Chuck (TV seriál)

Chuck

Chuck

Akční / Komedie / Drama

USA, 2007 - 2012, 65 h 7 min (Minutáž: 91x43 min)

Tvůrci:

Josh Schwartz

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence, Bonita Friedericy, Julia Ling, Jesse Heiman, Mekenna Melvin, Tony Hale, Brandon Routh, Linda Hamilton, Tony Todd, Matt Bomer, Scott Bakula, C.S. Lee, Timothy Dalton, Lauren Cohan, Scott Holroyd, Carrie-Anne Moss, Kristin Kreuk, Mini Anden, Jordana Brewster, Richard Burgi, Morgan Fairchild, Arnold Vosloo, Wendy Makkena, Diana Gitelman, Rachel Bilson, Odessa Rae, Pasha D. Lychnikoff, Ivana Milicevic, Gwendoline Yeo, Jonathan Sadowski, Nicole Richie, Michael Clarke Duncan, Melinda Clarke, John Larroquette, Michael Weaver, Dominic Monaghan, Tricia Helfer, Carl Lumbly, Bruce Boxleitner, Gary Cole, Michael Rooker, Lynn A. Henderson, Jenny McCarthy, Karina Michel, Noureen DeWulf, Chevy Chase, Scott Alan Smith, Sven Garrett, Robert Picardo, Mark Pellegrino, Angie Harmon, Robert Patrick, Derek Graf, Vinnie Jones, Mark Sheppard, Udo Kier, Katrina Law, Johnny Messner, Kelly Thiebaud, Brooklyn Decker, Dolph Lundgren, Kristine Blackport, Summer Glau, Karolína Kurková, Eric Roberts, Joel David Moore, Steve Austin, Richard Chamberlain, Tia Texada, Dave Bautista, Matthew Willig, Jeff Chase, Nico Cortez, Lesley-Ann Brandt, Sinqua Walls, Lou Ferrigno, Roland Kickinger, Robert Englund, Brandon Molale, Toši Toda, Anthony Azizi, Gary Weeks, Freddie Wong, Torsten Voges, Lorena Bernal, Roman Mitichyan, Theo Alexander, Mark Hamill, Lawrence Hilton-Jacobs, India de Beaufort, Mercedes Mason, Michael Cassidy, John Kapelos, Lela Loren, Jim Tavaré, Mousa Kraish, Julia Milova, Jed Rees, Louis Lombardi, Michelle N. Carter, Ben Browder, Millicent Martin, Iqbal Theba, Giovanni V. Giusti, Jim Pacitti, Peter Jason, Robin Givens, Kyle Bornheimer, David J. Wright, Kevin Daniels, Aaron Lustig, Kym Jackson, Angus Macfadyen, Clare Carey, Ray Wise, Patricia Rae, Katie Cleary, Anthony Ruivivar, Armand Assante, Jonathan Cake, Stacy Keibler, Melissa McCarty, Rick Hoffman, April Betts, Pamela Roylance, Pepper Binkley, Stefanie Scott, Leslie-Anne Huff, Nathan Sutton, Ayelet Ben-Shahar, Adam Bartley, Ana Gasteyer, Paul Haitkin, Charlet Chung, Kimberly Estrada, Kat Rogers, Mitchell Fink, Tim Loden, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Nadia Lanfranconi, Kelvin Han Yee, Bryan Friday, Tina Huang, Justin Hartley, Joseph Gatt, Mercy Malick, Jadin Gould, Sonya Macari, Larry Cedar, Brandon Brendel, Todd Sherry, Michael J. Sielaff, Josie Davis, Alison Simpson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Bruno Amato, Matt Riedy, Ping Wu, Lauren Mary Kim, David Burke, Rachel Eggleston, Patrik Staněk, Jerome Bettis, Kevin Fabian, Joshua Rush, Adoni Maropis, Allan Louis, Zoran Korach, Jim Pirri, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Ian Patrick Williams, Nick Gracer, Nicholas Guilak, Trevor Torseth, Heather Olt, Tom Kiesche, Dominic Comperatore, Isaiah Mustafa, Carlos Lacámara, Mo Collins, Henri Lubatti, Labrandon Shead, Matt Winston, Mitzi McCall, Jim Piddock, John Griffin, Chino Binamo, Jeff Fahey, Brian Oerly, Marco Rodríguez, Eric Lange, Alex Boling, Tim Chiou, Brandon Lim, Michael Wiseman, Kaliko Kauahi, Phoebe Neidhardt, Nicholas Givanio, Katie Locke O'Brien, David L. King, Anthony Molinari, Mark Kubr, John O'Brien, Roger Rignack, Mandy Levin, Greg Collins, Bjorn Johnson, Karissa Vacker, Dale Dye, John Fleck, James Hong, Ewan Chung, Sarah Poynter, Loren Avedon, Timothy Brennen, Jason Collett, Steve Valentine, Gino Anthony Pesi, Tony Aaron II, Clyde Kusatsu, Faran Tahir, Patrick Kilpatrick, Reginald VelJohnson, Harry Van Gorkum, Andy Richter, Brian Thompson, Chris Nightingale, Vincent Duvall, Matt Roth, Shaun Toub, Sala Baker, Peter Onorati, Christopher Cousins, Ken Davitian, Antonio D. Charity, Jeremy Clark, Andrew Connolly, Tony Sirico, Cedric Yarbrough, Diedrich Bader, Roger R. Cross, Mary Pat Gleason, Asher Glaser, Fred Willard, Swoosie Kurtz, Christopher Lloyd, Olivia Munn, Harry Dean Stanton, Bronson Pinchot, Alex Fernandez, Rob Riggle, James Lew, Monet Mazur, Pooja Kumar, Igor Žižikin, Lou Diamond Phillips, Mircea Monroe, David S. Lee, François Chau, Jon Sklaroff, David H. Lawrence XVII, Lisa LoCicero, Michael Bailey Smith, Ruben Garfias, Ethan Phillips, David Koechner, Catherine Dent, Judith Benezra, Beau Garrett, Danny Pudi, Derek Mears, Cesar Garcia, Yvette Nicole Brown, Rebecca Romijn, Stan Lee, David Batiste, Cheryl Ladd, Tim DeKay, Bo Derek, Erin Cahill, Vladimír Kulich, Robert Duncan McNeill, Donna Feldman, Mario Perez, Brandon Ford Green, Tom Choi, Elaine Loh, Julie McKinnon, Bob McCracken, Andrew Constantini, Joe Howard, Benjamin J. Cain Jr., Jessica Gomes, Maz Siam, Kevin Makely, Mel Fair, Anthony Palermo, Craig Susser, David Reynolds, Ilyse Mimoun, Phil Abrams, Steve Monroe, Jennifer Jalene, Brian Kubach, Kevin West

Po delší době seriál, který mě zaujal. Svěží, vtipný, s dobrým nápadem. Každý si najde něco - drsný přístup, ukňučený přístup, bloncku a její bitky s jinýma ženskýma, vhled do amerických tajných služeb (a jejich vzájemným bojem - ale když přijde na věc, tak se všichni spojí proti FBI a uráží ji, nikdo ji nemá rád "Jsou blbí, ne hluší") Pro mě jednoznačně nejlepší postavou je agent Casey. Musím ale říct, že po jisté době se zejména hlavní hrdina dot okouká a jeho neschopnost a stále opakující se chyby nejen jeho, ale celého scénáře, začnou lézt na nervy. Ale teda 10/10 za znělku....... edit: Po dokoukání seriálu musím říct, že před polovinou třetí série kvalita začíná prudce vzrůstat a čtvrtá série jednoznačně nejlepší.(20.7.2011)

Taková vtipná akční oddechová záležitost!! A snad každá ženská co se tam objeví v čele se Sárou(Yvonne Strahovski) je sexy!!***Po shlédnutí druhé série přidávám hvězdičku a dávám plný počet.***Ve třetí sérii mě trošku štvala ta přehnaně dlouhá romantika než se spolu Chuck a Sarah dali dohromady, ale to je tak všechno. Konec série nejlepší, těším se na další.***Už to neni ono. Vtipu o hodně méně a pořád dokola to samé, proto vracim hodnocení zpět na čtyři hvězdičky!! Do poslední série už se mi popravdě moc nechce, ale už to dokoukam, ať to mam komplet.(5.8.2009)

Vice chyb, hlouposti, nelogicnosti a vselijakyck kiksu jsem snad v zadnem jinem serialu nevidel. Krom toho, ze jsem si oblibil agenta Caseyho opravdu nerozumim tomu, proc me to porad laka se podivat na dalsi a dalsi dil,.. ___EDIT: Ctvrta serie uz me odradila a nemyslim si, ze Chucka dosleduju do konce,..(14.6.2010)

Seriál jako droga. Oblíbil jsem si ho už od úplného začátku a zhltnul v jednom kuse. Neskutečně jsem se platonicky zamiloval do Yvonne Strahovski, která mě strašně uhranula. Je to prošpikováno hromadou odkazů na vše okolo nerdovství a filmového a jiného fanouškovství, takže jsem se neskutečně bavil. Nemůžu říci, že všechny série jsou si rovnocenné, ale dohromady to tvoří zajímavý počin. Poslední díl a závěrečné momenty pro mě byli neuvěřitelně silné.(10.10.2012)

Mé nerdovské srdce plesá, tenhle seriál jakoby zaplnil obrovskou mezeru v televizní zábavě. Tohle tu chybělo. Je to vtipné, akční, sexy, ulítlé, hi-tech, nerdovské a nechutné (Jeff) zároveň. Miluju to a oslavuju skvělý výkon Zachariho Leviho, ty jeho grimasy a zbrklost a kecy a všechno jsou dokonalé. Ale ostatní postavy taky skvěle hrají, popřípadě skvěle vypadají. Doporučuju všem se smyslem pro humor. /// První série skvělá, druhá dovedená k dokonalosti a třetí prudký sešup dolů a postupný návrat na úroveň jedničky. Čtvrtá a pátá už dost slabota. Seriál naštěstí už skončil (i když měl skončit třetí sérií). Oblíbené postavy (sestupně): Chuck, Casey, Jeff, Morgan, cpt. Awesome(16.9.2010)

• - Stejná silnice, po které jede ve 24. epizodě 4. řady na motorce Chuck (Zachary Levi), se objevila i v některých epizodách seriálu Zákon Gangu (od r. 2008). (Chibs)

• - V 7. epizodě 3. řady říká Chuck o Danielu Shawovi, že má supermanské rysy. Brandon Routh, který tuto postavu ztvárňuje, hrál Supermana ve filmu Superman se vrací (2006). (CrypzzXD)

• - V epizóde "Chuck vs. the Beefcake" zaznie hláška: "Pojď se mnou, jestli chceš žít". Fanúšikovia Terminátora túto hlášku isto poznajú. (pugs)