Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

novi74

i po 4 sezonách musím říct, že tento seriál pořád patří k mým oblíbeným. Stále si zachovává slušnou úroveň humoru a přiměřené akce, všechny postavy se vyvíjejí v průběhu série plynule a jsou už skoro součástí "rodiny" . 5. sezona má být poslední, tak držím palce ať si udrží všech 5 hvězd ()

SONYAGENT

Po dokoukání poslední serie mám pocit, že už nemám pro co žít.. Lepší seriál jsem krom Sběratelů kostí neviděl! ()

Ajsin

Oblíbený seriál, který ale podle mého názoru začíná tahat sledovanost jen na tom, jak hezky budou mít Yvonne Strahovski na plátně...a to je velká škoda. Když seriál začínal, bylo to trošku chaotické, ale druhá a třetí série byly naprosto geniální :-) Pátá série mě zatím trochu zklamala, ale z celkového dojmu - 80% ()

brody1988

Původně sem dal 4*. Po 4.serii a probíhající 5té to musim snížt na 2*. Je to pořád dokola.: Ale né, je tu padouch, dostaňte ho. Máme padoucha. Ale né padouch utekl. Rodina je v nebezpečí. Konečně sme padoucha dostali. Nějaké to ponaučení a nakonec něco ,,hustýho´´ na závěr. Hrůza jak to kleslo. ()

Wally Mroz

Seriál byl na začátku super, vtipný, bavilo mě odkrývání děje.Ale poslední série byla katastrofa a poslední díl byl nejhorší zakončení seriálu vůbec, škoda tomu. ()

Elegan

Skvělej špionskej seriál, většinou je tam v každý epizodě něco, co pobaví. Je tam na co koukat, a díly bavěj.. Jediný co mi u Chucka vadí, je pátá sezona, měli to ukončit dřív, protože už se mi zdá, že už jim docházej nápady a vymejšlej už jenom prodlužování.. V nějaký před před poslední epizodě fajn nápad, ale zas jak to potřebovali mít rychle ukončený, tak se to nedalo moc rozvíst a konec seriálu mi přišel takovej rychlej a divnej. ()

Basten

Abych byl upřímný, chvilkama mi ten seriál připadal až lehce stupidní, ale pokud se člověk přenesl přes prvních pár dílů, tak se do něj nemohl nezamilovat. Ačkoliv romantické filmy nesleduji tak pro mě byl vztah mezi Sárou a Chuckem velmi důležitý, hrozně jsem jim v tom držel palce. Caseyho hlášky byly epické a Jeffster se stal kultem. Když bych měl ohodnotit jednotlivé série, tak asi takto 1. série **** 2. série **** 3. série ***** 4. série **** 5. série ** ()

Pickardino

(v polovine treti serie, jasne, dlouho s Ladou po funuse) ..po relativne vlaznem zacatku nabira serial grady a ja se nedokazu odtrhnout od obrazovky. Asi nejak meknu, ale obzvlaste ta srdcebolna cast tohoto spionsko-romanticko-komedialniho spektaklu se mnou az neocekavane clouma.. Prijemny humor a dobre vypointovane sceny, obcas mam usmev na rtu, obcas rozhorcen co si to scenaristi vuci mym hrdinum dovolili.. Asi zacinam chapat, jak se muze "z blbyho televizniho serialu, voe" stat skoro droga. Pevne doufam, ze se to nijak zasadne nepo$ere. ()

bombastus

První dvě řady tak za **,ale když mi začal být sympatický Casey(který byl nakonec skvělý,vlastně jsem z velké části koukala na seriál kvůli němu) a Morgan...Sára a Chuck spolu po nekonečném zdlouhavém laškování udělali rázný "nečekaný" krok...rozmyslela jsem si hodnocení...ovšem občas mi kazili díly ty blbci z Buy Moru, kterým scénáristi napsali opravdu hloupé role a přišlo mi to občas přehnaně trapné..ale jinak seriál je něčím jiným než ostatní..proto ****! ()

Lenka414

Prvé dve série sú čisté zlato...má to humor, akciu, presne, ako to mám rada...ale asi mám proste radšej Chucka bez Intersectu 2.0, ako s ním...milovala som ho, keď nevedel bojovať a bol taký nemotorný...potom trochu stratil svoje kúzlo...ako bojoval spolu s Caseyim priviazaní obaja o stoličku v prvej sérií..."How do you like me now, sucka?" ...dlho som sa tak nezasmiala...ale mám tento seriál rada tak či tak a pod 4 hviezdičky nejdem :) ()

Cr3sh

Doukoukal jsem seriál projistotu podruhé a zvedám na pět hvězd. Dvojice Zachary + Yvonne je skvělá, Baldwin je správnej drsňák a supernerd Gomez si to musí podle mě užívat i v reálnym životě. Konec mě malinko zklamal, ale na druhou stranu jen málo seriálů je ukončeno v tu správnou chvíli a má vůbec smysluplný konec. Shrnuto podtrženo Chuck je jedním z nejlepších novodobých seriálů a rozhodně stojí za shlédnutí. ()

štěpule

Seriál se tváří hodně špionsky, ale je to spíš jenom takový námět, chvílemi to působí spíš jako parodie. Přiznávám, že jsem měla párkrát chuť se na seriál vykašlat a nedodívat se do konce, ale vydržela jsem a jsem moc ráda. Jestli mám říct, co je na Chuckovi nejlepší, je to určitě závěr. Mám chuť se začít dívat zase od začátku. Uznávám, že to chytne spíš holky, i mně to občas přišlo na agenty dost měkké (viz minimum střílení kulkami, většinou jenom omráčení šipkou), ale vůbec mi to nevadilo, nepotřebuju, aby všude stříkala krev. Vždycky tam šlo o příběh a akci a to splnil každý díl. Jsem moc ráda, že seriál má opravdový závěr, že neskončil jako spousta dalších, s otevřeným koncem a chybějící závěrečnou sérií. Takže abych to shrnula, seriál doporučuju těm, kdo mají rádi akční komedie a jde jim spíše o příběh než o střílecí akce, i když ty se tam taky najdou. ()

noha7

Typický klučičí seriál- akční žánr, skvělé soundtracky hlavně v podání skupiny Cake, dobře zvládnuté akční scény, humorné vsuvky a hlavně nádherné herečky v čele se Strahovski ala Sarah! Navíc všechny díly zmáknuté na 100%. Tato kombinace dělá z Chucka mou seriálovou jedničku! Škoda jen, že skončil 5. sérií... ()

Lucy0011

Troufnu si říct, že je to nejlepší špionážní seriál, který jsem viděla. Chuck je skvělí, vtipný a v celém seriálu sledujeme vývoj, jak se z ňoumy stal špičkoví agent CIA. Sarah je krásná a milá agentka, která se zamiluje právě do toho ňoumy, takže i ta romantika v seriálu nechybí. Zvláštní pochvala Caysemu, za jeho opravdu skvělí herecký výkon. No a neměla bych zapomenout i na Morgana, je sice pravda, že jak do všeho strká prsty mě sem tam pořádně vytočilo, byl opravdu skvělý. Tomuto seriálu dávám pět hvězdiček, prostě se mi víc než líbil. Ten seriál jsem si zamilovala. ()

skrob

Tenhle seriál je plný rozporů. Na jednu stranu je tam často zajímavá zápletka, Yvonne Strahovski, Adam Baldwin (Casey), který je cool a vtipný a někteří herci ve vedlejších rolí (výborný Timothy Dalton)... ...na druhou stranu se většina situací vyřeší pomocí nějakých oslích můstků, tak aby náš tým před závěrečnýma titulkama vždy slavně zvítězil. Navíc hlavní hrdina a jeho kámoš Morgan asi mají být vtipní, ale jsou spíš jak osiny... Takže celkově - dá se na to určitě koukat - občas je to vtipné, občas napínavé - ale není to zdaleka ani sitcom ani špiónský seriál. ()

mhmm

Ze začátku záživné ,ale potom je vše furt dokola a dokola až se z fanouška stane jen normalní človíček a z filmu vřečka bez konce. ()

agent_barton

Jeden ze dvou mých nejoblíbenějších seriálů (druhým jsou Scrubs). Seriál si drží svou vysokou úroveň i díky tomu, že skoro každý díl je nečím vyjímečný(originální). Ze všech pěti sérií si vůbec nedokážu vybavit díl, který by se mi vyloženě nelíbil. Druhým velkým pozitivem je samozřejmě casting (Y. Strahovski, A. Baldwin). A zapomínat samozřejmě nesmím ani na velmi dobře vybraný hudební doprovod ke všem dílům tohoto seriálu. ()

mcamino

1. série... Seznamujeme se s partičkou okolo obchodu Buy more. Hlavní hrdina, Chuck má ve své hlavě všechny důvěrné informace od CIA a NSA a dostane agenty Saru a Kaseyho. Do Sary se zamiluje, ale ona chce mít jen fiktivní vztah pro důkladné krytí. Není zde nouze o akci, o krásné ženy v čele s Yvonne Strahovski a také zábavu. zkrátka po první sérii je to pro mě za plnej počet. 2. série... Neztrácí na akčnosti, celá řada je vlastně o boji proti Fulcrumu, Chuck pozná svého otce, který mu vyndá intersekt z hlavy, ale aby se intersekt verze 2.0 nedostal do nesprávných rukou, znovu si ho dá do hlavy a intersekt zničí. Na konci série Chuck přepere pomocí kung fu asi 7 lidí. Tato série mě bavila, nechyběla zde ani legrace, kterou samozřejmě udává hlavně civilní život v BUY MORE. Pro mě stále za 5*. 3. série... Ani po ní nebudu šetřit chválou, Chuck se seznamuje s INTERSECTEM 2.0, stává se agentem, začíná chodit se Sarah. Jeho krytí je prozrazeno k dalším 2 lidem a všichni 3 naši agenti jsou málem zavražděni. Vše ale dobře dopadne, na konci však čeká jedno velké překvapení, které zatím není zodpovězeno. Humorem se v této sérii opět nešetří. Je zde opět nádherné vyrovnán humor s akčností, což se jen tak nevidí. Pro mě je Chuck zkrátka srdcová záležitost. Pořád jasně za 5*. 4. série... Kruh je zničen, ovšem objevuje se závod Wolkoff, s kterým budou ještě velké problémy. Chuck potkává svou matku. Trochu mi to ze začátku připomínalo seriál Útěk z vězení, ale nakonec to bylo jinak. Za tuto sérii mi přijde, že uběhlo zatím nejvíc děje, což nebylo na škodu. Je to série plná zvratů, které naprosto převrátí priority našich hrdinů. A poslední díl? Srdcovka. Chuck jako velký hrdina a možná happyend? Ne tak docela, všichni jsou vyhozeni od CIA, ovšem zdá se, že to ještě není konec a naši 4 "rebelové" se tomu všemu budou snažit přijít na kloub v poslední sérii, na kterou se už moc těším. 5. série... Pátá série je celá taková příprava na závěr, který je nakonec jeden z nejhorších co se dalo udělat. Sérii hodnotím kladně, hlavní hrdinové se snaží o idylku, jenže když vyřeší jeden problém hned se objeví jiný, nový, nakonec jsou problémy vyřešeny, ale je tu zase problém se Sarah, takže happyend? Ano i ne, 50/50, ono totiž s otevřeným koncem lze těžko soudit. Tohle vlastně nesnáším, miluju seriály víc než filmy, mám rád seriály s 1 sérií, nebo 30ti, ale proboha, musí to mít konec!! Spekulovalo se o závěrečném filmu, to by byla asi jediná záchrana, jinak celkový konec je otevřenější víc než většina normálních epizod, to je tragédie, za celý seriál jasných 5*, ale za ten konec, ten mě fakt zklamal. Zklamal mě tak, že je to 4,5*, no nedovolím si dát 4* ale je to fakt na hraně, pokud bude film s uzavřeným koncem, bude to suverénně plný počet. ()

Marselus517

K tomuto serálu som sa dostal až v roku 2012 a tak som mal možnosť pozreť ho celý a zhltol som ho v priebehu dvoch týždňov. Epizódy mali zaujímavé a zábavné zápletky aj keď niektoré epizódy mali slabšiu zápleteku ale tú vynahradzovala romantická linka medzi Chuckom a Sarou.Medzi hlavnými postavami bola neskutočná chémia a držal som im palce od začiatku až do konca. Casey ,Morgan, Chuck boli zárukou prvotriedneho humoru.Herecké obsadenie je famózne a sympatické zároveň( Zachary je geek na pohľadanie ). Plný počet aj vďaka tomu že mám rád príbehy kde geek dostane ženu svojich snov a nie je to v štýle twilight romance.A na koniec veľke plus celého seriálu - Yvonne Strahovski ktorá je neskutočne sexy a charismatická baba a moja televízna láska :) ()

Pulecekzabik

Můj nejoblíbenější seriál...totálně mě dostal ! Jsem do něj úplný blázen už jsem ho viděl asi 5x a pořád mě nepřestává bavit.Je to jeden z nejlepších komediálně akční seriálů současnosti, plný geniálních vtípků, skvělých postav a hlavně mé favoritky Sarah (Yvonne Strahovski)! Nejlepší to bylo do 5 série...když intersect měl jen Chuck..když až ho dostal Morgan tak to bylo už nic moc...Pak mi to přišlo,že už režiséři ani skoro neví jak to mají dokončit...a natočit další díly... Takže 5.sérii bych ohodnotil tak na 3 hvězdičky...ale ty předchozí série byli vynikající...takže jasných 5 hvězdiček...! A když už byl konec posledního dílu tak mi asi i trošku tekly slzy ... protože jsem si ani nechtěl připustit,že už je konec ,a že už nebudou žádný díly :(...ale možná i ten konec už měl být na konci 4 série.A jinak veliká poklona Všem hercům a ostatním který se na to podíleli byl to pro mě veliký zážitek strávit tolik času sledováním Chucka ! ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama