Cesty domů (TV seriál)

Rodinný / Drama

Česko, 2010 - 2015, 345 h 15 min (Minutáž: 359x51–67 min)

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda, Ladislav Potměšil, Jitka Smutná, Pavel Soukup, Igor Chmela, Kamila Špráchalová, Simona Postlerová, Radúz Mácha, Iva Kubelková, Filip Čapka, Tereza Kostková, Veronika Jeníková, Jan Vlasák, Matyáš Leier, Jan Dolanský, Tereza Švejdová, Vendula Křížová, Viktor Limr, Martin Kraus, Antonie Stovičková, Klára Jandová, Pavla Ptáčková-Vitázková, Richard Mašata, Igor Bareš, Barbora Lukešová, Václav Šanda, Carmen Mayerová, Lucie Štěpánková, Kristýna Leichtová, Martin Písařík, Petr Kostka, Anna Sikorová, Linda Rybová, Kristýna Janáčková, Veronika Freimanová, Lenka Vlasáková, Vladana Drvotová, Jana Janěková, Filip Blažek, Petr Štěpánek, Rafael Lima, Kateřina Brožová, Alexej Pyško, Vladimír Kratina, Petr Antoš, Dana Batulková, Miloslav Tichý, Miroslav Šimůnek, Taťjana Medvecká, Radka Pavlovčinová, Adam Mišík, Marcel Rošetzký, Patricie Soukupová, Barbora Seidlová, Jaroslava Brousková, Pavel Rímský, Kateřina Vlčková, Martin Mejzlík, Hana Igonda Ševčíková, Oldřich Vlach, David Reiner, Dalibor Kubečka, Michaela Maurerová, Pavel Řezníček, Ladislav Frej st., Adam Novák, Jana Boušková, Rostislav Novák ml., Lumír Olšovský, Michal Sedlář, Roman Štabrňák, Kateřina Kaira Hrachovcová, Barbora Mottlová, Lukáš Král, Leoš Juráček, Dana Pešková, Karel Zima, Radim Novák, Petr Svárovský, Karel Heřmánek ml., Jonáš Zima, Lenka Jelínková, Josef Zyka, Jiří Poul, Anna Suchánková, Jaroslav Satoranský, Jiří Dvořák, Veronika Nouzová, Stanislav Hýbler, Johana Krtičková, Jan Novotný, Jasmine Anna Adamcová, Norbert Lichý, Václav Drahotínský, Michaela Dolinová, Štěpán Krtička, Marek Fialka, Zdeněk Rohlíček, Tomáš Pavelka, Oldřich Hajlich, Jindřiška Kikinčuková, František Skřípek, Petr Semerád, Matěj Šámal, Bohumil Klepl, Miroslav Večerka, Ctirad Götz, Zuzana Mixová, Romana Sittová, Vladan Milčinský, Veronika Poláčková, Karel Hlušička, Petra Hobzová, Jan Komínek, Miroslav Navrátil, Evženie Nízká, Čestmír Řanda ml., Ján Slezák, Karel Hábl, Veronika Janků, Miroslav Hanuš, Miroslav Jech, Jan Kment, Petr Batěk, Svatava Forbelská, Eva Hacurová, Matěj Merunka, Jarmila Švehlová, Dana Bartůňková, Vilém Čok, Tomáš Procházka, Jan Dvořák, Jindřich Kriegel, Malvína Pachlová, Martin Sláma, Filip Sychra, Dagmar Čárová, Žaneta Filípková, Jana Gýrová, Marek Ronec, Renáta Kubišová, Andrea Kulasová, Barbora Mudrová, Kryštof Nohýnek, Petr Varga, Václav Vydra nejml., Věra Janků, Radka Coufalová, Vlastimil Čaněk, Eva Matalová, Jiří Král, Tomáš Trapl, Milan Hloušek, Jan Beneš, Martin Dusbaba, Jiří Krejčí, Radim Kalvoda, Jaroslav Vlach, Petr Halíček, Jiří Sedláček, Ludmila Kartousková, Vít Číla, Miloš Novák, Jan Hořánek, Patrik David, Tomáš Berka, Dušan Čurda, Luděk Grabinský, Olexandr Kysil, Tomáš Sagher, Radim Madeja, Zuzana Hainallová, Tomáš Sukup, Verica Nedeska, Václav Vostarek, Martin Štěpánek, Karel Hanzálek, Radana Herrmannová, Josef Ráček, Pavel Leicman, Tomáš Havlík, Václav Legner, Petr Bucháček, Tomáš Novotný, Michal Holán, Jiří Žaloudek, Ivan Vyskočil, Zuzana Čapková, Jiří Maria Sieber, Michal Roneš, Michal Solar, Antonín Panenka, Alžběta Kynclová, Michaela Mišková, Pavel Majkus, Ondřej Mataj, Helena Vlačihovská, Barbora Červenková, Jiří Kraus, Martin Vrtáček, Jana Podlipná, Pavel Doucek, Michaela Lohniská, Radka Tesárková, Petr Vaněk, Olivie Žižková, Lukáš Weber, Pavel Skřípal, Ivana Valešová, Miroslav Šnajdr, Monika Hladová, Milan Kolek, Zuzana Skalníková, Karel Vlček, Oldřich Vlček, František Staněk, Jan Bílek, Petr Macháček, Ivan G'Vera, Jindřich Kout, Michal Čeliš, Roman Zach, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Jiří Zapletal, Pavel Kříž, Marie Doležalová, Jana Janěková ml., Veronika Zelníčková, Lucie Černíková, Evelyna Steimarová, Josef Kuhn, Martin César, Simona Prasková, Aneta Krejčíková, Monika Fejglová, Petr Florián, Michaela Bendová, Sebastian Pošmourný, Jakub Grafnetr, Klára Fleischhansová, Vladimíra Havlíčková, Jana Hubinská, Josef Nedorost, Pavel Tomanka, Petra Maťáková, Jaroslav Plesl, Martin Hruška, Petr Polák, Ivan Jiřík, Roman Škoda, Libuše Švormová, Miroslava Pleštilová, Mário Kubec, Rudolf Kubík, Andrea Kerestešová, Markéta Frösslová, Stanislava Jachnická, Marek Libert, Miroslav Hrabě, Vladimír T. Gottwald, Štepánka Fingerhutová, Ondřej Volejník, Vojtěch Hájek, Kateřina Sedláková, Hynek Chmelař, Ondřej Svoboda, Kristýna Šebíková, Henrieta Hornáčková, Petr Lněnička, Petr Štěpán, Martina Hudečková, Jiří Štěpnička, Agáta Lexová, Radomír Švec, Radka Stupková, Petr Jeništa, Milena Steinmasslová, Radek Bruna, Zuzana Maxa, Nikol Kouklová, František Nedbal, Robert Jašków, Markéta Plánková, Daniel Rous, Marek Zeman, Petra Navrátilová, Petra Konvičková, Josef Vaverka, Lukáš Marval, Petra Faltýnová, Martin Pechlát, Josef Carda, Jordan Haj, Patrik Kytka, Michaela Badinková, Štěpán Vlček, Martin Sládek, Alena Bazalová, René Šmotek, Petr Cemper, Aleš Procházka, Jaroslav Pížl, Jan Hyhlík, Michal Pokorný, Petr Červinka, Dagmar Teichmanová, Zdeněk Svobodník, Luděk Jiřík, Miloš Vorel, Martina Gasparovičová-Bezoušková, Zuzana Skalická, Bohdana Pavlíková, František Mitáš, Roman Slovák, Debora Štolbová, Daniel Tůma, Karel Beseda, Jindřich Skopec, Eva Indruchová-Vojtová, Pavla Janiššová, Elizaveta Maximová, Evžen Hájek, Filip Homola, Jaroslav Slánský, Aleš Balda, Václav Helšus, David Šír, Ivan Sochor, Lukáš Matěj, Kateřina Císařovská, Rena Dumont, Radek Jiříček, Pavel Marek
  • sarume

Tohle je opravdu hrůza hrůz. Nějak nemůžu pobrat co nám tvůrce chce říct. Být cholerickým buranem s titulem , chovat se jako prase je ok?Někomu takový hrdina chybí?Fakt prominte drazí tvurci, ale to je fakt tak strašně neuvěřitelná blbina, že se to nedá, to jsem přežila 3 díly, abych teda nebyl za blbce co hodnotí po 5 minutách(1.10.2010)

Přesně ten pravý český seriál zase se odehrávající v nemocnici. Na první řadu, kde byly ty hlavní postavy, se dalo koukat, ale druhá řada a potom co to pokračovalo se to rychle zhoršovalo, kvůli tomu,že pomalu začaly hlavní postavy umírat a místo nich se tam dostali další nový lidi a to už nebylo ono.(25.8.2014)

• triatlet

Recept na nový atraktivní seriál: vemte oblíbené herce a opakované zápletky z RP, z VKV, z nebo z OvRZ a divácký úspěch je zaručen...(18.9.2010)

• Frajer42

Fuj, fuj, fuj. Další z těch krásných a především vysoce orginálních seriálů, na kterých mi vadí snad jen jediná věc - nechce se jim skončit. A nechtějí skončit, protože mezi námi chodí stále lidé, kteří se každodení večer ve společnosti ničeho jiného než téhle ubohosti prostě nezvládnou představit. Debil je ten, kdo to píše. Ztroskotanec je ten, kdo to režíruje. Chudák ten, kdo v tom hraje. A hlupák ten, kdo se na to dívá. Největším borcem a hrdinou je tedy pouze ten, kdo před takovou sračkou ostatní varuje a ani v koutku duše nikdy nepomyslel na jiné hodnocení než odpad. Ne, teď opravdu nemyslím sebe. Já na jiné hodnocení pomyslel, konkrétně na hodnocení nižší, protože jsem toho názoru, že když tomuto dávám odpad, tak tím vlastně urážím ostatní záležitosti stejně hodnocené, ale nesrovnatelně lepší. Blbější než tohle a další podobné české seriály už je snad pouze Stmívání.(28.12.2011)

• DandaPiper

Už vidím tvůrce Primy: Cože? Německý sračky došly? To nevadí, tak si necháme udělat vlastní, přece jen jsme sousedé, tak bychom to měli mít více-méně v krvi....a taky že jo. Úplně největší průser je, když se ?seriál? snaží být tak americky akční, tragickej nebo dojákovej. O té poněkud komické, ale především trapné "Jsem policajt/ka v utajení" linii ani nemluvím. Fuj, hnus. Radioaktivní odpad, zajistit a vystřelit do vesmíru.(25.5.2011)

• - Libuše Švormová se na plátně objevila se svým synovcem Ivanem Jiříkem. (M.B)

• - Whisky se při natáčení nahrazovala černým čajem a víno jablečným džusem. (M.B)

• - Během natáčení se zničilo 50 telefonů a dvě auta. (M.B)