Cesty domů

(seriál)
Rodinný / Drama
Česko, (2010–2015), 345 h 15 min (Minutáž: 51–67 min)

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda (více)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(359)

Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti; příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď… (TV Prima)

tsatsiki

Viděl jsem z prvních dvou dílů 20.minut a neuvěřitelně jsem se nudil. Když jsem v reklamách mezi Gymplem s ručeným omezeným viděl kousek nových dílů, tak už to bylo i koukatelné. Adam Mišík, Štěpán Krtička nebo Jan Komínek tomu dali švih, ale jinak mi to přišlo jako odříkávání textu. Ale bych nekřivdil všem hercům Alois Švehlík nebo Ladislav Potměšil to tu hrají dobře. ()

honajz2 odpad!

Ježiš,to je jako Velmi křehké vztahy.Je to o tom,že nějací lidé bydlí ve vilách.Nenávidějí se,protože jsou bohatý.Jmenuje se to cesty domů,aby každý poznal,co je to za kravinu.Když vidím ty lidi,říkám si : to je jako seriál Ulice.Když to vidím dál,snažím se udržet ve zdravé formě.Půl hodiny se tam mluvilo o tom,jak bylo v práci a byla také hádanice.Tady je jeden rozhovor : Žena : Jak bylo v práci ? Manžel : Jse ani neptej,šéf vyhazoval.Žena : A vyhodil tě ? Manžel :Jasně že jo,vždyt o tom sakra mluvím,ne ? Žena :Tak nebud hned naštvanej. Manžel :Musím.Chápeš to, když tě vyhodí šéf,ty vole ? Žena : Já tě nenávidím !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já tě nenávidím !!!!!!!! Neštvi mě,di z tohodle hloupýho baráku !!!! Manžel : Zavři klapačku,ženská šílená ! Žena : Já mám zavřít klapačku ? Ty hnupe,di ven,a přestanu tě štvát. Manžel : Já ven nikdy v noci nepudu,je půlnoc,A my ještě nechrápeme v posteli. Žena : Zavři tu svoji obrovskou klapačku,a mazej k sousedům.Manžel : Nikdy.Ale jinak.Co mě tady o půlnoci seřváváš ty hlupačko ? Žena : Zavři klapačku,jdi k sousedům,a mazej.Manžel : Přestan,ty vole.Vyhnali mě z práce,ty mě ještě seřveš...je tohle vůbec normální. Žena :Mazej k sousedům !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikdy nepochopím,proč jsem si vzala takového hlupáka,jako ty.Takže pá-pá a JDI K TĚM SOUSEDŮM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen tu smrdíš tak upaluj,jsou tři ráno.Manžel : Jsi ten největší hlupačka jaká kdy existovala !!!!Jdu k sousedům a ty si tu mluv,třba s touhle hloupou stěnou.V noci tě líbat nebudu.(odchod,klepání na dveře sousedů)A máte čtyři minuty jednoho dílu cest domů.Tenhle seriál je blbost.Potom to pokračovalo,že vzbudil sousedy,přespal,požádal o rozvod,seznámil se z novou ženou,a tenhle díl končí svatbou a nevěsta zakopne o schod.Potom jede do nemocnice a ozve se :konec. ()

sarume odpad!

Tohle je opravdu hrůza hrůz. Nějak nemůžu pobrat co nám tvůrce chce říct. Být cholerickým buranem s titulem , chovat se jako prase je ok?Někomu takový hrdina chybí?Fakt prominte drazí tvurci, ale to je fakt tak strašně neuvěřitelná blbina, že se to nedá, to jsem přežila 3 díly, abych teda nebyl za blbce co hodnotí po 5 minutách ()

Kokutek odpad!

Dnes jsem nedopatřením přepnul na tento kulturní masakr. Cosi řešily nějaký šmetyny, "hrál" tam Sagič a Darinka Rolinsová sama sebe. Chvíli jsem zíral a nevěděl o co jde, příběh je na mě asi příliš intelektuálně složitej. Tak hluboké seriálové folosofii nerozumím, uniká my smysl a konání postav...každopádně mi bylo velmi blitno po jednom půldílu...a je mi ještě teď, téměř hodinu a půl po něm...tohle jsem si po dni stráveném náročnou prací doopravdy nezasloužil...upřímně všechny prosím...nedívejte se na to, berte ohled na své zdraví, děkuji. ()

DandaPiper odpad!

Už vidím tvůrce Primy: Cože? Německý sračky došly? To nevadí, tak si necháme udělat vlastní, přece jen jsme sousedé, tak bychom to měli mít více-méně v krvi....a taky že jo. Úplně největší průser je, když se ?seriál? snaží být tak americky akční, tragickej nebo dojákovej. O té poněkud komické, ale především trapné "Jsem policajt/ka v utajení" linii ani nemluvím. Fuj, hnus. Radioaktivní odpad, zajistit a vystřelit do vesmíru. ()

• Natáčení probíhalo ve věznicích, nemocnicích, a vilách, konkrétně na Praze 6. (M.B)
  • V seriálu zemřelo 20 osob a 8 párů se vzalo. (M.B)
  • Jana Janěková st. o seriálu prohlásila: „Podmínky, ve kterých se seriál točil, byly náročné, herci neměli vůbec šatny, v dlouhých časových prodlevách jsme trávili společné chvíle v přeplněné kostymérně nebo na dvoře v prostoru připomínajícím demolici. A o pracovních věcech, které mi ovšem vadily nejvíc, se už nechci zmiňovat, to jest současný trend psaní scénářů, rychlost natáčení a další.“ [Zdroj: ahaonline.cz] (Duoscop)

Související novinky

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj

13.08.2012

Skromný český televizní píseček se dočká zanedlouho dalšího boje o sledovanost, především na poli komerčních seriálů. Dvě nejsilnější komerční televize vsadily na školní prostředí (TV Nova seriálem… (více)