Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

jazzuSKA

Když jsem to viděla poprvé nadchlo mne to, nadsázka se kterou je vše bráno je dokonale vyvážené s akcí. Trocha neuvěřitelného , skvělej soundtrack, skvělej Zachary. Já si ten seirál prostě zamilovala, baví mne ty hlášky. Bavilo mne na tom seriálu vlastně vše.. ()

Matulko_

Zastavil som sa až pri pauze po štvrtej sérii, potom už mi to nejak ušlo. Postavy sú veľmi dobre napísané aj zahrané, človek má problém si ich neobľúbiť. Chuckovi tak nejak podvedome praje, aby to celé vyšlo, nech už sa jedná o čokoľvek (nech nespoilerujem), má to dosť zábavy, trochu napätia (samozrejme len toľko, koľko akčná seriálová komédia o IT technikovi - špeciálnom agentovi pustí). Oceňujem ľudí za scenárom, že tam dokázali každú sériu aspoň niečo vymyslieť a aj keď sa to točilo stále v tých istých podmienkach, nezunovalo sa to. Pre mňa 90% a spolu s pollitrom kofoly lajtmotív posledného študentského leta. ***** ()

Avern

Tak musim rict ze jsem puvodne od toho nic necekal a nakonec to zkouknul za cca tyden... pro me objev ktery nemel skoncit jak skoncil.. Nadherny romanticky sceny, ulitly humor... ()

Gluminator

Seriál, který člověka z nepohody přivede do pohody. Seriál, který mě uklidnil před maturitou a vykouzlil úsměv na tváři. Hodně vydařená show a super herecké obsazení. Zajímalo by mě, jak by vypadal Chuck, kdyby byl pojat jako thriller. Těším se až vyjde film. 99% ()

Priest

Chci si sehnat práci v BuyMore, chci být geek, jako Chuck(splněno), jen mi nikdo neposlal mail. Seriál, u kterého mě mrzí, že má jen 5 sérií. ()

StanleyVanH

Dokonalost, akce, emoce, dobrá hudba, super obsazení. Na to že tam byli úkoly a akce v každém dílu, tak to nebylo ani tak stereotypní. ()

I.ball

personally, I'd say the "original" Chuck ends with season 2.. I even read it the other day in one interview with the creators that they had originally planned the story to wrap up at the end of season 1 but got a contract for another.. to sum up, I believe season 2 has the biggest story development which makes it the best one storywise.. season 3 is just the "closure" fans needed for all the Chuck-Sarah sideline story... intersectwise, not as charming though.. then there's season 4 with Vorkof industries and a nice origins story which again made it quite interesting.. had it not been for the finale in season 5 involving Sarah's adventure, I'd gladly accept the fact that season 4 would be their last one.. THE BEST SOUNDTRACK EVER! 90% ()

enoemis13

Hodnotené po 5. sériach: Začiatok chápeme ... Chuck alebo Zachary je asi to najodpornejšie, čo kedy dostalo hlavnú úlohu ... strašne nesympatický herec ... Sarah ... Yvonne vyzerá super, ale CIA ... a tie bojové scény s ňou, asi mohlo byť aj horšie ... sestra, švagor, Casey, Jeff, Lester aj Big Mike sú pre mňa nielenže dobre napísané postavy, ale aj dobre obsadené postavy ... a tým sa dostávam ku Morganovi ... ono tu mi ani tak nevadí Gomez ako herec ... ale tá postava tam je načo? ... myslím tým, že ako chujko, už tam je Chuck, úlohu geekov a tých čo všetko neúmyselne poserú mohli kľudne prebrať jeff a lester, načo tam je táto postava? je odporná, trápna a celý seriál ťahá iba do dola ... ďalej Bryce (Ilsa ...) ... keď niekoho zabijem (v seriáli), nenechávam ho predsa ožiť, načo tam pridávať tú tupú komixovú nesmrteľnosť? ... Celkovo 1. séria nebola až taká zlá, tých 13 epizód sa dalo pozrieť, boli medzi nimi zaujímavejšie, ako aj menej zaujímavé ... Ďalej to už ide iba dolu vodou až ku tej najslabšej piatej sérií, kde to všetko trochu zachraňuje celkom pekne spravený záver seriálu ... 35% ()

Dusty56

Béčkový, možná céčkový akční komediální seriál. Akce je hodně slabá, komediální část se zase nemůže rovnat třeba sitcomům, přesto lze seriál použít na oddech především díky sympatickému obsazení. Zachary Levy je zábavný ňouma (stejně jako zbytek Buy More), Adam Baldwin také má své momenty a Yvonne Strahovski je kapitola sama o sobě a důvod, proč jsem to nevypnul hned po pilotu. 60% ()

Drzy_orel

Oddychovej serial, kterýmu moc šancí do dalších sezón nedávám (hodnotim po sedmi dílech). Na odreagování to je fakt dobrý, ale kdybych neviděl další díly tak to dokážu přežít. ()

maken

Dosť chabé, z biedy to nevytrhnu ani modelky v úlohach agentiek či zabijačiek s tae-bo pohybmi pri súbojoch (aspoň tie súboje stoja zato :o) ()

Omegaboy

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. Ze všech hlavních postav vyzařuje tolik osobitého charisma, že seriál v každé svojí minutě a scéně představuje potěchu pro lidské oko a ucho. Lehce nadsazené příběhy z prostředí tajné služby a komplikované lidské vztahy představují skvělou základnu na které je vybudována třinácti dílná série s vkusným a trefným humorem. Nezbývá vám, než se podívat a nechat se unést do světa Chucka Bartowského. Nebude litovat. ()

ondy1985

Príjemný seriál s ešte príjemnejšími herečkami. Sarah Lancaster (as Ellie) a Yvonne Strahovski (as Sarah) tvoria 50% príťažlivosti seriálu. Zvyšok je dobre napísaný scenár. Dobre až na tú večnú telenovelu medzi Chuckom a Sarah, ktorá to podľa mňa celé sťahuje do hlbín priemeru... a na moje vlastné depresie to tiež nemá moc dobrý vplyv... ()

Daninja

Chuck: Kam jedeme? Casey: Dal jsem do koláčků mikroboty... Chuck: Děláš si srandu? Casey: O koláčcích já nikdy nevtipkuju. Tatam jsou doby, kdy vtip byl výsadou pouze dvacetiminutových sitcomů. Přichází Chuck, seriál, který dokáže elegatně skloubit vtip a akčnost se špetkou romantiky a připraví vám 43 minut neskutečného filmového blaha, kdy si budete přát, aby tato epizoda, ne, aby tento seriál nikdy neskončil. Chuck je jeden z mála seriálů, který si mě získal hned po prvním díle. Ve druhé sérii jsem si už vytvořil k seriálu takový vztah, že se mi následná pauza mezi 2. a 3. sérií zdála jako věčnost. Jednu chvíli se dokonce spekulovalo o konci seriálu. Chuck sice nemá zástupy fanoušků jako některé seriály, ale ti, které má, mu jsou věrni, a právě to tento seriál zachránilo. Jeden z podnětů pro natočení 3. série tedy byla na internetu vzniknuvší obrovská petice doslova vyžadující další sérii Chucka, na které jsem milerád zanechal svůj podpis. Námět seriálu: Chuck do sebe náhodou při prohlížení e-mailů nahraje supermoderní program INTERSECT, který obsahuje všemožné válečné informace o zabijácích, obchodnících se zbraněmi a o jiných kriminálních živlech, na které má CIA spadeno. Naneštěstí pro Chucka se ihned po tomto nahrání veškerá digitální data smažou a Chuck, který má program vrytý v hlavě, je jediný, kdo má k informacím přístup. Nemůže si však z hlavy "vytáhnout" potřebnou informaci, ta se mu sama zobrazí při "záblesku", který se spustí, když daný cíl zahlédne. Protože si CIA těchto informací velmi váží, hlídá Chucka 25 hodin denně tým agentů CIA, skládající se z lehce arogantního a sarkastického agenta Caseyho a z nádherné agentky Sarah. Situace na přelomu 2. a 3. série: Chuck "upgraduje" na INTERSECT 2.0, který mu přináší nové schopnosti, jako bojové umění, hru na hudební nástroje či tanec. 1. série: 95%, 2. série: 100%, 3. série: 90%, 4. série: 95%.Poslední dva roky jsme chránili Chucka před světem. Nyní musíme ochránit svět před Chuckem. Chuck ve třetí sérii znovu dokazuje, proč zatím nebyl zrušen a proč NBC objednala ČTVRTOU SÉRII Chucka...série začíná zajímavou zápletkou, když do sebe Chuck nahraje vylepšený INTERSECT, díky kterému kromě informací o zloduších má i bojové schopnosti, umí zacházet se zbraněmi a má i ostatní schopnosti výborného agenta. FULCRUM z druhé série vystřídá nová zlá organizace, The Ring (Kruh). O třetí sérii (pozor, SPOILER!): Do týmu přibyde nový člen, Daniel Shaw, který má za úkol vytrénovat Chucka jako samostatného agenta. Nebojte se, Chuck se nestane sólovým agentem a neustále mu budou po boku Casey a Sarah. Kruh naverbuje Shawa na svou stranu a stává se z něj dvojitý agent. Chuck se Sarah spolu konečně začnou chodit, což trochu přibrzdí děj seriálu v prostředku série. Ovšem pak začíná grandiózní finále třetí série zakončené dvojicí úžasných dílů, které dodají třetí sérii šmrnc a zasejí téma na čtvrtou sérii. Ale zpět k prostředku série, z Morgana se stává součást špionského týmu Chucka a Casey dostane na starost, aby ho trénoval, což nám zajistí spoustu zábavných momentů. Shaw je dopaden a sám Chuck ho zabíjí. Projevuje se, že INTERSECT má na Chucka negativní dopad a že se jeho situace může zhoršovat, skončit s demencí či umřít, pokud se přetíží. Na konci série se podaří Kruhu přesvědčit Ellie, že Casey je špion a chce zabít Chucka, Ellie kontaktuje svého otce a ten je přijede navštívit. Orion, otec Chucka a Ellie je ovšem zabit Shawem, kterého se podařilo Kruhu zachránit a který do sebe nahrál INTERSECT, který si Kruh pro sebe vyrobil. Chuckův otec však pro Chucka ještě stihne vyrobit speciální hodinky, které Chuckovi dávají kontrolu nad INTERSECTEM a nehrozí již jeho zhroucení. Série končí tím, že Chuck najde tajnou základnu jeho otce, kde jeho otec léta pracoval a kterou zasvětil k nalezení a ochránění Chuckovy matky, a kde prováděl špionskou práci, kterou se ostatní báli dělat. A máme zaděláno na skvělou čtvrtou sérii! Ať žije Chuck! Ve čtvrté sérii se setkáváme s Volkoff Industries, které vládne mocný překupník zbraní Alexei Volkoff. CIA začíná dlouhodobou misi, jejíž cílem je zajmout (či zabít) tohoto zloducha... () (méně) (více)

botswana

Dobrodružně-špionážní-komediální seriál s originální zápletkou. Chuck- obyčejný kluk od vedle, nesmělý, ale velmi inteligentní počítačový expert, neprávem vyhozený z vysoké školy, opuštěný svojí největší láskou a pracující za pár dolarů na hodinu v prodejně „Buy more“, kde ho obklopují nejrůznější podivné existence. V momentě kdy se mu do mozku nahraje program tajných vládních informací se však jeho život obrátí o 180 stupňů a Chuck se stane proti své vůli agentem CIA. / Každý díl má vždy 2 roviny – Chuck díky svým flashům pomáhá agentce Sarah a agentovi Caseymu s řešením špionážních akcí (většinou likvidace nežádoucích osob/nepřátelských agentů) a Chuck v rámci svého krytí dál pracuje v obchodu „Buy more“, kde se o zábavu vždy postarají zdejší loseři-prodejci, jejichž hlavní pracovní náplní je vymyslet, jak se víc flákat či jak si flákání zpestřit („fight club“). Vyčnívá hlavně toto trio: Chuckův nejlepší kamarád Morgan-skoro třicátník, ale stále v mentálním vývoji, Lester-taktéž ve vývoji, ale v nižší fázi než Morgan a Jeff-vývoj zastaven v 80.letech. Seriál si i ve III. sérii drží vysoký standard a to hlavně díky zajímavým zápletkám, přesně vybraným hereckým představitelům, hudbě a přísunu nových zajímavých postav. ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama