Mistři hrůzy

• Česko Mistři hororu (více)
USA, (2005–2007), 25 h 31 min (Minutáž: 51–87 min)

Tvůrci:

Mick Garris

Předloha:

Richard Matheson (kniha), H.P. Lovecraft (kniha) (více)

Fairuza Balk, Angela Bettis, Ron Perlman, Júki Kudó, Billy Drago, Michael Moriarty, Jay Brazeau, Brendan Fletcher, Marcia Bennett, Nicholas Racz, David Nykl (více)

Série(2) / Epizody(26)

Nejlepší američtí tvůrci hororových filmů se v roce 2005 sešli při unikátním televizním projektu nazvaném Mistři hororu. Jejich úkolem bylo vytvořit antologii třinácti hodinových snímků, které měly ztvárnit jejich nejhorší noční můry. Seriál bude vysílat od 7. ledna každý nedělní večer kanál Cinemax a buďte si jisti, že krvavé horory, kterými jsme byli v posledních letech zásobováni v kinech (Saw, Hostel, Texaský masakr motorovou pilou…), byly jen mírným zahřívacím kolem… A o čemže filmy budou? Dočkáme se vlkodlaků, neznámých sil zla obracejících příbuzné a milované proti sobě, oživlých zvířecích kožešin a divokých koček, úchylných zabijáků libujících si v uříznutých kouscích lidského těla… prostě všech myslitelných hrůzu nahánějících strašáků, jejichž úkolem je vyděsit diváka až do morku kostí. Nebo naopak přivést jej k hororové extázi. (oficiální text distributora)

Hadža

....az na ty jehly teda ten Imprint zas hrozny nebyl!:) Nejlepsim kusem je samozrejme Carpenteruv Cigarette Burns. Za zhlednuti stoji jeste Dance Of The Dead a Haeckel's Tale,zbytek spise nevalne kvality!;) . Jsem zvedav na druhou serii. ()

El Indio

Takto jsem hodnotil jednotlivé epizody na IMDB: Incident on and Off a Mountain Road 4/10 ; Dreams in the Witch-House 9/10 ; Dance of the Dead 2/10 ; Jenifer 7/10 ; Chocolate 1/10 ; Homecoming 5/10 ; Deer Woman 8/10 ; Cigarette Burns 9/10 ; The Fair Haired Child 7/10 ; Sick Girl 3/10 ; Pick Me Up 4/10 ; Haeckel's Tale 7/10 ; Imprint 1/10 . V průměru to vychází 5,15/10 čili ***. ()

wipeout

Takže čo to tu máme za neobvyklé balenie? Hororový seriál. Hmm Nedá sa určite hodnotiť ako celok nejakým jedným všeobecným komentárom, keďže sa jedná o veľké množstvo režisérov a teda aj rôzne štýli, či prístupy. Tak teda pekne po poriadku: 1) Naozaj veľmi originálny, podarený úvodný diel, ktorý nabudí k ďaľším pokračovaniam. Jedná sa síce o klasický survival príbeh v lese, no čoskoro zistíte, že neradno si vyberať svoje obete len tak náhodne...! 4* 2) Veľké sklamanie najmä po vinikajúcom prvom dieli. Haunted house komédia, asi tak by som to stručne charakterizoval, lebo naozaj sa budete omnoho častejšie smiať ako báť. Vyzdvyhnúť môžem akurát tak veľmi originálneho záporňáka, smrtiaceho potkana. 1,5* ()

IceQueen

Rozhodne som čakala viac, kvalita jednotlivých častí sa niekedy nedá ani zrovnávať. Nájde sa len zopár výrazne lepších dielov a zvyšok je priemer až podpriemer. Čo sa IMPRINTu týka, striedajú sa tu absolútne brutálne a surové scény s nudnými momentami, ktoré ma nútili uvažovať, či to predsa len nevypnem. Dosť hororový bol aj Dragov pokus o herectvo. Nakoniec vykuklo zubaté slniečko na rukavičke a zabilo celú atmosféru. ()

Petroff

Ohodnotím si tu jen ten opěvovaný Imprint, a to tak, že **. Víc subjektivně nemůžu, nemám proč. Jak jsem se tu dočetl, ten strašlivej hereckej výkon (jestli je to naschvál, tak ještě hvězdu dolů) tu podává chlápek jménem Billy Drago. Zasloužil by trochu pomučit. Nic tak prkenýho jsem dlouho neviděl. Připadá mi, že jsem možná koukal na něco úplně jinýho než všichni tady, ale dle toho herce a dalších pár indicií to je vyloučený. ()

BoredSeal

Koncept zněl: oživit klasiky horroru ve službách televize bez cenzury a překvapivě to není úplná ostuda. Kvalita jednotlivých dílů se samozřejmě liší, některé připomínají starší seriál Tales from the Crypt, některá jména mají do úrovně a talentu zasloužilých veteránů daleko. Ale pár klasiků tuhle příležitost zařádit si bez dohledu producentů z velkých studiích využilo na maximum a právě jejich epizody nezapomenete. Určitě mezi ně patří Carpenterova epizoda "Cigarette Burns" nebo další vydařená nekompromisní adaptace Lovecrafta "Dreams in the Witch house"od Gordona, Argentovo anti-kožichové krveprolití "Pelts" s ujetým Meatlofem - všechny obsahují nápad nebo hlubší myšlenku, temnou atmosféru a nečekaně skoro až kacířské over-the-top gore scény s nějak zoufalým psychologickým podtextem, které je až nepříjemné sledovat a tak to má být. Podle nálady se vám budou líbit i některé další díly, třeba solidní adaptace slavné sci-fi povídky ze 70.let "The Screwfly Solution", další japonský tabu-překračující kousek "Imprint", cynická politická agitka "Homecoming" nebo ujetá lesbická komedie "Sick Girl", ale myslím, že vám v paměti uvíznou hlavně ty výše uvedené. Kdyby se kultovním pánům dařilo v současnosti aspoň takhle i na plátně, to by bylo požehnání. Doporučuji. Druhá série je s vyjímkou uvedených perel o poznání slabší a Carpenterův Pro-Life je vysloveně totálním blábolem. ()

ad

Jako první jsem viděl Carpenterův "CIGARETTE BURNS" (4hvězdy)... Tato perfektní atmosférická miniatura je nesmírně působivá, nápaditá, napětí v ní houstne každou vteřinou a i závěr je vygradovaný skvěle... Carpenter se ukázal jako mistr u kterého se nechce věřit kolik béčkových a nechtěně směšných filmů má na kontě...Tahle malá infarktovka mu ale podstatně zlepšuje skóre :) Jako druhý jsem viděl Miikeho "IMPRINT" (3hvězdy) - Miike potvrdil, jak rád nechává mučit ženy a jakou má slabost pro zapichování jehel do nejméně příjemných částí těla... Víc bohužel nic... Argentova "JENIFER" rozhodně má nepříjemně úchylnou a prasáckou atmosféru. Titulní postava je zajímavá a napětí především v první polovině funguje báječně, ale příběh je tak nějak neukončený. S tím, co v první půlce film nabídne nakonec moc nepracuje a spíše vyšumí... (3 a půl hvězdy) Druhý Carpenterův příspěvek "PRO-LIFE" doplácí na značně nepovedený scénář. Ten vlastně v důsledku kopíruje první Trierovo Království, jen se bere smrtelně vážně, přitom atmosféru má příběh zpočátku moc dobrou a i Ron Perlman je skvělý, takže dokáže uvěřitelně uhrát i některé neskutečné repliky, které je nucen říkat. (2 hvězdy za film, jedna za Perlmana, ale ta se do výsledku nepočítá) ()

-Bomba-

V jednoduchosti je síla, alespoň se to říká. Mám povídky rád, jsou rychlé a smrtící a proto se na tuto sérii dost těším. Každý díl má sice kolem hodiny a tudíž je od běžného filmu kratší pouze o půl hodiny ale i za tu půl hoďku se toho hodně stihne. Sérii budu zde postupně komentovat, při sledování nebudu přeskakovat mezi díly, takže za mne nejlepší povídku sdělím až na konci. Nebudu na epizody koukat za sebou, smíchám si je i s normálními filmy. Takže jedem: 1x01 Incident On And Off a Mountain Road (Don Coscarelli): První díl zatím nedělá sérii ostudu, slasher s hnusným vidlákem a vytrénovanou ženskou v lesích nepostrádá typicky béčkovou atmosféru a spád. Brutalita se sice trochu krotí ale to bude asi tím, že je to přeci jen série, možná ale, že mě další díly vyvedou z omylu. Konec je už jen třešnička na shnilém dortu, jednoznačně největší hvězda dílu je Angus Scrimm. 4/5 1x02 Dreams In The Witch House (Stuart Gordon): Lovecrafta a jeho děsivé příběhy jsem měl vždycky rád, nádherně mi naháněly hrůzu a nestačil jsem žasnout nad jeho fantazií. Jeho zfilmovaná díla už ale nebyla tak super, výjimkou je snad jen Dagon a Re-Animátor (z těch, co jsem viděl). Tento díl se mi líbil asi stejně jako předchozí, ikdyž to byly dva jiné odnože horroru. 4/5 1x03 Dance Of The Dead (Tobe Hooper): První polovina je celkem o ničem ale ten konec za to stojí, tanec mrtvých je super nápad a slizký Robert Englund celé povídce jen nasadil korunu. Tobe Hooper je sám o sobě podivným stvořením, umí natočit kultovku (Texák) ale zároveň i srajdu (Krokodýl), tento příběh se řadí spíš k těm více povedeným. 4/5 1x04 Jenifer (Dario Argento): V příběhu od Argenta, který je o znetvořené Jenifer nemůžou chybět vnitřnosti a sex. I tato povídka se mi proto líbila, úplně stejně jako předchozí, takže dávám opět 4/5. Jinak, velmi mi připomněla film May. 1x05 Chocolate (Mick Garris): Tak prozatím nejhorší díl série. Mick Garris nenatočil ani tak horror, jako spíše thriller, začátek i zápletka jsou na dobré cestě ale později se to trochu zvrtne a klesne nejméně o dvě třídy níž. 3/5 1x06 Homecoming (Joe Dante): Tak tady se režisér tak úplně netrefil do žánru, stejně jako v Chocolate. Homecoming je parodie na zombie žánr a mezi ostatní příběhy moc nezapadá. Anti-Bushovské názory jsou z povídky jasně cítit a vlastně není ani důvod proč o nich pochybovat. 3/5 1x07 Deer Woman (John Landis): Velmi nevyužitý potenciál na skvělou povídku, příběh se táhne a pak najednou rychle skončí, osobně jsem byl velmi překvapen, když se na obrazovce objevily titulky, protože mi epizoda rychle utekla. Kdyby nebylo toho urychleného konce, dám pět hvězdiček, takhle to bude "jen" za čtyři. 4/5 1x08 Cigarette Burns (John Carpenter): Určitě dosud nejlepší díl, atmosféra je nádherně tajemná a morbidní, herci přesně se hodící. U této epizody bych zároveň chtěl vyzvednout zajímavou kameru, která na první pohled není ničím odlišná ale na celkovém dojmu hodně udělá. Uvidím, jestli tento příběh někdo předčí. 5/5 1x09 The Fair Haired Child (William Malone): No, řeknu to rovnou, od příběhu s plakátem s tak hrůzným monstrem jsem tedy čekal víc. Dostal se mi ale nějaký směs odlehčeného čajčku horroru a do toho romantický vztah mezi dvěma hlavníma postavama. Tuctový námět s oživením zesnulého člena rodiny snad ani nemusím komentovat. 3/5 1x10 Sick Girl (Lucky McKee): Další velmi povedená epizoda, kde je velká shoda s filmem May. Samozřejmě, kvůli hlavní herečce – Angela Bettis, ale také tím, že až na poslední chvíli příběh nenese moc znaků horroru, což se změní na konci (v May úplně na konci). U výběru herců nemám co vytknout, každý hraje svojí roli dobře a to je hlavní. Jeden z nejvíce zábavných dílů. 5/5 1x11 Pick Me Up (Larry Cohen): Aneb o tom co se stane, když si dva zabijáci vlezou do zelí. Vynikající povídka, která dokáže výborně sednout a je už jen na divákovi, kterému zabijákovi bude fandit (případně oběti). Herci vybraní nadmíru dobře a celkově jeden z těch lepších příběhů. 4/5 1x12 Hackel´s Tale (John McNaughton): Clive Barker ani John McNaughton nezklamali, plnokrevně horrorový příběh o oživování mrtvých se přesně nese v duchu ostatních Barkerových povídek. McNaughton to tedy vystihnul velmi dobře. Sice jsem ještě neviděl poslední díl ale tenhle se v TOP 3 z první série určitě objeví. 5/5 1x13 Imprint (Takashi Miike): Tak na závěr trochu zklamání ale zároveň i překvapení, asijské horrory a celkově i ostatní filmy nemám zrovna v oblibě (ať už blbý Kruh nebo ještě horší Nenávist). Od Imprintu jsem tedy moc nečekal ale docela mě příjemně překvapil, až do pointy je to teda slabý ale ten konec za to stojí. Celkový dojem z třináctého dílu to ale nezvýší do té míry, abych hodnotil za pět hvězd. 4/5 --------------------------- První sérii mám tedy celou za sebou a nezbývá než říci, že to byly opravdu povedené snímky. Víceméně se mi všechny líbili a žádná neklesla pod 3 hvězdy. Nejlepší byl ale díl od Carpentera -Cigarette Burns-, druhý -Hackel´s Tale- a třetí -Sick Girl-. Jako komplet hodnotím za 4 hvězdy a už si dovolím hlasovat i na csfd. Po oddychu se vrhnu na druhou sérii a pokud se hodnocení jednotlivých epizod nějak radikálně změní, své hodnocení aktualizuji. () (méně) (více)

dubinak

01x01 Incident On and Off A Mountain Road: Na začátek docela uspokojující, trochu nesmyslný příběh. I přesto to nebylo úplně k zahození. Věřte, že jsou v seriálu mnohem větší pohromy. 75% 01x02 Dream In the Witch House Vcelku atmosferická, mysteriózní, ale už poněkud neohromující epizoda. Něco bylo fakt přehnané, že se spíš smějete, než abyste se báli, ale konec ušel. 65% 01x03 Dance of the Dead Když se poohlédnu, něco zajímavého na tom bylo. Ale ten bordel okolo (v kameře, v hudbě a dost i v hercích) mě dost otravoval a už i kvůli tomu se mi na tento díl nelehko dívalo. 40% 01x04 Jenifer Zásadně nesouhlasím s tím, že to byl nejlepší díl první série. Vizáž hlavní záporačky byl v míře děsivý, ale víc nic. Kdo by mohl pořád vojíždět takovou zrůdu? 50% 01x05 Chocolate Docela nudná, ne moc hororově založená epizoda. 60% 01x06 Homecoming To byl zase Danteho paskvil. Nudný, trapný, v ničem zajímavý díl o zombie vojácích, kteří si přišli jen pro spravedlnost. 35% 01x07 Deer Woman Spíš komediální než hororová podívaná s docela šílenou pointou. Když přivřu oči a budu to brát jako takový malý FAIL tak 60%. 01x08 Cigarette Burns Tohle byl nejlepší díl z celé první série. Originální, nepříjemné a atmosferické. Postrašilo, pobavilo, překvapilo. 90% 01x09 Fair Haired Child Tuhle epizodu už si zcela přesně nevybavuji. Vím ale, že to nebyla pohroma a ten záhadný strašáček se mi velice líbil. :-D 75% 01x10 Sick Girl Souhlasím, že kdyby se to celé bralo vážněji, měla bych z toho lepší pocit, než když si producenti opepřili závěr směšnou scénou, která jako by vyvracela celé to dění v příběhu. Jinak to bylo originální a dosti šílené. 65% 01x11 Pick Me Up Pro mě nezajímavé a nudné. Asi jsem víc na příběhy s tajemnem a příšerkami. Záporáci působili tajemně asi tak jako moje odličovací souprava, co jsem dostala k Vánocům. Nuda, nuda. 40% 01x12 Heackel's Tale No, taky to nebylo to pravé ořechové. Nemrtví hrůzu přímo nevyvolávají, ale atmosféra nebyla až tak špatná. 60% 01x13 Imprint Další japapodivnost. Zpočátku to vypadalo slibně. Japonci své často se vyskytující gore scény prostě nezapřou. Od jisté chvíle to ale opět spadá do velkého WTF a je to velká trapárna. 55% 02x01 The Damn Thing Tajemný počátek druhé série. Nebylo to špatné, naopak začátek působil velmi lahodně, ale jak už jistě známe u hororového žánru, nic není tak, jak se zdá a konec byl trochu zklamání. 70% 02x02 Family Hned si vyplácáme to nejlepší z celičké druhé série. Pro mě absolutní jednička. 90% 02x03 The V Word O něco slabší epizodka s upířím námětem a trochu svérázným koncem. Nebylo to úplně k zahození, ale propracovanější děj by tomu neuškodil. 70% 02x04 Sounds Like Ničím zajímavý ani hororový díl, který sice po době 59 minut zabaví, ale nestačí to. 40% 02x05 Pro-Life Radikální taťka se rozhodne, že jeho dcera nesmí potratit. Neví ale o jakého potomka přesně jde. Zábavná blbůstka, kde se režie nebála popustit úzdu fantazii. 60% 02x06 Pelts Konečně jsme se taky dočkali trochu více té krve a nezlehčeného gore v docela zajímavém příběhu. Velké plus za jednu dosti masochistickou scénu, kterou tu nebudu prozrazovat. 75% 02x07 The Screwfly Solution Jedna z osobitějších epizod s určitě subjektivním názorem režiséra na ženskou rasu. :-D 60% 02x08 Valerie On the Stairs Tady se sází spíš na originalitu a hutnou atmosféru a působí to dobře. Taky se zde prosazuje trochu fantazírování, ale špatně se na to nekoukalo. 65% 02x09 Right to Die Trochu nudnější epizoda, to uznávám, ale mě to vcelku bavilo. Dokázalo mě to udržet celou dobu na prdeli a to je určitě dobré znamení. Chudinka manželka vypadala, jako kdyby vyskočila z pánve, ale její vizáž se mi líbila. 70% 02x10 We All Scream for Ice Cream Kravina, kam se podíváš. Příšerná nuda se střídá s příšernou trapností děje a celkově to působilo jak ze strašidelných historek pro děti. 30% 02x11 The Black Cat Poe je můj nejoblíbenější spisovatel, ale prznění jeho osoby tím, že ho producenti strkají do každé kraviny, kterou pojmou jako inspiraci z jedné jeho povídek mi příjde už docela ohrané. Ten příběh nic nedává a pointa byla úplně nesmyslná. 40% 02x12 Washingtonarians Kdo tohle mohl vymyslet. :-D Další blbost z kapsy Medaka, která neměla smysl a nudila od začátku do konce. 30% 02x13 Dream Cruise No a to nejhorší na konec. Achjo, já se tak těšila na japaduchařinu a ona to byla nakonec největší japatraparná, co jsem zatím měla tu čest vidět. Děs a běs. () (méně) (více)

Pajky3

Incident On and Off the Mountain Road (****) - Příjemná atmosférická podívaná, místy trcohu necutná, ale co... Tenhle díl se povedl a ten konec překvapil. Dreams in the Witch House (*****) - Ty vo.e, mít takovéhle sny, tak už bych si dávno hodil mašli. Koukal jsem na to v noci před čarodejnicema - fakt masakr. Měl jsem chuť všechny upálit. A videt mluvící krysu... Jennifer (***) - Bohužel tento díl mě docela zklamal. Už po pár minutách mi bylo jak to skončí. A opravdu skončilo to tak, bez šoku, bez emocí. Snad jen obličej Jennifer stál za to. Chocolate (**) - Příběh osamělého chlápka, který vidí co prožívá někdo jiný. Má pěkné halucinace, zajimavé propojení, ale horor? to snad ani ne Homecoming (**) - Tak tohle ani nebyl moc horor, spis politická propagnada. Byla tam však zajímavá myšlenka. Navic, navratilci pěkně udělaní. Deer Woman (***) - Super absurdne si případ představuje detektiv. Velké plus za indiánku, ale horor? Opět ne, spis taková indiánská legenda po detektivsku. Konec byl ale fajn. Cigarette Burns (*****) - Neskutečná atmosféra mě hned vtáhla. Neskutečnej masakr, vynikající hudba. Díl od kterého jsem čekal nejvíc, a rozhodně me nezklamal ba naopak to bylo něco úchvatného. Sick Girl (***) - Příběh o broučkách a lesbičkách. Celý film mě ty brouci štvali. No to byla fakt blbost. Aspon že na tu nemocnou holka se dalo dívat. A konec? no to snad ani nejde hodnotit. Pick Me Up (***) . Příběh o lovcích lidí. No prišlo mi opravdu moc divný. Pomalu ale jiste me ty dily neděsí. Haeckel´s Tale - (***)- Být znechucen? ano. být vyděšen? ne. Začínám nabývat dojmu, že tenhle seriál je jen a jen o erotice. Ale já na něj koukal kvuli hororum. ()

WolfR

V celku solidní hororové příběhy, zejména v první sérii. Druhá už evidentně ztrácí dech a už to tak strašidelné není. Nicméně je to seriál se zajímavou myšlenkou. Těším se na jeho následovníky! 4 hvězdy. ()

KatanaCZ

Je takřka nemožné hodnotit tento monstrózní projekt jako celek, každý díl by si zaloužil svůj vlastní blok, ale budiž. Celkem jsem měl možnost shlédnout 12 dílů, jedenáctý mi bohužel unikl. Incident On and Off a Mountain Road - Hned první díl a naprostá pecka, výborná atmosféra! Vždy jsem v hororech doufal v podobný zvrat, kdy se role vrah X oběť absolutně prohodí.... ***** Dreams in the Witch House - Dobrý nápad, nic neříkající zpracování - nudné.....** Dance Of The Dead - Tohle působí na diváká opravdu divně, ale to je bohužel vše, snad jen ten vedoucí prohnilého podniku za něco stál (když nepočítám tu krásnou dívku z restaurace)....** Jenifer - Parándí a nápaditý příběh, dobré zpracování....**** Chocolate - Nuda...** Homecoming - díl speciálně pro G. Bushe, zajímavé vyjádření antipatie...**** Deer Woman - Nápad dobrý, ale jinak trochu křečovité, nic moc se po většinu času neděje...*** Cigarette Burns - Tak tohle rozhodně stojí za zmínku! Snad se nic takového doopravdy nikdy nenatočí...***** Fire Haired Child - Okultismus, magie, to vždy nadchne...**** Sick Girl - Jeden z nejlepších dílů, skvělý námět, provedení, 2 lesbičky....***** Pick Me Up - neviděl jsem... Haeckel's Tale - Oddychovka...*** Imprint - Nejkontroverznější díl, ale co jiného čekat od takového psychopata jakým je Takashi Miike. Musím ale přiznat, že jsem byl připraven na něco drsnějšího, Miike se držel docela zpátky a nakonec z toho vylezl příjemný snímek se slušným příběhem....**** Zprůměrováno - pěkné 3,6 hvězdičky = 4 ()

kopfa

CIGARETTE BURNS- Výborná atmosféra, která je skoro v každé sekvenci degradovaná uspěchaným střihem a žvaněním, které sice děj posouvá dopředu, ale jnak vše dobré spolehlivě ničí. Kvalitní gore a dotažený konec to nespraví, neboŤ nelze moc ocenit co bylo dotaženo. Kvalitní středometrážní kousek, ze kterého však čouhá ambice být vyjímečný,a ta disproporce je až moc znát.***//Incident On and Off the Mountain Road- Moc hezká črta, originalita jde stranou před tempem, atmosférou a příběhem tak akorát na nadupaných 50 minut.***//SICK GIRL- Bizarní, extrémně zábavné a s vytříbenou atmosférou. Stylová věcička, které hranice žánru nedělají těžkou hlavu.****// ()

kosta73

Velká radost pro každého hororového fanouška. Měl jsem možnost shlédnout deset epizod z první série a jak píše Apache, každá epizoda je ( minimálně ) něčím zajímavá. Rozkolísanost kvality jsem nijak zvlášť nepocítil, souhlasím, že nejslabší je asi opravdu CHOCOLATE od Garrise ( což ovšem neznamená, že je špatná ), ale jinak vše co jsem viděl jsou rozhodně nadprůměrné, skvěle natočené počiny. Můj favorit je Gordonův díl DREAMS IN THE WITCH - HOUSE a Carpentrův CIGARETTE BURNS ( nechci opakovat vše co je tu už napsáno, ale je to skutečně parádní dílko ). Také chci zmínit ještě komediální, skutečně vtipnou, epizodu DEER WOMAN Johna Landise, ale jak už jsem napsal výše, každý díl stojí za shlédnutí, pravý hororový fanoušek nemůže být zklamán. ()

zorro

1. Série 80% 2. Série 70% ...John Carpenter se svím příběhem Cigarette Burns je naprosto úchvatný, scénář neni špatný, ale neni ani ten nejlepší. Nejdůležitější roli v tom to příběhu má naprosto skvělá tipicky Carpentrovská atmosféra, která by se dala krájet.......... Samozřejmě je tam sposta dalších dobrých příběhů. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

22.01.2008

Démoni

Démoni

18.06.2006

Italové se spojí ve svém snažení a pokusí se dobýt svět. To je myšlenka, která tvůrce nového projektu určitě napadla. Společnost Instituto Luce, Dania Film a Turin Film Commission se pokusí oživit… (více)