Reklama

Reklama

Chuck

(seriál)
všechny plakáty
Akční / Komedie / Drama
USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Hrají:

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(91)

Obsahy(1)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

(více)

Recenze (449)

Tosim 

všechny recenze uživatele

Fajn oddechovka, která se dá sledovat kdekoli a kdykoli, ty špionážní zápletky jedou sice podle podobného mustru, ale romantická/rodinná/kámošská linka na ni dává snadno zapomenout. Navíc další komediální nerdí tažení, to můžu. :o) Kdyby neexistoval v tématu velice podobný seriál, který je mi ale mnohem bližší už jen tím, že hlavní mužský hrdina je spisovatel, asi si rochním mnohem víc. 70%. ()

novoten 

všechny recenze uživatele

1. série - 90% - Musím se mu smát, musím mu fandit v akci a musím mu přát Sarah. Chuck je v lecčems totální nešika, ale nikdy nepřesáhne míru, při které bych zakroutil očima a přestal ho mít rád. Snad každou svojí vlastností, od záliby v počítačových hrách až po umění zaexperimentovat a udělat to nejšílenější právě v tu nejméně vhodnou chvíli, se mi dostával víc a víc pod kůži. Navíc celkový potenciál seriálu ještě slibuje mnohé. 2. série - 100% - Tohle není jenom o tom, že se objeví více krásných agentek, překvapivých menších rolí nebo popkulturních odkazů. Tohle je o tom, že Chuck+Sarah je dvojka, které fandím od začátku do konce, Chuck+Morgan je dvojka, jejíž přátelství mě nejednou až dojímá a Chuck+Casey je dvojka, jejíž každý dialog hlasitě rozesměje. Navíc epizodní zápletky se stávají až exoticky zajímavými a hlavně: Posledních pět epizod je tak dokonalou akčně-dobrodružnou jízdou, že se dech tají ještě dlouho po zhlédnutí. Chuck už zkrátka dávno není super jednohubka, ale regulérní bomba. 3. série - 100% - Akci má originální, v humoru snadno překonává i sitcomy a ve vztahově-rodinných věcech stále vidím Schwartzův producentský rukopis toho lepšího z O.C. Chuck zkrátka zůstává na vrcholu všech přítomných žánrů. Znovu přibylo dlouhotrvajících linek, kde si každá hlavní postava přijde na výraznější prostor a ty vedlejší potěší díky známějším tvářím (Daniel Shaw je díky Brandonu Routhovi fascinující každou svojí scénou). Stále žasnu. Nad tím, že má Zachary Levi nové a nové grimasy, mise pak stále rafinovanější pointy, ale hlavně, že laťka jde posouvat stále výš a výš. 4. série - 90% - Z nesmělého sympaťáka od vedle se vyklubala naprostá jistota. Nové odstíny v pozadí rodičovské minulosti rozkrývá zcela samozřejmě, starosti á la Buy More jsou pak vítanou možností pro nádech a výdech. A vůbec mi nevadí, že se z komediálního špióna stala vztahovka, ve které se občas vyrazí do akce. Obě polohy totiž pořád miluju a v hodnocení to tentokrát stovka není jen proto, že se v epizodických zápletkách trochu ubralo na tempu a nápadech. Celý příběh kolem Volkoff Industries a příslušných osob to ale bohatě vynahrazuje. Ohlášená finální série tak měla dveře dokořán k triumfálnímu závěru. 5. série - 100% - Konec na dosah, hrozba v důsledku maximální, hlášky stále smrtící. Chris Fedak a další scénáristé moc dobře věděli, co dělají, když svěřili Intersect tam, kam svěřili. Na ploše třinácti epizod se totiž odvíjí rozlučkový příběh se vším všudy. S poslední dávkou krásných žen, hrdinských agentů, statečných činů a lásky jako trám. A v zádech jim i tentokrát stojí smrtící Morganovy glosy, adekvátní sebeshazovačná nálada - a Jeffster. Těsně po skončení poslední epizody tak nemůže být v hodnocení nic jiného než stovka jako vyšitá. A srdcová. Goodbye, team Bartowski. ()

Reklama

T2

všechny recenze uživatele

__Chuck: kompletná 1.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $990,791 //počet predaných kusov 38,122 ║ __Chuck: kompletná 2.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,267,396 //počet predaných kusov 99,042 ║ __Chuck: kompletná 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $4,606,931 //počet predaných kusov 102,399 ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Prakticky po dvou sezonách seriálu: Nejvyrovnanější komediálně akční seriál současnosti, plný geniálních vtípků, skvělých postav a přímočarých příběhů. Chuck je prostě neskutečně zábavný na všechny způsoby. Všechny drobnosti dnešního světa od počítačových a video her až po krásné ženy v jednom mixu. Však právě jako pobavení pro muže splňuje svůj účel Chuck nejlépe. V každém díle je minimálně pár drobností, které přinášejí úsměv filmovým maniakům stejně tak jako milovníkům krásných žen, kterých je tu opravdu hodně a střídají se jak na běžícím páse. Ta nejkrásnější však zůstává Yvonne Strahovski i přes své slabší herectví je nádherná tvářička, která s Adamem Bladwinem tvoří skvělý pár chránící klenot CIA. Druhá série krom mnoha žen a nových nápadů přinesla také velký pokrok v samotném příběhu okolo Intersectu a Fulcrumu. Pokud hledáte zábavný seriál, který si užijete i bez hromady skrytých významů nebo vtípků, Chuck je jediná volba v dnešní světě plném špionáže. Buy More, because you can! PS: 4 sezona je omyl přírody. Smutné, kam Chuck došel,k sebeparodování vlastních zaběhlých postupů, bohužel nevědomky... PS: 5 sezona je výsměch, naprostý výsměch. Seriál postavený na parodování a něžném hlazení svých "ikon" se zvrhl v občas dramaticky vážný a jindy naopak nevtipně sebeparodující paskvil, který si nezaslouží 4* (aneb z 5 na 3 hvězdy snadno a rychle!). Především díl 5x10 dokazuje, jak nesmyslně autoři nakládají s komediální stránku, ikonickým odkazováním a vlastní stupiditou. Mít odvahu jako jeden můj zdejší kamarád (lesumire zdravím tě), byl bych sprostý. Hodně sprostý, ale konec dobrý, takže všechno dobré, stejně jako počet hodnotících hvězdiček. (Seriál viděn "celý"=4S+ty bonusové díly s 38 tématy/náměty/scenáristickými perličkami, které se do seriálu nevešly...:))) ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Doba uzrála na komediální seriál se čtyřicetiminutovou stopáží. Většinou to funguje a člověk se baví. Je to sranda, jsou tam pěkný baby a hraje tam řízná hudba. Zachary Levi je jako Chuck hodně dobrej a jediný co mi vadí je jeho komickej kamarád Morgan, nějak mi nepřijde vtipnej a dost ten seriál brzdí. ()

Galerie (683)

Zajímavosti (56)

  • Zachari Levi (Chuck Bartowski) režíroval desátou epizodu čtvrté série seriálu „Chuck Versus the Leftovers“. (Roby)
  • Bryceův útěk je inspirován scénou z Francouzského filmu Banlieue 13. Předváděná akrobacie je Free Running neboli Le Parkour. (Kopik)
  • Tvůrci Josh Schwartz a Chris Fedak jsou velkými fandy agenta 007 a bylo jejich snem, aby do svého seriálu alespoň jednoho jeho představitele dostali. To se jim povedlo, když uzavřeli smlouvu s Timothy Daltonem (Alexei Volkoff). (Roby)

Související novinky

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a…

Scenáristé v akci

Scenáristé v akci

22.11.2008

Vrána k vráně sedá a američtí scenáristé s oblibou pracují ve dvojicích. Rossio a Elliot (Piráti z Karibiku) či Orci a Kurtzman (nepřehlédli jste našlapaný trailer na nový Star Trek, že ne?) jsou už…

Reklama

Reklama