Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 2
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Recenze uživatele Remivsremi k tomuto seriálu (21)

Série 1 (2005) (S01)

První sezóna trpí klasickými neduhy s kterými se setkává ohromné množství začínajících sitcomů. Tvůrci se hledají a snaží se najít ten správný recept pro seriál. Herci se poznávají a teprve se začínají sžívat s rolí a ostatním castingem. Většina humoru je založená na momentech, kdy se máte cítit nepříjemně, trapně či se jinak stydět. To mi příliš nesedí, páč se někdy cítím víc trapně za zobrazené postavy. Nikdo mě nějak extrémně nezaujal, nejsou tady zatím vysloveně skvělé gagy. Pár příjemných scének to má, ale pravou sílu ukáže až druhá sezóna. Jde se na to. ()

Oskaři (2005) (S02E01)

Začíná se objevovat skutečný potenciál seriálu. Více se soustředilo na humorné momenty a ne na pouhou "trapnost" okamžiku. Postavy musí dostat prostor k projevu. Snad se tímhle tempem ubírá i zbytek sezóny. ()

Olympijské hry (2005) (S02E03)

Předchůdce The Jimmy Jab Games z B99. ()

Požár (2005) (S02E04)

Chytlo to správný směr. Přicházejí vtipné scény, humor je o něco více uvolněný a postavy dostávají prostor aby se plně projevily. ()

Máš padáka (2005) (S02E05)

Tato epizoda byla více drama než komedie, ale ušlo to. ()

Zakázka (2005) (S02E07)

Příjemná a na poměry Office celkem přirozená a přízemní epizoda, která dá vyniknout postavám. Ukáže jejich sílu, někdy možná až skrytou. ()

Nezvaný host (2005) (S02E09)

Byla celá epizoda improvizovaná? Protože tak rozhodně vyzněla a není to pochvala. ()

Veselé Vánoce (2005) (S02E10)

Epizoda se zachránila v posledních pár minutách. ()

Tajnosti (2006) (S02E13)

Zásadní posun ve vztahu Jim/Pam? ()

Večer v kasinu (2006) (S02E22)

Snaha trochu více zamíchat se vztahy v kanceláři i mimo ní. ()

Lovci gayů (2006) (S03E01)

Casting se rozrůstá. ()

Život je změna (2006) (S03E07)

Poslední záběr je tak krásně depresivní. ()

Integrační obřad (2006) (S03E08)

Nové přírůstky, celá dynamika se mění. Mrzí mě, že na jeden dobrý vtip, přijde pět minut, kdy se prostě musíte stydět za polovinu postav. Druhá sezóna tyto momenty o něco otupila, nyní se to trošku vrací. ()

Vězeň (2006) (S03E09)

Další nováček opouští kancelář. ()

Vánoce v Benihaně (2006) (S03E10)

První zvětšená epizoda. Vysloveně mě neštvala, ale nic zázračného se zde nestalo. ()

Inventura (2007) (S03E11)

Dwight a jeho růst osobnosti. ()

Cesťák (2007) (S03E12)

Něco budeš postrádat, až když o to přijdeš. ()

Škola života (2007) (S03E16)

Děj v kanceláři výborný a vtipný. Vše okolo školy bylo mdlé a nudné. ()

Plážové hry (2007) (S03E22)

Survivor, Pennin proslov, autobusové zpívání. Opravdu vtipná epizoda. ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování