Chuck (TV seriál)

Chuck

Chuck

Akční / Komedie / Drama

USA, 2007 - 2012, 65 h 7 min (Minutáž: 91x43 min)

Tvůrci:

Josh Schwartz

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence, Bonita Friedericy, Julia Ling, Jesse Heiman, Mekenna Melvin, Tony Hale, Brandon Routh, Linda Hamilton, Tony Todd, Matt Bomer, Scott Bakula, C.S. Lee, Timothy Dalton, Lauren Cohan, Scott Holroyd, Carrie-Anne Moss, Kristin Kreuk, Mini Anden, Jordana Brewster, Richard Burgi, Morgan Fairchild, Arnold Vosloo, Wendy Makkena, Diana Gitelman, Rachel Bilson, Odessa Rae, Pasha D. Lychnikoff, Ivana Milicevic, Gwendoline Yeo, Jonathan Sadowski, Nicole Richie, Michael Clarke Duncan, Melinda Clarke, John Larroquette, Michael Weaver, Dominic Monaghan, Tricia Helfer, Carl Lumbly, Bruce Boxleitner, Gary Cole, Michael Rooker, Lynn A. Henderson, Jenny McCarthy, Karina Michel, Noureen DeWulf, Chevy Chase, Scott Alan Smith, Sven Garrett, Robert Picardo, Mark Pellegrino, Angie Harmon, Robert Patrick, Derek Graf, Vinnie Jones, Mark Sheppard, Udo Kier, Katrina Law, Johnny Messner, Kelly Thiebaud, Brooklyn Decker, Dolph Lundgren, Kristine Blackport, Summer Glau, Karolína Kurková, Eric Roberts, Joel David Moore, Steve Austin, Richard Chamberlain, Tia Texada, Dave Bautista, Matthew Willig, Jeff Chase, Nico Cortez, Lesley-Ann Brandt, Sinqua Walls, Lou Ferrigno, Roland Kickinger, Robert Englund, Brandon Molale, Toši Toda, Anthony Azizi, Gary Weeks, Freddie Wong, Torsten Voges, Lorena Bernal, Roman Mitichyan, Theo Alexander, Mark Hamill, Lawrence Hilton-Jacobs, India de Beaufort, Mercedes Mason, Michael Cassidy, John Kapelos, Lela Loren, Jim Tavaré, Mousa Kraish, Julia Milova, Jed Rees, Louis Lombardi, Michelle N. Carter, Ben Browder, Millicent Martin, Iqbal Theba, Giovanni V. Giusti, Jim Pacitti, Peter Jason, Robin Givens, Kyle Bornheimer, David J. Wright, Kevin Daniels, Aaron Lustig, Kym Jackson, Angus Macfadyen, Clare Carey, Ray Wise, Patricia Rae, Katie Cleary, Anthony Ruivivar, Armand Assante, Jonathan Cake, Stacy Keibler, Melissa McCarty, Rick Hoffman, April Betts, Pamela Roylance, Pepper Binkley, Stefanie Scott, Leslie-Anne Huff, Nathan Sutton, Ayelet Ben-Shahar, Adam Bartley, Ana Gasteyer, Paul Haitkin, Charlet Chung, Kimberly Estrada, Kat Rogers, Mitchell Fink, Tim Loden, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Nadia Lanfranconi, Kelvin Han Yee, Bryan Friday, Tina Huang, Justin Hartley, Joseph Gatt, Mercy Malick, Jadin Gould, Sonya Macari, Larry Cedar, Brandon Brendel, Todd Sherry, Michael J. Sielaff, Josie Davis, Alison Simpson, Omar J. Dorsey, William Abadie, Bruno Amato, Matt Riedy, Ping Wu, Lauren Mary Kim, David Burke, Rachel Eggleston, Patrik Staněk, Jerome Bettis, Kevin Fabian, Joshua Rush, Adoni Maropis, Allan Louis, Zoran Korach, Jim Pirri, Mariano Mendoza, Michael Strahan, Ian Patrick Williams, Nick Gracer, Nicholas Guilak, Trevor Torseth, Heather Olt, Tom Kiesche, Dominic Comperatore, Isaiah Mustafa, Carlos Lacámara, Mo Collins, Henri Lubatti, Labrandon Shead, Matt Winston, Mitzi McCall, Jim Piddock, John Griffin, Chino Binamo, Jeff Fahey, Brian Oerly, Marco Rodríguez, Eric Lange, Alex Boling, Tim Chiou, Brandon Lim, Michael Wiseman, Kaliko Kauahi, Phoebe Neidhardt, Nicholas Givanio, Katie Locke O'Brien, David L. King, Anthony Molinari, Mark Kubr, John O'Brien, Roger Rignack, Mandy Levin, Greg Collins, Bjorn Johnson, Karissa Vacker, Dale Dye, John Fleck, James Hong, Ewan Chung, Sarah Poynter, Loren Avedon, Timothy Brennen, Jason Collett, Steve Valentine, Gino Anthony Pesi, Tony Aaron II, Clyde Kusatsu, Faran Tahir, Patrick Kilpatrick, Reginald VelJohnson, Harry Van Gorkum, Andy Richter, Brian Thompson, Chris Nightingale, Vincent Duvall, Matt Roth, Shaun Toub, Sala Baker, Peter Onorati, Christopher Cousins, Ken Davitian, Antonio D. Charity, Jeremy Clark, Andrew Connolly, Tony Sirico, Cedric Yarbrough, Diedrich Bader, Roger R. Cross, Mary Pat Gleason, Asher Glaser, Fred Willard, Swoosie Kurtz, Christopher Lloyd, Olivia Munn, Harry Dean Stanton, Bronson Pinchot, Alex Fernandez, Rob Riggle, James Lew, Monet Mazur, Pooja Kumar, Igor Žižikin, Lou Diamond Phillips, Mircea Monroe, David S. Lee, François Chau, Jon Sklaroff, David H. Lawrence XVII, Lisa LoCicero, Michael Bailey Smith, Ruben Garfias, Ethan Phillips, David Koechner, Catherine Dent, Judith Benezra, Beau Garrett, Danny Pudi, Derek Mears, Cesar Garcia, Yvette Nicole Brown, Rebecca Romijn, Stan Lee, David Batiste, Cheryl Ladd, Tim DeKay, Bo Derek, Erin Cahill, Vladimír Kulich, Robert Duncan McNeill, Donna Feldman, Mario Perez, Brandon Ford Green, Tom Choi, Elaine Loh, Julie McKinnon, Bob McCracken, Andrew Constantini, Joe Howard, Benjamin J. Cain Jr., Jessica Gomes

Taková vtipná akční oddechová záležitost!! A snad každá ženská co se tam objeví v čele se Sárou(Yvonne Strahovski) je sexy!!***Po shlédnutí druhé série přidávám hvězdičku a dávám plný počet.***Ve třetí sérii mě trošku štvala ta přehnaně dlouhá romantika než se spolu Chuck a Sarah dali dohromady, ale to je tak všechno. Konec série nejlepší, těším se na další.***Už to neni ono. Vtipu o hodně méně a pořád dokola to samé, proto vracim hodnocení zpět na čtyři hvězdičky!! Do poslední série už se mi popravdě moc nechce, ale už to dokoukam, ať to mam komplet.(5.8.2009)

Vzpomínám si na den kdy jsem Chucka poprvé objevil. Bylo to jedné prázdninové teplé noci ( vážně, já nekecám). Nevěděl jsem co od tohoto seriálu čekat, protože upřímně špionážní filmy mě nikdy moc nebrali. Nikdy jsem nebyl fanouškem Jamese Bonda. Přesto jsem to zkusil a vydržel u něj pět let. Sice to nebyl ten seriál na který bych čekal každý týden. Většinou jsem dokázal vydržet až bude více dílů pohromadě a pak jsem se na ně podíval. A přesto se stal mým nejoblíbenějším. Pátou hvězdu jsem přidal ve druhé sérii, kterou považuju spolu s třetí za nejlepší. Snad všechny hlavní postavy seriálu mi nevadili. Opravdu skvělý casting a i skvělé hostování v podobě známých herců Chevy Chase, Linda Hamilton, Dolph Lundgren atd. Zamiloval jsem si Buy More, pevnost, prostě je toho opravdu hodně. Nejvíce mě bavilo kam se postavy vyvinuli. Myslím tím hlavně Morgana, který hrál v prvních dvou řadách spíše druhé housle. Samozřejmě i Casey, ale i Chuck a Sarah. Psát tady o jednotlivých řadách nemá cenu, protože už to tady napsané většinou je. Ale přece jen bych něco napsal k posledním dvoum. Většina idí už seriál odsoudilo to je škoda, protože si myslím, že kvalita tak rapidně dolů nešla. Ale to je věc názoru. Čtvrtá série byla dlouhá a občas zbytečně překombinovaná, ale koukatelná. Hlavně díky muži jménem Alexandre Volkoff, tenhle záporák se mi doopravdy líbil. Poté co přišel konec čtvrté by mě nikdy nenapadlo jak seriál skončí. Po pár dílech páté řady jsem měl jisto v tom jak seriál skončí. Moji teorii ještě více ujistil název dvanáctého dílu. Spletl jsem se. Pátá série není nejlepší. Opravdu už tvůrci nevěděli co dál. Jenže co se odehrává v posledních třech dílech považuji za ty nejlepší epizody ze seriálu. Happy End jsem nechtěl, ale to jsem nevěděl, že ho vlastně po konci seriálu chtít budu. Na konci poslední epizody jsem stále koukal na časomíru kolik ještě zbývá do konce. A nakonec přišla skvělá plážová scéna. Po jejím konci jsem byl hodně naměko. HappyEnd se nekoná a nebo možná ano ? Ale o tom už můžeme jenom polemizovat v našich myslích. Tento konec mě bude štvát asi do konce života a připojí se tak k Angelovi. Já budu nadále snít o tom, že jednoho dne mi příjdou sluneční brýle. Nasadím si je a potom mi budou krýt záda drsný svalovec a krásná blondýnka. Dnes je neděle 29.1. 2012 a já viděl poslední díl. 10/10 P.S. Tento komentář berte spíše jako emotivně nostalgický :)(29.1.2012)

|| Scenár: Josh Schwartz, Chris Fedak | Hudba: Tim Jones / intro: Cake - Short Skirt/Long Jacket | Distribúcia: Warner Bros. Television, NBC | Štúdio: Collage Hill Pictures | Počet sezón: 5 (9.1.2015) || Jednoduché, sympatické, zábavné, na jedno použitie. Jedna sezóna síce stačila, ale Yvonnu Strahovskú by som zniesol aj na viac - cez jej meno z Dextra som sa dostal aj k Chuckovi. Vážna rovina z Dexa jej sadla viac. 72% | HD, THX, EN DTS |(9.1.2015)

Muj oblibeny serialovy maglajz :-) Ze zacatku hrava akcni komedie, s pribivajicimi seriemi se to zacne michat, vrstvit a rozsirovat, az to chyta prvky telenovely, ale porad je to zabava. Navic novejsi serie zpestruje rada slavnejsich jmen v obsazeni (za vsechny zminim Timothy Daltona). Osobne mam ale nejradsi prvni dve serie. 80%.(19.11.2011)

Podle mě výborný seriál plný akce a vtipných hlášek a hlavně vtipných a dobrých herců. Všichni hlavní aktéři jsou skvělí a každý má něco do sebe, navíc mě potěšilo, že tam je Rachel Bilson, která je má oblíbená. I chlapi si najdou své, jelikož se zde vyskytuje nejedna sexy agentka, ženské taky nebudou smutnit při pohledu na některá mužská těla. Akce a často i napětí by se dalo krájet. Ještě ke všemu Zachary Levi to vždy tak trochu odlehčí a zjemní, takže se na to dá koukat pořád. Nyní jsem u konce první série a opravdu se těším na další díly. Jediné mínus je, že má každý díl 40 minut - brala bych to trochu kratší, ale není to nic co by se nedalo překousnout.(9.7.2012)

• - Chevy Chase, jenž si v druhé sérii zahrál podlého Teda Roarka, se do role příliš nehrnul, ale po natáčení se mu začalo v televizní brandži docela líbit. (Roby)

• - Spoiler: Smrt Emmetta (Tony Hale) v prvním díle 3. série odkazuje na film Kmotr (1972). (Vojtaaaa)

• - V 1. epizodě 3. díle, kdy nájemný vrah pátrající po Chuckovi (Zachary Levi) zastřelí Emeta kulou do hlavy, seriál záběrem na prostřelené Emetovy "lennonky" odkazuje na smrt Johna Lennona. (Vojtaaaa)