Nová holka

USA, (2011–2018), 53 h 23 min (Minutáž: 20–24 min)

Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield, Hannah Simone, Lamorne Morris, Damon Wayans Jr., Gillian Vigman, Justin Long, Lake Bell, Rachael Harris (více)

Série(7) / Epizody(146)

Nová holka se vyznačuje mladým hereckým obsazením, které přináší nový pohled na přátelství. Jess Day (Zooey Deschanel) potřebuje po těžkém rozchodu nové bydlení. Hledání na internetu ji zavede do skvělého podkrovního bytu… a ke třem nezadaným klukům, které nikdy předtím nepotkala. Nick (Jake Johnson), absolvent právnické fakulty, který se stal barmanem, je nejvíc při zemi… a zároveň nejzarputilejší. Schmidt (Max Greenfield) je hýřivý mladý profesionál, který je pěkně pyšný na své břišní svaly. Winston (Lamorne Morris), je silně soutěživý bývalý sportovec, který neví, co dál. Skupinu doplňuje Jessova nejlepší kamarádka z dětství Cece (Hannah Simone), modelka se zabijáckým mrtvým výrazem. Pětice si uvědomí, že se navzájem potřebují víc, než si mysleli, a nakonec vytvoří půvabně dysfunkční – nebo podivně funkční – rodinu. (Disney+)

embecka

Nie je to ten seriál, ktorý strieľa vtipy ako z guľometu. Napriek tomu môže byť sympatický. Treba sa pripraviť na to, že kým si obľúbite postavy, chvíľku to potrvá. Kým zvládnete prvé tri - štyri časti, budete to chcieť vzdať, ale nerobte to, ono sa to potom fakt oplatí. Táto Zooey je kus krásnej ženy, s celým tým jej funky koloritom, jednoduchou detskosťou a prístupom, že hnusné a zlé je vlastne pozitívne a dobré :) Časom sa usmejete aj nad Schmidtom, ktorému by som v okamihu zmenila meno z tohto nemecky znejúceho paškvila trebárs aj na obyčajného Johna - alebo nie, veď je to proste ten (s)prostoreký Schmidt! Zhrnutie - do popuku nie, ale raňajková úsmevná oddychovka áno. ()

Kimm2

Prvních pár dílů jsem byla ze seriálu dost rozpačitá, protože vtipná stránka seriálu byla spíše trapná. Kvalita seriálu však stoupá s každým dílem a já si na ten podivný humor nakonec nějak zvykla a teď u toho klidně brečím smíchy. Na nové se vždycky těším a je to pro mě taková milá oddechovka. ()

Grizzly

Ze začátku to nestálo za moc, ale stává se to lepší a lepší. Postavy jsou sympatičtější a vtipy vtipnější. Dávám tomu šanci dál. ()

nessbeal

Po prvej serii hodnotim dost pozitivne, hercov som si oblubil, Cece je nenormalne sexy, Jess je crazy. Musim sa priznat nevidel som ziadny film/serial predtym s Zooey ale toto boduje u mna! Skvela oddychovka, casti su 20minutove nie 30 ako sa uvadza tu. Takze netreba sa bat skusit! ()

melloun

Je těžké hodnotit lépe, když je mi hlavní postava tak nesympatická. Ačkoliv mám Zooey Deschanel docela rád, zde mi přijde otravná a nezábavná. Začátek je hodně divný a vtipy nepřirozené. Po pár dílech se sice dostavuje jisté zlepšení, ale smutnou pravdou je, že se seriál nestává o moc vtipnějším, ale pouze se povede omezit ty největší podivnosti. Zlom nastává s častějším využiváním Cece a rozvíjením jejího vztahu se Schmidtem, který jako jediný z hlavních protagonistů prochází alespoň nějakou proměnou a není po celou dobu zaškatulkován v jedné "pozici". ()

Móó

Přiznávám, že nebýt Zooey Deschanel, tak jsem to možná po prvním dílu vzdala. Časem mi ale tahle partička přirostla k srdci a bavím se. ()

noelcoward73

Postupem času jsem musel zvýšit na nejvyšší hodnocení. Každý díl má něco do sebe a přináší spoustu dobrých vtipů, jak slovních, tak i situačních. Přijde mi, že se vtipné momenty postupně zvyšují. Opravdu velmi povedený sitcom (které většinou cíleně nevyhledávám). ()

Loooki

Zooey Deschanel vďakabohu zachraňuje v danom seriály všetko čo sa dá :) UPDATE SPOILER(SEASON 5): Keď v 5 sérii Zooey Deschanel neúčinkuje v seriály, ale je "nahradená" Megan Foxovou (ktorá je náhodou skvelo napísaná a zahraná). Vidieť, že group by to zvládla aj bez Jess, ale som rád, že sa vrátila. Hodnotené po V.sérii. ()

WillyMarks

Tak je ze mne pravidelný divák,,něčím si mě tento seriál získal - nevím jestli je to některými opravdu vtipnými momenty či stále furt a tou samou krásnou Zooey, ale získal....teda až na toho blba Schmidta..toho prostě nemůžu vystát...blbej herec nebo postava? ...jinak celkově se lepší z 60% na 68% :D uvidíme v závěru první série ()

bagetka007

Celé mi to přijde o ničem, Zooey jsem v "500 Days of Summer" neměla ráda (resp. se mi nelíbil celý film), ale chtěla jsem ji dát šanci. Zbytečně. Kluci taky stojí za houby, já vám nevím. Pokud to má být komedie, tak je to hodně podprůměrné. Jess, kterou Zooey hraje, je až moc divná a mimo, a to myslím tím stylem, že to není ani roztomilé, ani vtipné. Prostě nudné a trapné. A to přirovnání s Friends, které jsem zaslechla v jedné talk show, by nemohlo být víc mimo. Včerejší (15. díl) byl naprosto nejtřeskutější ze všech. Fakt nevím, proč se na to ještě koukám. ()

kerkulka

První série úžasná, druhá už dost kulhá a třetí vůbec nestojí za řeč, dokoukat jsem to nemohla... Ze super seriálu s potenciálem udělali naprostej kanál. Dávám tak střední cestu za 3 hvězdy, ovšem jednotlivé série a epizody se opravdu rovnat a dělit stejným metrem nemohou... ()

Olík

I když tomu zdejší nadprůměrné hodnocení (70% z době psaní mého komentáře) úplně ne nasvědčuje, za mne skrytá perla mezi televizními seriály, co se týče komediálního žánru. Tohle jsou jiní přátelé než Přátelé. Stačí vydržet rozpačitý rozjezd, skousnout odchod (který je ku prospěchu věci) a následný krátký návrat postavy hrané Damonem Wayansem Jr., postupně se naladit na specificky ztřeštěnou vlnu a BINGO, na své kartě jste složili taženou kombinaci. ()

anaon

Pilot se mi hodně líbil, jen zatím moc nevím, co si myslet o tom mužském triu. Snad se jejich postavy v příštích dílech více vykreslí. Jinak Zooey super a palec nahoru i pro její kamarádku modelku. ()

Ká$aM.D

Je strašná škoda, že se první díly moc nevydařily a naukázaly, jak tenhle seriál ve skutečnosti může být vtipnej. Zhlídnul jsem první 3 díly a téměř vůbec mě tenhle seriál nezaujal. Píšu "téměř" hlavně proto, že výběr hlavních postav se povedl a i přestože děj byl dost fádní a bez vtipu, stále jsem doufal, že z toho něco bude. ...A nakonec se stal zázrak, kdy jsem si pustil 4. a 5. díl, a byla by velká chyba, kdybych s tímhle seriálem skončil po prvních třech dílech. Od té doby se úroveň seriálu zvýšila snad o 200% a teď patří mezi mé nejoblíbenější seriály! ()

Jajar

Takovou ultimátní porci divností jinde asi nenajdete. New Girl mě ale fakt baví a naštěstí v tom nejsem sám. ()