Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Gudar

Námět seriálu je celkem zajímavý a hlavně chemie mezi Chuckem (Zachary Lewi) a Sarah (Yvonne Strahovski), aspoň u mě, funguje velice dobře. 2. serie běží sice jako podle kopíráku a některé Chuckovi reakce mě začínají pěkně iritovat, ale pořád to má šťávu. Ve 3. serii autoři chtěli "přitvrdit" a dát Chuckovi samotnému větší akční prostor, což ze začátku znělo velice zajímavě, ale výsledek se mě osobně moc nelíbí aspoň ne v podání Zachary Lewiho, který podle mě není zrovna akční typ :) ()

bee.el

Jeden ze současných rozhodně lepších a sledovatelnějších seriálů. Chuck je úžasný trouba, kterému člověk prostě musí fandit... Půvaby Yvonne Strahovski sice neocením tak jako pánové, nicméně její agentka Sarah je dokonalá - i co se týče romantiky... V prvních dílech mě neuvěřitelně vytáčel Chuckův příšerný kamarád Morgan, ale postupem času si lze i tuhle otravnou postavičku oblíbit. Radši než Morgana mám duo "Jeffster" a vždycky se ráda pokochám pohledem na "Captain Awesome"... Důvodem, proč jsem Chucka začala vůbec sledovat je "Muž zvaný Jayne" - Adam Baldwin, kterého jsem si strašně oblíbila ve Firefly a zbožňuju ho i v Chuckovi... Seriál rozhodně doporučuju sledovat, i když třetí sérii si možná mohli tvůrci odpustit.../// Po dalším sledování srážím na 60% a seriál opouštím - Chucku, klidně pokračuj až do aleluja, ale beze mě... Bohužel se seriál stal pro mě vážně nekoukatelným. ()

Hanz159

Výborný seriál, ve kterém se mísí vtip, akce, napětí a romantika a to vše je ještě doplněno výbornou hudbou. Všem doporučuji. ()

BigBen87CZ

Jaký je vlstně Chuck ? Pro mě nejvíc komediální. Osobní, charismatický, tuctový geek, kterého ale minula americká demence. Je prostě fajn a zamilujete si ho, stejně jako lehce podlehnete ostatním členům týmu. Problém nastává po skvělém závěrečném dvojdíle druhé série. Z milovaného šarmantního nejistého geeka se stane James Bond na baterky s emocionálními problémy, namachrovaností, který už ztratil i většinu ze své tajnosti. Ze Sarah se stane de facto děvka a z Caseyho velezrádce ... všichni proti všem ... patnáct zvratů za díl, milostné trojúhelníky, ztracené dcery, objevení otcové ... prostě telenovela v trapně Bondovském stylu. Ani nový úhlavní nepřítel "The Ring" se mnohem pochopitelnějšímu Fulcrumu nemůže rovnat. Čtvrtou řadu už sledovat nebudu, nechci si kazit vkus. Takže 1. série 85%, 2. série 85 %, 3. série 25 % Ceůlkem 65% ()

wierzbowski

01×08 – Chuck Versus the Truth - special guest star - RACHEL "O. C." BILSON 02×06 – Chuck vs. the Ex - special guest star - JORDANA BREWSTER, ach jo :) tohle je naprosto nejhezčí děvče, co kdy před kamerou stálo :) 02×18 – Chuck vs. the Broken Heart - special guest star - TRICIA "Cylon 6" HELFER 03×05 – Chuck vs. First Class - special guest star - Kristin "Smallville" Kreuk ()

Akhin

Chuck je v jednom okamžiku bezvýznamný počítačový technik v obchodě s elektronikou, který neví co s životem, žije v bytě se svou sestrou Ellie a jejím přítelem "Suprákem", když tu se z něj stane nejdůležitější objekt výzvědných služeb v USA. Bryce, jeho bývalý nejlepší přítel ze Stanfordu mu pošle databázi vládních tajemství a hlavní vládní organizace vyšlou dva své nejlepší agenty - krásnou slečnu a drsného zabijáka - aby tyto tajemství získali zpět. Problém je, že tyhle tajemství jsou uložená v Chuckovo mozku. Ten však nefunguje pouze jako uložiště, ale i čtecí zařízení. Informace, fotografie, předměty vyvolají záblesk informací s nimiž Chuck za pomoci Sáry a Caseyho zachraňuje nejen svět, ale i svou rodinu a přátele. A jak dlouho vydrží odolávat Sářině kráse? Skvělá akce propletená originálními vtípky, krásné slečny, hluk zbraní a všudypřítomné nebezpečí v centru Los Angeles. To přesně je Chuck. ()

kritička

Ačkoli jsem to nechtěla přiznat, ten seriál mě začal jako fakt bavit! Nejvíc se mi asi líbí John Casey, jenž mě odrovnává svým mručením, bručením a neschopností projevit větší dávku empatie. Chuck je pak takový trouba, který občas jedná přesně tak, jak by nejspíš nikdo nereagoval. Celkově si myslím, že je to seriál zajímavý, který upoutá asi různorodé povahy lidí - přes "ajťáky" po akčněji založené lidi. Možná to zaujme i holky ... mě teda určitě. :) ()

Yaan2

°° Hloupé, vtipné, nudné, nudné, nudné, předvídatelné a šíleně moc jednoduché. Jde vidět, že většina Američanů má IQ, akorát na to, aby chodila po dvou. ()

5ars33r

Seriál dokázal vyplnit 40 minut natolik, aby se člověk nenudil a nevypnul to v půlce, pokud by stopáž byla o 10 minut kratší mohla by koncetrace vtipů dosáhnout i hranice celkové zábavnosti. Průměrně se díly drží svojí kvality. Pochybuji, že seriál má potenciál mít mnoho skalních fanoušků, hlavně pro míchání žánrů a způsobů jak zaujmout diváka. Na druhou stranu svým způsobem pomalu také krystalizuje, takže se časem třeba dočkáme vyváženého humoru, akce na originality, postavy pro to má ideální, stačí je jen tvůrcům dovést v příběhu na místo kam patří s vědomím, kam by měl seriál směřovat. Já přeze všechno ovšem nedočkavé očekávám nové díly s nedočkavostí.=) ()

Chaozzak

Viděl jsem 7 dílů z první série a pár dílu z druhé/třetí. Hlavní postava mi je silně nesympatická, jako většina hereckého obsazení, kromě Baldwina a Strahovski, kteří snad jako jediní hrají dobře. Věřím, že si to získá hodně diváků, ale já bohužel mezi nimi nejsem. ()

newSami

Koho tento seriál chytí, toho už nepustí. Musím priznať, že zo začiatku ma to až tak "nebralo", postupne si ale človek zamiluje snáď všetky postavy v tomto seriáli - od sexy Sarah, funny Chucka, crazy Morgana či drsňáka Caseyho. A čo je na tomto seriáli také výnimočné? Dokáže spojiť komédiu s bondovskými zápletkami bez toho, aby to vyznievalo trápne. Pri sledovaní tohto seriálu sa proste BAVÍM! :-) ///// august 2012 - Dopozeral som celý seriál. A aj keď bolo zopár "hluchých" dielov, celkovo si Chuck zachoval svoj štýl a jeho zakončenie bolo viac ako dobré (posledné tri diely by mohli byť pokojne preddavkom na ďalšiu sériu - ktorá už ale nebude). Ďakujem tvorcom a hercom za tento skvelý seriál! ()

Two.Swallow

Kdysi jsem první řadu ignorovala a přepínala automaticky Cool kanál na jinou frašku nebo rovnou vypnula televizi. Pak mě zaujal začátek dílu, kde byl záběr pouze na běžící plátěnky, pak na koktajícího moulu, co před někým utíká a vykládá u toho o svém výdělečném džobu v Buymoru a cosi o věci nesoucí název Intersect. Tak jsem se koukala dál a ani nevím jak, už jsem byla na konci čtvrté řady. Bavilo mě sledovat každou řadu, která měla docela dobře promyšlený děj - sice každá jaksi ztěžovala Chuckovi jeho život a práci a téměř už to na konci vypadalo, že on a pouze on je nejdrsnějším středem vesmíru, bavilo mě několikrát se zasmát během každého dílu, bavilo mě poslouchat použité skladby, které výborně zapadaly ke každé scéně, bavily mě vtipné postavy (Zachari Levi, Joshua Gomez), bavily mě hezké tvářičky (Sarah Lancaster, Yvonne Strahovski, Matthew Bomer), bavily mě náhodné postavy (Rachel Bilson, Lauren Cohan, Karolína Kurková), bavil mě Timothy Dalton a kupodivu mě chvilkově bavil i superman Brandon Routh. Úžasný oddych po těžkém dnu. ()

ogy86

Po první sezóně jsem seriál ocenil čtyřmi hvězdičkami, ale po shlédnutí druhé musím zvýšit na plný počet. Jestli totiž první řada neurazila (vlastně byla velmi dobrá), ta druhá byla famózní. Příběh nabral pořádné obrátky, viděli jsme mnoho napínavých situací, dramatických zvratů a stále zůstal i ten humor, který je pro Chucka příznačný už od jeho začátku. Edit: Celý seriál poctivě dokoukán. Ač se vloudily i slabší epizody (což se ale stává každému delšímu seriálu), scénáristé vždy dokázali děj náležitě vygradovat a diváka vtáhnout dramatickými záplatkami a zvraty. A myslím, že seriál byl ukončen právě včas, než začal ztrácet na kvalitě a být okoukaný. A co musím ocenit, byly hostující hvězdy - některé známé tváře, které se v Chuckovi mihli, vážně potěšili (Linda Hamilton a spol) ()

Voldy

Své 4* dávám po zhlédnutí 1. - 4. série. Tenhle seriál má všechno: vtip, pořádnou akci (nejrůznější bojové scény a kaskadérské kusy by se daly srovnávat s filmovými) a nejhezčí televizní agentku Sáru Walkerovou (myslím, že James Bond může Chuckovi závidět). A v neposlední řadě též občasné odkazy na sci-fi kulturu (stejně jako Chuck a Morgan, i já jsem fanda Hvězdných válek, takže když si v jednom díle začali pobroukávat imperiální pochod, s radostí jsem se přidal). ()

saluk

Po zhliadnutí všetkých 5 sezón dávam 4*. Prvé 2 série boli jedny z najlepších seriálových počinov, čo som mal tú česť zhliadnuť. Skvelý príbeh, parádne vtipy, kopec odkazov (hlavne na moje obľúbené Star Wars) a k tomu kopec sexi báb, ktoré sa väčšinou bili medzi sebou hlava-nehlava. Škoda toho kam sa neskôr seriál ubral, začali sa priveľmi riešiť vzťahy, príbeh začal byť prekombinovaný atď. Vždy tam však bol v prvom rade super humor a to sa ráta. Najzábavnejšou postavou je určite John Casey so svojimi hláškami. P.S.Yvonne Strahovski je asi najsexi blondínka akú som kedy v seriáloch videl ()

BellaRagazza

Průměr. Roztomilý ňouma, kterého chrání krásná blondýna, sem tam se tam střílí a bojuje s mnohdy rádoby vtipnejma průpovídkama. ()

Eksi

Nechával som si komentár až na koniec, úplný koniec, takže kde začať? Seriál rozhodne nieje dokonalý, ako scenáristicky aj filmársky ma dosť nevychytaných múch (väčsinou je však na vine rozpočet). Koho asi ale Chuck chtytí, toho nepustí. Medzi hlavnými postavami vládne neuveriteľná chémia, akú som nevidel v žiadnom inom seriáli. To ma zo všetkého dostalo najviac, pri sledovaní som si pripadal ako keby som bol súčasťou skutočných ľudí, nie len hercov hovoriacich repliky pred kamerami. Netvrdím že obsadenie sú perfektní herci, ale ako som už povedal, chémia ktorá medzi nimi panuje je uveriteľná až na kosť. Serial v priebehu piatich sezón kolísal, pričom pre mna boli najlepšie 2. a 3. séria. Prvá bolo také zahrievacie kolo, predohra. Čo sa týka 4. série bola o dosť priečok nižšie, no 5. séria bola veľkým omylom. Keby tak prišli páni z MiB a vymazali mi pamäť na poslednú sériu... Seriálu dodávajú na kvalite trefné soundtracky, ktorých je fakt mnoho (niečo cez 320 za 4. série). Je pravda, že celý dej od prvého dielu do posledného je založený na vzťahu Chucka a Sarah (obom hercom to dokopy perfektne klape, ich iskra je až do očí bijúca, čo sa mi páči), čo perfektne zastupuje dramaticko romantickú úlohu, komediálne silnejšie mi príde Chuck a Morgan ako duo Lester a Jeff z Buy More, na ktoré tvorcovia vsádzali. A o akciu fakt nieje núdza, choreograf si dal záležať, len to prevedenie kaskadérmi by mohlo byť lepšie. Seriál často odkazuje na rôzne filmy alebo seriály, no niekedy až tak prehnane že je to otravné. Každý diel iná zápletka, lepšie povedané "misia", dodáva dynamiku, ktorá z celkového hladiska má celkom rýchle tempo a tak sa človek nenudí ani v prípade že si pozrie niekolko dielov za sebou. Každú sériu charakterizuje jedna nepriateľská organizácia, ktorá je najmocnejšia na svete, avšak vždy sa nájde niekto, kto je ešte vyššie, to ma dosť štvalo. Celkovo by som zhodnotil seriál Chuck takto: scenáristicky nedotiahnutý dej kompenzuje a dokonca o dosť prevažuje hlavný vzťah Chucka a Sarah, dilema medzi rodinnými zásadami a zachraňovaním sveta je charakteristika Chucka ako postavy a komédia si vždy nájde cestu ako preraziť, či už v Buy More alebo ironickými poznámkami Caseyho. Vskutku môj najoblúbenejší seriál, nie najlepší. 1. seria: 85% | 2. seria: 95% | 3. seria: 90% | 4. seria: 75% | 5. seria: 60% ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama