Cesty domů

Rodinný / Drama
Česko, (2010–2015), 345 h 15 min (Minutáž: 51–67 min)

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda (více)

Série(4) / Epizody(359)

Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti; příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď… (TV Prima)

UniqueNett odpad!

Chtěla bych osobně poznat člověka, co se na tohle dívá. A nebo radši ne ... Etzlera nesnášim od doby, kdy hrál v jednom z dílů Soukromých pastí, který nesl název Tatínkova holčička. Absolutně se mi zhnusil. A psychicky narušenou Rybovou ani nekomentuju. Totální ztráta času. ()

cure

Dve hviezdy si to zasluži. Za dobre napísané roly a pre herecký výkon Aloisa Švehlíka minimálne. Toho primára som mu veril viac ako Chudíkovi jeho Mudr.Sovu. Áno, je tam strašne veľa balastu, povrchnosti, amaterizmu, ale pozeratelné to je apoň tak ako iné, lepšie hodnotené výtvory typu Letisko, Keby bolo keby a iné.... ()

FireTight odpad!

Mělo to takovou reklamu, až mě to přinutilo se na tu "exkluzivní předpremiéru" podívat. A to jsem neměl dělat. Hned během prvních minut mne rozesmála pasáž na dálnici (hlavně ten záběr z toho vrtulníku vypadal jak stáhnutý z YouTube) a rozčarování pokrčovalo dál. Naprosto amatérské výkony většiny herců (těch pár slavnějších jmen to vážně nezachrání), trapné, vyčpělé dialogy, příběh jak vystřižený z jiné české novodobé telenovely... (Pojišťovna, VKV, Rodinná pouta, atd.) nebo Vojtek co by v roli "zpěváka" titulní skladby (ale abych nežral, ta je v instrumentální verzi docela hezká). Dokonce jsem se v polovině dílu vyjádřil v tom smyslu, že VKVčka proti tomu byly jak z hollywoodský produkce a to asi hovoří za všechno. Za co teda tu jednu hvězdičku? Byla v tom jen jedna reklama, vše se odehrává v hezkém baráku, za těch pár kvalitnějších herců (Etzler, Potměšil a Švehlík) a... a to je vlastně úplně všechno. UPDATE (27.10.2010): Tak jsem se podíval na pár dalších dílů a musím jít s hodnocením dolů. Všechny díly jak na kolovrátku, řešení té stejné věci pořád dokola (a vůbec nevadí, že už byla vyřešena, dáme si to s radostí znova) a navíc TOTÁLNĚ prkenná a nesympatická Pavla Vitázková!!!! Ale to bych pořád tak nějak přežil, ale že si tvůrci dovolil tento seriál označit za "pokračovatele nejlepší české tradice" ???? AHA, TOHLE srovnávat třeba s "Hříšní lidé města pražského" nebo "Nemocnice na kraji města"? AHA!!! ()

Psycho.R odpad!

Jeden z mnoha nudnejch seriálů, který se u nás vyrojili po roce cca. 2005. Nova a Prima to fakt zazdili. Adamec je řemeslník, všechno, co jsem od něj viděl je zcela řemeslná práci, nic víc, žádná snaha o upoutání okem. A hlavně ten nulovej příběh... Nechápu, jak se k takovejm seriálům můžou někteří kvalitní herci zapůjčit. ()

BaruM

Tak ty dvě hvězdičky jsou hlavně za první sérii, na kterou jsem se celkem ráda dívala. Ale po smrti Soni mi přišlo, že děj začal upadat. ()

carott odpad!

Ty, kteří se podíleli na vzniku tohoto filmu odsoudit za zločiny proti lidskosti. Zde je absolutně všechno špatně, od scénáře, přes herce (Ptáčková a Etzler jsou obzvláště špatní), po kameru. Ale co by se taky dalo od Adamce jakožto autora Pojištovny čekat.... Málokdy odsuzuju seriál po jednom díle, ale toto jinak nejde. ()

Judy24

Ze všech nekonečných českých seriálů je to po dlouhé době jediný, který mě upoutal k televizi a stál mi za shlédnutí pár dílů. ()

sima275 odpad!

Tak jednou za asi 3 měsíce jezdíme k babičce a tam to občas vidím. Někdy to dokonce slyším ze spodního patra z našeho domu a tak jsem se podíval na asi 3 díly a musím říct, že to bylo doopravdy hrozné. Hloupější scénář už asi udělat nejde a horší herci možná už asi nejsou. Tohle si zaslouží doopravdy odpad! 0% ()

Amras odpad!

Bože, kde to žijeme? Proč jsme stále zaplavováni podobně stupidními seriály? Stačilo mi pouze 5 minut a zhnuseně jsem to ihned radši vypnul. Bohužel toto není jediný podobný seriál. Podobnými (prakticky stejnými) jsme doslova přehuštěni. U tohoto seriálu jsem s radostí dal hodnocení jako odpad! Jsem rád že hodně lidí má se mnou stejný názor. ()

topi80 odpad!

Jo, u takových Rodinných pout si aspoň člověk našel něco, čemu se mohl smát, kde mohla jeho sadistická duše plesat nad neskutečnou hloupostí scénáristů, smát se hercům za to, co tam předvádějí a čekat, jakým dialogem nás scénáristé překvapí příště. A co říct k Cestám domů? Vůbec nic. Viděl jsem asi půl dílu. Nic se tam neděje, nikdo vás tem nezajímá, zkrátka veškeré pocity při koukání do blba, kdy ani nevíte, co vnímáte. ()

naprstecek

První český seriál po revoluci,na který se dá dívat.Žádná přehnaná slaďárna. Spousta zápletek,napětí,strastí i radostí jedné rodiny.Hraje v něm spousta známých herců.Seriál pro celou rodinu.Moc děkujeme panu režisérovi Adamcovi,konečně máme na co koukat. ()

Voorhees odpad!

Ultimátní odpad. Já nevim co bylo horší ani nevim kde začít. Ok moje naděje začali a drželi se ve mne takovejch dobrej pět minut prvního dílu .. první díl jsme přetrpěl a doplazil se sem abych ohodnotil ODPADEM. Tohle je dámy a pánové konec nadějí, že Češi někdy natočej něco dobrýho. ()

MFloyd odpad!

Tahle rodinná psychologická kriminálka s psychopatem Etzlerem mě fakt nezasáhla. To jakým způsobem se snaží vytvořit dramatické scény je úplně stejný jako u ostatních českých seriálů, takže strašný. ()

epoh

Tak tohle je opravdu brutus. Dialogy ještě horší než v Ordinaci, realizace horší než Policajti z předměstí, a nebýt pár výjimek mezi herci (Švehlík), bylo by to ještě horší. Tu jednu hvězdičku to má jen za to, že díky tomu tolik herců může platit složenky ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj