Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

sidzej

Najobľúbenejší komediálny seriál môjho detstva s vynikajúcim českým dabingom. Toto je pre mňa seriálová klasika. Cody a Dejna rulez a narozdiel od ostatných mne to moralizovanie nielen že nevadilo, ale práve naopak robilo ten seriál výnimočnejším a hodnotnejším v porovnaní s konkurenciou. Forever in my heart. Hodnotenie je za prvých 5 sérii, výletom do Disneyworldu a odchodom Kouďáka sa to malo radšej skončiť. P.S: Helena Friedrichová vie dobre dabovať ale do spevu by sa púšťať radšej nemala :-) ()

PauloZ

Ve své době bezkonkurenčně to nejlepší co mohl divák vidět a pro mě jeden z nejlepších komediálních seriálů všech dob! Je fakt, že ke konci, kde už nebyl Coudy to šlo s úrovní níž, ale i tak za 5*. Já jsem na tom prostě vyrostl :) ()

ConanVJ

Tenhle seriál jsem kdysi hodně žral. Nedávno jsem viděl nějakej díl a už mě to moc nebavilo. Určitě je to vtipnej seriál plnej parádních hlášek, hlavně od Sashy Mitchella, ale když pak v seriálu neni, už mě to tolik nebavilo. Z nostalgie a díky Mitchellovi dávám 50% :) ()

EastWicka

"Dejna, Dejna, Dejna, kouká vočima svejma..." Styděla bych se nedat aspoň ty 4 čistě prostoduché hvězdičeky za léta čisté a prostoduché zábavy, kterou jsem si s touhle rodinkou a přilehlým Koudym užila. "Tý jo, ukradli McDonalda?!" A - ach Bože, visel tenkrát opravdu ségře na zdi plakát New Kids on the Block? ()

zdepapepa

S tímto seriálem jsem vyrostl. Staci Keanan je pořád kočka, Dana Foster má stále sarkasmus ostrý jako břitva a Kouďák doteď hraje nejlepší blues. Kvalistní rodinný sitcom ze staré školy se vším dobrý i špatným, co k tomu patří. ()

ladko

Vtipný sitcom, ale vždy len prvých asi 15 minút z každej časti. Vtedy to treba vypnúť, lebo nastáva také nechutné a trápne moralizovanie, že je z toho človeku zle. ()

Krt.Ek

Jeden z nejlepších sitcomů. Škoda jen toho moralizování, ale to by nebyli Američané, kdyby si nenašli prostor pro výchovu dětí. I v jiných amerických komediálních seriálech kde vystupují dětí se hodně vychovává a moralizuje. Tenhle je sice s tím moralizováním nejvíc trapný, ale na druhé straně nejvtipnější. 80% ()

VojinRyan

Na tomto seriáli spolu z Friends som vyrastal. Príbeh o dvoch rozdielnych rodinách, ktorých rodičia sa dali dokopya žijú pod jednou strechou. A postupom času sa z nich stáva jedná veľká šťastná rodina. Ten seriál vydržal viac ako 160 častí, čo je úctihodná veľkosť. A neskutočný Coudi. ()

Defaultovna

Haters gonna hate, ale ja som si to ako 25ročná celé pozrela znovu (nezamestnanosť neprospieva mojim voľnočasovým aktivitám) a nevedela som presne určiť, čo ma serie viac. Ako áno, je to sitcom, a ešte k tomu rodinný, čiže nad nejakou za vlasy pritiahnutou absurditkou typu "Codyho trafí trikrát za epizódu blesk a podobne" treba prižmúriť oči. Ale po pár dieloch som sa pristihla pri tom, že v situácii, kedy boli rozhádané dve strany, sa mi vždy videlo, že v práve je tá druhá. Ako napríklad, keď hysterická matka v štvrtej sérii otehotnela a urážala sa, že jej šesť ratolestí, rozmiestnených do klietok po troch, reagovalo pohoršene. No a potom také tie nezrovnalosti, ktoré uškodili celému seriálu z hľadiska akej-takej dôveryhodnosti - medzi piatou a šiestou sériou Lily zostarla z 0 na roky 4 (kdesi to tam bolo spomenuté), ale takému JT-mu ostalo stále nekonečných 19, a ešte mal aj tú drzosť si priviesť do izby frajerku. V 19-tich. Lol. Okej. Dosť bolo nadávania, zopár hlášok mi v pamäti ostalo, najmä z prvých sérii, a tie si asi z toho celého aj vezmem. Inak len podpriemerná pseudozábava pripomínajúca detstvo v 90's. ()

Adman

Velmi kvalitní seriál, odehrávající se na relativně neuvěřitelně malinkatém prostoru (v jendom domě). Je plný vtipu, smíchu, gegů, které jsou nezapomenutelné. ()

Paxxx.cz

Perfektní sitcom pro celou rodinu, který mám hodně rád i dnes. Měl jsem v oblibě prakticky celou tuto rodinku, ale jednozačně nejlepší je Cody. Seriál při jehož sledování se hlavně pobavíte, ale i někdy poučíte. Od doby co kvůli prolémům v osobním životě odešel ze seriálu Codeman šla úrověň docela dost dolů, takže těm hercům co se tuhle postavu snažili nahradit jsem jejich úkol rozhodně nezáviděl...9/10. ()

Vxxx

Skvělý :) Zažene nudu, zlepší náladu, navodí atmosféru! Prostě skvělý :) Jen ty konce bych trošku odstřihla.. Díly které nutí člověka říct "ooooo" a vytvořit sladký výraz na tváři jsou mé nejneoblíbenější :D 5* ()

Džejkop

Kdo by tohle neznal, ani se mi nechce věřit tomu, že je někdo takový, kdo neviděl ani jeden díl. Podle mě to je jeden z nejpopulárnějších seriálů všech dob. Postavy jako Frank, Carol, Dana, J. T., Karen, Mark, AL, Brendan a hlavně pak Cody(jehož vtip a smích jsou skoro legendární). Dvě rozpadlé rodiny, které se spojily v jednu. Díky tomu vzniká cleá řad humorných situací. Při některých jsem se popadal za břuch. Slabinou je, že seriál s přibívajícími díly znančně ztrácel tempo. Jakmile odešel Cody, ztratilo to šmrnc a kouzlo. ()

Laxik

Možná to lze nemilovat, rozhodně to ale nejde nesnášet. I když to jeden čas mleli v telce pořád dokola. Postavy jsem si oblíbil a vtipům se směju, tak co řešit? ... Po odchodu Kouďáka to sice slábne, ale i tak to jsou poctivé čtyři hvězdy. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard