Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

disstanda odpad!

Absolutně nechápu hodnocení tohohle seriálu. Většina uživatelů zde dává 4-5 hvězd, což je naprosto mimo. Seriál je pubertální slátanina točená v poklusu s herci natolik přehrávajícími, že to ani není vtipné. Akční zápletky jsou tragické a průhledné, ty "geekovské" kecy jsou narozdíl od BigBangTheory naprosto slaboduché. Dal jsem 5 dílů a mám dost. Seriál si "Odpad" hodnocení nezaslouží, je na 1-2 hvězdy, ale pokud toto hodnocení sníží celkový rank seriálu a nebude jím ztrácet čas další divák, tak za to stojí.. ()

sako44

Můj nejlepší seriál, na tom nic nezmění ani ten konec, který snad nikdy nerozdýcham, pokud nebude ještě nějaké dovysvětlení, ale jinak opravdu neskutečné, skvěle vybrané osazenstvo do svých rolí, hlavní zápletka CHUCK AND SARAH, dále drsňák CASEY, můj nejoblíbenější MORGAN a to co předvádělí JEFFSTER, když jsem ji viděl spolu, tak jsem se smál snad pokaždý. Tento seriál mi přirostl k srdci jako žádný jiný. Budeš mi chybět CHUCKU….. ()

Adhemar

Svým způsobem velmi podobný všem ostatním moderním seriálům - obsadit "blbečka", "kočku" a nějakého toho drsňáka a lidi se už chytí... Ale přesto všechno je námětem originální a jeho humor mě chytl. Proto 80% ()

plsek45

Je to perfektní komedie o špionech na odreagování . V hlavní roli IT specialista kterému se do mozku nahraje superpočítač aniž by to sám chtěl a tak ho začne vláda chránit . Chuk skazí vše na co příjde ale nakonec to vše vždy napraví. U seriálu se perfektně pobavíte a odreagujete . Sice jsou díly trochu monotematické ale na kouzle neztrácí.Nejvtipnější a nejuhozenější scény jsou vždy s Jefem . Určitě se u seriálu se pobavíte . Ten seriál má prostě vše co má perfektní seriál mít . Zkrátka jedním slovem je to .DOKONALÉ . Takže přeji příjemnou zábavu;) ()

movie.man

je pravda, že se to hodně lidem líbit nemusí, ale mě to zaujalo, mám chucka na DVD a nemůžu se ho nabažit. Podle mě je to jeden z nejlepších seriálů posledních let. ()

YvLeZa

Chuck je skvělý seriál, který mě zaujal hned prvním dílem. Myslím si, že měl skončit 4. sérií, protože úplný konec celého seriálu je ten nejhorší, jaký tvůrci mohli udělat. Otevřený konec je u tohoto seriálu tou největší chybou, dokonce i větší, než když Morgan dostal Intersect. Ale i tak to je můj nejoblíbenější seriál, protože má v sobě romantiku, akci a komedii zároveň. I když se mi nelíbil úplný konec musím Chuckovi dát pět hvězd. ()

Jean_Calid

Původně jsem měl v úmyslu dát lepší hodnocení. Ale... Chuck mi po dvou seriích přijde jako idiot. Ano, idiot s intersectem v hlavě, který je v jednu chvíli Jamesem Bondem a v druhé chvíli opět nelogicky uvažující šíleně vážně se tvářícím blbcem.Ze začátku to bylo zábavné, ale časem se to stalo únavné. ()

mad.dog

Každá sezóna tohoto seriálu je jiná. Každá má své kouzlo a je vidět jak se Chuck vyvíjí. Musím pochválit Zacha Leviho, je to jeden z nejlepších herců mladší generace a má před sebou velice zářivou budoucnost. Adam Baldwin je zas nejlepší bručoun, jakého jsem viděl. Komedie je tu pěkně prokládaná s akcí a romantikou. Prostě jeden z nejlepších seriálů posledních let. Team Bartowski forever! ()

vmiracle

ani uz nevim co se delo v prvni serii, kazdopadne serial jsem mela moc rada! myslim,ze me taky nejdriv nezaujal jak ho davali v televizi, ale pak se to nejak zlomilo a najednou se tam zacalo i neco dit a pak uz jsem to tyden co tyden sledovala dokud serial neskoncil... nemuzu hodnotit prvni serii, ale vim ze ty dalsi jsou super :)) ()

saidlik

Výborný seriál, skvělé obsazení i svěží nápady. O to víc zamrzí, že poslední sezónu a půl bylo na Chuckovi až příliš vidět šetření. ()

sabotage22

Po pozretí všetkých sérií musím povedať, že som sa nesmierne bavil. Spočiatku som bol skeptický voči 40 minútovým epizódam komediálneho seriálu, no prišiel som tomu na chuť. Seriál má spád a aj zaujímavý príbeh. Yvonne Strahovski samozrejme nemohla inak iba pomôcť môjmu hodnoteniu. Humorom a vtipnými postavami dej len prekypuje vďaka nenútenosti humoru zasadeného do súčasného prostredia. Seriál už skončil, čo trocha zamrzí, no myslím, že v najlepšom treba prestať a nemyslím si, že by pri ďalšej sérii už bolo čo nové a zaujímavé vymyslieť. ()

Dann99

Aký lepší seriál si po práci môžte pozrieť? Tak zopár by sa našlo,ale tento tiež kvalitkou nezaostáva.Človek sa zabaví a popri tom aj celkom pekné ženy uvidí,keď už nič iné.U mňa za 5* nech je sranda. ()

mahu22

Dlouho jsem se nezasmál, jako právě u tohoto seriálů. Skvělá akční podívaná, která pobaví. Příznivci Dextera si přijdou na své. ()

DonTettino

Rozhodne jeden z najlepších serílov, ktorý som videl. Zábavný, akčný, postavy, ktoré v ňom vystupujú si človek proste zamiluje. Je pravda, že sci-fi občas až trochu moc preháňa, ale to je zanedbateľné v porovnaní s vošetkým ostatným, čo v seriály je. Rozhodne ***** ()

reza1

Hodnotím po shlédnutí všech sérií (2x). Vtiný a pro mě poutavý seriál s krásnou Yvonn. Mám rád tyto divácky nenáročné seriály, člověk u nich nemusí přemýšlet, dobře se pobaví a těší se na další díl. Jediné, co můžu vytknout je délka jednoho dílu - velký žrout času :). Seriál, díky často opakující se struktuře děje, 4+, s Yvonne za 5. ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama