Reklama

Reklama

Cesty domů

(seriál)
Rodinný / Drama
Česko, (2010–2015), 345 h 15 min (Minutáž: 51–67 min)

Hrají:

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(359)

Obsahy(1)

Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti; příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď… (TV Prima)

(více)

Recenze (221)

Paity odpad!

všechny recenze uživatele
Neskutečná slátanina všech doposud vysílaných pokusů o český Tak jde čas. Jak jinak je pod tím podepsán režisér Adamec. Udivuje mě s jakým klidem pustili tvůrci do vysílání seriál, ve kterém je u každé scény v interiéru slyšet každý krok a každé zašustnutí. To se prostě i v tom nejlacinějším US sitcomu prostě nestane, schválně si nějaký pusťte. Děs, hnus, prostě odpad! ()

topi odpad!

všechny recenze uživatele
Proboha!!! Toto je nestrašnější hrůza a nějvětší neherecká a scénáristická tragédie v historii českých seriálů!!! Tahle rodinná "sága" Jiřího Adamce je duševní, psychický a neemociální TEROR na všechny normální filmové nebo seriálové fajnšmekry!! Na tohle se nedá dívat ani ožratý jako prase!! Hanba všem lidem, kteří se na takových zvěrstvech podílejí!! Nafackovat málo!!! ()

Reklama

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele
No nevím z jakého důvodu dají seriálu takový název Cesty Domů, jelikož to tak vůbec nepůsobí. Místo návratu domů kde vás má čekat teplá(nejlépe vyhřátá postel),teplá večeře,sprcha a náruč někoho koho máte rádi tak vás tam čekají (dle seriálu) jedině hádky a jelikož se seriál neodehrává ani tak doma jako v pracovním prostředí většiny nepochopitelně neurotických postav. "Herec" Miroslav Etzler, kterého díky nekonečné Pojišťovně štěstí a účinkování v dalších nesmyslných seriálech nesnáším a o jeho "charizmatu" se tu také nehodlám zmiňovat....Madam Rybová je opravdu slizká jako ryba nejen v této roli ale asi ve všech, které kdy hraje(žárlivé a psychicky narušené ženské ji jdou nejlépe).Mnou nenáviděná Tereza Kostková angažovaná také z velikánské hromady těch nekonečných nesmyslných seriálů podobně jako pan celer(Etzler)....já se jen ptám jak je zatraceně možné,že takoví herci neherci dostanou honoráře za takové braky??Měli by(jak jsem už dříve zmiňovala)angažovat nějáké nové a začínající herce oni totiž v televizi neuvažují,že stejné tváře hrající již pátou nepovedenou postavu v jiném avšak škatulkově podobném seriálu vede k nedůvěryhodnosti postav dalších.....Ovšem ani nově angažovaná herecká generace by si moc nepomohla(už kvůli tomu scénáři). ()

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele
Šel domu cestičkou, do lejna šláp, bulvy naň vyvalil, coufalej cap... A ty náš Adámku, co ty děláš, že všechny ty sračky rozmazáváš... %-[.. . . . Čokli vyjí, čudlárna jede dál... Howgh! - - - - - (Nahlédnuto ryze ze studijních důvodů, duševně odesláno kam je dáno, šmytec! - hovnocení 1880., komentsrář zde jako stopitý - 20.1.2012) ()

Psycho.R odpad!

všechny recenze uživatele
Jeden z mnoha nudnejch seriálů, který se u nás vyrojili po roce cca. 2005. Nova a Prima to fakt zazdili. Adamec je řemeslník, všechno, co jsem od něj viděl je zcela řemeslná práci, nic víc, žádná snaha o upoutání okem. A hlavně ten nulovej příběh... Nechápu, jak se k takovejm seriálům můžou někteří kvalitní herci zapůjčit. ()

Galerie (110)

Zajímavosti (21)

  • V seriálu si zahrála i československá fotbalová legenda Antonín Panenka. (M.B)
  • V seriálu si zahrálo 800 herců. (M.B)
  • Během natáčení se spotřebovalo 6 500 sáčků čaje, bylo použito přes 3 000 kusů oblečení, na praní oděvů bylo spotřebováno 250 kilogramů pracího prášku, bylo využito 150 km lepící pásky, na efekty bylo spotřebováno 10 kilogramů střelného prachu, využito bylo 200 000 čističů oken na vitríny a vše skleněné, za květiny se utratilo 250 000 Kč a denně se vařilo 20 vajec na rekvizity. (M.B)

Související novinky

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)

Reklama

Reklama