Cesty domů (TV seriál)

Rodinný

Česko, 2010, 357x60 min

Miroslav Etzler, Alois Švehlík, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda, Ladislav Potměšil, Jitka Smutná, Pavel Soukup, Igor Chmela, Kamila Špráchalová, Simona Postlerová, Radúz Mácha, Iva Kubelková, Filip Čapka, Tereza Kostková, Veronika Jeníková, Jan Vlasák, Matyáš Leier, Jan Dolanský, Tereza Švejdová, Vendula Křížová, Viktor Limr, Martin Kraus, Antonie Stovičková, Klára Jandová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Richard Mašata, Igor Bareš, Barbora Lukešová, Václav Šanda, Carmen Mayerová, Lucie Štěpánková, Kristýna Leichtová, Martin Písařík, Petr Kostka, Anna Sikorová, Linda Rybová, Kristýna Janáčková, Veronika Freimanová, Lenka Vlasáková, Vladana Drvotová, Jana Janěková, Filip Blažek, Petr Štěpánek, Rafael Lima, Kateřina Brožová, Alexej Pyško, Vladimír Kratina, Petr Antoš, Dana Batulková, Miloslav Tichý, Miroslav Šimůnek, Taťjana Medvecká, Radka Pavlovčinová, Adam Mišík, Marcel Rošetzký, Patricie Soukupová, Barbora Seidlová, Jaroslava Brousková, Pavel Rímský, Kateřina Vlčková, Martin Mejzlík, Hana Igonda Ševčíková, Oldřich Vlach, David Reiner, Dalibor Kubečka, Michaela Maurerová, Pavel Řezníček, Ladislav Frej st., Adam Novák, Jana Boušková, Rostislav Novák ml., Lumír Olšovský, Michal Sedlář, Roman Štabrňák, Kateřina Kaira Hrachovcová, Barbora Mottlová, Lukáš Král, Leoš Juráček, Dana Pešková, Karel Zima, Radim Novák, Petr Svárovský, Karel Heřmánek ml., Jonáš Zima, Lenka Jelínková, Josef Zyka, Jiří Poul, Anna Suchánková, Jaroslav Satoranský, Jiří Dvořák, Veronika Nouzová, Stanislav Hýbler, Johana Krtičková, Jan Novotný, Jasmine Anna Adamcová, Norbert Lichý, Václav Drahotínský, Michaela Dolinová, Štěpán Krtička, Marek Fialka, Zdeněk Rohlíček, Tomáš Pavelka, Oldřich Hajlich, Jindřiška Kikinčuková, František Skřípek, Petr Semerád, Matěj Šámal, Bohumil Klepl, Miroslav Večerka, Ctirad Götz, Zuzana Mixová, Romana Sittová, Vladan Milčinský, Veronika Poláčková, Karel Hlušička, Petra Hobzová, Jan Komínek, Miroslav Navrátil, Evženie Nízká, Čestmír Řanda ml., Ján Slezák, Karel Hábl, Veronika Janků, Miroslav Hanuš, Miroslav Jech, Jan Kment, Petr Batěk, Svatava Forbelská, Eva Hacurová, Matěj Merunka, Jarmila Švehlová, Dana Bartůňková, Vilém Čok, Tomáš Procházka, Jan Dvořák, Jindřich Kriegel, Malvína Pachlová, Martin Sláma, Filip Sychra, Dagmar Čárová, Žaneta Filípková, Jana Gýrová, Marek Ronec, Renáta Kubišová, Andrea Kulasová, Barbora Mudrová, Kryštof Nohýnek, Petr Varga, Václav Vydra nejml., Věra Janků, Radka Coufalová, Vlastimil Čaněk, Eva Matalová, Jiří Král, Tomáš Trapl, Milan Hloušek, Jan Beneš, Martin Dusbaba, Jiří Krejčí, Radim Kalvoda, Jaroslav Vlach, Petr Halíček, Jiří Sedláček, Ludmila Kartousková, Vít Číla, Miloš Novák, Jan Hořánek, Patrik David, Tomáš Berka, Dušan Čurda, Luděk Grabinský, Olexandr Kysil, Tomáš Sagher, Radim Madeja, Zuzana Hainallová, Tomáš Sukup, Verica Nedeska, Václav Vostarek, Martin Štěpánek, Karel Hanzálek, Radana Herrmannová, Josef Ráček, Pavel Leicman, Tomáš Havlík, Václav Legner, Petr Bucháček, Tomáš Novotný, Michal Holán, Jiří Žaloudek, Ivan Vyskočil, Zuzana Čapková, Jiří Maria Sieber, Michal Roneš, Michal Solar, Antonín Panenka, Alžběta Kynclová, Michaela Mišková, Pavel Majkus, Ondřej Mataj, Helena Vlačihovská, Barbora Červenková, Jiří Kraus, Martin Vrtáček, Jana Podlipná, Pavel Doucek, Michaela Lohniská, Radka Tesárková, Petr Vaněk, Olivie Žižková, Lukáš Weber, Pavel Skřípal, Ivana Valešová, Miroslav Šnajdr, Monika Hladová, Milan Kolek, Zuzana Skalníková, Karel Vlček, Oldřich Vlček, František Staněk, Jan Bílek, Petr Macháček, Ivan G'Vera, Jindřich Kout, Michal Čeliš, Roman Zach, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Jiří Zapletal, Pavel Kříž, Marie Doležalová, Jana Janěková ml., Veronika Zelníčková, Lucie Černíková, Evelyna Steimarová, Josef Kuhn, Martin César, Simona Prasková, Aneta Krejčíková, Monika Fejglová, Petr Florián, Michaela Bendová, Sebastian Pošmourný, Jakub Grafnetr, Klára Fleischhansová, Vladimíra Havlíčková, Jana Hubinská, Josef Nedorost, Pavel Tomanka, Petra Maťáková, Jaroslav Plesl, Martin Hruška, Petr Polák, Ivan Jiřík, Roman Škoda, Libuše Švormová, Miroslava Pleštilová, Mário Kubec, Rudolf Kubík, Andrea Kerestešová, Markéta Frösslová, Stanislava Jachnická, Marek Libert, Miroslav Hrabě, Vladimír T. Gottwald, Štepánka Fingerhutová, Ondřej Volejník, Vojtěch Hájek, Kateřina Sedláková, Hynek Chmelař, Ondřej Svoboda, Kristýna Šebíková, Henrieta Hornáčková, Petr Lněnička, Petr Štěpán, Martina Hudečková, Jiří Štěpnička, Agáta Lexová, Radomír Švec, Radka Stupková, Petr Jeništa, Milena Steinmasslová, Radek Bruna, Zuzana Maxa, Nikol Kouklová, František Nedbal, Robert Jašków, Markéta Plánková, Daniel Rous, Marek Zeman, Petra Navrátilová, Petra Konvičková, Josef Vaverka, Lukáš Marval, Petra Faltýnová, Martin Pechlát, Josef Carda, Jordan Haj, Patrik Kytka, Michaela Badinková, Štěpán Vlček, Martin Sládek, Alena Bazalová, René Šmotek, Petr Cemper, Aleš Procházka, Jaroslav Pížl, Jan Hyhlík, Michal Pokorný, Petr Červinka, Dagmar Teichmanová, Zdeněk Svobodník, Luděk Jiřík, Miloš Vorel, Martina Gasparovičová-Bezoušková, Zuzana Skalická, Bohdana Pavlíková, František Mitáš, Roman Slovák, Debora Štolbová, Daniel Tůma, Karel Beseda, Jindřich Skopec, Eva Indruchová-Vojtová, Pavla Janiššová, Elizaveta Maximová, Evžen Hájek, Filip Homola, Jaroslav Slánský, Aleš Balda, Václav Helšus, David Šír, Ivan Sochor, Lukáš Matěj, Kateřina Císařovská, Rena Dumont, Radek Jiříček
  • sima275

Tak jednou za asi 3 měsíce jezdíme k babičce a tam to občas vidím. Někdy to dokonce slyším ze spodního patra z našeho domu a tak jsem se podíval na asi 3 díly a musím říct, že to bylo doopravdy hrozné. Hloupější scénář už asi udělat nejde a horší herci možná už asi nejsou. Tohle si zaslouží doopravdy odpad! 0%(8.4.2012)

• Deeside

A zase tu máme, jak se dalo od českých filmařů očekávat, přírůstek do rodiny pakoidních seriálů typu Ulice a Ordinace v růžové zahradě. S tím rozdílem, že tento seriál je vysílán na televizi Prima. To jako ty herce ještě baví, dělat ze sebe pitomce? Děj každého dílu by se v pohodě vešel do 5-ti minut, nebýt té 40-ti minutové vycpávky dementními dialogy. Jedna hvězdička za občasnou bitku mezi postavami, to jsem nečekal.(28.1.2013)

• kulyk

Prý se na ČSFD občas dívají i producenti, aby hledali inspiraci a otestovali momentální výkyvy diváckého vkusu. Mám tedy pro ně jistý vzkaz: jděte do prdele, svině svinutý. To poslední, co národu chybí, je další unylý blábol s plešaťícím zlitošem Etzlerem! Vypadá to, že většina dementnějících obyvatel této uplakané zemičky je plně spokojena s každodením vymýváním mozku růžovejma ordinériema, cestama do piči nebo pojišťovnama ulic, náměstíček a návsí. Podepisujete se tedy vědomě pod mizerný osud budoucích degenerací, neboť vlezou i díky vám do světa, v němž v práci otročící rodič po hektickém dni poskytne plodu tak maximálně informace a poučení o hovně. Lidi, fakt na to nemusíte čumět, není to povinný! To se vám nesevře žaludek i při náhodném zaslechnutí znělky tohoto a podobných televizních trapasů?(25.6.2012)

Na tenhle seriál se těším vždy,když ho mají na Primě dávat.Ne jen že hercům jejich role vřím ale vyváženost vztahů je stoprocentně lepší a důveryhodnější,než například v Ordinaci v růžové zahradě.I když tenhle seriál dostal málo hlasů jelikož se tam děje velké h***o,je tak útulný že alespoň 4* si u mě zaslouží.(26.12.2010)

• Phobia

Chápu tvůrce i herce - doba je zlá: já bych taky šla radši pucovat hajzly a zevnitř omývat žumpy, než žebrat s morénama a notorama na sociálce, stát se dalším parazitem. Chápu i televize, že tyhle exkrementózní nekonečné seriály uvádějí: zaplácne se tím místo ve vysílacím čase, asi je to lacinější než gothajský salám a navíc se tím poskytne zaměstnání pár nepříliš talentovaným ochotníkům a zpola zapomenutým páprdům. Co ovšem nechápu a nepochopím dřív, než se mi mozek smrští na velikost nezralého hrášku: proč na to lidi čumí? Raději bych tu dobu strávila šoupáním prciny po struhadle, než vejráním na takový nehorázný opruz a krmení mozkožrouta pod mou řídkou, umaštěnou čupřinou! Donutit mě někdo hrubým násilím nebo lechtáním žeber alespoň jeden díl "Cest domů" očučet, dozajista bych rozhojnila zdejší bohatou úrodu odpadů.(27.6.2012)

• - Během natáčení se zničilo 50 telefonů a dvě auta. (M.B)

• - Whisky se při natáčení nahrazovala černým čajem a víno jablečným džusem. (M.B)

• - V seriálu si zahrálo 800 herců. (M.B)