Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Kopik

Za prvních pět sérií plnej počet, po odchodu Codyho už to bohužel nebylo ono a za poslední série bych dal max. dvě hvězdičky. Po dlouhé době potom zase výborný díl 7x18 a návrat Codyho (viděno naposledy komplet v roce 2009). ()

Petroff

Rozhodně nejlepší z celýho seriálu je jeho znělka... a i ta má určitě nějaký podprahový výchovný poselství... hodně dobrý komentář: Boogeyman. Jo, a Koudy je debil a nikdy mě nebavil... ()

Pirabin odpad!

Nesnáším tenhle seriál. Každej díl je úplně stejnej. Dítě něco provede, rodiče ho seřvou, dítě uzná chybu a pak se všichni obejmou. Není to krásné? Ne není. ()

easaque

nostalgické +3* další americký sitcom, který mě doprovázel v mládí. Tento je typický rodinný, takže není důvod ho zakazovat dětem. Vcelku je i poučný a členy rozvětvené rodinky si může oblíbit kdokoliv z každé generace. Prostě lepší průměr a snad si najde místo i v dnešní době. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

MartinNDL

Na tomhle seriálu jsem vyrůstal. S odstupem času, větším a ochlupenějším přirozením si uvědomíte neskutečně otravný moralizování a dušinovost. Vyhýbání se sexu je spíš úsměvný. ()

rakovnik

Celkem vtipný seriál, který při své délce ztrácí dech až poměrně pozdě. Problémy hlavních protagonistů jsou ale pro nás někdy až příliš "americké" (tzn. mně připadaly někdy hloupé). Kvalita seriálu ovšem časem znatelně poklesla a nezachránil to ani pokus o oživení klasickým klišodním způsobem - narozením (příšerně nadabovaného) děťátka. ()

Marqta

Asi hodně záleží na tom- jakej díl člověk chytne, protože někdy jsem se smála a jindy jsem to ani nemohla dokoukat jak to bylo hloupý. ()

Vyhy

Nedávno jsem si dal celý seriál znovu, přeci jen v mládí jsem Carol s Frankem a jejich rodinkou celkem žral. Když shrnu všechny epizody najednou, tak je to pohodový a příjemný rodinný seriál, který si na nic nehraje. Je v tom až moc nápadně vidět ponaučení, které v minulosti fungovalo, pro dnešního diváka je žel trochu naivní a nechtěné. Jako u všech sitcomů, některé díly slabší, jiné fakt povedené. Co jediné mi asi vadilo, tak finální díl, který mohl trochu víc hrát na city a pořádně se s námi rozloučit (možná nechtěli skončit sedmičkou, nevím). Následně zmizelo v průběhu let pár postav, a až na Codyho, jehož odchod v příběhu alespoň nějak vysvětlili, jejich odchody nezmínili a vypadalo to doopravdy divně. ()

vydumnica

Kedysi som tento seriál mala veľmi rada. Všetky postavy boli tak charakterovo odlišné, že boli priam ideálne. Asi najradšej som mala malú trošku drzú Al Lambert a páčil sa mi hlas Lucky Vondráčkovej. Skutočný Port Washington vo Wisconsine som počas svojho ročného au-pair pobytu (práve vo Wisconsine) navštívila, akurát že seriál sa tam vôbec nenakrúcal, len akože odohrával. Frank & Carol sú jedným z mojich najobľúbenejších TV manželských párov. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard