Chuck (TV seriál)

Chuck

Chuck

Akční / Komedie / Drama

USA, 2007 - 2012, 65 h 7 min (Minutáž: 91x43 min)

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence, Bonita Friedericy, Julia Ling, Jesse Heiman, Mekenna Melvin, Tony Hale, Brandon Routh, Linda Hamilton, Tony Todd, Matt Bomer, Scott Bakula, C.S. Lee, Timothy Dalton, Lauren Cohan, Scott Holroyd, Carrie-Anne Moss, Kristin Kreuk, Mini Anden, Jordana Brewster, Richard Burgi, Morgan Fairchild, Arnold Vosloo, Wendy Makkena, Diana Gitelman, Rachel Bilson, Odessa Rae, Pasha D. Lychnikoff, Ivana Milicevic, Gwendoline Yeo, Jonathan Sadowski, Nicole Richie, Michael Clarke Duncan, Melinda Clarke, John Larroquette, Michael Weaver, Dominic Monaghan, Tricia Helfer, Carl Lumbly, Bruce Boxleitner, Gary Cole, Michael Rooker, Lynn A. Henderson, Jenny McCarthy, Karina Michel, Noureen DeWulf, Chevy Chase, Scott Alan Smith, Sven Garrett, Robert Picardo, Mark Pellegrino, Angie Harmon, Robert Patrick, Derek Graf, Vinnie Jones, Mark Sheppard, Udo Kier, Katrina Law, Johnny Messner, Kelly Thiebaud, Brooklyn Decker, Dolph Lundgren, Kristine Blackport, Summer Glau, Karolína Kurková, Eric Roberts, Joel David Moore, Steve Austin, Richard Chamberlain, Tia Texada, Dave Bautista, Matthew Willig, Jeff Chase, Nico Cortez, Lesley-Ann Brandt, Sinqua Walls, Lou Ferrigno, Roland Kickinger, Robert Englund, Brandon Molale, Toši Toda, Anthony Azizi, Gary Weeks, Freddie Wong, Torsten Voges, Lorena Bernal, Roman Mitichyan, Theo Alexander, Mark Hamill, Lawrence Hilton-Jacobs, India de Beaufort, Mercedes Mason, Michael Cassidy, John Kapelos, Lela Loren, Jim Tavaré, Mousa Kraish, Julia Milova, Jed Rees, Louis Lombardi, Michelle N. Carter, Ben Browder, Millicent Martin, Iqbal Theba, Giovanni V. Giusti, Jim Pacitti, Peter Jason, Robin Givens, Kyle Bornheimer, David J. Wright, Kevin Daniels, Aaron Lustig, Kym Jackson, Angus Macfadyen, Clare Carey, Ray Wise, Patricia Rae, Katie Cleary, Anthony Ruivivar, Armand Assante, Jonathan Cake, Stacy Keibler, Melissa McCarty, Rick Hoffman, April Betts, Pamela Roylance, Pepper Binkley, Stefanie Scott, Leslie-Anne Huff, Nathan Sutton, Ayelet Ben-Shahar, Adam Bartley, Ana Gasteyer, Paul Haitkin, Charlet Chung, Kimberly Estrada, Kat Rogers, Mitchell Fink, Tim Loden, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Nadia Lanfranconi, Kelvin Han Yee, Bryan Friday, Tina Huang, Justin Hartley, Joseph Gatt, Mercy Malick, Jadin Gould, Sonya Macari, Larry Cedar, Brandon Brendel, Todd Sherry, Michael J. Sielaff, Josie Davis, Alison Simpson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Bruno Amato, Matt Riedy, Ping Wu, Lauren Mary Kim, David Burke, Rachel Eggleston, Patrik Staněk, Jerome Bettis, Kevin Fabian, Joshua Rush, Adoni Maropis, Allan Louis, Zoran Korach, Jim Pirri, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Ian Patrick Williams, Nick Gracer, Nicholas Guilak, Trevor Torseth, Heather Olt, Tom Kiesche, Dominic Comperatore, Isaiah Mustafa, Carlos Lacámara, Mo Collins, Henri Lubatti, Labrandon Shead, Matt Winston, Mitzi McCall, Jim Piddock, John Griffin, Chino Binamo, Jeff Fahey, Brian Oerly, Marco Rodríguez, Eric Lange, Alex Boling, Tim Chiou, Brandon Lim, Michael Wiseman, Kaliko Kauahi, Phoebe Neidhardt, Nicholas Givanio, Katie Locke O'Brien, David L. King, Anthony Molinari, Mark Kubr, John O'Brien, Roger Rignack, Mandy Levin, Greg Collins, Bjorn Johnson, Karissa Vacker, Dale Dye, John Fleck, James Hong, Ewan Chung, Sarah Poynter, Loren Avedon, Timothy Brennen, Jason Collett, Steve Valentine, Gino Anthony Pesi, Tony Aaron II, Clyde Kusatsu, Faran Tahir, Patrick Kilpatrick

prvá séria 100%, druhá séria - 100% 3 séria - 80% . 4. séria 90%. 5 séria 50%. Trocha ma mrzelo že po výborných 4 sériach je 5 v mnohých smeroch celkom nefunkčná a ani ten koniec na mňa nezapôsobil tak ako som dúfal. Ale aj napriek tomu sa jedná o super seriál, ktorý mi častokrát dokázal zdvihnúť náladu.(22.11.2009)

Mé nerdovské srdce plesá, tenhle seriál jakoby zaplnil obrovskou mezeru v televizní zábavě. Tohle tu chybělo. Je to vtipné, akční, sexy, ulítlé, hi-tech, nerdovské a nechutné (Jeff) zároveň. Miluju to a oslavuju skvělý výkon Zachariho Leviho, ty jeho grimasy a zbrklost a kecy a všechno jsou dokonalé. Ale ostatní postavy taky skvěle hrají, popřípadě skvěle vypadají. Doporučuju všem se smyslem pro humor. /// První série skvělá, druhá dovedená k dokonalosti a třetí prudký sešup dolů a postupný návrat na úroveň jedničky. Čtvrtá a pátá už dost slabota. Seriál naštěstí už skončil (i když měl skončit třetí sérií). Oblíbené postavy (sestupně): Chuck, Casey, Jeff, Morgan, cpt. Awesome(16.9.2010)

Taková vtipná akční oddechová záležitost!! A snad každá ženská co se tam objeví v čele se Sárou(Yvonne Strahovski) je sexy!!***Po shlédnutí druhé série přidávám hvězdičku a dávám plný počet.***Ve třetí sérii mě trošku štvala ta přehnaně dlouhá romantika než se spolu Chuck a Sarah dali dohromady, ale to je tak všechno. Konec série nejlepší, těším se na další.***Už to neni ono. Vtipu o hodně méně a pořád dokola to samé, proto vracim hodnocení zpět na čtyři hvězdičky!! Do poslední série už se mi popravdě moc nechce, ale už to dokoukam, ať to mam komplet.(5.8.2009)

Ano i ne. Takže ano máme tu další skvělý nový seriál z USA. Nový ? Dalo by se polemizovat , protože tu máme mladého smolaře , který nemá uspěch u dam a pořád se hrabe v PC (Jake 2.0) a pak z ničeho nic má v "kebuli" všechna vládní tajemnství a ví co a kdo je. Překonejme to , že pres email to jen tak nejde a jak se mu to do té hlavy dostalo. To je vedlejší. Tady jsme u postav a situací. Ano tady se povedlo vše kolem postav. Dva agenti dohlížejicí na Chucka z nichž jeden je mačo NSA agent a druhý sexy drsnačka z CIA( po tomto chci jen k CIA ! ) . Oba agenti se proti sobě vedou až nakonec pochopí , že jsou na jedné lodi. Na lodi jménem CHUCK. Ne musím říci , ale moc sympaticky mi zatím CHUCK nepripada. Nemá u mě kouzlo jako SAM v Reaperovi. Tam mu tu looserovinu prostě věrim. Jinak kolegu Morgena jsem si oblíbil , měl by dostat více prostoru. Co se tyce dalsich postav jsou celkem bezvýznamní (sestra a její kapitan uzasny, kolegove v praci ) . Ne neporazí to u mě REAPERa jak se snaží vsichni serialy srovnavat . To nejde! Reaper ma jinou formu humoru , pribeh ač oba hrdinové pracuji v obchodacich. Tak tu máme 2 ano a 2 ne. Remíza. Seriál je chvílema fakt svanda (Ty sis poranil prsty při operaci? Ne , jen jsem dlouho hrál Call Of Duty!)a nekdy mirne pritažený za vlasy(zneskodnovani agentu na diskotece). Celkově jsem rád , že další nový seriál z USA není další kriminálka anebo tenagerka. Libí se mi nynejsi trend chytrých a vtipných seriálu. Jen aby ten trend nezacal uvadat. P.S.: Na Reapera to nemá díky dablovi a pro něj makat je lepší než pro NSA a CIA dohromady :D .(3.11.2007)

__Chuck: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $990,791 //počet predaných kusov 38,122 ║ __Chuck: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,267,396 //počet predaných kusov 99,042 ║ __Chuck: kompletná 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $4,606,931 //počet predaných kusov 102,399 (18.1.2011)

• - V epizodě 2x11 se v roli Ala Powella objeví Reginald VelJohnson. Stejnou roli si zahrál ve filmu Smrtonosná past (1988). (The_Second)

• - V 1. epizodě 3. díle, kdy nájemný vrah pátrající po Chuckovi (Zachary Levi) zastřelí Emeta kulou do hlavy, seriál záběrem na prostřelené Emetovy "lennonky" odkazuje na smrt Johna Lennona. (Vojtaaaa)

• - Na začiatku 1. epizódy 4. série, keď sa Chuck (Zachary Levi) a Sarah (Yvonne Strahovski) bozkávajú, je vidno, že Chuck má ruky okolo boku Sarah, avšak hneď v ďalšom zábere má jednu ruku na jej tvári. (challik)