Chuck (TV seriál)

Chuck

Chuck

Akční / Komedie / Drama

USA, 2007 - 2012, 65 h 7 min (Minutáž: 91x43 min)

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence, Bonita Friedericy, Julia Ling, Jesse Heiman, Mekenna Melvin, Tony Hale, Brandon Routh, Linda Hamilton, Tony Todd, Matt Bomer, Scott Bakula, C.S. Lee, Timothy Dalton, Lauren Cohan, Scott Holroyd, Carrie-Anne Moss, Kristin Kreuk, Mini Anden, Jordana Brewster, Richard Burgi, Morgan Fairchild, Arnold Vosloo, Wendy Makkena, Diana Gitelman, Rachel Bilson, Odessa Rae, Pasha D. Lychnikoff, Ivana Milicevic, Gwendoline Yeo, Jonathan Sadowski, Nicole Richie, Michael Clarke Duncan, Melinda Clarke, John Larroquette, Michael Weaver, Dominic Monaghan, Tricia Helfer, Carl Lumbly, Bruce Boxleitner, Gary Cole, Michael Rooker, Lynn A. Henderson, Jenny McCarthy, Karina Michel, Noureen DeWulf, Chevy Chase, Scott Alan Smith, Sven Garrett, Robert Picardo, Mark Pellegrino, Angie Harmon, Robert Patrick, Derek Graf, Vinnie Jones, Mark Sheppard, Udo Kier, Katrina Law, Johnny Messner, Kelly Thiebaud, Brooklyn Decker, Dolph Lundgren, Kristine Blackport, Summer Glau, Karolína Kurková, Eric Roberts, Joel David Moore, Steve Austin, Richard Chamberlain, Tia Texada, Dave Bautista, Matthew Willig, Jeff Chase, Nico Cortez, Lesley-Ann Brandt, Sinqua Walls, Lou Ferrigno, Roland Kickinger, Robert Englund, Brandon Molale, Toši Toda, Anthony Azizi, Gary Weeks, Freddie Wong, Torsten Voges, Lorena Bernal, Roman Mitichyan, Theo Alexander, Mark Hamill, Lawrence Hilton-Jacobs, India de Beaufort, Mercedes Mason, Michael Cassidy, John Kapelos, Lela Loren, Jim Tavaré, Mousa Kraish, Julia Milova, Jed Rees, Louis Lombardi, Michelle N. Carter, Ben Browder, Millicent Martin, Iqbal Theba, Giovanni V. Giusti, Jim Pacitti, Peter Jason, Robin Givens, Kyle Bornheimer, David J. Wright, Kevin Daniels, Aaron Lustig, Kym Jackson, Angus Macfadyen, Clare Carey, Ray Wise, Patricia Rae, Katie Cleary, Anthony Ruivivar, Armand Assante, Jonathan Cake, Stacy Keibler, Melissa McCarty, Rick Hoffman, April Betts, Pamela Roylance, Pepper Binkley, Stefanie Scott, Leslie-Anne Huff, Nathan Sutton, Ayelet Ben-Shahar, Adam Bartley, Ana Gasteyer, Paul Haitkin, Charlet Chung, Kimberly Estrada, Kat Rogers, Mitchell Fink, Tim Loden, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Nadia Lanfranconi, Kelvin Han Yee, Bryan Friday, Tina Huang, Justin Hartley, Joseph Gatt, Mercy Malick, Jadin Gould, Sonya Macari, Larry Cedar, Brandon Brendel, Todd Sherry, Michael J. Sielaff, Josie Davis, Alison Simpson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Bruno Amato, Matt Riedy, Ping Wu, Lauren Mary Kim, David Burke, Rachel Eggleston, Patrik Staněk, Jerome Bettis, Kevin Fabian, Joshua Rush, Adoni Maropis, Allan Louis, Zoran Korach, Jim Pirri, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Ian Patrick Williams, Nick Gracer, Nicholas Guilak, Trevor Torseth, Heather Olt, Tom Kiesche, Dominic Comperatore, Isaiah Mustafa, Carlos Lacámara, Mo Collins, Henri Lubatti, Labrandon Shead, Matt Winston, Mitzi McCall, Jim Piddock, John Griffin, Chino Binamo, Jeff Fahey, Brian Oerly, Marco Rodríguez, Eric Lange, Alex Boling, Tim Chiou, Brandon Lim, Michael Wiseman, Kaliko Kauahi, Phoebe Neidhardt, Nicholas Givanio, Katie Locke O'Brien, David L. King, Anthony Molinari, Mark Kubr, John O'Brien, Roger Rignack, Mandy Levin, Greg Collins, Bjorn Johnson, Karissa Vacker, Dale Dye, John Fleck, James Hong, Ewan Chung, Sarah Poynter, Loren Avedon, Timothy Brennen, Jason Collett, Steve Valentine, Gino Anthony Pesi, Tony Aaron II, Clyde Kusatsu, Faran Tahir, Patrick Kilpatrick, Reginald VelJohnson, Harry Van Gorkum, Andy Richter, Brian Thompson, Chris Nightingale, Vincent Duvall, Matt Roth, Shaun Toub, Sala Baker, Peter Onorati, Christopher Cousins, Ken Davitian, Antonio D. Charity, Jeremy Clark, Andrew Connolly, Tony Sirico, Cedric Yarbrough, Diedrich Bader, Roger R. Cross, Mary Pat Gleason, Asher Glaser, Fred Willard, Swoosie Kurtz, Christopher Lloyd, Olivia Munn, Harry Dean Stanton, Bronson Pinchot, Alex Fernandez, Rob Riggle, James Lew, Monet Mazur, Pooja Kumar, Igor Žižikin, Lou Diamond Phillips, Mircea Monroe, David S. Lee, François Chau, Jon Sklaroff, David H. Lawrence, Lisa LoCicero, Michael Bailey Smith, Ruben Garfias, Ethan Phillips, David Koechner, Catherine Dent, Judith Benezra, Beau Garrett, Danny Pudi, Derek Mears, Cesar Garcia, Yvette Nicole Brown, Rebecca Romijn, Stan Lee, David Batiste, Cheryl Ladd, Tim DeKay, Bo Derek, Erin Cahill, Vladimír Kulich, Robert Duncan McNeill, Donna Feldman, Mario Perez

Bomba seriál, který ani druhou řadou neztrácí nic na svém kouzlu. Komediální, akční, romantický, vybere si každý. Zachary Levi tady dostal ohromnou příležitost a pořádně se jí chytl, nesmírně sympatický herec, tak jako i zbytek osazenstva. Tvůrci mají zjevně jasnou představu, jak má jejich seriálové dítě vypadat a jdou si bez zbytečných okolků za ní. Třetí série je bohužel docela zklamáním. Vztah Chucka a Sarah zbavil seriál prvnotního kouzla(což bylo asi nevyhnutelné). Scénáristi bohužel ubrali na potrhlosti a postava Chucka mě definitivně začala štvát. 4. řady se upřímně bojím.(5.10.2007)

Josh Schwartz podruhé! Donedávna jsem tomuto chlapíkovi nevěnoval pozornost, ale už sjíždím jeho druhý seriál a po OC je to znovu pecka. Jak je tu OC trochu nedoceněný, rozdíl o proti IMDb (20%) mluví za vše, tak Chuck už si získal oblibu i tady. Jsem zatím na konci druhé série a Chuck je seriál, který se zatím dokáže pořád vyvíjet. Druhá řada už chytla i ucelený příběh, který nemá epizodního trvání, což mě hodně potěšilo. I moje hodnocení, který jsem si po čas sledování v duchu říkal se rychle měnilo, do poloviny první řady bych víc jak tři nedal, na konci druhé si umím představit i to, že se dostanu k plnýmu počtu. 35 dílů za 3 dny… ne každému seriálu se podaří mě tak ukotvit k obrazovce. S1 - 70% | S2 - 85% | S3 - 80% | S4 - 70% | S5 - 75%(3.5.2014)

Taková vtipná akční oddechová záležitost!! A snad každá ženská co se tam objeví v čele se Sárou(Yvonne Strahovski) je sexy!!***Po shlédnutí druhé série přidávám hvězdičku a dávám plný počet.***Ve třetí sérii mě trošku štvala ta přehnaně dlouhá romantika než se spolu Chuck a Sarah dali dohromady, ale to je tak všechno. Konec série nejlepší, těším se na další.***Už to neni ono. Vtipu o hodně méně a pořád dokola to samé, proto vracim hodnocení zpět na čtyři hvězdičky!! Do poslední série už se mi popravdě moc nechce, ale už to dokoukam, ať to mam komplet.(5.8.2009)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +scénář, námět, postavy -snad kdyby se to bralo někdy víc vážně/// Možná je na hodnocení ještě brzy, viděl jsem zatím jen první sezónu. Největší problém mi dělá si seriál pořádně vychutnat. Někdy se na něj dívám tak trochu ve spěchu. Příjdu z práce, ani se nestíhám pořádně najíst a už to začíná. A přitom je tam tolik věcí a údálostí, že to člověk někdy ani napoprvé nestihně všechno postřehnout. Hlavně ze začátku mě seriál naprosto ohromil a nutno říct, že ze všech seriálů co vysílá Prima Cool je tento nejlepší. (Možná ještě Futurama, tu mám ale už 2 roky na DVD, takže tu teď nesleduji.) Proto se pro mě stal Chuck nejsledovanějším a nejvyhladávanějším seriálem této stanice. Líbí se mi ve spoustě věcech. Nejvíc asi v tom, že není težké si říct: "vždyť tento seriál je skoro o mě". Prostředí obchodního domu Buy More tomu napomáhá. Jen ségru nemám, ale to je asi tak jedinej rozdíl mezi mnou a Chuckem. A je to přitom jednoduché: normální kluk se stane tajným agentem a tuto skutečnost před svým okolím tají...prostě klasické ohrané téma, ovšem zabalené do hezkého a zábavného kabátku. Od seriálu opravdu víc nepotřebuji./// Celkem 91%/// Shrnutí: První řada (86%), Druhá řada (96%) zvláště poslední 3 díly byly neuvěřitelné.(25.6.2009)

První pohled: Chuck Bartowski, looser a posera kterýho se snad ani nevyplatí chránit a to i přes computer NSA a CIA co se mu válí v hlavě. Druhý pohled: Carmichael. Charles Carmichael, bond spy týpek co se jen tak něčeho nezalekne a vše řeší s bravurou sobě vlastní. Třetí pohled: .....naděje žije.......(6.10.2009)

• - Tvůrci Josh Schwartz a Chris Fedak jsou velkými fandy agenta 007 a bylo jejich snem, aby do svého seriálu alespoň jednoho jeho představitele dostali. To se jim povedlo, když uzavřeli smlouvu s Timothy Daltonem (Alexei Volkoff). (Roby)

• - V díle 3x01 přijde Suprákovi textová zpráva, je slyšet její typický zvuk. Následuje pohled na jeho mobil a ve stavové liště Win Mobile je vidět, že přístroj má všechny zvuky ztišené. (Eluap)

• - V 1. epizodě 4. série pronese Dolph Lundgren fráze "I must break you" a "If you die, you die", které použil v roli Ivana Draga ve filmu Rocky IV (1985). (Zdroj: ČSFD.cz)