Reklama

Reklama

iZombie

(seriál)
  • Austrálie iZombie
Trailer
USA, (2015–2019), 49 h 50 min (Minutáž: 41–43 min)

Hudba:

Josh Kramon

Hrají:

Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Molly Hagan, Nick Purcha, David Anders, Bryce Hodgson, Robert Buckley, Nora Dunn, Jenna Berman, Elysia Rotaru (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(71)

Studentka medicíny, ze které se stává zombie, se snaží uchovat si svou lidskost tím, že jí mozky v márnici. Zjišťuje také, že má zvláštní nové nadání k řešení zločinů. (Netflix)

Videa (59)

Trailer

Recenze (110)

Leeslie 

všechny recenze uživatele

Absurdní a bizarní. Tohle si musí říct každý člověk po shlédnutí pilotního dílu. "Studentka, co se změní v zombie a jí mozky mrtvol, díky kterým má vize a pomáhá tím šetřit policejní případy." No vážně, jak stupidně to zní? Když ovšem překonáte počáteční antipatie k tomuto podivnému ústřednímu tématu, tak je seriál celkem milá inteligentní kriminálka pro starší diváky CW, ne nepodobná Veronice Marsové (vždyť to má na starosti také Rob Thomas) a ve výsledku i ta hlavní dějová šablona, která vám ze začátku připadá tak připálená, je vlastně celkem originální. Můj názor? Jděte do toho, překonejte počáteční nevoli z ústředního nápadu a přestaňte smutnit po Veronice Mars, Liv je totiž fajn náhrada... DODATEK: Nutno podotknout, že seriál je díl od dílu lepší... Stává se z něj moje guilty pleasure, zvedám na 5*... ()

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Veronica Mars je jenom jedna, přesto na ni iZombie dává vzpomenout, rukopis jejího tvůrce Roba Thomase se totiž nezapře. I tady je hlavní hrdinka sympatická blondýnka s břitkým jazýčkem a hromadou problémů, která řeší detektivní případy, akorát je navíc.... zombie. Tenhle seriál za VM v podstatě ve všem zaostává, ale nijak mi to nevadí, pořád je to fajn oddychová podívaná, hrdě přiznávající svůj guilty pleasure status, a Rose McIver je strašně fajn holka, která si očividně vychutnává všechny herecké výzvy (především pak ty komediální), které role Liv Moore (get it?) skýtá. 1. série - 70%, 2. série - 75% ()

Reklama

geklon 

všechny recenze uživatele

Já teda čumím. Veronica Mars je oproti týhle vatě o dost menší spatlanina, ale že bych na to pěl ódy, to teda nene. Tady je základem komiks...tak jak to posledních pár sezón je momentálně u vyčpělejch 8+ béček v kurzu. Ale to ještě neznamená, že to bude fungovat. Pro 10 letý línoprdelce asi fajn zábava v pauze mezi Narutem a Flashem, ale já na tohle...jak by měl říci kdokoliv starší 13 let, nemám čas. ()

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Tahle sarkastická zombie Liv mi sedla mnohem víc než potácející se zombíci v obvyklém americkém ztvárnění. Bledost a bílé vlasy jsou skvělý nápad, čím zombie odlišit od obyčejných smrtelníků, a navíc velmi dobrý humor a flashkbacky z mozku obětí dělají z tohohle seriálu něco, čím se liší od jiných zombie seriálů. Povedlo se i herecké obsazení: Liv, patolog Ravi i ten detektiv, který Liv drží při zemi - paráda. Co mi tak úplně nesedlo je jedna z hlavních postav - Major. Je možné, aby chlap byl tak tupý, nechápající a naivní? Zhlédnuta první a druhá série a druhá je snad ještě lepší. ()

Sunny.69 

všechny recenze uživatele

"O zombici, která řeší záhady." // Myslím, že tímhle popisem to bylo naprosto vystihnuto... A vlastně.. Na tom není vůbec nic špatnýho a o tom to vážně je. Je to příjemná oddechnovka, nic co by vás vtáhlo a připoutalo k sedačce a donutilo to sledovat, ale na druhou stranu je to příjemná kulisa a dá se to sledovat, i když Vám nějaké díly utečou. Nápad to má dobrý, postavy sympatické a celkově to na mě dělá příjemný dojem. ()

Galerie (680)

Zajímavosti (16)

  • Herec Bradley James (postava hudebníka a zombie Lowella Traceyho) prozradil, že původně byla jeho role pouze epizodní, jeho postava se měla objevit jen v jednom dílu. Jenomže svým hereckým výkonem tak zaujal, že se tvůrci rozhodli jeho roli rozšířit o další dějové linky, a tak si zahrál celkem v šesti dílech první série. Jeho postava se tak stala hlavní mužskou postavou a dostala se do popředí mimo původní plán a získal si u diváků velkou popularitu. Ze seriálu však nečekaně po natáčení první série i přes protesty fanoušků odešel, kvůli další nasmlouvané práci. Poté hodně diváků přestalo úspěšný seriál sledovat, jelikož prý bez herce Bradleyho Jamese a jeho postavy to už nebylo zdaleka takové jako předtím. (Lynette)
  • Herec Bradley James z tohoto seriálu dobrovolně odešel koncem roku 2014, z kanadského Vancouveru se přesunul již v únoru 2015 do Toronta (taktéž v Kanadě) a začal hrát hlavní roli v jiném úspěšném seriálu Satan přichází (od r. 2016). (Lynette)
  • Herec Bradley James si velmi pochvaloval spolupráci s hereckou kolegyní Rose McIver (postava Olive "Liv" Morre, studentka medicíny) , o které prohlásil, že je velmi velkorysá (což je u hereček docela prý neobvyklé) a kromě toho také zábavná a má velkou schopnost improvizace, kterou často během natáčení využívala. (Lynette)

Související novinky

Kdo se vydá na Krypton?

Kdo se vydá na Krypton?

04.09.2016

Celovečeráky od DC teď možná trochu zaostávají za těmi od Marvelu, na malé obrazovce je ale situace opačná. Marvelu se daří jen u Netflixu a s Agent Carter a Agents of S.H.I.E.L.D zásadní úspěchy… (více)

Constantine definitivně končí

Constantine definitivně končí

08.06.2015

Americké televize zruší každý rok řadu seriálů, které si nenajdou fanouškovskou základnu. Obvykle jde o zcela originální projekty, o to podivnější je tedy osud seriálového Constantinea. Momentálně na… (více)

Televizi zatopí Lucifer

Televizi zatopí Lucifer

03.03.2015

Arrow, The Flash, Gotham, iZombie, Supergirl, Krypton, Titans... a teď Lucifer. Vydavatelství DC Comics možná prohrává bitvu o velké plátno, rozhodně vládne ale v televizi, kde se vysílá nebo chystá… (více)

Reklama

Reklama