Chuck

(seriál)
USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

phoebess

neviděla jsem první díl, takže vlastně nevím, jak to přesně začalo... druhý díl se mi nelíbil, ale řekla jsem si, že se kouknu raděj i na další a třeba se mi zalíbí (jak už se mi to u pár seriálů stalo), musím ale říct, že se tam střídají lepší díly s horšími, ať chci nebo ne, tak nemůžu říct, jestli mě uchvátil, nebo odpudil.. je prostě něco mezi. Plus dávám za poměrně dobré herecké obsazení a vtípky ()

O.Peta

Josh Schwartz podruhé! Donedávna jsem tomuto chlapíkovi nevěnoval pozornost, ale už sjíždím jeho druhý seriál a po OC je to znovu pecka. Jak je tu OC trochu nedoceněný, rozdíl o proti IMDb (20%) mluví za vše, tak Chuck už si získal oblibu i tady. Jsem zatím na konci druhé série a Chuck je seriál, který se zatím dokáže pořád vyvíjet. Druhá řada už chytla i ucelený příběh, který nemá epizodního trvání, což mě hodně potěšilo. I moje hodnocení, který jsem si po čas sledování v duchu říkal se rychle měnilo, do poloviny první řady bych víc jak tři nedal, na konci druhé si umím představit i to, že se dostanu k plnýmu počtu. 35 dílů za 3 dny… ne každému seriálu se podaří mě tak ukotvit k obrazovce. S1 - 70% | S2 - 85% | S3 - 80% | S4 - 70% | S5 - 75% ()

sonnak

Skvělí herci, humor, akce i potřebná nadsázka, a druhá řada je ještě lepší než ta první... ale pořád je to takové... stejné...EDIT... už není... jakmile se trochu rozhodí zažitý stereotyp "záblesk - spojitost s fulcrumem - informace o zbavení se intersectu - proložené Buy More příhodami", umí seriál být opravdu hodně silný. 3. série R U L U J E dvakrát podtrženo a jsem zpátky na absolutně regulérně zasloužených 5* 4. řada slabota!!! ()

Rex Mundi

Sem-tam srandovné výroky geekov pripomínajúce IT Crowd, veselé vedľajšie postavy, sem-tam vydarený situačný humor, ale pre mňa väčšinou len príliš oddychový, stereotypný guláš pomiešaný z ošúchaných motívov - outsider a navyše nemehlo príde omylom k superschopnostiam, nájdu ho tí dobrí a pridelia mu sexi parťáčku, schopného kontrolóra a musí viesť dvojitý život... Veľmi rýchlo ma to omrzelo. Pri dnešnom výbere seriálov obyčajný priemer. ()

becki_tu

Humorně a odlehčeně pojatý seriál o chlapíkovi - nesmělém Chuckovi, kterému se do hlavy dostaly přísně tajné vládní materiály a díky tomu čelí nejrůznějším (a často i životu nebezpečným) nástrahám v podobě zlých, ale i krásných agentů, respektive agentek. Nápaditá, akční a zábavná seriálová oddychovka. UPDATE: Všechno předchozí platí pro všechny série, včetně povedeného a stylového finále. ()

• Zachary Levi se nechal slyšet, že by se dalšímu pokračování seriálu nebránil. NBC však další řady už neplánuje. (jirkis)
  • V díle 3x01 přijde Suprákovi textová zpráva, je slyšet její typický zvuk. Následuje pohled na jeho mobil a ve stavové liště Win Mobile je vidět, že přístroj má všechny zvuky ztišené. (Eluap)
  • Ve 2. epizodě 1. série při testech Chuck (Zachary Levi) mimo jiné pronese větu: "Let 815 byl sestřelen raketou země - vzduch," což je odkaz na seríál Ztraceni (od r. 2004). (kubstvi)

Související novinky

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Scenáristé v akci

Scenáristé v akci

22.11.2008

Vrána k vráně sedá a američtí scenáristé s oblibou pracují ve dvojicích. Rossio a Elliot (Piráti z Karibiku) či Orci a Kurtzman (nepřehlédli jste našlapaný trailer na nový Star Trek, že ne?) jsou už… (více)