O.C.

• USA The O.C. (více)
USA, (2003–2007), 67 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Josh Schwartz

Mischa Barton, Peter Gallagher, Ben McKenzie, Rachel Bilson, Adam Brody, Melinda Clarke, Chris Carmack, Tate Donovan, Autumn Reeser, Danielle Bisutti (více)

Série(4) / Epizody(92)

Ryan Atwood je se svým starším bratrem zadržen při krádeži auta. Jako veřejný obhájce je mu přidělen Sandy Cohen. Sandymu chlapec připomíná sebe v mládí, a proto se mu rozhodne pomoci. Když Ryana matka vyhodí z domova, vezme ho k sobě. Sandy s bohatou manželkou Kirsten a synem Sethem žije v bohatém městečku Newport v komunitě stejně majetných a snobských lidí. Ryan se rychle spřátelí se Sandyho synem Sethem, který je trochu zvláštní a nedaří se mu zapadnout mezi povrchní spolužáky. Ryan neujde pozornosti dívky ze sousedství Marissy, což mu způsobuje problémy s jejím přítelem Lukem a jeho partou. Na večírku se poperou, Sandyho manželka Kirsten se rozhodne, že už Ryana u sebe doma nechce. Když ho Sandy veze zpátky do China, zjistí Ryan, že se matka odstěhovala, proto se vracejí zpátky. Marissin otec Jimmy má podle všeho problémy, protože se nechává zapírat před vyšetřovateli z Komise pro cenné papíry. Jeho manželka je však zvyklá na vysoký životní standard a jeho obtížnou situaci nevnímá. (oficiální text distributora)

Cnelka

Herecky je to občas hrozné, nicméně je to nejlepší telenovela, která kdy byla natočena - nenapadá mě, co by to mohlo trumfnout. ()

MFloyd

Nejsem seriálový typ... nesnáším romantický komedie, protože nejsou vtipné... nemám rád, když téměř všechny postavy jsou nagelovaní hošánci a barbíny. Ale hvězdu dám... aspoň z nostalgie že jsem na to občas kouknul jako malej se svojí starší ségrou, která to žrala. ()

Antonius

Výborná oddechovka na nedělní dopoledne u které se příjemně zasmějete. Sympatické herecké obsazení a (alespoň v u nás odvysílané 1. sezóně) nepřekombinovaný děj. O moc lepší než zmiňované BH 902 10. Mezi seriály o teenagerech a jejich rodičích patří k tomu nejlepšímu. ()

Weirdman odpad!

0/10... Hovno, ktoré sa tvári, že je v pozlátku, ale pritom aj to pozlátko je jednou z jeho primárnych súčastí... Nehorázny humus... ()

kl.st

Tohle je prostě můj seriál. Já ten seriál miluju. Už na něj koukám po několikátý, si ho stahuju a pořád to můžu vidět znova a znova:D Prostě má to děj, má to zápletku...je to o lásce, o kamarádství, o lidských zklamáních..prostě to, co mám v seriálech nejradši. Tohle by si zasloužila víc jak 5 hvězdiček:)) ()

mahon odpad!

Onehdá mi vyprávěla kamarádka, že jí nějáký chlapec balil mimo jiné slovy:".... při posledním dílu první série O.C. jsem plakal...". Tenkrát ji nesbalil a já se ani nedivím, možna bych mu doporučila nějákého hodně dobrého psychiatra, třeba svého:) Viděla jsem totiž včera 20 minut a sic to byla 3. serie a bůh ví jaký díl, nicméně pochybuji, že to kdy bylo lepší. Doslova mě to paralizovalo. ()

michal2287

Pro mě jeden z nejlepších seriálů. Oblíbil jsem si ho během chvíle díky vtipnosti některých postav anebo díky pletkám mezi Sethem a Summer. Bohužel čím více přibývaly série, tím seriál ztrácel na kvalitě a tj. škoda. ()

sa_kra

V porovnání s tímhle je Gossip girl intelektuální záležitost. OC v porovnácí s GG prohrává v kostýmech, hudbě i hereckých pseudovýkonech. ()

janulee_

pro me stokrat lepsi nez nekonecnej dawsonuv svet - bohata ctvrt x chudy, problemovy chlapec , vsichni herci porad jako ze skatulky, ale co - me se ten pribeh docela dostal pod kuzi :)) za mych mladych let jsem tim serialem zila .. TRUE STORY :)))))) ()

DandaPiper

Po odchodu Marissy (Mischa Barton), jako by tvůrci nabrali společně s krásnou Autumn Reeser aka Taylor Townsend druhý dech a vytvořili zkrácenou, přesto dokonalou čtvrtou a poslední sérii a tím dali nadprůměrný závěr průměrnému seriálu. Pro ty, které irituje sledovat život a problémy bohatých mám jen jedno...Envy is an ugly, ugly sin. ()

brtko

Zo začiatku príjemne pozerateľný seriál, ktorý sa však s ďalšími epizódami mení na neskonalý odpad. ()