Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Dreadd

Některé akční a špionské počiny mají tendence brát se až moc vážně. To není tenhle případ. Chuck je agent CIA, který dokáže vystřelit pouze z uspávací pistole, padouši často bývají sličné děvy a příběh je protkán spoustou komediálních situací. Protože se Chuckovi dostane do hlavy tajný vládní projekt, jsou mu přiděleni na ochranu dva agenti. Casey toho moc nenamluví, často spíš vrčí a mluvit za sebe nechá svoje činy, Sarah má dvě velké přednosti tohoto seriálu, kterým neodolá ani sám Chuck (její nádherné oči). Těším se na další díly! ()

vyfuk

Je to takový komediální seriál s akční vložkou. je fakt, že některé části nechápu a asi nepochopím, ale to je asi tím, že jsem viděl cca 10 dílů. Jinak docela dobrý pokoukání. Něco ve vnitř mi říká, že čtyři je moc, a tak dám jen tři. ()

Kosmik 1

Zatím hodnoceny první dva díly první série. Určitě tomu ještě dám další šanci. Ale prozatím mi nezbývá než konstatovat, že mi tenhle seriál nic neříká a vidím to tak, že další díly budou pouze ztráta času... no uvidíme. Každopádně nezaujala mě pořádně ani žádná postava, snad jen trochu Suprák se svýma vtipnýma vsuvkama. 45% EDIT 15.5.2013: Po šesti dílech mám názor stejný. Tento seriál se moc kupředu nepohne a jde v podstatě díl od dílu o totéž. Časem může začít dost nudit. EDIT 20.5.2013: Mám za sebou celou první sérii a potvrzuje se mi můj předchozí dojem. Pořád to samé dokolečka dokola. Avšak velké plus seriálu je agentka Sarah. Je to totiž pořádný kus ženské. A v některých dílech vyskytující se dívčí souboje jsou parádní. Pro chlapy solidní podívaná. :-) Ještě možná stojí za to shlédnout druhou sérii. ;-) EDIT 5.6.2013: Nedá se svítit, ale musím jednu hvězdičku přidat a taky mírně zvednout hodnocení. Neskutečně jsem se totiž pobavil v předposledním díle 2.série, kdy Casey používá radiátor jako zbraň a i se s ním kryje. Přátelé, tohle byla (pro mě) v poslední době ta nejkomičtější scéna, jakou jsem viděl! :-) Už dlouho jsem se tak nenasmál. A myslím, že i celkově je druhá série, co do vtipu, o minimálně jednu úrověň výše. Největší postava druhé série je pro mě Jeff. Hodnocení zvednuto na 60%. ()

dragon94

Chuck je ve špionážním žánru 100% klišé ... avšak to jak tvůrci zvládli naprosto skvostně akční scény (za které by se nemuseli stydět ani velikáni z hollywoodu) a do toho ještě zakomponovat vtipnost a komediálnost a romantiku. Je skvělé, že vše je nádherně vyvážené a všeho je tak akorát ... Dost oceňuju vtipné Duo Jeffster a úžasnej hereckej výkon Adama Baldwina jako agenta Johna Caseyho... První série byla na 100% ... Druhá se nesla ve stejném stylu a neztratila nic ale ani nic nepřidala přesto 100% ... Třetí´série přinasla do hry nový prvek kterým seriál oživily 100% .... Čtvrtá série ztratila celkem dost a začíná se oproti minulým sériím brát celkem dost vážně a to tomu fakt uškodilo 65% ... Pátá série no to se snad nedá ani komentovat je to stále stejnej pořad, stále Chuck, ale o hodně hvězdiček dolů .. vtip se vytrácí a vše je hrozně moc "vážný" ... už to prostě nemá tu atmosféru jako první 3 série ... jediná epizoda co byla opravdu na 100% byla ta poslední.. která byla úchvatná, ale jinak 30% .... Chuck je odlehčenej úžasnej seriál. který si pustím vždy když mám horečku... zasměju se u toho víc než u leckdejakých sitcomů, uvidím nádherné ženy a úžasné akční scény ... Velice doporučuju všem co maj rádi sitcomy a špionážní filmy :-) Celkově 4*... ()

Mr.KarlAdler

Seriál nezvládl neodvratný, ale pořád jen odkládaný přechod z ryze nadsázkové komedie k akční krimi. Třeba vývoj mistrovské nadsázky Buy More ustrnul někdy s třetí sérií, když se postupně pořád víc a víc hlavních postav komponovalo do světa "Zámku" a úvodní odlehčenou linku příběhu už nešlo déle udržet. Všechny ty krátery v logice se daly odpouštět snáz, když byl Chuck ještě nezkušeným troubou, než když jím i přes všechen dějový vývoj vlastně zůstal. I tak jde pořád o skvělou každodenní zábavou, která hlavně zpočátku přináší vlastně i dost podstatné "navíc", a její výhodou je, že se dá sledovat skutečně v každé náladě a situaci. Mise, krásná Sára, trouba a Caseyho humor. 1. řada 9/10 | 2. řada 8/10 | 3. řada 7/10 | 4. řada 6/10 | 5. řada 6/10 | ()

pugs

Už mám za sebou konečne dve série a ako píše Djkoma, je to navyrovnanejší Akčno-komediálny seriál posledných rokov. Je v podstate fakt, že je to stále to isté (Chuck sa do niečoho zapletie - Sarah a Casey ho vyslobodia - Chuck tam musí znova ísť - Sarah a Casey sejmú nepriateľa a zatknú ho), ale mne to neprekáža, pretože sa dá pri tomto seriáli veľmi pobaviť a niektoré parodované hlášky sú výborne vybraté. Keď agent MI6 ,tak zaznie legendárne: Pojď se mnou jestli chceš žít alebo v bare kultové: Protřepat nemíchat. Hudba je pri akčných scénach vybratá a je to taký... teen rock(?). Pravdou je, že hlavný soundtrack lezie na nervy, ale aspoň to zachraňuje tá vedľajšia hudba, ktorá je vybraná len pre určité epizódy. A konečne sa dostanem k mojej charakteristike. Chuck - Hlavná postava seriálu, po ktorej je aj seriál pomenovaný. Hlavná je jeho nešikovnosť a charakteristická znalosť o počítačoch. Samozrejme je zamilovaný do Sarah, a jeho city pokazia viaceré misie. Má v hlave tzv. Intersect, ktorý mu poslal do hlavy jeho nepriateľ Bryce Larkin, ktorý ho nechal vyhodiť z univerzity na Stanforde. Sarah a Casey majú za úlohu chrániť ho. Ach. Sarah - Keď zoberie iné ženy z mnou pozeraných seriálov (napr. IT crowd alebo BBT), tak ona v kráse jednoznačne vedie. Agentka, ktorá sa vycvičila v trénovaného zabijaka s umom v hádzaní nožmi. Postupne si vytvorí k Chuckovi citový vzťah, po ktorom vždy túžil:-):-). Casey - Moja najobľúbenejšia postava. Adam Baldwin vždy drsný a nemilosrdný, ako Clint Eastwood. Nasratý, a pritom elegantný. Silný a presto má emócie. V celom seriáli ho neuvidíte sa smiať. Svoju úlohu zvládol bravúrne. Morgan - Chuckov najlepší priateľ, ktorý je v skutočnosti nemožný idiot. Nevie o Chuckovej špionáži a preto mu stále volá okolo blbostí, či chce Pizzu alebo akú majú taktiku na Call of Duty 4, čo Chuckovi znemožňuje misie. Taktiež vymyslel postoj, ktorý nazval jednoducho - The Morgan. Vynašiel ju preto, aby si chránil "nižšie" partie tela, keď ho dievčatá na škole bili. Je pracovník v Buy More, takže pracuje s Chuckom. Ellie - Chuckova sestra. Chodí s "Captain Awesome" a takisto nevie o Chuckovej pozící v CIA a NSA. Captain Awesome - Jedna z najvtipnejších postáv v celom seriáli. Chodí s Ellie a ***SpoileR*** ku koncu seriálu sa dozvie o Chuckovom pôsobení v špionáži.***Koniec spoilerU***. Tak to by bolo asi všetko, o vedľajších postavách sa mi už veru písať nechce. 9/10 PS: Posledná časť, zatiaľ posledná, je nabitá plná akcie, tak odporúčam sa ku koncu dopracovať. A seriál niektorými dielami na seba naväzuje, takže radšej to pozrite celé;-) ()

IMPAIRED

Uživatel Anthony píše: Průměr - rozhodně mě to nezaujalo, abych tomu seriálu věnoval dalších pár hodin svého života. ()

zahron

Chucka sleduju už čtvrtým rokem a jsem strašně rád že jsem ho mohl sledovat, protože díky té klasické Chuckovské zábavě jsem se vždy měl čemu smát. V průběhu se dalo sledovat klasické seriálové rozpoložení od dobrých dílů až po ty špatné ( naštestí jich nebylo hodně ), herecké camea jsem si užíval absolutně na plný čáře. Finále bylo naprosto nemilosrdné a krutě zaútočilo na moje citové hranice :-D jsem rád že jsem neodolal ! Jeffster ROCKS ! ()

ZkuKol

Reaper v tajných službách, akorát není z pera Kevina Smithe, na druhou stranu je vidět, že creatorem je McG, takže akce je na seriál nadprůměrná. ()

3 AM Code

Nezavazny akcne-komedialni serial, ktery je po pravde receno predevsim sit-comem. Sice to ma dobre triky a podivame se i do vice lokaci nez je na sit-com obvykle, ale porad je to proste jen sit-com. Na zabijeni nudy ****, pro jakekoli jine ucely ***. ()

slovan1

Vidím zde hodně komentářu, ve kterých se píše, že jste to po pár dílech opustili a vykašlali se na tento seriál. Chyba! Já měl po pár dílech podobný názor, ale teď jsem rád, že jsem vydržel. Tento komentář píši po 2 seriích a už jsem musel zvednou hodnoceni ze 3* na 4* a dokonce uvažuji, že po shlédnutí dalších dílu se to vyšplhá až na 5*! Dle mého nemá seriál chybu. Z hlediska tohoto žánru obsahuje že všeho něco a po celou délku trvání dílu (i celé sériálu) nenudí ale příjemně baví. Postavy jsem si po chvilce oblíbil všechny. Každý je jiný a do celého přiběhu perfektně zapadají, a ty menší postavy originálně děj odlehčují. Líbi se mi také sem tam nějaké scénky, které parodují známe filmy - v podání zaměstnancu Buy more jsou skvělé :-) Seriál zkrátka obsahuje skvělý humor, který je doplněn akčními scénami a tím pádem jde ruku v ruce s celkovou skvělou zábavou. Dále atraktivní dámské herecké obsazení a skvělé narážky na plno jiných věci, se kterými je průměrný divák také dobře obeznámen ( počitačové hry a jíž zmíněné parodie na známe filmové scény). Teď mě čeká 3. série a pokud nebude mít klesajíci tendenci tak budu muset zvednout na plný počet. ()

BMAJTZ

Připouštím, že jsem neviděl dostatek dílů nato, abych objektivně hodnotil, ale i okolo těch 10-15ti dílů (v průběhu všech sérií) si dokážu udělat představu o celkovém looku. Já teda nevím proč má tenhle seriál takovéhle hodnocení, pro mě je to vyloženě podprůměrný kousek, který je příběhově natolik naivní, že se mi ned tím nechce ztrácet čas. Nemám rád tyhle hraně hloupé seriály bez špetky reálnosti, jsem hodně tolerantní a jsem ochoten přiznat svět pný zombíků, ala Walkind Dead, ale vadí mi seriály, které se tváří naprosto vážně a jinak je to stupidita na entou. Nevím co si o tonmhle myslet, o "špionech" to je i není, o vztazích je to stoprocentně, o naprosto debilních dialozích a příběhu jak z mateřeké školky to je na tuty. Dokážu pochopit lidi co na to koukají, když příjdou z práce, vypnou mozek a nepřemýšlí nad dějen, budiž, ale jak tahle zvrácenost může být poměrně vysoko v oblíběnosti na CSFD mi je záhadou. Na konec bych se vyjádřil k postavám, pro mě hodně nesympatičtí, samotný Chuck je debílek, jeho nejlepší kamarád Morgan dvojnásobný debílek, Sarah je sice kočka, ale celé to špionství ji uvěří maximálně pětileté dítě (a to k tažení děje fakt nestačí) a jediný John předvádí jakž takž vážnou tvář (vlastně nevážnou, ale je jedinou postavou kvůli které bych na to byl schopen koukat, takový tragikomický hrdina by si zasloužil větší prostor minimálně na poli komedie), i když i tak je to hrůza. Namítejte si co chcete, říkejte si, že se tenhle seriál opravdu vážně nebere a on se vážně opravdu nebere, ale celkový vzhled je ukázkou naprosté amaterštiny, u které nevím jestli se smát nebo brečet. Jediné využití těchto minut shledávám pouze jako kulisy u domácích činností, kde nijak neruší a když se na to nekoukáte, stejně nepříjdete o nic závratného. Mimochodem z 90% zaměření na vztahy mezi hrdiny je mi fakt blivno. ()

Angus

I když jsem tento seriál viděl celý asi dvakrát, nemůžu se ho furt nabažit. Můžete vidět smíchání akčních scén s výstižnou hudbou ale taky scény z buymore, kde Jeff a Lester zase něco vymýšlejí. Prostě není co dodat, mohl bych se na to dívat furt dokola :-). ()

medlo

Úplne smiešny seriál. Jediné, čo je na ňom dobré, sú hlavné hrdinky. Tie sú fakt krásne, ale ani ony nezachránia seriál ako celok. Už len hlavná zápletka je smiešna. A Chuck v každom diely narazí úplnou náhodou na nejakého zlosina. Nechápem ako to tu môže mať taký úspech. ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama