Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

J*A*M*A*L

Na Chuckovi je dobré že je dobrý jak z té komediální stránky, tak i z té dramatické a i z té akční.Všechny žánry, které tenhle seriál obsahuje jsou docela solidní a docela to stojí za to vidět.Já viděl jen pár dílů takže vlastně ani nevím proč tohle píšu, ale o to vlastně nejde.Mě se i těch pár dílů líbilo a myslím že ta drtivá většina dílů by na tom u mě byla stejně.79% ()

Itar

Kdo přežije první dvě třetiny první série, na toho čeká stoupající kvalita. Místy nudné (hlavně již zmíněná první řada), místy nemístně vtipné, většinou však na příjemně oddechové vlně se pohybující seriál. ()

Sl@yer

průměrný seriál, oproti konkurenčnímu Reaper bez nápadu a s přibívajícími díly dochází scenáristům nápady. Navíc všechny díly mam skoro totožný děj, a opakovaný humor už tu opravdu není vtipný (úvod za 4*, ke konci za hodně slabé 3*) ()

Ondrus

Toto není bůhvíjak dokonalý a superchytrý seriál, ale tím je právě odlišný od současných seriálů, které se snaží takto vypadat. Chuck se nesnaží hrát na kvalitu, ale na osobitost a komediálnost. Je to seriál, který vám přiroste k srdci a ani si toho nevšimnete. Z postav seriálu se stanou vaši přátelé. Nepotřebujete dlouze přemýšlet, stačí si užíval vtipné scény a pohodu, kterou Chuck vyzařuje. Adam Baldwin jakožto John Casey má neuvěřitelné hlášky u kterých se vždycky pobavím. Tenhle seriál jsem si oblíbil a patří mezi mé top seriály. Prostě srdcovka... ()

Ricky_CZ

Vydařené zpracování, trefný humor, sympatické obsazení (Sarah Lancaster!!) a chytlavý děj. Další ze seriálů, které nebudu mazat :) ()

Mekgrůdr

Chucka jsem znal už dřív, ale považoval jsem ho jen za jeden z mnoha seriálů, s kterými se v dobách současných rozthl minimálně pytel. Nakonec jsem mu dal šanci a zneužil ho jako prostředek k ukrácení volné chvíle. Jenže se stalo něco, co ani jeden z nás nečekal! Přeskočila jiskra a z nevinného flirtu se stala láska jako trám! On je prostě úžasný (jako ten seriál)...je vtipný, trefný, krásně se na něj dívá, těším se na každou společnou chvilku a je to špička ve špionážních seriálech. A pokud byste se mi snažili vnutit něco jiného, připravte se na neúspěch....protože láska je slepá :) ()

Zombi

Celkem příjemnej špionážně komediální seriál. Mezi Chuckem a Sarah to opravdu jiskří, naopak mezi Chuckem a Caseym lítá jedna hláška za druhou, Chuckova sestra se Suprákem představují takové očesané rodinné hodnoty a magoři z Buy Moreu zastupují bláznivé zhulené komedie. Přičtěte technická udělátka, mírnou akci a to, že každý díl je většinou uzavřen. Taky představitelé hlavních rolí jsou dostatečně sympatičtí, aby jste s nimi těch 40 minut vydrželi. ()

Yaan

Agent naruby aneb James Bond břídilem a kolem samý profesionálové... Jenže tenhle Bond má něco, co ten s bouchačkou nemá, je citlivý a hodný. Relativně inteligentní seriál na který se hezky kouká. Škoda, že jsem stihl jen pár dílů než ho přestali dávat... ()

Mikino00

U seriálu nesmíte ani na minutu myslet a ideální je dívat až máte něco vypito, když už mozek nepracuje. Pár vtipných postav a hlášek sice nezakryje neustále opakování a ždímaní děje, ale alespoň milostná linie dokáže neustále napínat. Co se opravdu povedlo je výběr hereček, kde je jedna hezčí než druhá, ale Yvonne Strahovski je absolutně překrásná a je to hlavní důvod proč se dívat. Musím říct, že Chuck není jediný kdo se do ní zamiloval. Nelíbilo se mi, co udělal Chuck půvabné Sarah v díle 3x1, a už vůbec ne způsob jakým na to tvůrci zareagovali (udělali chudáčka Chucka, kterému je nakonec odpuštěno). Podivné je také to, že záporné postavy se zásadně řídí heslem: "Žiješ jenom dvakrát". Bohužel 4 a 5 série je pouhá křeč, která kazí dojem, a ten konec to je absolutně zbytečné hraní na city. ()

Domec

Bohuzel postupem casu i jeden mejch oblibenejch serialu zacal opadat a ztracet na zajimavosti. Prvni serie Chucka byla skvela a druha ji velice dustojne nasledovala. U treti jsem jiz zpozorovala mirny pokles a ctvrta me uplne minula. Skoda, ze tento serial ma pro me takovej propad. ()

Gulde

Vynikající seriál, plný akce a humoru, navíc v hlavních rolích s mými oblíbenci jako Yvonne Strahovski či Adam Baldwin. ()

Strike

1. serie 80% 2.serie 100% akčně - komediální agentská pecka... JEFFSTER RULEZ!!! 3.serie 95% stále pecka, neuvěřitelně si drží tenhle seriál úroveň.Po konci seriálu: i přes mnoho horších dílů, parádní špionský seriál. Mnoho výborných nápadů, hlášek, cameí. Hlavním trumfem však jsou po celou dobu velmi sympatické všechny hlavní postavy. ()

laFei

Seriál má v podstatě velice vtipný a originální nápad, který mě v počátečních dílech neskutečně bavil ruku v ruce s vymazlenými existencemi z Buy More......veliký průšvih ale je, že když už 15tý díl stále dokola slyším "Chucku, čekej v autě!", "Sáro, neskutečně tě miluju a nenávidím Bryce" či "Já vám řeknu pravdu pravdu, hlavně mi neubližujte" , tak Chuck velice rychle ztrácí na své atraktivitě originálního přísunu nových neotřelých vtipů ( kde situaci paradoxně zachraňuje série vedlejších postav z obchoďáku a ne hl. postavy). I tak jednoduchý odpočinkový počin, který si rád čas od času pustím. ()

Camulator

Info k S5 - "Pátá řada zaznamenává návrat ke svým kořenům, i když trochu neobvyklým způsobem. Díky nově nabytému jmění, Chuck (Zachari Levi) a Sarah (Yvonne Strahovski) Bartowští vlastní obchodní dům Buy More (se vším na povrchu i pod ním) a nově založenou, nezávislou zpravodajskou agenturu Carmichael Industries, jejíž členy jsou také John Casey (Adam Baldwin) a Morgan Grimes (Joshua Gomez). Mezitím se Morgan stává novým majitelem tajné vládní databáze známé jako Intersect a Chuck je nucen jednat jako jeho ochránce, stejně jako kdysi Sarah a Casey." ----- Uvidím po prvním díle, ale předběžně říkám, že se seriálem Chuck končím. Jelikož Chuck už taky skončil, tohle je plot k seriálu Morgan, na který vážně koukat nechci.-----------Po s05e01 snižuji na 3, protože naděje umírá poslední. Tak doufám, že ji NBC nezabije. ()

Simgal

Zachary Levi je sympaťák a dokáže dost pobavit. Yvonne Strahovski se mi líbila už jako Miranda v Mass Efectu 2 (i kdiž jen v digitální podobě) a Adam Baldwin plynule navazuje na svou postavu z Firefly. Chuck je bezva a jsem zvědavý, jak bude příběhová linka pokračovat (momentálně jsem v polovině 2. série). ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama