iZombie (TV seriál)

Komedie / Krimi / Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2015 - 2019, 44 h 14 min (Minutáž: 42 min)

Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Molly Hagan, Nick Purcha, David Anders, Robert Buckley, Nora Dunn, Jenna Berman, Elysia Rotaru, Chad Rook, Summer Bishil, Sean Owen Roberts, Bradley James, Aly Michalka, Rob Carpenter, Daran Norris, Christopher Russell, Jared Ager-Foster, Aaron Douglas, Elise Gatien, Aleks Paunovic, Garfield Wilson, Carolyn Adair, Ted Cole, Allyson Grant, Joel Montgrand, Primo Allon, Byron Noble, Todd Thomson, Eva Day, Aaron Hutchinson, Manny Jacinto, Trish Allen, Aubrey Arnason, Jesse Reid, Jason Edward Coleman, Tom Pickett, Osmond L. Bramble, Kwesi Ameyaw, Chris Shields, Gerardo Barcala, Charles Zuckerman, Noah Beggs, Ryan Hesp, Chad Riley, Andre Tricoteux, Jordan Schartner, Darien Provost, Mik Byskov, Patrick Roccas, Alison Wandzura, Ben Wilkinson, T. Michael Morris, Jason William Day, Brian Markinson, Miriam Flynn, Shaine Jones, David Bloom, Jonathan Whitesell, Brenda Anderson, Daniel Jacobsen, Terence Kelly, Ron Selmour, Carmen Moore, Nneka Croal, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Josh Byer, Marilyn Norry, Jesse Moss, Tim Chiou, Ty Consiglio, Ty Olsson, Hiro Kanagawa, Judy Reyes, Anita Brown, Sarah-Jane Redmond, Chris Burns, Devon Gummersall, Serge Houde, Robert Hansen, Matthew Kevin Anderson, Veena Sood, Ben Cotton, Darren E. Scott, Ryan Hansen, Tasya Teles, Chris Gauthier, Dakota Daulby, Gabrielle Giraud, Ryan Grantham, Fulvio Cecere, Barclay Hope, Teryl Rothery, Sunita Prasad, Tim Budas, Jillian Bach, Brittney Irvin, Erica Cerra, Percy Daggs III, Jennifer Copping, Alistair Abell, Shanae Tomasevich, Steven Weber, Matthew MacCaull, Max Lloyd-Jones, Andrea Brooks, Melinda Page Hamilton, Leah Gibson, Brad Kelly, Bex Taylor-Klaus, Stephanie Bennett, Lexi Ainsworth, Leanne Lapp, Paula Shaw, Paul Anthony, William "Big Sleeps" Stewart, Robert Knepper, Justin Prentice, Marshall Allman, Brendan Meyer, Stephen Boersma, David Starzyk, Ona Grauer, Lucia Walters, Lee Page, Anne Marie DeLuise, Raphael Sbarge, Jessica Harmon, Yani Gellman, Jack Irvine, Anne Openshaw, Ian Reed Kesler, Jerry Trimble, Karin Konoval, Eddie Jemison, Steven Williams, Rick Fox, Françoise Robertson, Jason Antoon, Fiona Gubelmann, Mercy Malick, Brittney Wilson, Kevin McNulty, Natalie Brown, Greg Finley, Brooke Lyons, Jenna Romanin, Fraser Aitcheson, Skyler Day, Anna Galvin, Shannon Chan-Kent, Lindsay Navarro, Ben Lawson, Lee Garlington, Daniella Alonso, Fiona Vroom, Jill Morrison, Shaun Omaid, Nick Hunnings, Kristen Bell, Colin Lawrence, Patrick Gallagher, Jillian Fargey, Laci J Mailey, Michael Kopsa, Bradley Stryker, Enrico Colantoni, Oscar Nuñez, Kacey Rohl, Genevieve Buechner, Aliocha Schneider, Wallace Langham, Ali Liebert, Jessica Lu, Cristina Rosato, Zak Santiago, Chasty Ballesteros, Hayley Marie Norman, Sarah Grey, Alex Barima, Jason Simpson, Andrea Savage, Ken Marino, Warren Belle, Lizzie Boys, Sean Campbell, Chad Krowchuk, Raf Rogers, Paul Lazenby, Keith Dallas, Rob Hayter, Barb Mitchell, Michael Soltis, George Tchortov, Steve Hytner, Trezzo Mahoro, Fred Henderson, Mary Black, Jeremy Jones, Ben Sullivan, Alison Matthews, Jeffrey Vincent Parise, Kathleen Duborg, Billy Wickman, Paul Moniz de Sa, Nathan Mitchell, Nicholas Coombe, Christina Cox, Stephen Huszar, Panou, Farrah Aviva, Mike Dopud, Mark Ghanimé, Michasha Armstrong, Dakota Guppy, Natalie Alyn Lind, Kett Turton, Peter Kelamis, Sally Pressman, Ryan Jefferson Booth, Andrew Caldwell, Anjali Jay, Yolanda Pecoraro, Brenda Crichlow, Shenae Grimes, Kimberley Shoniker, Gordon Michael Woolvett, Michael Antonakos, Alexia Fast, Reagan Pasternak, Niall Matter, Gabe Khouth, Peter New, Ryan McDonell, James Pizzinato, Nelson Wong, Kyle Rideout, Adrian Petriw, Teach Grant, Jason Dohring, Kylee Bush, Daniel Boileau, Robert Ri'chard, Morgan Taylor Campbell, Brendan Fletcher, Catherine Lough Haggquist, Bruce Harwood, Steve Baran, Carrie Anne Fleming, Sean Tyson, Chilton Crane, Danny Dworkis, Sam Vincent, Barbara Pollard, Françoise Yip, Neil Grayston, Catherine Barroll, Noel Johansen, Linda Darlow, Anja Savcic, Levi Meaden, Zack Peladeau, Donna Benedicto, Camille Mitchell, Tanya Champoux, Andrew Tkach, Kelly Konno, Debs Howard, Drew Ray Tanner, Grayson Gabriel, Marci T. House, Alex Duncan, Elizabeth Bowen, Brendon Zub, Giacomo Baessato, Laura Jacobs, Mitchell Kummen, Jake Manley, Robert Zen Humpage, Keith MacKechnie, Samantha Cole, Adam Kaufman, Ty Wood, Jason Schombing, Daniel Bacon, Edwin Perez, Bruce Blain, Haley Strode, Dawnn Lewis, Linda Park, Dan Payne, Jaren Brandt Bartlett, Ava Grace Cooper, Cameron McDonald, Sam Huntington, Ryan Devlin, Gerard Plunkett, Keenan Tracey, Christie Laing, Elfina Luk, Daryl Shuttleworth, Daniel Bonjour, Laura Bilgeri, Adam Greydon Reid, Cameron Forbes, Rachel Bloom, Francis Capra, Melissa O'Neil, Nicholas Carella, Bar Paly, John Bregar, Scott Patey, Izabela Vidovic, Tony Alcantar, Christopher Redman, Adam Tsekhman, Samuel Patrick Chu, James Jordan, Laura Mitchell, Harvey Guillen, Ellen Ewusie, Kat Pasion, Nicole Anthony, Bruce Dawson, Mark Brandon, John Emmet Tracy, Jeff Gladstone, Celina Martin, June B. Wilde, Markian Tarasiuk, Ella Cannon, Vicky Huang, Patrick Keating, Taylor Hastings, Kathryn Kirkpatrick, Dee Jay Jackson, Lucie Guest
  • fmash

Zajímavý nápad s přebíráním prvků identit nebožtíků, ale bylo k tomu zapotřebí konzumovat mozky obětí s tabascem? Nebylo. A nebýt toho, nemusel to být zombie seriál, což by všemu jen prospělo. Uměle naroubované téma, slepenec detektivky, komedie, hororu, pokusu o naivní popart, ve výsledku nuda. K tomu druhotná dějová linka s rodícím se velkým padouchem, přičemž hrozivá konspirace jinak lehkému epizodickému seriálu v mých očích hrubě škodí. Zvládnul jsem asi pět dílů první série, k dalším mě nedotáhne ani pár volů. Kdo chce lehkou a sympatickou morbidnost, měl by sáhnout po Pushing daisies. 2 ½.(7.6.2016)

IZombie je pohodový epizodický seriál. Což je smůla detektivek je v poslední době až příliš. To je asi jediný zápor spolu s tím že to produkuje stanice Cw. Seriál ale překvapí občasnou zombie brutalitou, opravdových zombíků ale v seriálu je žalostně málo. Postavy jsou dobře napsané, nejlépe to samozřejmě hraje Rose McIver, ale ani ostatní (Ravi a Major) nejsou pozadu. Ke konci série je scénář nejlepší s Majorem, který ikdyž má stupidní jméno, tak se s radostí dere do akce. Záporák Blaine je chytrý a rafinovaný, tak se mi to líbí. S1 - 80% Druhá série se o dost zlepšila, sice jsou to pořád stejné jednoepizodovky, ale dali dovnitř více příběhových linií jako Major a Chaos Killer, Mr. Boss a Blaine. Je tam více humoru, což je jedině dobře. Vaughn Du Clark byl perfektní záporák, místy až šílený, a hlavně skvěle zahraný. Všechny postavy se o hodně prohloubili obzvlášť Blaine a Major. A dechberoucí finále, co víc si přát. S2 - 85%(17.9.2016)

Seriál s jemnými úpravami kopíruje Pushing Daisies,přesto mi přijde,že má požadovanou úroveň.Začal jsem se na něj dívat proto,abych se pobavil a nemusel si u něj pokládat hlubokomyslné existenciální otázky a světe div se,povedlo se.Dostal jsem dobře fungující pohodovou záležitost,která mě dokáže rozesmát,takže jsem téměř naprosto spokojený.Když porovnám,co jsem očekával a co jsem dostal,měl bych dát plný počet*,ale jednu strhávám za nepůvodní námět a za postavu Majora Lilywhitea,která mi spolu se svým představitelem způsobuje lehký nervový tik.Postavou,která mě naopak v seriálu potěšila,je rozhodně Mr.Boss,ten je bezchybný.(29.7.2016)

Nemrtvá (či neživá?) "Veronica Mars", co ráda hraje "Pushing Daisies" a má problémy jako "Dead like me"... a tak se rozhodne býti jako "Chuck" - aneb originální směsice fantasy/krimi/komedie, která se snaží svést na populární (?) zombíkovské vlně.... Tak či tak je to skvělá oddychovka se sympatickými herci.... a jako bonus je tu (na chvíli) Bradley James!!!(9.8.2015)

Tak pilot se nadmíru vyvedl. Liv je velmi sympatická a vypadá moc hezky, děj mi taky sedl a ostatní díly si drží také vysokou laťku. Největší problém byl s čtením titulků. Zde se mluví dost rychle a složitější angličtinou, takže kvůli tomu mě to moc nebavilo a nerad jsem se pouštěl do dalších dílů. Proto mi trvalo rok a půl se na všech třináct dílů podívat. :D(21.3.2015)

• - Meno hlavnej hrdinky, Liv Moore, vychádza zo slovného spojenia "Live more", čiže "Viac živá". (mjmartin167)

• - V komixu, který byl předlohou pro seriál, se Liv Moore (Rose McIver) jmenuje Gwen Dylan. (FaithZombie)

• - Dej seriálu sa odohráva v americkom meste Seattle. V skutočnosti sa však seriál natáčal v kanadskom Vancouveri. (Marceloo)