Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

M_slon

Neobstojí ani jako parodie, ani jako akčňák, ani jako romantika, ani jako cokoliv jiného. Pejskové s kočičkami upekli dort. Dokonce ani při chřipce se to nedá. Jedna hvězda navíc za Sarah Lancasterovou. Dvě a půl z deseti. P.S. Co je to sakra za americkej seriál, když se tam jezdí v Toyotách ()

GlaDOS

První dvě série jsou takřka geniální. Vtipné, akční, romantické. Třetí série se místy brala až příliš vážně a kvalita upadla. Čtvrtá série je velmi slabá a pátou jsem ani nedosledoval, jak zoufalá byla. Toto mohl být můj nejoblíbenější seriál, ale takto je to sotva na tři hvězdy. ()

panfilmu

Prepinam tv a nic nedava. Najednou zabrousim na chcipak v bily kosili s kravatou a maka v elektru Chvili na to koukam a je to takovej ten intos outsider, coz jsem taky, ale najednou se to zvrhava ve velmi vtipnou Parodii na tajny agenty. Kluk ma v hlave INTERSECT. Coz je program s databazi zlocincu cely planety a K tomu jako bonus ma i v mozku naharany bojovy umeni a ovladani vsech zbrani. A kdyz mu blikne v hlave Vzdycky se to spusti a on je ze chcipacka najednou RAMBO. A ktomu vsemu se samozrejme zamiluje do nadherny Agentky co ho hlida. A ktera na nej bere protoze ji prijde asi roztomilej, ale snazi se mu odolavat a On se ji zas boji. A tomu vsemu sekunduje Agent NSA Balldvin. Coz byla moje oblibena postava. Protoze To je tipickej zelenej mozek co nemel smysl pro humor a byl vaznej jak prdel. Coz byla nejvetsi prdel. Skoda jen Ze natocili tak malo rad. ()

OsahuKimina

Guilty pleasure! Chuck je asi ta nejfajnovější, "nerdí" seriálová oddechovka široko daleko. Seriál s vyváženou kombinací komedie, akce i dramatu, který se nebere moc vážně. Nepamatuji seriál, kde bych měl uvnitř sebe tak rozporuplné názory na hodnocení jako u Chucka. Ze srdeční záležitosti bych mu hrozně rád dal hodnocení 100% ale při realistickém pohledu by to vyšlo daleko hůřeProstě jestli se divákovy dokáží dostat pod kůži hlavní hrdinové v podobě famózního Zachary Leviho jako Chucka a Yvonne Strahovski jako Sáry s jejich kumpány Morganem a Johnem Caseym musí si to naprosto užít a zamilovat. Pokud ne.. pravděpodobně si to divák moc neužije a ta „béčkovost“ ho možná odradí. Ale rozhodně bych tomu dal šanci. Poměrně přehlídnutý seriál, který by v konkurenci podobně laděných seriálů měl stát na prvních místech a každému seriálovému fanouškovy aspoň za nějakou pozornost! ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama