Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Popik34

Rok po ukončení seriálu, ale poslední díl mi vždy vytlačí slzu. Nejúžasnějších 5 let s Chuckem si zaslouží 5* ()

SelfishMan

Od prvotního nesmělého oťukávání se tento seriálek vyvinul v silnou srdcovku, na kterou bych nedal dopustit, nebýt totálně zesr*** 5 série, kterou jsem nebyl schopen ani dokoukat. Už ve 4. sérii byl pozorovaný posun do takových pozic, které seriálu úplně neslušely a vývoj nebyl úplně šťastný. Ale popořadě. Jak praví popisek, Chuck je "obyčejný" (vtipný, celkem sympatický a evidentně ne úplně blbý) chlapík, který má trošku trable s tím, vyrovnat se nedávnou minulostí a ztrátou lásky. S jeho "BFF" zakrslým trošku ujetým Rumcajsem tráví hodiny všelijakou nerdovskou zábavou, když mu z nenadání do života vnakráčí úchvatná Sarah (ne úplně brilantní herečka, ale s tou tvářičkou a postavou čert to vem). Na pozadí více méně podobného vzorce všemožných špionážních a agentských zápletek v jednotlivých dílech se odehrává jednak vždy nějaký hlavní páteřní příběh, na němž jsou špionážní akcičky umně naroubované, ale i love story,"bromance", různé více či méně bláznivé skeče z Buy More. Neuvěřitelně zábavná oddechovka a nenáročné pokoukání, které si můžu pustit opakovaně aniž by mi začal Chuck lézt krkem (s vyjímkou totální magorů Lestra s Jeffem hlavně v pozdějších sériích). Dostávám dobré fórky, nějakou tu akci i onu snesitelnou love story (go Chuck). První a druhá série byla bez chybičky, u tředí série už je znatelný posun k větší akčnosti a menší ztřeštěnosti a "parodičnosti". V tom jen dál pokračovala zmíněná 4. série, čímž Chuck definitivně ztratil tu svou hlavní devizu, kvůli které jsem do něj vlastně šel a stal se závislý. Když si ale zase pustím jakýkoliv díl z prvních sérií, tak mu ten posun odpouštím a 5* nechávám. 90% celkově ()

lacerta

První série se mi ještě celkem líbila... ve druhé sérii už mě celkem nudilo to, jakej je Chuck moula - být kopyto první sérii, ok, ale tenhle trend postupuje do 3. série. Chápu, že o tom to asi je, ale strašně to nudí. I zápletky se dokola opakují. Udělat z Chucka agenta, to už je tuplem úlet, probírat se neustále vztahem se Sarah, který vlastně nebyl... taky nuda. Největší klad je Adam Baldwin - díky němu jsem to dokoukala do konce, ale zase tak skvělý se mi ten seriál fakt nezdál. Spíš těžce překombinovaný - každý byl chvíli intersect, několik zmrtvýchvstání... no jako oddechovka pro dlouhé zimní večery dobrý... ()

challik

Fajnový seriálik, jeden z mojich obľúbených. 1. séria - 95% 2. séria - 97% 3. séria - 87% 4. séria - 100% 5. séria - 80% ()

ondrejduchon

Seriál do kterého jsem se zamiloval hned od prvního dílu. Menší zádrhel jsou špionské mise, které jsou po čase poněkud stereotypní, ale rodinné a "BuyMore" záležitosti to s přehledem zamaskují. Nejoblíbenější postava: Sarah Walker ()

goiu

Po necelé první sezoně ze *** na ****, v polovině třetí série zvedám na plný počet. V druhé půli druhé série seriál akceleruje a tempo drží doteď. Vtipné. Příběh výborný. Místy dojemné. ()

svist10

Prvních pár dílů zábavné balancování mezi špionskou akcí a romantikou. Po několika dílech se ale daný koncept okouká a pak už záleží jen na oddanosti diváka, jestli vydrží nebo ne. Já odpadl před půlkou druhé sezóny. EDIT: Po půlce druhé sezony přichází zvraty, nové postavy, a závěr druhé řady opravdu stojí za to. Dokoukáno. Do jednoho sympatičtí herci, humor i akce postupně gradují, suma sumárum je to slušný seriál ve svém ranku. Dost ho ale sráží jedna věc: je přesně o jeden a půl sezóny, než by měl být. Ta finálová je vážně zlo. ()

ste

Příjemný seriál, když máte zrovna čas a nevíte co s ním, ale abyste vyhlíželi nedočkavostí další díl, to nehrozí. Celkem sympatičtí herci. ()

Olafa

Je to originální (vládní tajemství v hlavě nerda), ale přitom klasický seriál o špionéch - hračičky, výbuchy, honičky, přestřelky a odvaha hraničící se sebevražednými sklony. Zápletky obstojné a nenudí. Tajný agent Casey je až klišoidní testosteronové agresivní macho a ona, Sarah, je krásná a všestranná femme fatalle. Věřte tomu nebo ne, ale tento pár není na škodu, ba naopak vyvažují zcela nenormální individua s tričkách Buy Moreu, s Chuckem v čele (i když on je jen odvar od šílenosti ostatních). Postavy jsou chytře napsané a humor seriálu je nezaměnitelný. Není to složité, ale nějaký stručný "návod" si na netu přeci jen přečtěte. Bohužel nutno dodat, že se 4. sérií jde kvalita výrazně dolů. ()

Monini

Špatné to není, ale do seriálu, který prostě musíte celý vidět a to v co nejkratším čase, to má teda sakra daleko. V tom obřím shluku jiných skvělých seriálů je dost průměrný. ()

BorisBlade

Chuck má bohužel své mouchy a jako agent se mi zdál fakt nemožný, ještě že má vedle sebe půvabnou Sáru a drsneho Caesyho. Po příchodu třetí řady je Chuck trošku okořeněn novým Intersektem, což je mnohem větší sranda. Každopádně nenechám dopustit na bezvadně hraného Johna Caesyho. Jeho půvab jako drsného agenta a jeho hlášek nemá chybu. Clověk se těší hned na to, co řekne, jen když otevře hubu a při pohledu, jak se vždycky cuká na zákazníky BuyMoru, se smích nedá zadržet. Díky Johnu Caesymu 92% ()

severus

Poslední dobou se objevuje trend dát do hlavní role troubu. Zde jim to fakt vyšlo, protože titulní hrdina je fakt vemeno. Nesympatické, podivné, neuvěřitelné. Proč bych mu měl fandit, fakt nechápu. Proč by mi mělo vadit jestli mu někdo rozbije tu jeho debilní držku, nechápu. Čemu se tam mám smát, nechápu. Nejsem taky podivné vemeno? ()

Chuckiecz

Tento seriál mně oslovil správnou mírou vtipu, akce, lidskosti, nadsázky a ženské krásy - Sarah je kost, John je typickým tvrďákem se srdcem a Chuck je prostě Chuck. V celku je tu parádní seriál u kterého není třeba moc přemýšlet, pobavíte se a i trochu toho ponaučení se vám dostane. ()

Hadascz

Zadávám si to do programu pokračovat ve sledování, původně jsem se díval na dabing, což mě překvapil svoji vtipností, ale pak jsem nastoupil na originál a musel jsem si zvykat. Koncem 2 sezóny nastane zvrat a Chuck .... ale o to víc tomu fandím. #edit 2.2.2012 Je na čase zrekapitulovat. Zoom, flash a tajné mise. Chuck je nevyváženější drama comedy co znám na poli seriálů. A velmi brzo si ho dám celý komplet. A mrtě se na to těším! Good bye! ()

Ernik

Vážně moc příjemný seriál. Tak trochu přitroublý IŤák, který je hozen do totálně cizího světa. Když si člověk uvědomí, že žije ve své malé bublině a najednou takové probuzení ... všechna tajemnství tajné služby se mu nakopírují do hlavy... Má to myšlenku, je to docela originální a má to i vtipné okamžiky, i když první serie je trochu fádní. Ale 4* si to opravdu zaslouží. ()

Katie

Když se člověk prokouše první sérií, která já z těch 4 nejslabší, tak seriál začne gradovat a zde platí, čím dál se člověk dostane, tím víc ho to zaujme.... ()

solic

klasikcy serial pro prumerneho obcana, spousta nerealnych situaci a zahravani si se zdravym rozumem jedince.navic jedno klise za druhym, asi to nejtrapnejsi je fakt,ze chuckovo rodice ziji a jsou to agenti,to se ale dozvime az v prubehu sezon.... ()

Vsacan

Během 1 tydne jsem se podival na 3 serie. Málokdy co hodnotím. Vetšinou jen věci co mě nadchnou. . Jsem nadšený jak dítě na vánoce. !!... : Jdu se divat na 4 serii. . ........................................... po dlouhé pauze jsem konečne zkoukl zbytek 4 serie celou 5. MRZÍ mě pouze to že je KONEC a Sáře se pamět nevratila,... ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama