken Davitian, Antonio D. Charity, Jeremy Clark

První řada: 80% Druhá řada: 85% Chucka jsem začal sledovat, když jsem se dozvěděl, že ho mají dávat i u nás. Čekal jsem další sci-fi seriál typu Kyle XY, který by mě opět docela zklamal. Nakonec to ale tak hrozné není. Sci-fi se nakonec víceméně nekoná a krom velmi pochybného okopírování informací do Chuckova mozku a oživnutí jedné z postav už jsem nic extra supervědeckého nezaregistroval. To je docela plus. Postavy jsou sympatické, ostatně to je hlavní přednost seriálu, a akce ujde. Působí to místy jako špionážní mlátička, která se ale nebere zas tolik vážně. Jenom se bojím, že by se seriál mohl časem okoukat.___ Druhá série je o dost lepší.____ Třetí řada a jeji závěr je prakticky fraškou, kde nic nedává smysl, nicméně překvapivě mě to hodně baví sledovat. Dokonalá jednohubka.(24.12.2009)

Prakticky po dvou sezonách seriálu: Nejvyrovnanější komediálně akční seriál současnosti, plný geniálních vtípků, skvělých postav a přímočarých příběhů. Chuck je prostě neskutečně zábavný na všechny způsoby. Všechny drobnosti dnešního světa od počítačových a video her až po krásné ženy v jednom mixu. Však právě jako pobavení pro muže splňuje svůj účel Chuck nejlépe. V každém díle je minimálně pár drobností, které přinášejí úsměv filmovým maniakům stejně tak jako milovníkům krásných žen, kterých je tu opravdu hodně a střídají se jak na běžícím páse. Ta nejkrásnější však zůstává Yvonne Strahovski i přes své slabší herectví je nádherná tvářička, která s Adamem Bladwinem tvoří skvělý pár chránící klenot CIA. Druhá série krom mnoha žen a nových nápadů přinesla také velký pokrok v samotném příběhu okolo Intersectu a Fulcrumu. Pokud hledáte zábavný seriál, který si užijete i bez hromady skrytých významů nebo vtípků, Chuck je jediná volba v dnešní světě plném špionáže. Buy More, because you can! PS: 4 sezona je omyl přírody. Smutné, kam Chuck došel,k sebeparodování vlastních zaběhlých postupů, bohužel nevědomky... PS: 5 sezona je výsměch, naprostý výsměch. Seriál postavený na parodování a něžném hlazení svých "ikon" se zvrhl v občas dramaticky vážný a jindy naopak nevtipně sebeparodující paskvil, který si nezaslouží 4* (aneb z 5 na 3 hvězdy snadno a rychle!). Především díl 5x10 dokazuje, jak nesmyslně autoři nakládají s komediální stránku, ikonickým odkazováním a vlastní stupiditou. Mít odvahu jako jeden můj zdejší kamarád (lesumire zdravím tě), byl bych sprostý. Hodně sprostý, ale konec dobrý, takže všechno dobré, stejně jako počet hodnotících hvězdiček. (Seriál viděn "celý"=4S+ty bonusové díly s 38 tématy/náměty/scenáristickými perličkami, které se do seriálu nevešly...:)))(22.11.2007)

Jak jednoduše shrnout tento seriál? Je prostě bomba. Patří mezi mé nejoblíbenější. Zbožňuju tu kombinaci akčnosti, špionství, humoru, lásky a všeho ostatního. Každý díl mě něčím překvapil. Samozřejmě našly se i slabší episody, ale tak to bývá ve všech seriálech. Ale musím říct, že ani jednou jsem nelitovala ten čas strávený s Chuckem, Sarah a Cassiem. Tahle trojka je prostě parádní. A mimochodem Zachary Levi je jako komik skvělý herec a myslím si, že tímto hitem si zaručil úspěšnou kariéru. 1.2.2012: A je tu konec. Popravdě je to dobře, pět sezón si myslím, že bohatě stačí. A závěr rozhodně nezklamal, takto kdyby skončily všechny seriály, stále při síle, by to bylo bezva.(5.7.2010)

Chuck je prostě klasika. Sledovala jsem ho od té doby co běžel na Prima COOL. Je to něco originálního. Herci hlavních postav (Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Adam Baldwin,...) jsou neskutečně sympatičtí. Myslím, že kdyby tam byl někdo jiný seriál by byl rozhodně horší a odlišný. Příběh Sarah a Chucka je neuvěřitelně smutný a romantický. Bavil mě každý díl. A konec? Nemám slov, takový konec jsem nečekala. Ještě týden potom co jsem to dokoukala jsem přemýšlela nad Sarah a Chuckem. Taky se mi líbilo, jak se Chuck postupně vyvíjí. Od ňoumy, který má v hlavě něco jako intersect, po tajného agenta, který chce založit rodinu. Tento seriál vždycky byl a bude jeden z mých nejooblíbenějších seriálů :). A proto hodnotím 5*.(25.5.2013)

Fakt velmi podobne Reaper. Supermarket, zvlastne schopnosti milych mladych luzrov, po case konecne pekne dievcata okolo luzerov, komedialna zapletka - akurat tp nema stavu. Ak maju byt v sezone 2007 v US tri doelzite komedialne serialy, reaper, chucka pushing daisies, tak najoriginalnejsim a najlepsie spravenym je ten posledny menovany.(3.10.2007)

• - Názov každej epizódy sa začína slovami: "Chuck vs. ..." (Jakub225)

• - V díle 9. epizodě 5. série s názvem "Chuck vs. The Kept Man" ukazuje Sarah (Yvonne Strahovski) Chuckovi (Zachary Levi) seznam jmen případných dětí. Uprostřed seznamu je jméno Levi, což je přijmení Chuckova představitele. (StarPlate)

• - Ve 2. epizodě 1. série při testech Chuck (Zachary Levi) mimo jiné pronese větu: "Let 815 byl sestřelen raketou země - vzduch," což je odkaz na seríál Ztraceni (od r. 2004). (kubstvi)