Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Jamall

Po třetí sérii, kdy se Chuck vrátil k úrovni první série jdu s hodnocením níž. Druhá byla ovšem bezkonkurenční a samostatně má ode mě minimálně šest hvězdiček. ()

da-a

Počítače komplikují život i normálně, ale což teprv mít jeden spešl přímo v hlavě. Nechuckné, že? Po první sezóně "Chucka" si odnáším dobrý pocit z mírně nadstandardního seriálu, který si z námětu národně-agenturní špionáže bere to akčně zábavné a vyhledává kontrast excelentních profesionálů s jedním rozklepaným, byť (z pohledu agentky Sáry) roztomilým civilem, kterému superpočítač pěkně zavaříl nejenom mozek. Tvůrci se snaží být moderní, časté zmínky na Microsoft X-box a žertovné dialogy založené na technické hatmatilce napovídají, že je nám představena občas velmi nekompatibilní realita nedospělých "geeků" , kterým jejich svět ohrožují kreatury zvenčí, z nichž někteří od nich potřebují pomoc, jiní je jen chtějí zabít. Chuck je nepřekvapivě obvyklým užvaněným středem pozornosti, přičemž nejlépe funguje s nejistě chladnokrevným Caseym (Adam Baldvin), poté s nutně krásnou Sárou, ale pak už se galerie vedlejších postav poněkud rozplizává a další osoby občas spíše zdržují děj, než že by ho obohacovaly. Zatím se tedy zdá, že "Chuck" je mírně předpovídatelný lehký populár se zajímavými souboji a přestřelkami, s potenciálem růstu docela znatelným. Držím palce, ať se upgrade vydaří. -- První sezóna 80% -- Druhá sezóna 80% -- Třetí sezóna 70% ()

Pute

Téměř odpad, ale jedna * z milosti. Asi jednou nebo dvakrát jsem se téměř i zasmál. Jestli si tenhle seriál zaslouží 81% hodnocení nebudu řešit, ale vím jistě že se na to nikdy více nepodívám. P.S. Viděl jsem to s CZ dabingem, možná to trochu poznamenalo hodnocení. ()

tombender

Po prvních dílech ***, na začátku druhé série už jasná pětka. Solidní humor, zajímavý a neokoukaný herecký ansámbl - obzvláště na jeho ženskou část je opravdu radost pohledět. Adam Baldwin zase chrlí jednu drsňáckou hlášku za druhou.. Snad si tahle záležitost udrží stejnou kvalitu i v dalších sériích. // Hodnocení po první půlce 2. série: Pořád stejné schéma se mi už začíná celkem zajídat. Navíc Chuck je opravdu děsný trouba a situace, do kterých se díky tomu dostává jsou tak předvídatelné, až to někdy bolí... Jsem zpátky na 3* a jestli to po pár dílech bude stejné, s Chuckem končím. ()

Gor'seye

Prvé dve sezóny boli fajn (kupodivu), ale potom prišla tretia sezóna a to bolo fakt príšerné... Thumbs up for Adam Baldwin - lepšieho herca pre rolu Caseyho si neviem predstaviť :) ()

Nekdojiny

Je to zvláštní záležitůstka, tenhle Chuck. Poprvé jsem si pomyslel: ,,Jó, celkem líbivá střílečka vhodná k obědu či večeři." Když jsem ho však vídal častěji došlo mi, že je to i vtipné, ne-li vtipnější než kde jaký ryze komediální seriál a to není vše. Zaujme i atypicky postaveným dějem kdy po dvaceti minutách přijde zdánlivý vrchol příběhu, ale hned jej následuje další zvrat někam kde by to člověk v životě nehádal a začíná druhá půlka čtyřiceti minutové jízdy. A když si to na konci spočítáte: Líbivost (krásní lidé byť někdy ošklivým způsobem, působivé špionské akce a pitoreskní "Buy More" akce, fascinující nové technologie) PLUS Humor (oproštěný od moralizování a klišé, nepředvídatelný, odlehčený a často parodující) PLUS Děj (jeho vyváženost a dynamika) budete překvapeni (stejně jako já), že se jedná o jeden z nejlepších seriálů vůbec a dokonce nejlepší seriál ve své kategorii, a že si zcela těch zdejších 80% zaslouží, a to i když si připustíme výtku, že větší nekorektnost by seriálu rozhodně prospěla. PS: Dabing se povedl, i když je Chackův hlas jiný, je také výborný. EDIT: Po shlédnutí všech dosavadních dílů přidávám jednu výtku - vše výše řečené funguje, ale jen při prvním shlédnutí, potom rychle ztrácí lesk i když stále nepadá až do průměru. ()

Bobestom

Rádoby vtipný seriál, který staví na agentovi "nešikovi" a nesympatickému zbytku ... Cože? Že už tu něco takového asi milionkrát bylo? ()

Movie Maniak

Před prvním dílem jsem si myslel, že to bude totální ptákovina. No přiznejme si ona to ptákovina opravdu je, ale nějak mě chytla a nemůžu se jí zbavit. Ani po třetí sérii (natáčí se pátá) seriál neztrácí tempo a vtip. Chuck je sympaťák, Sara je sexy a Casey tvďák. Co víc chtít. Kdo má rád špionské komedie, ten se určitě chytí jako já. Vřele doporučuji. ()

Hucocaky

Jeden z najlepších akčno-komedíalnych seriálov a pre mňa jediný, totálne som sa zžil s postavami a kľudne by sa mohlo točiť aj 100 sérií. Geniálny humor, krásna herečka, vtipní herci a ešte raz vtipní herci. Všetky doteraz moje oblúbené seriály som hodil za hlavu a nič iné ma už asi nepresvedčí o opaku, takže hodnotím vychytané vtipy, hudba, herci a najmä režisérov. ()

anarya

Trvám na tom, že je to perfektní seriál se skvělou hudbou, přestože se chystám níže napsat pár negativních věcí. (obsahující spoilery) 1. + 2. série: 100% Naprosto úžasná, geniální. Zachary Levi jako roztomilý nerd je božský a Sarah si zasluhuje můj bezmezný obdiv za kopy s podpatky. Hodně oceňuji propracovanou minulost Chucka, která se prolíná s přítomností. 3. série: 95% Chuck umí Kung-fu a to mi je trochu líto, protože jako normální nerd mi byl daleko sympatičtější. Přesto pořád dobré vtípky i mise. Btw podle mě je to po tom, co se tam přimíchá Morgan (3x09) horší. Nějak mi tam nesedí. 4. série: 75% Celá věc kolem Volkoff industries mě moc nebere. Zdá se mi, že ubylo dobrých vtipů. 5. série: 60% Shaw mi leze krkem. Ten chlap ne a ne chcípnout - tvůrcům se asi nechce obtěžovat s novým "badass" charakterem. Nemluvě o tom, že mu zůstal Intersect. Nechápu, proč ho konečně neposlali do kytiček. Chuckovo věčné "We need to talk." mi brnká na nervy. Na konci série skoro všichni ví, že Chuck je špion - bylo to nutné? Konec jako takový je dobrý, bohužel moje romantická duše čekala happy end a dost se bouří. Jsem zklamaná, že to od 4. série víc nepropracovali. ()

CrashONE

Hned po prvních dílech se stal tento seriál jeden z mých nejoblíbenějších a věděl jsem, že ho budu milovat. A taky ano. Nevím, co více mě nadchlo, jestli Chuck, Sarah, Casey, Morgan, nebo dvojka jeffster. Skvělá akční komedie se skvělým obsazením herců od začátku až do konce. Scénáře a hudba byly výborné, opravdu si nemám na co stěžovat. Možná až na ten konec, čekal jsem Americký happyend ale i tak jsem se přes to nakonec přenesl a jsem spokojen. První dvě série nekonkurenční. Celkové hodnocení tohoto seriálu. 95% !! A na dlouhou dobu bude patřit tento seriál do mé topky. Za rok můžeme začít znovu Chucku. ()

miselin36

Nie je to najhoršie, ale zo špionského prostredia pre mna ostava jednotkou Alias. Toto je istym sposobom komedialna verzia Aliasu , avsak najvacsim minusom je aspon pre mna az prilis velka dlzka serialu, a minimalne sympatie k postavám. No na kludne nedelne dopoludnie staci :) ()

Krisslybear

Tak neuveriteľné prvé série. Tak neuveriteľne sa stotožňujúci Chuck so mnou. A tak malo priestoru, hlúposť od režie ktorá viedla ku koncu a poklesu sledovanosti. Proste "Stay in the car !" "I am Charles Carlmichael, NO ! You are Chuck Bartowski !" a viac, viac hlášok v podaní Zacharyho,Joshua a Adama. Proste žasnem. A potom príde SPOILER !!!!!! Intersect 2.0 prichádza vážnosť akčnosť srandy ubúda ale Adam stále úspešne hlaškuje. Napokon zo sérií na sériu je všetko horšie a horšie a koniec je strašný. Nemyslím tým, že ho réžia urobila zle, ale je to proste príbeh zo zlým koncom. Ja toto môže jedine tak odporučiť sľubujem Vám, že po 3 sérií budete aj vy chcieť mať v hlave malý počítač (INTERSECT). Chuck je proste geniálny ! ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama