iZombie (TV seriál)

Komedie / Krimi / Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2015 - 2019, 44 h 14 min (Minutáž: 42 min)

Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Molly Hagan, Nick Purcha, David Anders, Robert Buckley, Nora Dunn, Jenna Berman, Elysia Rotaru, Chad Rook, Summer Bishil, Sean Owen Roberts, Bradley James, Aly Michalka, Rob Carpenter, Daran Norris, Christopher Russell, Jared Ager-Foster, Aaron Douglas, Elise Gatien, Aleks Paunovic, Garfield Wilson, Carolyn Adair, Ted Cole, Allyson Grant, Joel Montgrand, Primo Allon, Byron Noble, Todd Thomson, Eva Day, Aaron Hutchinson, Manny Jacinto, Trish Allen, Aubrey Arnason, Jesse Reid, Jason Edward Coleman, Tom Pickett, Osmond L. Bramble, Kwesi Ameyaw, Chris Shields, Gerardo Barcala, Charles Zuckerman, Noah Beggs, Ryan Hesp, Chad Riley, Andre Tricoteux, Jordan Schartner, Darien Provost, Mik Byskov, Patrick Roccas, Alison Wandzura, Ben Wilkinson, T. Michael Morris, Jason William Day, Brian Markinson, Miriam Flynn, Shaine Jones, David Bloom, Jonathan Whitesell, Brenda Anderson, Daniel Jacobsen, Terence Kelly, Ron Selmour, Carmen Moore, Nneka Croal, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Josh Byer, Marilyn Norry, Jesse Moss, Tim Chiou, Ty Consiglio, Ty Olsson, Hiro Kanagawa, Judy Reyes, Anita Brown, Sarah-Jane Redmond, Chris Burns, Devon Gummersall, Serge Houde, Robert Hansen, Matthew Kevin Anderson, Veena Sood, Ben Cotton, Darren E. Scott, Ryan Hansen, Tasya Teles, Chris Gauthier, Dakota Daulby, Gabrielle Giraud, Ryan Grantham, Fulvio Cecere, Barclay Hope, Teryl Rothery, Sunita Prasad, Tim Budas, Jillian Bach, Brittney Irvin, Erica Cerra, Percy Daggs III, Jennifer Copping, Alistair Abell, Shanae Tomasevich, Steven Weber, Matthew MacCaull, Max Lloyd-Jones, Andrea Brooks, Melinda Page Hamilton, Leah Gibson, Brad Kelly, Bex Taylor-Klaus, Stephanie Bennett, Lexi Ainsworth, Leanne Lapp, Paula Shaw, Paul Anthony, William "Big Sleeps" Stewart, Robert Knepper, Justin Prentice, Marshall Allman, Brendan Meyer, Stephen Boersma, David Starzyk, Ona Grauer, Lucia Walters, Lee Page, Anne Marie DeLuise, Raphael Sbarge, Jessica Harmon, Yani Gellman, Jack Irvine, Anne Openshaw, Ian Reed Kesler, Jerry Trimble, Karin Konoval, Eddie Jemison, Steven Williams, Rick Fox, Françoise Robertson, Jason Antoon, Fiona Gubelmann, Mercy Malick, Brittney Wilson, Kevin McNulty, Natalie Brown, Greg Finley, Brooke Lyons, Jenna Romanin, Fraser Aitcheson, Skyler Day, Anna Galvin, Shannon Chan-Kent, Lindsay Navarro, Ben Lawson, Lee Garlington, Daniella Alonso, Fiona Vroom, Jill Morrison, Shaun Omaid, Nick Hunnings, Kristen Bell, Colin Lawrence, Patrick Gallagher, Jillian Fargey, Laci J Mailey, Michael Kopsa, Bradley Stryker, Enrico Colantoni, Oscar Nuñez, Kacey Rohl, Genevieve Buechner, Aliocha Schneider, Wallace Langham, Ali Liebert, Jessica Lu, Cristina Rosato, Zak Santiago, Chasty Ballesteros, Hayley Marie Norman, Sarah Grey, Alex Barima, Jason Simpson, Andrea Savage, Ken Marino, Warren Belle, Lizzie Boys, Sean Campbell, Chad Krowchuk, Raf Rogers, Paul Lazenby, Keith Dallas, Rob Hayter, Barb Mitchell, Michael Soltis, George Tchortov, Steve Hytner, Trezzo Mahoro, Fred Henderson, Mary Black, Jeremy Jones, Ben Sullivan, Alison Matthews, Jeffrey Vincent Parise, Kathleen Duborg, Billy Wickman, Paul Moniz de Sa, Nathan Mitchell, Nicholas Coombe, Christina Cox, Stephen Huszar, Panou, Farrah Aviva, Mike Dopud, Mark Ghanimé, Michasha Armstrong, Dakota Guppy, Natalie Alyn Lind, Kett Turton, Peter Kelamis, Sally Pressman, Ryan Jefferson Booth, Andrew Caldwell, Anjali Jay, Yolanda Pecoraro, Brenda Crichlow, Shenae Grimes, Kimberley Shoniker, Gordon Michael Woolvett, Michael Antonakos, Alexia Fast, Reagan Pasternak, Niall Matter, Gabe Khouth, Peter New, Ryan McDonell, James Pizzinato, Nelson Wong, Kyle Rideout, Adrian Petriw, Teach Grant, Jason Dohring, Kylee Bush, Daniel Boileau, Robert Ri'chard, Morgan Taylor Campbell, Brendan Fletcher, Catherine Lough Haggquist, Bruce Harwood, Steve Baran, Carrie Anne Fleming, Sean Tyson, Chilton Crane, Danny Dworkis, Sam Vincent, Barbara Pollard, Françoise Yip, Neil Grayston, Catherine Barroll, Noel Johansen, Linda Darlow, Anja Savcic, Levi Meaden, Zack Peladeau, Donna Benedicto, Camille Mitchell, Tanya Champoux, Andrew Tkach, Kelly Konno, Debs Howard, Drew Ray Tanner, Grayson Gabriel, Marci T. House, Alex Duncan, Elizabeth Bowen, Brendon Zub, Giacomo Baessato, Laura Jacobs, Mitchell Kummen, Jake Manley, Robert Zen Humpage, Keith MacKechnie, Samantha Cole, Adam Kaufman, Ty Wood, Jason Schombing, Daniel Bacon, Edwin Perez, Bruce Blain, Haley Strode, Dawnn Lewis, Linda Park, Dan Payne, Jaren Brandt Bartlett, Ava Grace Cooper, Cameron McDonald, Sam Huntington, Ryan Devlin, Gerard Plunkett, Keenan Tracey, Christie Laing, Elfina Luk, Daryl Shuttleworth, Daniel Bonjour, Laura Bilgeri, Adam Greydon Reid, Cameron Forbes, Rachel Bloom, Francis Capra, Melissa O'Neil, Nicholas Carella, Bar Paly, John Bregar, Scott Patey, Izabela Vidovic, Tony Alcantar, Christopher Redman, Adam Tsekhman, Samuel Patrick Chu, James Jordan, Laura Mitchell, Harvey Guillen, Ellen Ewusie, Kat Pasion, Nicole Anthony, Bruce Dawson, Mark Brandon, John Emmet Tracy, Jeff Gladstone, Celina Martin, June B. Wilde, Markian Tarasiuk, Ella Cannon, Vicky Huang

Absurdní a bizarní. Tohle si musí říct každý člověk po shlédnutí pilotního dílu. "Studentka, co se změní v zombie a jí mozky mrtvol, díky kterým má vize a pomáhá tím šetřit policejní případy." No vážně, jak stupidně to zní? Když ovšem překonáte počáteční antipatie k tomuto podivnému ústřednímu tématu, tak je seriál celkem milá inteligentní kriminálka pro starší diváky CW, ne nepodobná Veronice Marsové (vždyť to má na starosti také Rob Thomas) a ve výsledku i ta hlavní dějová šablona, která vám ze začátku připadá tak připálená, je vlastně celkem originální. Můj názor? Jděte do toho, překonejte počáteční nevoli z ústředního nápadu a přestaňte smutnit po Veronice Mars, Liv je totiž fajn náhrada... DODATEK: Nutno podotknout, že seriál je díl od dílu lepší... Stává se z něj moje guilty pleasure, zvedám na 5*...(4.4.2015)

iZombie mě překvapil. Má to skvělé postavy, dějové linky, a zvraty. Rose McIver hraje Liv a její osobnosti v jednotlivých epizodách úžasně, neztratí se i ostatní postavy, jako je komický Ravi (Rahul Kohli), detektiv Babineaux (Malcolm Goodwin), hlavně musím pochválit Davida Anderse jako Blaina, kterého jako záporáka ztvárnil skvěle, a taky se mi fakt líbil vývoj pro postavu Majora (Robert Buckley). A abych nezapomněl, hlavně se mi líbí začátky scén v komiksovém stylu.(23.12.2015)

• Carol Pifková

Whaaaaaaat?! Ste všetci na práškoch alebo tiež požierate mozgy niekoho iného a nechávate sa unášať názorom iných?! Videla som prvé 4 časti a dopozerať tento seriál chce veľkú dávku sebazaprenia. Zamilovaní a šukajúci zombies?! To sa snáď páči iba konšpiračným teoretikom zombofilom?! Zombíci, ktorí rozbiehajú biznis?! J♥be?! Samozrejme aj to je možné, lebo čo my vieme čo bude keď to raz príde ale to ako to tento seriál prezentuje stojí fakt za hovno. Je to lacný shit, že hádam aj v Afrike by to natočili na tej istej úrovni. Málo vtipné, málo akcie málo hocičoho čo by mohlo byť aspoň trošku zaujímavé. Ak to dopozerám a nebodaj sa pustím aj do druhej série tak si dám dáke významné ocenenie. A hlavne, hlavná hrdinka skôr vyzerá ako predávkovaná fetka. Tí čo čítajú moje komentáre, tak sa možno pamätajú na môj komentár k rektálnemu filmu číslo tri. Tam som sa čudovala, že onedlho tu budeme mať zombie bábätká. Vôbec by som sa nečudovala keby v tomto seriáli splodia dákeho malého nemŕtveho škrata.(18.1.2016)

Kupodivu mnohem lepší seriál, než jsem čekala, po prvních asi dvou epizodách mě to bavilo tak normálně, ale ke konci už jsem to žrala. Nápad s tím, že Liv přebírá tendence, vzpomínky a povahové rysy lidí, jejichž mozek sní, je super, protože nám to dává možnost objevovat různé světy a různé lidské typy a slabosti v každém díle. Pokaždé je Liv vlastně někdo jiný. Její boss Ravi je boží :D Parťák detektiv mi ze začátku k srdci nepřirostl, ale nevadí mi. Lowella jim neodpustím, konečně můžu zas někde vidět Bradleyho Jamese a oni mi to takhle zkazí. A naprosto nesnáším Majora, to je tak nudná a nezajímavá postava Celkově ale velmi povedený seriál. Doufám, že druhá řada se povede. Edit: Třetí řada je zatím výborná.(17.6.2015)

• geklon

Já teda čumím. Veronica Mars je oproti týhle vatě o dost menší spatlanina, ale že bych na to pěl ódy, to teda nene. Tady je základem komiks...tak jak to posledních pár sezón je momentálně u vyčpělejch 8+ béček v kurzu. Ale to ještě neznamená, že to bude fungovat. Pro 10 letý línoprdelce asi fajn zábava v pauze mezi Narutem a Flashem, ale já na tohle...jak by měl říci kdokoliv starší 13 let, nemám čas.(28.3.2015)

• - Meno hlavnej hrdinky, Liv Moore, vychádza zo slovného spojenia "Live more", čiže "Viac živá". (mjmartin167)

• - Dej seriálu sa odohráva v americkom meste Seattle. V skutočnosti sa však seriál natáčal v kanadskom Vancouveri. (Marceloo)

• - V prvním díle Liv (Rose McIver) odhalí, že dívka v márnici se jmenuje Stephanie Germanotta, což je pravé jméno zpěvačky Lady Gaga. (LittleMonste)